Samsung apsauginės ekrano plėvelės

Filtras

Kategorijos
Skirta konkrečiam modeliui:

Gamintojai

Informacija

Samsung apsauginės ekrano plėvelės Yra 802 prekių.

Subkategorijos

puslapyje
Rodoma 1 - 90 iš 802 dalykų
Rodoma 1 - 90 iš 802 dalykų

Smulkūs jūsų telefono ekrano įbrėžimai bei įtrūkimai (vėliau galintys didėti), gali ne tik sugadinti jūsų nuotaiką; bet ir vaizdo kokybę. Savaime suprantama, tai yra tie scenarijai, kurių norėtų išvengti kiekvienas. Atrodytų, geriausias pasirinkimas norint apsaugoti telefoną nuo įbrėžimų bei įtrūkimų, yra tiesiog atsargus naudojimasis, tačiau, kad ir kaip saugotumėte, negalite išvengti netikėtų situacijų, o nuolatinis ekrano sąlytis su įvairiais paviršiai, taip pat didina įbrėžimų tikimybę. Būtent tokiais atvejais puikiu sprendimu tampa apsauginės ekrano plėvelės: kainuojančios nedaug; tvirtai besilaikančios, o svarbiausia – sukuriančios patikimą apsaugą.

Galite rinktis ypač plonas, vos pastebimas apsaugines plėveles, sulaikančias nešvarumus; leidžiančias išvengti įtrūkimų, įbrėžimų bei sukuriančias patikimą apsaugą nuo UV spindulių. Apsauginiai grūdinti stiklai – pageidaujantiems maksimalios apsaugos. Jų atsparumo lygis – 9H, 0,2 - 0,3mm storio. Platus pasirinkimų lenktų stiklų. Taip pat rasite Nano ir 5D apsauginių stiklų.

Nors visi gaminiai, esantys asortimente, užtikina patikimą dalinę arba visišką ekrano apsaugą, nereikia manyti, jog tai gali turėti neigiamo įtakos naudojimuisi įrenginiu – visi gaminiai pagaminti iš kokybiškų, malonių liesti medžiagų, tad, nei kiek nesumažins komforto naudotis įrenginiu. Šiuos gaminius ypač paprasta prižiūrėti – tereikia reguliariai valyti specialiomis servetėlėmis. Jomis efektyviai pašalinsite pirštų antspaudų, riebalų dėmes; kitus nešvarumus; užtikrinsite švarą bei estetišką įrenginio išvaizdą.