Straipsniai

Kodėl verta rinktis apsauginį stikliuką ir kaip jį užklijuoti?

Telefonas - būtinas kiekvienos dienos pagalbininkas: būtent telefonas leidžia mums patogiai, vos tik prireikus, bendrauti su šeimos nariais, draugais ar kolegomis; taip pat galime ieškoti mums reikiamos informacijos, apsipirkti, ar smagiai pramogauti. Bet ir tai - dar ne visi būdai

Skaityti

3 gaminiai kokybiškai telefono apsaugai

Jei tik reikėtų įvardinti priežastis dėl kurių mus šiandien yra reikalingas telefonas, tai jų būtų labai daug. Visiškai nesvarbu, kas jūs esate - moksleivis, studentas, dirbantis ar daug keliaujantis žmogus, o galbūt senjoras, bet kuriuo atveju telefonas jums puikiai pasitarnaus. Svarbu pasakyti ir tai

Skaityti

Kaip išsirinkti dėklą telefonui?

Telefonas - vienas iš tų įrenginių, be kurio didžioji dalis mūsų jau nebegalime įsivaizduoti savo gyvenimo. Šiandien telefonas mums yra reikalingas ne vien tik tam, kad galėtume bendrauti, bet ir tam, kad galėtume atlikti daugybę įvairių kitų veiksmų: sužinoti naujienas, įsigyti bilietus į kitą šalį, nusipirkti norimų prekių ar paslaugų, o galbūt - tiesiog smagiai pramogauti. Taigi, kai telefonas yra reikalingas dėl daugybės priežasčių, tampa nesunku suprasti, kodėl dauguma nusprendžia turėti net kelis telefonus. Tačiau visai nesvarbu, kiek telefonų - vieną ar daugiau turite, visais jais yra būtina tinkamai pasirūpinti. Na,  o vienas iš būdų tai padaryti - parinkti savo telefonui tinkamą dėklą. Nesunku pastebėti, kad telefonų dėklų pasirinkimas šiandien yra labai didelis, taigi, nieko keista, kad neretai būna sunku išsirinkti. Tai padaryti bus kur kas  lengviau, jei atkreipsite dėmesį į šiuos patarimus bei pastebėjimus.

Skaityti

Apsauginiai stiklai telefonui: kaip išsirinkti?

Apsauginiai stiklai mūsų telefonams yra reikalingi dėl įvairių priežasčių. Apie jas šį kartą nekalbėsime, tačiau atkreipsime dėmesį į kitą, ne ką mažiau svarbų dalyką, tai - kaip išsirinkti apsauginį stiklą?

Skaityti

Viskas, ką turite žinoti apie telefonų įkrovimą

Būtų sunku ir suskaičiuoti, kiek kartų per dieną pasinaudojame telefonu - juk būtent jis mus yra reikalingas patiems įvariausies  veiksmams atlikti - pradedant naujų receptų paieška ir užbaigiant žaidimais, kai laukiame savo eilės banke, grožio salone ir t.t.

Skaityti

Telefonų priežiūra: kokios klaidos daromos dažniausiai?

Jei norite, kad jūsų telefonas tarnautų ilgai bei patikimai, tai šis straipsnis yra būtent jums, kadangi šį kartą supažindinsime su dažniausiomis klaidomis, kurios yra daromos prižiūrint telefonus. Taigi, belieka tik pridurti, kad, jei žinosite, kokios klaidos yra daromos, iš to gausite labai didelę naudą.

Skaityti

Dažniausios telefonų remonto priežastys ir patarimai, kaip to išvengti

Viena dažniausių remonto priežasčių yra ta, kad tenka keisti įskilusį telefono ekraną. Taip gali nutikti dėl natūralaus nusidėvėjimo, aštrių daiktų naudojimo, tačiau dažniausiai todėl kad telefonas nukrenta iš tam tikro aukščio arba patiria smūgį.

Skaityti

16 priežasčių, kodėl telefono dėklas yra puiki dovana kiekvienam

Yra ypač daug priežasčių, kodėl mes ieškome dovanų sau svarbiems žmonėms - tai gali būti gimtadienis, svarbi sukaktis, didžiosios metų šventės ir t.t.

Skaityti

Įdomūs faktai apie telefonus ir jų priežiūrą

Kiekvienas iš mūsų šiandien telefoną naudojame itin įvairiems tikslams: vieniems reikia šio prietaiso, jei norisi bendrauti su sau svarbiais žmonėmis, kiti šį įrenginį išnaudoja darbui ar studijoms

Skaityti

Kaip išsirinkti telefonų priedus, perkant internetu?

Kad telefonas šiandien yra vienas reikalingiausių dalykų, kokį tik galime įsigyti, dėlto abejonių nekyla niekam. Būtent telefonas mums leis bendrauti su žmonėmis garsu ar vaizdu, kad ir kur jie bebūtų.

Skaityti

Kaip elgtis, kad telefonas tarnautų ilgai bei patikimai?

Jo mums reikia, kai norime pabendrauti su sau svarbiais žmonėmis. Jo reikia ir tuo atveju, kai norime perskaityti karščiausias naujienas.

Skaityti

Kaip išsirinkti tinkamiausias ausines?

Ausinės reikalingos dėl daugybės priežasčių. Jos jums ne tik suteiks dar didesnį malonumą klausantis muzikos, bet ir taip pat garantuos privatumą - juk kartais nenorime, kad tą informaciją, kurią išgirstame mes, girdėtų ir aplink esantys žmonės.

Skaityti

Kaip patiems dekoruoti telefono dėklą?

Telefono dėklas yra tiesiog būtinas pirkinys nuo pat pirmos telefono įsigijimo dienos, kadangi mažina smūgių metu patiriamą jėgą, o taip pat apsaugos nuo dulkių, šalčio, drėgmės, aštrių daiktų, nešvarumų ir t.t.

Skaityti

Kokius telefonų priedus verta įsigyti sportuojantiems arba daug keliaujantiems žmonėms?

Ne paslaptis, kad sportas yra itin puikus pasirinkimas kiekvienam iš mūsų - būtent sportuodami, mes ne tik stipriname savo imunitetą, bet ir taip pat galime sumažinti įvairių ligų tikimybę.

Skaityti

Koks įkroviklis tinka mano telefonui?

Jei reikėtų įvardinti vieną svarbiausių kasdienių daiktų, tai daugeliui žmonių tai neabejotinai būtų telefonas. Verta akcentuoti, kad būtent jis mums leidžia greitai, patogiai bei efektyviai bendrauti, be to, galime naršyti ir naujienų portaluose ar kituo

Skaityti

Telefono priežiūra pagal metų laikus: kaip elgtis vasarą, o, kaip žiemą?

Kad telefono priežiūra yra labai svarbus dalykas dėlto abejonių nekyla niekam: būtent nuo tinkamos priežiūros, ypač didele dalimi priklauso tai, kaip ilgai bei patikimai galėsime naudotis savo telefonu ir, kaip ilgai pavyks išvengti daug kainuojančių remonto

Skaityti