Birželio 7 - 9 dienomis - ATOSTOGAUJAME. Užakymai bus siunčiami nuo birželio 12d. Plačiau pristatymo sąlygose

Samsung apsauginės ekrano plėvelės

Filtras

Kategorijos
Skirta konkrečiam modeliui:
Ekrano apsaugos tipas:

Gamintojai

Informacija

Samsung apsauginės ekrano plėvelės Yra 623 prekių.

Subkategorijos

 • Galaxy A10

  Samsung Galaxy a10 (A105) – telefonas, kuris maloniai pakeis jūsų gyvenimą: suteiks daugiau naujų spalvų, įvairovės bei galimybių. Tačiau taip pat svarbu nepamiršti, kad Samsung Galaxy a10 (A105), nepaisant savo puikios kokybės bei patrauklaus dizaino, patiria nuolatinį sąlytį su jūsų pirštais arba įvairiais paviršiais. Dar daugiau, telefono ekraną nuolat veikia ypač smulkios, akimi nematomos, ore tvyrančios dalelės. Visi šie veiksniai, dėl kurių Samsung Galaxy a10 (A105) ekranas ilgainiui praranda puikią savo išvaizdą, Be to, gali atsirasti ir mikroįtrūkimų, kurie apsunkina naudojimąsi telefonu. Verta paminėti dar ir tai, kad neatsargus elgesys gali lemti stiprų ekrano subraižymą. Taigi, ar telefonas galėtų būti nuo viso to apsaugotas? Tikrai taip, jei naudosite apsaugines plėveles, skirtas Samsung Galaxy a10 (A105). Šios plėvelės užtikrina, kad visi išvardinti veiksniai nebeturės įtakos, tad telefono ekranas išsaugos puikią pirminę išvaizdą. Pas mus rasite įvairių tipų apsauginių plėvelių ir apsauginių grūdintų stiklų. Jos pagamintos iš kokybiškų medžiagų, tad nesumažina ekrano jautrumo.

 • Galaxy A20E

  Tie, kurie įsigyja Samsung Galaxy a20e (A202), puikiai žino, kad nuo šiol jų gyvenimas tikrai pasikeis – bendrauti bus kur kas patogiau, o laisvalaikis taps kur kas turiningesniu. Vis dėlto, įsigijusieji šį telefoną taip pat turėtų pasirūpinti ir tinkama jo ekrano apsauga. Verta pastebėti, kad telefono ekranas ne tik keliasdešimt kartų per dieną liečiamas rankomis, bet ir susiduria su ore esančiais nešvarumais, o dėl neatsargaus jūsų elgesio, gali nukristi ant žemės arba būti pažeistas aštrių daiktų. Taigi, visi šie veiksniai turi neigiamos įtakos ekranui, kuris ilgainiui gali prarasti ir savo išvaizdą, ir kokybę. Tad apsauginės plėvelės, skirtos Samsung Galaxy a20e (A202), yra ne tik idealus, bet ir būtinas pasirinkimas. šios apsauginės plėvelės ar apsauginiai grūdinti stiklai patikimai apsaugos nuo išvardintų veiksnių; be to, pagamintos iš kokybiškų žaliavų, tad ja dengtą ekraną liesti yra ypač patogu, nesumažėja ekrano jautrumas. Įsigykite apsauginių plėvelių ir pasirūpinkite tinkama apsauga.

