Birželio 7 - 9 dienomis - ATOSTOGAUJAME. Užakymai bus siunčiami nuo birželio 12d. Plačiau pristatymo sąlygose

Filtras

Ekrano apsaugos tipas:
Skyrelis kortelės/pinigams dėti:

Gamintojai

Informacija

HUAWEI apsauginės ekrano plėvelės Yra 136 prekių.

Subkategorijos

 • P40

  Įsigijote Huawei P40? Ko gero, tuomet net nereikia vardinti priežasčių, kodėl turėtumėte įsigyti ir šiam telefonui skirtą apsauginę plėvelę arba grūdintą stiklą. Kaip žinia, telefono ekranas yra dažniausiai liečiama jo dalis ir tai natūraliai skatina jos nusidėvėjimą. Tačiau ir tai dar ne viskas – nepamirškite, kad būtent į ekraną gali tvieksti intensyvūs saulės spinduliai arba kristi lietaus lašai. Dar daugiau – dėl neatsargaus elgesio, telefonas gali kristi žemyn ekranu ant kieto pagrindo arba būti įskeltas, o aštrių daiktų naudojimas gali būti mikro įtrūkimų jūsų telefono ekrane priežastimi. Tad apsauginė plėvele arba apsauginis stikliukas leis išvengti visų šių veiksnių, galinčių pabloginti telefono išvaizdą bei funkcionavimą.

  Tiek apsauginės plėvelės, tiek stiklai yra pagaminti taip, kad liečiant telefono ekraną, jų net nejustumėte, taigi, naudotis telefonu bus ypač patogu. Be to, šiuos gaminius ypač paprasta prižiūrėti – tereikia nuvalyti specialiomis servetėlėmis. Nežinote, kurį iš šių gaminių įsigyti? Įsigykite bent kelis – jei vieną sugadinsite, visada turėsite kuo pakeisti.

 • Ascend Y3/Y360
 • Ascend Y600
 • Honor 4c
 • Honor 6A
 • Honor 10

  Nors dėklai įvardijami ne tik kaip telefono puošmena ar bendro įvaizdžio detalė, bet ir gaminys, galintis apsaugoti jūsų Huawei Honor 10 nuo smūgių, aštrių daiktų, drėgmės ar kitų pavojų, siekiant užtikrinti visapusišką įrenginio apsaugą bei maksimalų tarnavimo laiką, rekomenduojama naudoti ir ekrano apsaugą. Siūlome įvairius sprendimus, ieškantiems patikimos Huawei Honor 10 apsaugos. Apsauginis grūdintas stiklas Nillkin Amazing H+ PRO yra vos 0,2 mm storio, tačiau užtikrina patikimą apsaugą ir nepadidina įrenginio matmenų. Apsauginis grūdintas stiklas Premium Tempered Glass yra visiškai skaidrus, plonas, turi lengvai valomą paviršių, paprasta uždėti ir nuimti. Juodas apsauginis stiklas Mocolo uždengia visą ekraną, padengtas nano danga, atsparia riebalams ar pirštų žymėms. Nillkin Amazing H – 0, 33 mm storio, įrenginį uždengia iki lenkimų.

 • Honor V10
 • Mate 9 Lite
 • Mate 10 Lite

  Huawei Mate 10 Lite mobiliųjų telefonų apsauginiai stiklai – apsaugokite savo įrenginį nuo dūžių, įbrėžimų ir neigiamo aplinkos poveikio. Grūdinti, specialiai apdoroti stikliukai telefonams yra itin ploni, tačiau patikimai saugo įrenginį. Telefonų stiklai pasižymi 9H atsparumu ir puikiai apsaugo mobilųjį telefoną nuo smūgių. Grūdinti apsauginiai stikliukai mobiliesiems telefonams yra skaidrūs ir nepastebimi. Šie telefonų stiklai nekeičia ekrano spalvingumo ir nesumažina jo jautrumo. Telefonų stikliukus galite itin paprastai uždėti bei nuimti. Taip pat mobiliųjų telefonų apsauginiai stiklai yra lengvai prižiūrimi – užtenka tik specialia servetėle nuvalyti pirštų atspaudus, riebalų ar kitas dėmes. Su apsauginiais stiklais mobiliesiems telefonams ilgiau išlaikysite puikią savo telefono būklę, todėl rekomenduojame įsigyti šiuos telefono aksesuarus iškart, kai tik nusipirksite įrenginį.

