Filtras

Skirta konkrečiam modeliui:
Skyrelis kortelės/pinigams dėti:
Magsafe:
Magnetinis laikiklis:

Gamintojai

Informacija

Priedai Yra 7360 prekių.

Subkategorijos

 • DĖKLAI

  Kas bendro tarp jūsų įvaizdžio, galimybės išvengti remonto išlaidų ar žalos, kurią telefonui gali sukelti kritimas ant kietos dangos? Visus šiuos akcentus, kaip ir daugelį kitų sieja telefono dėklas. Jei įsigijote mobilųjį įrenginį, kartu su juo būtina įsigyti ir dėklą. Trumpai apžvelgsime, dėl kokių priežasčių verta tai daryti.

  Jei norite vos per kelias sekundes suteikti telefonui naują išvaizdą, derinti jį prie bendro įvaizdžio, ar priešingai – paversti išskirtine jo detale, tereikia pasirinkti telefono dėklą. Be to, nereikėtų apsiriboti vos vienu – įsigykite bent kelis. Tai ne tik leis nevaržomai formuoti savo įvaizdį, bet ir leis išvengti rutinos; turėsite iš ko rinktis, norėdami formuoti klasikinį, sportinį, modernų stilių, keliaudami darbą ar į prabangius vakarėlius, tačiau svarbiausia – vos tik atsiradus pažeidimams, galėsite jį pakeisti kitu, tokiu būdu ir toliau užtikrindami tinkamą apsaugą mobiliajam telefonui. Tačiau ne vien tik estetinė funkcija yra svarbu – telefono dėklus būtiną naudoti ir praktiniais sumetimais. Drąsiai būtų galima sakyti, kad aplinka mobiliesiems telefonams tikrai nėra draugiška – joje rasime visko: drėgmės, dulkių, kaitrių saulės spindulių, šalčio ir t.t. Ir net tuo atveju, jei atrodo, kad telefonas yra iš tiesų saugioje aplinkoje, pavyzdžiui, guli ant jūsų stalo darbo kabinete ir jam įtakos negali padaryti jokie prieš tai įvardinti veiksniai, svarbu nepamiršti, kad tereikia vos vieno neatsargaus jūsų judesio ir įrenginys gali nukristi. Taigi, kritimas, smūgiai yra dar keli veiksniai, kurie gali pakenkti jūsų mobiliajam telefonui. Tačiau svarbiausia pabrėžti, kad visos išvardintos aplinkybės turės kur kas mažiau neigiamos įtakos (arba visai neturės), jūsų mobiliajam telefonui tuo atveju, jei nepamiršite naudoti dėklo.

  Siūlome ypač didelį telefonų dėklų pasirinkimą, tad rinktis galite pagal pačius įvairiausius kriterijus. Vienas iš jų yra tipai, asortimente rasite bamperių, įmaučių, atverčiamų ir kt. Jei jums svarbu kaina, rasite įvairiai kainuojančių telefonų dėklų: nuo pigiausių, kainuojančių kelis eurus, iki firminių dėklų, kurių kaina siekia keliolika ar keliasdešimt eurų. Jei esate vienas iš tų žmonių, kuriam ypač svarbu išgryninti stilių, tai verta žinoti, kad pas mus rasite klasikinio, modernaus, sportinio stiliaus dėkliukų. Nusivilti neteks ir tuo atveju, jei jums svarbios spalvos: rasite ir vienspalvių, ir kelių spalvų ar tiesiog permatomų dėklų. Kalbant apie išvaizdą, jūsų laukia taip pat įvairūs dėklai: minimalistiniai arba gausiai dekoruoti; su blizgučiais ir be jų; atrodantys solidžiai arba puošti nerūpestingais piešiniais; puošti įvairiomis gėlėmis; raštais, ornamentais ir t.t.

 • EKRANO APSAUGA

  Atsižvelgiant į tai, koks reikalingas yra mobilusis telefonas, kokią didelę naudą jis teikia kiekvieną dieną ir kaip praturtina laisvalaikį arba palengvina įprastus darbus, nesunku pastebėti – visi norime, kad šis įrenginys tarnautų kuo ilgiau. Tačiau, ar taip ir bus, priklausys nuo jūsų asmeninių pastangų siekiant užtikinti tinkamą telefono apsaugą. Vienas iš būdų tai padaryti, rinktis sprendimus, siūlomus ekrano apsaugai. Jau netrukus įvardinsime konkrečius variantus, tačiau prieš svarbu išvardinti ir šio pasirinkimo privalumus. Naudodami vieną iš ekranui skirtų apsaugoti gaminių, jūs ne tik apsaugosite įrenginį nuo neigiamo dulkių, saulės, šalčio, drėgmės ar kitų veiksnių poveikio, bet ir sušvelninsite smūgio ar kritimo jėgą. Net ir tuo atveju, jei apsauginis stiklas sugadintas, jums tereikės jį pakeisti nauju, tuo tarpu telefonas stiklas išliks sveikas.