 • Galaxy A3 2017
 • Galaxy A40

  Samsung Galaxy a40 (A405) – telefonas, sužavėjęs daugelį. Kai viename telefone telpa tiek daug puikių galimybių, kitaip būti ir negali. Vis dėlto, kad ir koks šaunus būtų šis telefonas, yra kai kas, ko jis tikrai negali padaryti – apsaugoti savo ekrano nuo daugybės įvairių neigiamų veiksnių. Telefonas kasdien daug kartų yra liečiamas pirštais, susiduria su akimi nematomomis dulkėmis, kurios tvyro ore, turi sąlytį su kitais paviršiais. Tačiau ir tai dar ne viskas – telefonas bet kurią minutę gali jums iškristi iš rankų arba būti subraižytas aštriais daiktais. Dėl visų šių aplinkybių telefono ekrane gali atsirasti dešimtys smulkių ar stambių įtrūkimų bei įbrėžimų, dėl kurių bus sunkiau naudotis mobiliuoju. Tad, ar galima šiems įvykiams užbėgti už akių? Taip, jei įsigysite šiam telefono modeliui skirtų apsauginę plėvelę ar grūdintą stiklą. Samsung Galaxy a40 (A405) apsauginės plėvelės – greitas bei nebrangus sprendimas, leisiantis apsaugoti ekraną nuo daugybės neigiamą įtaką galinčių padaryti veiksnių. Ekrano apsaugos yra pagamintos iš kokybiškų žaliavų, kad nei kiek nesumažina telefono jautrumo; be to, bus pašalinti ant jų susikaupusius nešvarumus.

 • Galaxy A72
 • Galaxy A12 2020 / 2021
 • Galaxy A50 / A50S / A30S

  Samsung Galaxy A50 (A505) / A50S (A507) / A30S (A307) – dėmesio vertas telefonas, kuris gali įnešti daug puikių galimybių į jūsų gyvenimą. Tačiau, jei manote, kad jūsų naujas telefonas nepatiria jokio streso ir ramiai sau pūpso ten, kur jūs jį paliekate, tai labai smarkiai klystate. Jūsų naujasis Samsung Galaxy A50 (A505) / A50S (A507) / A30S (A307) kiekvieną minutę susiduria su įvairiais iššūkiais (tiesioginiais saulės spinduliai, ore esančiomis dulkėmis, jūsų pirštais) ir kitais veiksniai, kurie ilgainiui gali ne juokais sugadinti ekrano kokybę. O kur dar galimybę būti numestam ant grindų ar būti pažeistam aštraus daikto... Taigi, egzistuoja iš tiesų daug dalykų, kurie gali sugadinti jūsų Samsung Galaxy A50 (A505) / A50S (A507) / A30S (A307) ekrano kokybę, tad pats metas pasirūpinti, kad taip nenutiktų. O tai padaryti padės Samsung Galaxy Galaxy A50 (A505) / A50S (A507) / A30S (A307) ekrano apsaugos sprendimai – apsauginiai grūdinti stikliukai, pagaminti iš kokybiškų žaliavų ir nei kiek nesumažinantys ekrano jautrumo. Tad pasirinkite tinkamiausius apsaugos sprendimus savo telefonui jau dabar.

 • Galaxy A5 2016
 • Galaxy A5 2017

  Apsauginės plėvelės ir apsauginiai ekrano stiklai Samsung Galaxy A5 2017 A520F mobiliesiems telefonams – nebesijaudinkite savo įrenginio būklės ir patogiai juo naudokitės. Visi apsauginiai stiklai ir plėvelės telefonams nesumažina ekrano jautrumo, yra beveik nepastebimi bei neturi jokios neigiamos įtakos telefono naudojimui. Itin patvarūs skaidrūs telefono nugarėlės ir ekrano stikliukai pilnai arba iki lenkimų apsaugo nuo daugelio dažniausių telefono korpuso pažeidimų, tokių kaip įbrėžimai ir dūžiai. Kokybiški grūdinti telefonų stikliukai ir NANO stiklai turi 9H atsparumą ir taip pat saugo įrenginį nuo UV spindulių bei yra beveik nepastebimi. Apsauginės plėvelės mobiliesiems telefonams apsaugo telefono priekį ir nugarėlę nuo subraižymų ir UV spindulių. Itin kokybiškos telefonų plėvelės yra nepastebimos, nesukelia vaivorykštės efekto, nekeičia ekrano spalvų. Tiek apsauginių telefonų stiklų, tiek telefonų plėvelių priežiūra itin paprasta – jie lengvai valomi nuo pirštų atspaudų, riebalų ir kitų dėmių. Siūlome įsigyti telefonų stikliukus ir plėveles drauge su specialiomis valymo servetėlėmis.