 • Mate 10 Pro

  Huawei Mate 10 Pro apsauginiai mobiliųjų telefonų stiklai visiems, kurie siekia kuo ilgiau naudoti savo mobilųjį telefoną ir išlaikyti puikią jo būklę bei išvaizdą. Grūdinti stikliukai telefonams yra labai ploni, tačiau jų atsparumas siekia net 9H, todėl jie itin patikimai saugo įrenginį nuo smūgių, dūžių, aštrių daiktų ir neigiamo aplinkos poveikio, tokio kaip dulkės ar UV spinduliai. Apsauginiai telefonų stikliukai yra padengti nano danga, kuri yra atspari riebalams ir pirštų atspaudams. Grūdinti stiklai telefonams neturi jokio neigiamo poveikio telefono naudojimui – su šiais apsauginiais telefono aksesuarais jūsų įrenginys nepraras ekrano jautrumo bei spalvingumo. Apsauginiai stikliukai telefonams yra ne tik paprastai prižiūrimi, bet ir lengvai uždedami ir nuimami.

 • Mate 20 Lite

  Ką daryti, kad naujasis, ką tik jūsų įsigytas Huawei Mate 20 Lite tarnautų kuo ilgiau ir kuo patikimiau? Atsakymą žinome mes – tiesiog įsigykite bent kelis ekrano apsaugai skirtu sprendimus.
  Atsižvelgiant į tai, kad išmanieji telefonai kiekvieną dieną patiria sąlytį su pačiais įvairiausiais paviršiais, nesunku pastebėti – tik laiko klausimas, kuomet ant ekrano atsiras įbrėžimų bei įtrūkimų. Užbėkite įvykiams už akių įsigydami apsauginių plėvelių ekranui, kuris ne tik apsaugos ekranus nuo įbrėžimų bei įtrūkimų, bet ir nuo UV spindulių. Apsauginiai įvairių tipų stiklai užtikrins dar didesnę apsaugą – sušvelnins smūgio ar kritimo jėgą ir leis išvengti rimtų pažeidimų, remonto bei jam skitų išlaidų.
  Prižiūrėti ekrano apsaugai skirtus sprendimus paprasta – visus ant jų esančius nešvarumus ar pirštų žymes pašalinsite naudodami servetėle.

 • Mate 20 Pro

  Huawei Mate 20 Pro – telefonas, kuris iš tiesų turi jus kuo nudžiuginti, patrauklūs bei modernūs sprendimai buvo išpildyti ypač tiksliai. Vis dėlto, siekdami užtikrinti tinkamą šio telefono priežiūrą bei patikimą apsaugą nuo įvairių veiksnių, pavyzdžiui, šalčio, saulės spindulių, drėgmės, smūgių, kritimo ir kt., turėtumėte nepamiršti ir ekrano apsaugos.

  Mūsų internetinėje parduotuvėje – ekrano apsaugos, skirtos Huawei Mate 20 Pro. Apsauginiai grūdinti stiklai yra tai, ko reikia, kad jūsų telefono ekranas ne tik išlaikytų tobulą švarą, bet ir būtų apsaugotas nuo kietųjų dalelių, aštrių daiktų galinčių sukelti mikroįbrėžimus ar stambius įtrūkimus. Ne paslaptis, kad subraižytas telefono ekranas yra vienas labiausiai erzinančių dalykų, todėl apsauginiai grūdinti stikliukai padės užkirstitam kelią bei išlaikyti patrauklią ekraną būklę ilgą laiką.

 • Nova Plus
 • Nova 2
 • Nova 2 Plus
 • P Smart

  Užtikrinkite nepriekaištingą savo Huawei P Smart telefono priežiūrą – jau dabar pasirinkite vieną iš gaminių, skirtų ekrano apsaugai. Telefono ekranas – dažniausiai liečiama ir jautriausiai į aplinkos poveikį reaguojanti įrenginio dalis, todėl ji privalo būti tinkamai apsaugota. Apsauginio grūdinto stiklo Premium Tempered Glass paviršius yra lengvai valomas, jį paprasta uždėti bei nuimti, skaidrus ir labai plonas, todėl visiškai nesumažina ekrano jautrumo. Apsauginė ekrano plėvelė Tel1 – nepastebima, mažai kainuojanti, tačiau puikiai apsauganti nuo įbrėžimų. Apsauginis grūdintas stiklas Full Glue padengia visą ekraną, užtikrindamas aukščiausio lygio apsaugą. Dar vienas sprendimas jūsų Huawei P Smart ekrano apsaugai – Nano Flexible Glass, kurio storis siekia vos 0,22 mm.