  Siūlome platų asortimentą gaminių, skirtų patikimai bei efektyviai mobiliojo telefono ekrano apsaugai užtikrinti. Apsauginės ekrano plėvelės leis išvengti įbrėžimų gadinančių ekrano išvaizdą bei bloginančių matymo kokybę. Taip pat sukuriama apsauga nuo dulkių, UV spindulių. Jos yra skaidrios ir nepastebimos, tad naudotis įrenginiu bus komfortiška, o vaizdo kokybė taip pat nesikeis. Ieškantiems, maksimalios apsaugos, verta rinktis grūdinto stiklo apsaugas: kietas, tvirtas bei patikimas, tačiau tuo pat metu – plonas ir net nepastebimas. Taip pat dėmesį gali patraukti nano, 5D ar lenkti apsauginiai stiklai. Visus siūlomus gaminius yra ypač paprasta prižiūrėti, tereikia nuvalyti specialia servetėle.

  Jei vis dar kyla abejonių, ar tikrai verta rinktis telefono ekrano apsaugas, tai svarstyti daugiau neverta – juos būtina pasirinkti. Tokiu atveju pailginsite telefono tarnavimo laiką; išvengsite galimų papildomų išlaidų, kurių pareikalautų remontas, o taip pat – smulkių įbrėžimų, gadinančių išvaizdą ar stambių pažeidimų, galinčių pakenkti įrenginio būklei.

  Dažnai galima išgirsti sakant, kad sunku užtikrinti išmaniojo telefono priežiūrą. Vis dėlto, tai – tikrų tikriausias mitas, tereikia vos kelių paprastų sprendimų, o telefono ekrano apsaugos – vienas iš jų.

 • Dalys
puslapyje
Rodoma 1 - 60 iš 7360 dalykų
Rodoma 1 - 60 iš 7360 dalykų

Jei reikėtų įvardinti vieną reikalingiausių šių dienų gaminių, neabejotinai tai būti išmanusis telefonas. Suteikiantis daug puikių galimybių verslui, studijoms, pramogoms, kelionių planavimui, patogiam ir greitai apsipirkimui, išmanusis telefonas šiandien dažniausiai vadinamas vienu iš tų, be kurio nepavyktų išsiversti nei dienos. Taigi, kaip matyti, išmanusis telefonas suteikia ypač daug naudos ir keičia mūsų kasdienybę. Tačiau tam, kad galėtume tinkamai pasirūpinti šiuo įrenginiu bei išnaudoti visas jo galimybes, turime nepamiršti ir jam skirtų priedų. Patys populiariausi pasirinkimai – dėklai, ekrano apsauga ir dalys. Trumpai apžvelkime, kuo svarbus yra kiekvienas pasirinkimas.

Kalbant apie dėklus, reikia pastebėti, kad tai – vienas labiausiai reikalingų priedų mobiliajam įrenginiui. Juos verta rinktis ir dėl estetinių, ir dėl praktinių priežasčių. Visų pirma, dėklas suteikia puikų estetinį vaizdą; puošia mobilųjį ir tampa tam tikra įvaizdžio dalimi. Įsigijus bent keletą dėklų telefonui ir juos keičiant, galima susikurti skirtingus stiliaus derinius. Tačiau bene svarbiausias akcentas – praktinė šio priedo reikšmė: dėklas apsaugo nuo daugybės aplinkos veiksnių (tiesioginių saulės spindulių, šalčio, karščio, dulkių, drėgmės; sušvelnina smūgio ar kritimo jėgą), galinčių pažeisti ar visiškai sugadinti įrenginį. Apibendrinant belieka tik pridurti, kad telefonų dėklai yra geriausias pasirinkimas siekiant paįvairinti telefono išvaizdą; apsaugoti nuo neigiamo aplinkos poveikio bei užtikrinti maksimalų jo tarnavimo laiką.

Siekiant išvengti ar bent jau sušvelninti neigiamą aplinkos poveikio, verta rinktis ir ekrano apsaugas. Ekranas – viena jautriausių įrenginio dalių, o taip pat – nuolat patirianti sąlytį su įvairiais paviršiais. Būtent dėl šios priežasties, telefonų savininkams tenka galvoti, kaip apsaugoti įrenginio ekraną nuo įbrėžimų, įtrūkimų. Ekrano apsaugos (plėvelės bei stiklai) – geriausias pasirinkimas šiuo atveju. Be to, jos sušvelnins smūgio ar kritimo jėgą. Atsižvelgiant į tai, kad šis telefono priedas užtikina patikimą apsaugą, tačiau tuo pat metu yra labai plonas, nereikėtų baimintis, jog naudoti įrenginiu bus nepatogu – priešingai, ekrano apsaugos nesukels diskomforto ir neapsunkins naudojimosi telefonu.