 • Galaxy A6 2018

  Įsigijote Samsung Galaxy A6 2018 telefoną? Puiku, šis telefonas tikrai pakeis jūsų gyvenimą – stilingas jo dizainas papuoš bet kurį jūsų įvaizdį, o galimybės, kurias jis teikia, iš esmės pakeis jūsų laisvalaikio praleidimo, mokymosi, apsipirkimo ar net keliavimo įpročius. Vis dėlto, įsigiję telefoną, nepamirškite įsigyti ir dar kelių pirkinių – ekrano apsaugų. Šie pirkiniai nepareikalaus daug papildomų išlaidų – greičiau padės daug sutaupyti. Ne paslaptis, kad per ekrane esančius įtrūkimus patekusi drėgmė bei dulkės ar smūgis gali stipriai pažeisti įrenginį, tad bus reikalingas remontas, pareikalausiantis daug išlaidų. Taigi, ekrano apsaugos padeda išvengti šio scenarijaus bei taupyti pinigus. Tačiau tai dar ne viskas – naudodami ekrano apsaugas ilgiau išlaikysite puikią pirminę įrenginio būklę, tad, jei norėsite jį parduoti, smulkūs ar stambūs įbrėžimai taps priežastimi, dėl kurios reikėtų mažinti kainą.
  Ekrano apsaugas prižiūrėti paprasta – visus ant jų esančius nešvarumus ar pirštų antspaudų žymes pašalinsite vos per kelias sekundes naudodami servetėles.

 • Galaxy S23
 • Galaxy A6 Plus 2018

  Pasirūpinkite tinkamai savo naujuoju Samsung Galaxy A6 plus 2018 įsigydami apsaugos sprendimų, skirtų jų ekranui. Kaip žinia, būtent ekranas yra viena tų dalių, kuri gali būti greičiausiai pažeista ar net visiškai sugadinta. Negana to, kad ekranas kasdien patiria sąlytį su įvairiais paviršiais, jį veikia ir U spinduliai, taip pat – smūgio ar kritimo metu gali būti pažeidimų. Taigi, kaip matyti, egzistuoja daugybė dalykų, kurie gali pakenkti jūsų Samsung Galaxy A6 plus 2018. Sumažinkite neigiamą aplinko poveikį pasirinkdami apsaugine plėveles grūdintus stiklus.
  Lengvos, skaidrios, vos pastebimos ekrano plėvelės užtikina patikimą apaugą nuo UV spindulių, o taip pat ir nuo mulkių įbrėžimų bei įtrūkimų, kurie gali sugadinti ne tik puikią pirminę įrenginio, bet ir vaizdo kokybę. Taip pat galite rinktis įvairių tipų apsauginius stiklus, kurie užtikrins patikimą apsaugą smūgio ar kritimo metu.
  Pasirinkite tinkamiausius sprendimus tam, kad apsaugotumėte savo Samsung Galaxy A6 plus 2018 nuo neigiamo aplinkos poveikio; išsaugotumėte patrauklią jo išvaizdą bei užtikrintumėte ilgesnį tarnavimo laiką.

 • Galaxy A70 / A70S

  Jei mobilusis telefonas Samsung Galaxy a70 (A705) galėtų kalbėti, jis tikrai pasakytų, kad jo kiekvieną dieną laukia rimti iššūkiai – sąlytis su įvairiais paviršiais, ore esančios dulkės, aštrūs daiktai ar net kritimai ant žemės, kurie kelia pavojų ekrano išvaizdai bei kokybei. Dėl iš išvardintų aplinkybių gali atsirasti dešimtys ar šimtai įtrūkimų bei įbrėžimų. Tačiau svarbiausiai tai, kad kai kurie jų gali būti tokie maži, kad telefono savininkas jų net nepastebės, bet neigiamas poveikis ekrano kokybei jau bus daromas. Tad pats metas pasirūpinti, kad jūsų Samsung Galaxy a70 (A705) nebesusidurtų su šiais veiksniai. Tai padaryti galite įsigydami apsaugines plėveles ar grūdintus stiklus, skirtas šiam telefonui. Jos patikimai saugos telefoną nuo išvardintų veiksnių, užtikrindamos kokybę, padėdamos išlaikyti puikų pirminė vaizdą bei švarą. Pagamintos iš aukštos kokybės žaliavų, labai lengvo ir plonos, tad neapsunkina naudojimosi telefonu.