 • P Smart 2019

  Huawei P Smart 2019 turi daug patrauklių privalumų ir, jei norite mėgautis kuo ilgiau, atminkite, jog ekrano apsauga – tiesiog būtina. Apsauginis grūdintas stiklas, apsauginė plėvelė – tai sprendimai, kuriuos rasite mūsų internetinėje parduotuvėje. Pagaminti iš kokybiškų medžiagų šie apsaugos sprendimai užtikrins, kad jūsų Huawei P Smart 2019 nepriekaištingą ekrano būklę bei švarą išlaikys ypač ilgai. Šie grūdinti stikliukai, apsauginės plėvelės efektyviai apsaugos ekraną nuo ore esančių kietųjų dalelių, drėgmės, saulė spindulių bei kitų veiksnių. Yra ypač ploni ir vos pastebimi, todėl malonūs leisti ir nei kiek nesumažina ekrano jautrumo. Tačiau ir tai dar ne viskas – ant jų susikaupusius nešvarumus pašalinsite ypač lengvai. Niekada negalite žinoti, su kokiais iššūkiais teks susidurti, tad rekomenduojama įsigyti bent keletą gaminių, skirtų ekrano apsaugai. Jei vienas bus pažeistas, visada turėsite kuo pakeisti.

 • P Smart Plus
 • P8 Lite 2017 / P9 Lite...

  Huawei P8 lite 2017 ir Huawei P9 lite 2017 telefonams siūlomas ne vienas ekrano apsaugos sprendimas, kuris, priklausomai nuo jūsų pasirinkimo, gali užtikrinti dalinę arba visišką ekrano apsaugą nuo neigiamą įtaką galinčių padaryti aplinkos veiksnių.
  Apsauginis grūdintas stiklas Premium Tempered Glass yra labai plonas ir skaidrus, chemiškai apdorotas, nuo jo lengvai pašalinsite pirštų bei kitas žymes. Lengvai priklijuojamas ir nuimamas, nesumažina stiklo jautrumo. Apsauginė ekrano plėvelė – greitas sprendimas, kai reikia patikimos apsaugos nuo įbrėžimų. Apsauginis grūdintas stiklas Gold turi 9H atsparumo lygį, apsaugą nuo UV, yra visiškai skaidrus; komplektuojamas kartu su valymo servetėlėmis, todėl priežiūra – paprasta ir nereikalaus daug laiko. Apsauginis grūdintas stiklas Nillkin Amazing H, jūsų Huawei P8 lite 2017 ar Huawei P9 lite 2017 uždengs dalinai. Įvertinkite ir kitus mūsų siūlomus ekrano apsaugos sprendimus jūsų Huawei telefonams.

 • P9
 • P9 Lite
 • P10

  Huawei P10 mobiliųjų telefonų apsauginiai grūdinti, nano stiklai ir ekrano plėvelės – patikima jūsų įreginio apsauga už prieinamą kainą. Šie apsauginiai telefonų aksesuarai yra beveik nepastebimi, tačiau turėdami juos, galėsite nesibaiminti dėl smūgių, aštrių daiktų ir neigiamo aplinkos poveikio jūsų telefonui. Apsauginiai grūdinti ir nano telefonų stikliukai yra labai ploni, skaidrūs, tačiau pasižymi 9H atsparumu. 5D grūdinti stiklai pilnai dengia ekraną ir tarsi susilieja su telefonu. Ekrano plėvelės saugo nuo subraižymų ir puikiai tinka, jei norite, jog jūsų telefono paviršių saugantis aksesuaras būtų nepastebimas. Apsauginės plėvelės telefonams nekeičia ekrano spalvingumo, nesukelia vaivorykštės efekto, puikiai saugo nuo UV spindulių ir kito aplinkos poveikio. Kaip ir grūdinti telefonų stiklai, telefonų plėvelės yra lengvai uždedamos ir nuimamos bei itin paprastai prižiūrimos.

 • P10 Lite

  Huawei P10 Lite mobiliųjų telefonų apsauginiai grūdinti stiklai ir ekrano plėvelės – su šiais telefonų aksesuarais jūsų telefonas bus apsaugotas nuo smūgių, įbrėžimų ir neigiamo aplinkos poveikio. Turėdami telefonų stikliukus ir apsaugines plėveles, galėsite ilgiau džiaugtis puikia savo telefono būkle bei išvaizda. Kokybiški grūdinti ir nano stiklai telefonams yra skaidrūs, labai ploni, tačiau pasižymi 9H atsparumu. Telefonų stikliukai nekeičia ekrano jautrumo bei spalvingumo. Ekrano plėvelės patikimai saugo nuo įbrėžimų ir yra itin lengvai valomos nuo pirštų atspaudų, riebalų bei kitų dėmių. Plėvelės telefonų ekranams taip pat neturi jokio neigiamo poveikio įrenginio naudojimui. Apsauginės plėvelės telefonams yra skaidrios, nematomos, nekeičia ekrano jautrumo ir spalvingumo. Pasirūpinkite kokybiška apsauga savo telefonui už puikią kainą.

