Filtras

Skirta konkrečiam modeliui:
Skyrelis kortelėms/pinigams dėti:
Magsafe:
Magnetinis laikiklis:

Gamintojai

Informacija

Priedai Yra 7620 prekių.

puslapyje
Rodoma 1 - 90 iš 7620 dalykų
Rodoma 1 - 90 iš 7620 dalykų

Jei reikėtų įvardinti vieną reikalingiausių šių dienų gaminių, neabejotinai tai būti išmanusis telefonas. Suteikiantis daug puikių galimybių verslui, studijoms, pramogoms, kelionių planavimui, patogiam ir greitai apsipirkimui, išmanusis telefonas šiandien dažniausiai vadinamas vienu iš tų, be kurio nepavyktų išsiversti nei dienos. Taigi, kaip matyti, išmanusis telefonas suteikia ypač daug naudos ir keičia mūsų kasdienybę. Tačiau tam, kad galėtume tinkamai pasirūpinti šiuo įrenginiu bei išnaudoti visas jo galimybes, turime nepamiršti ir jam skirtų priedų. Patys populiariausi pasirinkimai – dėklai, ekrano apsauga ir dalys. Trumpai apžvelkime, kuo svarbus yra kiekvienas pasirinkimas.

Kalbant apie dėklus, reikia pastebėti, kad tai – vienas labiausiai reikalingų priedų mobiliajam įrenginiui. Juos verta rinktis ir dėl estetinių, ir dėl praktinių priežasčių. Visų pirma, dėklas suteikia puikų estetinį vaizdą; puošia mobilųjį ir tampa tam tikra įvaizdžio dalimi. Įsigijus bent keletą dėklų telefonui ir juos keičiant, galima susikurti skirtingus stiliaus derinius. Tačiau bene svarbiausias akcentas – praktinė šio priedo reikšmė: dėklas apsaugo nuo daugybės aplinkos veiksnių (tiesioginių saulės spindulių, šalčio, karščio, dulkių, drėgmės; sušvelnina smūgio ar kritimo jėgą), galinčių pažeisti ar visiškai sugadinti įrenginį. Apibendrinant belieka tik pridurti, kad telefonų dėklai yra geriausias pasirinkimas siekiant paįvairinti telefono išvaizdą; apsaugoti nuo neigiamo aplinkos poveikio bei užtikrinti maksimalų jo tarnavimo laiką.

Siekiant išvengti ar bent jau sušvelninti neigiamą aplinkos poveikio, verta rinktis ir ekrano apsaugas. Ekranas – viena jautriausių įrenginio dalių, o taip pat – nuolat patirianti sąlytį su įvairiais paviršiais. Būtent dėl šios priežasties, telefonų savininkams tenka galvoti, kaip apsaugoti įrenginio ekraną nuo įbrėžimų, įtrūkimų. Ekrano apsaugos (plėvelės bei stiklai) – geriausias pasirinkimas šiuo atveju. Be to, jos sušvelnins smūgio ar kritimo jėgą. Atsižvelgiant į tai, kad šis telefono priedas užtikina patikimą apsaugą, tačiau tuo pat metu yra labai plonas, nereikėtų baimintis, jog naudoti įrenginiu bus nepatogu – priešingai, ekrano apsaugos nesukels diskomforto ir neapsunkins naudojimosi telefonu.