 • Galaxy A7 2018

  Jei įsigijote Samsung Galaxy A7 2018, galite būti tikri – nuo šiol jūsų gyvenime bus kur kas daugiau spalvų. Tačiau, kad galėtumėte išbandyti visa tai, ką jums ir siūlo šis įrenginys, jums teks liesti jo ekranų. O tai, tikėtina, darysite labai dažnai – gal net keliasdešimt kartų per dieną. Taigi, mobiliojo telefono ekranui teks labai didelis krūvis; be to, egzistuoja didelė tikimybė pažeisti jį aštriais daiktais. O kur dar kritimo, smūgių tikimybė... Visa tai gali nebepataisomai sugadinti jūsų įrenginio ekraną. Užbėkite šiems nemaloniems įvykiams už akių pasirinkdami ekrano apsaugas – apsauginius grūdintus stiklus, lenktus grūdintus stiklus ar apsaugines plėveles. Su šiais gaminiais jūsų mobilieji telefonai bus saugesni visur ir visada.

 • Galaxy A80

  Priežasčių, kodėl verta įsigyti Samsung Galaxy A80, tikrai netrūksta. Tai – estetika, modernumas bei inovatyvumas viename įrenginyje. Tačiau kiekvienas, kuris nusprendžia įsigyti Samsung Galaxy A80, turėtų įsigyti ir šiam telefonui skirtą apsauginė plėvelė. Į šį gaminį verta investuoti dėl daugybės priežasčių. Apsauginė plėvelė apsaugos šį tefeloną nuo ekrano įbrėžimų bei įtrūkimų,per kuriuos ilgainiui galėtų pateikti dulkės ar vanduo bei sukelti gedimą. Taip pat apsauginės plėvelės leis išsaugoti puikią pirminę ekrano išvaizdą, tad, ateityje nuspręsite parduoti telefoną, nereikės sumažinti kainos. Ant apsauginių plėvelių susikaupusius nešvarumus paprasta pašalinti naudojant specialias servetėlėmis. Apsauginės plėvelės nei kiek nesumažina ekrano jautrumo.

  Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įvairių tipų bei dydžių apsauginių plėvelių, skirtų Samsung Galaxy A80 telefonui.

 • Galaxy A8 2018

  Yra daugybė priežasčių, dėl kurių ekrano apsauga jūsų Samsung Galaxy A8 2018 tiesiog būtina. Tai – geriausias būdas išlaikyti išorinę bei vidinę telefono švarą ir apsaugoti įrenginį nuo įbrėžimų. Dažna telefonų gedimų priežastis – nešvarumų ar drėgmės patekimas į jį. Ekrano apsauga nuo pat pirmos telefonu naudojimo dienos – pats geriausias sprendimas, siekiant pailginti įrenginio tarnavimo laiką bei sumažinti gedimų tikimybę.
  Siūlome kokybiškus ekrano apsaugos sprendimus, skirtus Samsung Galaxy A8 2018: skirtingo storio bei dizaino apsauginius grūdintus stiklus ar apsaugines ekrano plėveles. Grūdinti stiklai yra chemiškai apdoroti, skaidrūs ir labai ploni, todėl visiškai nesumažina ekrano jautrumo.Lengva prižiūrėti – pirštų atspaudus ar kitas žymes pašalinsite vos per kelias akimirkas. Stikliukai apsaugo dalį arba visą telefono ekraną.