 • P20

  Huawei P20 gerokai praturtins ir paįvairins jūsų gyvenimą, suteiks daugiau galimybių, todėl tiesiog privalote juo tinkamai pasirūpinti. Padarykite tai užtikrindami tinkamą ekrano apsaugą – rinkitės vieną ar kelis patikimus bei kokybiškus produktus iš asortimento, kurį jums siūlome.
  Apsauginė ekrano plėvelė, skirta Huawei P20 bei dengianti visą ekraną, yra geras pasirinkimas tiems, kurie nori apsaugoti įrenginį nuo įbrėžimų ar nešvarumų. Juodas apsauginis stiklas Mocolo, dengiantis visą ekraną, yra pagamintas iš AGC Asahi Glass. Nors jo storis yra vos 0,3 mm, ypač patikimai apsaugos įrenginį nuo neigiamų aplinkos veiksnių. Be to, turi nano dangą, dėl kurios neliks riebalų ar pirštų žymių. Dar vienas pasirinkimas – juodas lenktas apsauginis grūdintas stiklas 5D, puikus pasirinkimas, ieškantiems maksimalios ekrano apsaugos, kadangi dengia visą stiklą. Patikima jūsų Huawei P20 ekrano apsauga gali tapti ir Premium Tempered Glass. Jis yra net 9 kartus tvirtesnis už paprastą stiklą, todėl tampa puikiai išeitimi norintiems telefoną apsaugoti nuo žalos, kurią galėtų padaryti smūgis ar kritimas. Atkreipkite dėmesį ir į kitus šioje kategorijoje esančius gaminius.

 • P20 Lite

  Kiekvienu įrenginiu, kurį įsigyjate, turite tinkamai pasirūpinti, o Huawei P20 lite – taip pat ne išimtis. Užtikrinti patikimą apsaugą nuo smūgių, įbrėžimų, kritimo, saulės spindulių ar dulkių, padės aukštos kokybės šioje kategorijoje esantys produktai. Juodas apsauginis grūdintas stiklas Mocolo ne tik suteiks solidumo bei tvirtumo Huawei P20 lite, bet ir patikimai apsaugos įrenginio ekraną nuo visų galimų grėsmių, kadangi turi 9H atsparumo lygį. Galite būti tikri – priežiūrai skirti daug laiko nereikės, kadangi stiklas padengtas nano danga, kuri yra atspari riebalams bei pirštų žymėms. Dar vienas pasirinkimas jūsų išmaniajam Huawei įrenginiui – Nano Flexible Glass stiklas, dalinai dengiantis telefono ekraną, suteikiantis stabilumo, solidumo bei užtikrinantis patikimą apsaugą. 5D lenktas skaidrus apsauginis stiklas – puikus pasirinkimas ieškantiems maksimalios apsaugos. Siūlome ir daugiau pasirinkimų ekranui apsaugoti, susipažinkite su jais.

 • P20 Pro

  Kaip užtikrinti tinkamą apsaugą Huawei P20 Pro? Tai – klausimas, su kuriuo susiduria kiekvienas, kuris įsigyja naują telefoną. Vis dėlto, atsakymo ilgai ieškoti nereikės – tiesiog išsirinkite vieną iš mūsų siūlomų gaminių.
  Apsauginis grūdintas Huawei Gold, dalinai dengiantis ekraną, užtikrina patikimą ekrano apsaugą, kadangi turi 9H atsparumo lygį. Visiškai skaidrus ir lengvai prižiūrimas, turi apsaugą nuo UV. Dar vienas pasirinkimas – apsauginis nano stiklas Nano Flexible Glass. Tai – ypač plonas, vos 0,22 mm storio siekiantis gaminys, tačiau užtikrinantis patikimą apsaugą – atsparumo lygis siekia 9H. Norintys dalinai ekraną dengiančio stiklo, turėtų atkreipti dėmesį Nillkin Amazing H+ PRO. Ieškote kuo apsaugoti įrenginio ekraną, tačiau nenorite to daryti naudodami apsauginį stiklą? Rinkitės apsauginę plėvelę – ypač lengva, greitai priklijuojama, nepastebima, maloni liesti, užtikrinanti patikimą apsaugą nuo įbrėžimų. Dar daugiau puikių sprendimų jūsų laukia šioje kategorijoje – įvertinkite juos.

