Filtras

Apsaugos tipas:
Skyrelis kortelėms/pinigams dėti:

Gamintojai

Informacija

HUAWEI apsauginės ekrano plėvelės Yra 117 prekių.

puslapyje
Rodoma 1 - 90 iš 117 dalykų
Rodoma 1 - 90 iš 117 dalykų

Nors visos telefono dalys yra vertos vienodo rūpesčio, dėmesio bei priežiūros, reikia pastebėti, kad kai kurio iš jų kur kas dažniau liečiasi su įvairiais paviršiais, o taip pat yra didesnė tikimybė, kad bus pažeistos. Viena tokių telefono dalių yra telefono ekranas. Jį ne tik liečiame pirštais po keliolika ar net keliasdešimt kartų kasdien, tačiau galima ir aplinkos poveikis. Šios priežastys reiškia tik vieną – telefono ekranui būtina apsauga. Ir net tuo atveju, jei esate įsigiję dėklą, nemanykite, kad užtikrins visapusišką apsaugą – apsauginės plėvelės ekranui yra tiesiog būtinos. Dar išmintingesnis sprendimas – įsigyti bent kelias plėvelės iš karto, kad iškilus poreikiui iš karto galėtumėte pakeisti pažeistą plėvelę nauja ir nepertraukti telefono ekrano apsaugos.

Rinkitės apsaugines plėveles ar įvairių tipų apsauginius stiklus. Priklausomai nuo gaminio, užtikrinama dalinė arba visiška apsauga ekranui. Siekiant maksimalaus sprendimo tokiu atveju, pirmenybę reikėtų rinktis plėvelėms ar stiklams, apsaugantiems visą ekraną.

Pas mus rasite kokybiškų ekrano apsaugų, skirtų įvairiems Huawei telefonams.

Nesibaiminkite, kad šie papildomi sprendimai, nešantys tiek daug naudos, pareikalaus sudėtingos priežiūros ir jūsų laiko. Siekiant užtikrinti tinkamą jų priežiūrą, viskas, ką reikės padaryti, tai – tik nuvalyti ekrano plėvelę ar stiklą servetėle, kuri vos per kelias sekundes efektyviai pašalins pirštų žymes, riebalų dėmes ar kitus nešvarumus.