 • Galaxy A9 2018

  Galima sakyti, kad nuo tos dienos, kai įsigyjate Samsung Galaxy A9 2018, jūsų gyvenimas keičiasi: daugybę įvairių kasdienių veiksmų nuo šiol galėsite atlikti kur kas paprasčiau bei greičiau, o laisvalaikis bus kur kas turtingesnis bei įdomesnis. Vistik, verta prisiminti, kad egzistuoja daugybę veiksnių, kurie gali sugadinti ne tik jūsų nuotaiką, bet ir telefoną. Tai – smūgiai, kritimai iš įvairaus aukščio, įbrėžimai. Tačiau geriausia žinia ta, kad visko galima išvengti – pasirenkant šiam mobiliajam sukurtas kokybiškas ekrano apsaugas. Tai – apsauginiai grūdinti stiklai, galintys užtikrinti maksimalią apsaugą arba apsauginiai grūdinti stiklai, kurie užtikrina daliną apsaugą (iki lenkimų). Rinkitės sau patraukliausią variantą. Taip pat jūsų laukia ir vos pastebimos, ypač plonos, tačiau tikrai ekraną gebančios apsaugoti plėvelės.

 • Galaxy Core Plus
 • Galaxy Core Prime
 • Galaxy E5
 • Galaxy Grand Prime
 • Galaxy J3 2017
 • Galaxy J4 2018

  Ką galite padaryti vardan to, kad jūsų Samsung Galaxy J4 2018 tarnautų maksimaliai ilgai? Galite jo nepalikti nesaugioje vietoje... Taip pat galite jo nepalikti be priežiūros. Dar daugiau – visada naudokite tik pagal taisykles. Be to, būtina palaikyti idealią jo švarą. Tačiau viso to gali būti tikrai negana – juk jūsų telefonas yra veikiamas kaitrių saulės spindulės, drėgmės, šalčio, dulkių, o kur dar smūgiai ar kritimai. Tad, ką daryti? Atsakymas daugiau nei paprastas, o norint jį išpildyti, tikrai nereikia įdėti daug pastangų – tiesiog įsigykite apsauginių plėvelių, skirtų šiam įrenginiui. Jos aptikimai apsaugos telefoną nuo nešvarumų, dulkių, drėgmės, saulės spindulių ar subraižymų. Jūsų telefono ekranas atrodys taip, tarsi būtumėte ką tik jį įsigiję.

 • Galaxy J4 Plus 2018

  Mobilusis telefonas – vienas iš tų įrenginių, be kurio, šiandien daugelis jau nebeįsivaizduoja savo gyvenimo. Tačiau, kaip užtikrinti ilgą šio gaminio tarnavimo laiką? Pažvelkite į jo modelį ir atsakymas bus aiškus. Jei įsigijote Samsung Galaxy J4 plus 2018, tai pats metas įsigykite ir bent vieną iš šiam įrenginiui skirtų ekrano apsaugų. Beje, svarbu atsakyti ir dar vieną klausimą: kokią apsaugą – pilną ar tik dalinę, norite užtikrinti? Tiems, kuriems aktualus pirmasis variantas, reikėtų rinktis lenktą apsauginį grūdintą stiklą Full Glue, Gold arba Smart Glass. Na, o jei aktuali tik dalinė telefono apsauga, tuomet puikiai tiks apsauginis grūdintas stiklas Premium Tempered Glass, užtikrinantis apsaugą tik iki lenkimų. Stilingi ir lengvi, tačiau stabilūs bei patikimi.