 • P30

  Jei esate įsigiję Huawei P30, tai tikrai nesuklysime pasakę – jūs norite, kad šis telefonas jums tarnautų kuo ilgiau, nes jo teikiamos galimybės tikrai praturtina jūsų kasdienybę. Tačiau tam, kad ir iš tiesų užtikrintumėte maksimaliai ilgą šio telefono tarnavimo laiką ir galėtumėte sklandžiai naudotis, nepamirškite pasirūpinti ekrano apsauga. Apsauginiai grūdinti stiklai ar apsauginės plėvelės – šie gaminiai apsaugos telefoną nuo įvairių veiksnių, galinčių sukelti akimi nepastebimus įtrūkimus ar stambius įbrėžimus. Tiek apsauginiai grūdinti stiklai, tiek apsauginės plėvelės yra pagamintos iš ypač kokybiškų medžiagų, todėl juos labai malonu liesti, o ekrano jautrumas išlieka toks pats. Gaminius lengva prižiūrėti – ant jų esančius nešvarumus nesunku nuvalyti specialiomis priemonėmis. Pasirūpinkite, kad jūsų Huawei P30 tarnautų kuo ilgiau.

 • P30 Lite

  Jei norite, kad jūsų Huawei P30 Lite tarnautų kuo ilgiau, yra daug dalykų, kuriuos turėtumėte vardan to padaryti, tačiau bene pats svarbiausias bei efektyviausias, tai – ekrano apsaugos skirtos būtent šiam telefonui. Tad įsigiję vieną ar kelis gaminius, skirtus ekranui apsaugoti, būsite tikri, kad nuo šiol jūsų telefonui nepakenks nei drėgmė, nei intensyvūs saulės spinduliai, nei aštrūs daiktai smūgiai. Be to, tai yra puikus pasirinkimas ir mėgstantiems idealią švarą, kadangi naudojant vieną iš apsaugos sprendimų, telefono ekranas niekada neišsiteps. Mūsų internetinėje parduotuvėje – aukštos kokybės apsauginiai grūdinti stiklai ir apsauginės plėvelės. Visi šie gaminiai buvo pagaminti taip, kad juos būtų malonu liesti, o ekrano jautrumas – nei kiek nesumažėtų. Paprasta prižiūrėti, ilgai tarnauja. Jūsų Huawei P30 Lite nusipelnė pačios efektyviausios ekrano apsaugos, užtikrinkite ją pasirinkdami mūsų siūlomus gaminius.

 • P30 Pro

  Huawei P30 Pro patikimai tarnaus ir užtikrins geriausią naudojimo patirtį tuomet, jei nepamiršite tinkamai pasirūpinti šiuo telefonu. Tad kokybiška ekrano apsauga – geriausias pasirinkimas. mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įvairių sprendimų, kurie visi pasižymi keliomis svarbios savybėmis – yra aukštos kokybės bei užtikrina patikimą apsaugą nuo kietų, aštrių daiktų, smūgių, kritimo ir t.t. Apsauginiai grūdinti stiklai ir apsauginės plėveles – pagaminti taip, kad būtų malonūs liesti ir nemažintų ekrano jautrumo. Jei ilgą laiką ieškojote atsakymo į klausimą, kaip nuo šių veiksnių apsaugoti savo telefono ekraną, tai atsakymą jau žinote. O, kad užtikrintumėte efektyvią apsaugą visą laiką, įsigykite bent kelis gaminius – jei vienas iš jų pažeistas, visada turėsite kuo pakeisti. Patikimiausi gaminiai maksimaliai jūsų telefono apsaugai užtikrinti.

 • ShotX
 • Y3 2018
 • Y5 2019

  Kiekvienas jūsų įsigytas daiktas reikalauja tinkamos priežiūros, tuo tarpu Huawei Y5 2019 – taip pat ne išimtis. Ne paslaptis, kad telefono ekranas – viena jautriausių telefono dalių, tad pažeidimų rizika yra ypač didelė. Juo labiau, kad veiksnių, kurie gali pažeisti jūsų telefono ekraną, yra labai daug – Kieti daiktai, smūgiai, kritimai, aštrūs daiktai. Visa tai iš pradžių sukelia ypač smulkius įbrėžimus (dažnai akimi net nematomus), kurie vėliau virsti į didelius įtrūkimus, ne tik gadinančius estetinį vaizdą, bet ir apsunkinančius naudojimąsi telefonu. Apsauginės plėvelės – puikus pasirinkimas norintiems to išvengti. Taip pat verta akcentuoti, kad apsauginės plėvelės – ypač nebrangios, tačiau jos jums gali padėti šimtus eurų. Tad pasinaudokite puikia galimybe išsaugoti puikią Huawei Y5 2019 ekrano būklę bei sutaupyti.

 • Y6 2019

  Huawei Y6 2019 – patrauklus pasirinkimas kiekvienam šiuolaikiškam žmogui, mėgstančiam modernius sprendimus. Vis dėlto, nusprendus įsigyti šį telefoną, reikėtų nepamiršti ir dar vieno dalyko, tai – apsauginė plėvelė, kuri patikimai apsaugos jūsų mobilaus telefono ekraną, nuo įtrūkimų bei įbrėžimų, kuriuos sukelia aštrūs daiktai, kritimas, smūgiai ar net akimi nematomoms kietosios dalelės. Apsauginių plėvelių kaina yra ypač nedidelė, todėl galima teigti, kad tai – ne tik išmintinga, bet ir ekonomiška investicija. Beje, verta pastebėti ir tai, kad neretai žmonės baiminasi manydami, kad tokie apsaugos sprendimai, kaip apsauginės plėvelės gali sumažinti telefono jautrumą, tad telefonu nebus patogu naudotis. Nieko panašaus – apsauginės plėvelės pagamintos taip, kad nei kiek nemažinti ekrano jautrumo, todėl tai neturi neigiamos įtakos naudojimosi telefonu kokybei.

 • Y7 Prime 2018
 • Y7 2019

  Jei planuojate įsigyti naują telefoną, jūsų pasirinkimu galėtų tapti Huawei Y7 2019, kuris talpina ypač daug patrauklių sprendimų. Vis dėlto, jei norite, kad šis telefonas jums tarnautų ilgai ir aptikimai, nepamirškite juo tinkamai pasirūpinti, užtikrindami tinkamą ekrano apsaugą. Kaip žinia, būtent ši ekrano dalis yra bene dažniausiai pažeidžiama. Tam įtakos turi ir tai, kad telefono ekraną kasdien dešimtis kartų liečiame pirštais, ir kiti veiksniai, pavyzdžiui, kietosios dalelės, drėgmė ar aštrūs daiktai.

  Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite kokybiškų apsauginių plėvelių, skirtų Huawei Y7 2019. Šios plėvelės yra pagamintos iš aukštos kokybės žaliavų, todėl nemažina ekrano jautrumo, yra malonios liesti. Priežiūra – taip pat nesudėtinga – ant jų susikaupusius nešvarumus nesunkiai pašalinsite specialiomis priemonėmis.

  Jei vis dar svarstote, ką galite padaryti vardan to, kad jūsų Huawei Y7 2019 tarnautų ilgai ir patikimai, tai apsauginės plėvelė yra vienas geriausių sprendimų.

 • Y9 2018
 • Y9 2019

  Ieškant atsakymo į klausimą, ką daryti, kad Huawei Y9 2019 tarnautų ilgai, o naudojimasis šiuo telefonu vyktų sklandžiai, būtų galima pateikti daug įvairių patarimų, tačiau bene pats efektyviausias sprendimas – apsauginės plėvelės. Būtent apsauginė plėvelė gali užtikrina efektyvią ekrano apsaugą nuo daugybės įvairų veiksnių. Taip pat apsauginės plėvelės yra puikus sprendimas ir tuo atveju, jei siekiate užtikrinti maksimalią ekrano švarą. Smulkūs ar dideli įbrėžimai bei įtrūkimai sugadina ne tik nuotaiką, bet ir telefono ekrano išvaizdą ir net gali apsunkinti naudojimąsi telefonu. Tad, jei nuo pat pirmosios naudojimosi telefonu dienos pasitelksite ir apsaugines plėveles, galite būti tikri – ekranas ne tik nepatirs įtrūkimų ar įbrėžimų, bet ir išlaikys puikią pirminę būklę.

  Dažnai galima išgirsti sakant, kad apsaugoti mobilaus telefono ekraną yra viena sunkiausių užduočių. Tačiau, ar tikrai? Tereikia žinoti, kokius sprendimus pasirinkti, o apsauginės plėvelės – vienas patikimiausių variantų.