 • Galaxy J5 2016
 • Galaxy J5 2017

  Samsung Galaxy J5 2017 J530F išmaniųjų telefonų apsauginiai stiklai ir plėvelės – patikima ir lengvai prižiūrima apsauga kiekvienam įrenginiui. Apsauginiai telefonų stiklai ir plėvelės telefonams nesumažina įrenginio ekrano jautrumo ir yra beveik nepastebimi. Kokybiški skaidrūs stikliukai telefonams saugo įrenginį nuo įbrėžimų, dūžių ir UV spindulių. Galite rinktis pilnai dengiančius telefonų stiklus iš grūdinto arba nano stiklo arba dalinai iki lenkimo dengiančius stikliukus, pasižyminčius 9H atsparumu. Skaidrios, nematomos telefonų plėvelės patikimai saugo įrenginio ekraną ir nugarėlę nuo įbrėžimų bei UV spindulių. Plėvelės telefonams neturi neigiamos įtakos įrenginio naudojimui – nesukelia vaivorykštės efekto, nekeičia ekrano spalvingumo. Apsauginiai telefonų aksesuarai lengvai uždedami ir prižiūrimi – siūlome įsigyti telefonų stikliukus bei plėveles drauge su specialiomis valymo servetėlėmis ir vienu lengvu judesiu nuvalyti riebalų, pirštų ar kitas dėmes.

 • Galaxy J6 2018

  Kaip apsaugoti naująjį Samsung Galaxy J6 2018 nuo neigiamo aplinkos poveikio; smūgių, kritimo, drėgmės ir kitų veiksnių, galinčių ne tik pakenkti išvaizdai, bet ir sugadinti patį įrenginį? Šiandien siūlomas ne vienas patrauklus sprendimas, skirtas ekrano apsaugai.
  Galite rinktis sprendimus, kurie užtikrins dalinę arba visišką jūsų telefono ekrano apsaugą. Apsauginės plėvelės yra puikus pasirinkimas, jei siekiate apsaugoti telefoną nuo smulkių įbrėžimų, galinčių sugadinti telefono išvaizdą, o taip pat – siekiate apsaugoti nuo UV spindulių. Smūgiai ir kritimai gali pridaryti dar daugiau žalos jūsų įrenginiui ir nepataisomai sugadinti ekraną. Tokiu atveju puikiu pasirinkimu gali tapti apsauginiai stiklai.
  Išvardinti sprendimai yra puikūs pasirinkimai tuo atveju, jei norite, kad jūsų Samsung Galaxy J6 2018 tarnautų ilgai bei kokybiškai, o taip pat – atrodytų lygiai taip pat puikiai, kaip ir tą dieną, kai jį įsigijote.
  Visus ekrano apsaugai skirtus sprendimus prižiūrėti yra ypač lengva – tereikia valyti specialiomis servetėlėmis.

 • Galaxy J7 2016
 • Galaxy J7 2017

  Šiame asortimente esančios apsauginės plėvelės bei grūdingi stiklai yra viskas, ko reikia patikimai bei visapusiškai jūsų Samsung Galaxy J7 2017 apsaugai nuo dulkių, smūgių, saulės spindulių ar drėgmės. Galime pasiūlyti ir apsauginių stiklų, kurie – net 9 kartus tvirtesni už paprastą stiklą, todėl patikimai apsaugo telefoną kritimo ar smūgio metu. Aštrūs daiktai – dar vienas veiksnys, galintis tapti įbrėžimų ar įtrūkimų priežastimi ant jūsų Samsung Galaxy J7 2017 ekrano. Pasirinkus bet kurį iš šių sprendimų, aštrūs daiktai nebegalės sugadinti jūsų telefono.
  Būkite atidūs – visi gaminiai, kurie sudaro šį pasirinkimą, yra kokybiški, tvirti, ir ilgaamžiai, tačiau skirtingo storio, atsparumo lygio bei dizaino, o taip pat – skiriasi ir savo matmenimis (kai kurie iš jų dengia ne visą ekraną). Dalis gaminių komplektuojami kartu su valymui skirtomis servetėlėmis, kuriomis nešvarumus pašalinsite vos per kelias sekundes. Todėl rinkitės tik įvertinę visus parametrus.