 • Honor 20

  Kiekvieną dieną jūsų naujasis Huawei Honor 20 susidurs su daugybe įvairių aplinkos veiksnių – ne tik liesite rankomis dešimtis kartų per dieną, bet ir teks pajusti kaitrius saulės spindulius, ore tvyrančias kietąsias daleles, drėgmę ir t.t. O kur dar tikimybė, kad ekranas bus pažeista aštriais daiktais... Taigi, kaip matyti, ekrano pažeidimų tikimybė yra iš tiesų labai didelė, todėl būtina patikima ekrano apsauga. Ją užtikrinsite pasirinkdami šiems telefonams skirtas apsaugines plėveles bei apsauginius grūdintus stiklus. Apsauginiai grūdinti stiklai bei kiti šiam tikslui skirti gaminiai yra pagaminti iš aukštos kokybės žaliavų, todėl patikimai apsaugo telefoną nuo neigiamą įtaką galinčių turėti aplinkos veiksnių. Apsauginės plėvelės bei apsauginiai grūdinti stiklai užtikrins, kad telefono ekranas net ir po kelerių metų atrodys tarsi naujas. Beje, šie gaminiai pagaminti pagal modernias technologijas, todėl bus ypač patogu liesti, ekrano jautrumas nesumažėja.

 • P20 Lite 2019
 • P Smart Z

  Ko reikia, kad ką tik įsigytas Huawei P Smart Z tarnautų ilgai, patikimai, o ekranas išlaikytų puikią pirminę išvaizdą? Apsauginiai stikliukai bei apsauginiai grūdinti stiklai – geriausias pasirinkimas. Šie gaminiai telefono ekraną apsaugos ne tik nuo neigiamo aplinkos poveikio, pradedant klimatiniais reiškiniais ir užbaigiant nešvarumais, bet ir sumažins įbrėžimų, įtrūkimų tikimybę. Na, o, jei taip nutiktų, kad telefonas iškris iš rankų, bus sumažinta kritimo jėga. Apsauginiai stikliukai ir apsauginiai grūdinti stiklai taps garantu, kad telefono ekranas nebus pažeistas ir tuo atveju, jei jį tiesiog įdėsite į kuprinę ar rankinę, kurioje pilna įvairiausių daiktų. Pašalinti susikaupusius nešvarumus bus ypač lengva – tereikia naudoti specialias servetėles. Tiek apsauginiai stikliukai, tiek apsauginiai grūdinti stiklai yra labai ergonomiški, tad jais dengtą telefoną bus patogu laikyti rankoje, o ekrano jautrumas nebus sumažintas.

 • Mate 30 Lite
 • Mate 30 Pro
 • P Smart 2020

  Kad Huawei P Smart 2020 tarnautų ilgai bei patikimai, pasirūpinkite kokybiška ekrano apsauga. Tai padaryti bus ypač lengva, jei įsigysite grūdintą stiklą ekranui. Jis apsaugos nuo neigiamo aplinkos poveikio ir mūsų krašte dažnai besikeičiančių klimatinių sąlygų (šalčio, karščio, lietaus, intensyvių saulės spindulių ir t.t.). Taip pat telefono ekranas bus apsaugotas ir nuo nešvarumų, įbrėžimų, įskilimų, bus sumažinta kritimo jėga. Visa tai užtikrins, kad telefono ekranas ilgai išlaikys puikią pirminę išvaizdą. Grūdintų stiklų ekranui kaina yra labai patraukli, be to, tai – ilgalaikė ir ekonomiška investicija, kuri sumažins remonto tikimybę ateityje ir padės išvengti papildomų išlaidų. Ekrano stiklai – ypač ergonomiški; nesumažina ekrano jautrumo; o susikaupusius nešvarumus lengvai ir greitai pašalinsite specialiomis servetėlėmis.

 • P40 Lite

  Jei norite, kad Huawei P40 Lite jums tarnautų ilgai bei patikimai, ypatingą dėmesį turite skirti telefono ekranui, nes būtent ši jo dalis yra dažniausiai liečiama. Ir, jei reikėtų išvardinti, kiek yra veiksnių, galinčių pabloginti ekrano išvaizdą ir telefono funkcionavimą, tai, ko gero, net ir patys nustebtumėte. Dulkės, aštrūs daiktai, kritimas, smūgis, drėgmė – tai tik nedidelė dalis šių veiksnių, kurie, vienaip ar kitaip paskatins jūsų telefono ekrano nusidėvėjimą. Tad pats paprasčiausias būdas užkirsti tam kelią – įsigyti apsauginę plėvelę ar grūdintą stiklą. Jų galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

  Tiek apsauginės plėvelės, tiek grūdinti stikliukai, yra gaminami iš kokybiškų žaliavų, todėl užtikrinamas tvirtumas, stabilumas. Šiuos gaminius lengva prižiūrėti (pakaks nuvalyti specialiomis servetėlėmis), be to, juos ypač patogu liesti, nei kiek nesumažinamas telefono jautrumas.

  Nežinote, kurią apsauginę plėvelę įsigyti, ar kuriam grūdintam stiklui teikti pirmenybę? Įsigykite kelis gaminius – jei vienas bus nebetinkamas naudoti, visada bus galima pakeisti kitu ir garantuoti nepertraukiamą telefono apsaugą.

 • P40 Lite E
 • P40 Pro

  Dažnai pusiau juokais, pusiau rimtai galima išgirsi sakant, kad niekas tiek neturi priešų, kiek jų turi telefono ekranas. Ne išimtis ir Huawei P40 Pro. Jei tik išvardintume, kiek yra veiksnių, galinčių pakenkti šios telefono ekranui, sąrašas būtų ilgas: aštrūs daiktai, smūgiai, kritimas ant kieto paviršiaus. ir t.t. Vis dėlto, jei yra veiksnys, galintis pakenkti, vadinasi, turi būti ir kažkas, kas užtikrintų apsaugą. Ir tokių sprendimų tikrai yra, pavyzdžiui, apsauginės plėvelės bei grūdinti stiklai.

  Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įvairių apsauginių plėvelių bei grūdintų stikliukų, skirtų šiam telefonui. Bet kuris iš šių gaminių ne tik užtikrina patikimą ekrano apsaugą, bet ir yra pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Tai reiškia, kad tiek apsauginės plėvelės, tiek grūdinti stiklai tarnaus ilgai bei patikimai. Be to, jie gaminami pagal specialias technologijas – kad būtų tvirti bei stabilūs, tačiau tuo pat metu nei kiek nesumažintų ekrano jautrumo. Taigi, telefonu bus labai patogu naudotis – atrodys, kad ant jo nieko nėra.

 • Y5P
 • Y6P
 • P Smart Pro
 • P Smart 2021
 • P50
 • P50 Pro
 • Nova 9 / Honor 50
 • Nova Y90
 • Nova 9 SE
puslapyje
Rodoma 1 - 60 iš 136 dalykų
Rodoma 1 - 60 iš 136 dalykų

Nors visos telefono dalys yra vertos vienodo rūpesčio, dėmesio bei priežiūros, reikia pastebėti, kad kai kurio iš jų kur kas dažniau liečiasi su įvairiais paviršiais, o taip pat yra didesnė tikimybė, kad bus pažeistos. Viena tokių telefono dalių yra telefono ekranas. Jį ne tik liečiame pirštais po keliolika ar net keliasdešimt kartų kasdien, tačiau galima ir aplinkos poveikis. Šios priežastys reiškia tik vieną – telefono ekranui būtina apsauga. Ir net tuo atveju, jei esate įsigiję dėklą, nemanykite, kad užtikrins visapusišką apsaugą – apsauginės plėvelės ekranui yra tiesiog būtinos. Dar išmintingesnis sprendimas – įsigyti bent kelias plėvelės iš karto, kad iškilus poreikiui iš karto galėtumėte pakeisti pažeistą plėvelę nauja ir nepertraukti telefono ekrano apsaugos.

Rinkitės apsaugines plėveles ar įvairių tipų apsauginius stiklus. Priklausomai nuo gaminio, užtikrinama dalinė arba visiška apsauga ekranui. Siekiant maksimalaus sprendimo tokiu atveju, pirmenybę reikėtų rinktis plėvelėms ar stiklams, apsaugantiems visą ekraną.

Pas mus rasite kokybiškų ekrano apsaugų, skirtų įvairiems Huawei telefonams.

Nesibaiminkite, kad šie papildomi sprendimai, nešantys tiek daug naudos, pareikalaus sudėtingos priežiūros ir jūsų laiko. Siekiant užtikrinti tinkamą jų priežiūrą, viskas, ką reikės padaryti, tai – tik nuvalyti ekrano plėvelę ar stiklą servetėle, kuri vos per kelias sekundes efektyviai pašalins pirštų žymes, riebalų dėmes ar kitus nešvarumus.