 • Galaxy J8 2018
 • Galaxy M10
 • Galaxy Note 7
 • Galaxy Note 8

  Samsung Galaxy Note 8 N950F apsauginės plėvelės ir stikliukai telefonams – patikima apsauga už puikią kainą. Šie telefonų stiklai ir plėvelės ne tik apsaugo jūsų įrenginį, bet ir nesumažina ekrano jautrumo ir išlaiko idealų spalvingumą. Turėdami šiuos telefono aksesuarus galite nesijaudinti dėl įbrėžimų, dūžių ir UV spindulių poveikio jūsų telefonui. Apsauginės telefono plėvelės patikimai saugo nuo subraižymų ir yra visiškai nepastebimos. Plėvelės telefonams nesukelia vaivorykštės efekto. Apsauginiai grūdinti stikliukai pasižymi 9H atsparumu, patikimai saugo ne tik nuo aštrių daiktų, bet ir dūžių. Grūdinti arba nano stiklai telefonams yra itin ploni, o kai kurie yra tokios pačios spalvos kaip įrenginys, tad dar mažiau pastebimi, pilnai apsaugantys visą telefono korpusą. Stikliukai ir plėvelės telefonams pasižymi lengva priežiūra – riebalų, pirštų bei kitas dėmes lengvai nuvalysite specialia servetėle.

 • Galaxy Note 9

  Ekrano apsaugos, skirtos Samsung Galaxy Note 9 – ne tik reikalingas, bet tiesiog būtina pasirinkimas tuo atveju, jei norite, kad gaminys kuo ilgiau išsaugotų puikią pirminę išvaizdą bei sklandžiai veiktų. Kiekvieną dieną išmanieji telefonai susiduria su daugybe įvairių veiksnių (šalčiu, dulkėmis, kritimais, smūgiais, sąlyčiu su įvairiais paviršiais), kurie gali turėti neigiamos įtakos – pažeisti patį įrenginį ar sugadinti jo išvaizdą. Neapsunkinkite kasdienio naudojimo dar labiau – pasirūpinkite jis būtų saugu ir negalintis sukelti neigiamų pasekmių. Tai padaryti nesunku – tereikia pasirinkti ekrano apsaugą, skirtą Samsung Galaxy Note 9.
  Grūdinti ar lenkti apsauginiai stiklai, kurių rasite mūsų internetinėje parduotuvėje, yra puikus pasirinkimas, užtikrinsiantis, jog jums neteks susidurti su telefono kokybę ir jūsų nuotaiką gadinančiais įtrūkimais, įbrėžimais ar dar rimtesniais pažeidimais. Įsigykite bent keletą šių stiklų – jei vienas iš jų patirs pažeidimų ir taps nebetinkamu naudoti, iš karto galėsite pakeisti nauju.

 • Galaxy On5
 • Galaxy On7
 • Galaxy S4
 • Galaxy S6

  Samsung Galaxy S6 G920F išmaniųjų telefonų apsauginiai stiklai ir plėvelės. Su šiais telefono aksesuarais galėsite nesibaiminti dėl subraižymų, smūgių ar neigiamo aplinkos poveikio jūsų įrenginiui. Itin kokybiški stikliukai ir plėvelės telefonams nesumažina ekrano jautrumo bei nekeičia jo spalvingumo. Apsauginiai grūdinti stiklai telefonams turi lengvai valomą paviršių nuo pirštų atspaudų ir riebalų dėmių, yra lengvai uždedami bei nuimami. Grūdinti ir nano telefonų stikliukai, pasižymintys iki 9H atsparumu, patikimai saugo nuo aštrių daiktų ir dūžių. Skaidrios ir nepastebimos apsauginės ekrano plėvelės telefonams apsaugo nuo subraižymų, nesukelia vaivorykštės efekto. Ekrano plėvelės yra lengvai valomos nuo riebalų, pirštų ir kitų dėmių. Apsaugines telefonų plėveles taip pat lengvai uždėsite ir nuimsite.

 • Galaxy S6 Edge

  Apsaugokite savo Samsung Galaxy S6 Edge G925F mobilųjį telefoną nuo sugadinimo ir ilgiau išlaikykite puikią jo būklę bei išvaizdą su apsauginiais stikliukais ir plėvelėmis. Skaidrūs grūdinti ir nano stiklai pasižymi iki 9H atsparumu, saugo telefoną dalinai iki lenkimų arba pilnai. Lenkti telefonų stiklai gali būti tokios pačios spalvos kaip ir jūsų įrenginys, tad yra dar mažiau pastebimi ir puikiai apsaugo telefoną nuo aštrių daiktų, smūgių ir UV spindulių. Visi telefonų stikliukai yra lengvai uždedami ir nuimami. Plėvelės telefonams patikimai saugo nuo subraižymų, yra skaidrios, gali dengti tik ekraną arba abi telefono puses. Visas telefonų plėveles lengvai uždėsite ir nuimsite. Tiek apsauginiai telefonų stiklai, tiek plėvelės yra lengvai prižiūrimi – specialia servetėle tiesiog nuvalykite pirštų, riebalų ar kitas dėmes nuo savo įrenginio.

 • Galaxy S7

  Samsung Galaxy S7 G930F telefonų apsauginiai grūdinti ir nano stikliukai bei plėvelės – patikima apsauga už prieinamą kainą. Itin ploni, skaidrūs ir nepastebimi telefono aksesuarai neturės neigiamos įtakos jo naudojimui ir leis išsaugoti puikią jūsų įrenginio būklę. Grūdinti, kieti, specialiai apdoroti stikliukai telefonams pasižymi 9H atsparumu. Šie telefonų stiklai apsaugo įrenginį dalinai iki lenkimų arba pilnai dengia visą telefono ekraną. Lenkti 3D stikliukai telefonams gali būti tos pačios spalvos kaip ir įrenginys, tad lengvai uždėję šias telefono apsaugas, apie jas pamiršite. Telefonų plėvelės saugo nuo subraižymų ir yra visiškai nepastebimos. Plėvelės telefonams nekeičia ekrano spalvingumo, nesukelia vaivorykštės efekto. Telefonų stiklus ir plėveles lengva prižiūrėti – tereikia nuvalyti riebalų, pirštų ir kitas dėmes nuo paviršiaus.

 • Galaxy S7 Edge

  Ekrano ir nugarėlės plėvelės bei apsauginiai stikliukai Samsung Galaxy S7 Egde G935F mobiliesiems telefonams. Su šiais telefonų aksesuarais apsaugosite savo išmanųjį telefoną nuo aštrių daiktų, smūgių ir neigiamo aplinkos poveikio. Plėvelės telefonams gali dengti abi įrenginio puses, yra itin skaidrios ir nepastebimos. Šias telefonų plėveles lengvai uždėsite ir nuimsite, o naudodami nė nepastebėsite, nes jos nekeičia ekrano spalvingumo, nesukelia vaivorykštės efekto ir nesumažina ekrano jautrumo. Skaidrūs arba spalvoti apsauginiai grūdinti ir nano telefonų stikliukai yra itin ploni, tačiau pasižymi iki 9H atsparumu. Su stiklais telefonams galėsite nesibaiminti, jei netyčia išmesite telefoną ant žemės. Telefonų stiklai ir plėvelės leis ilgiau džiaugtis puikia telefono išvaizda ir būkle. Tiek stikliukus, tiek plėveles telefonams itin lengva prižiūrėti – nesunkiai nuvalyste pirštų, riebalų ar kitas dėmes nuo įrenginio paviršiaus.

 • Galaxy S8

  Apsauginiai stiklai ir plėvelės Samsung Galaxy S8 G950F mobiliesiems telefonams – patikima apsauga už patrauklią kainą. Šie telefonų aksesuarai padės jums dar ilgiau išlaikyti savo įrenginį kaip naują – apsaugos nuo aplinkos poveikio bei aštrių daiktų. Su apsauginiais grūdintais ir nano telefonų stiklais galėsite nesibaiminti ir dėl smūgių – iki 9H atsparumu pasižymintys stikliukai telefonams užtikrintai apsaugos nuo skaudžiausių kritimų. Telefonų stiklai yra itin ploni, skaidrūs arba spalvoti, tarsi susiliejantys su jūsų įrenginiu. Visi apsauginiai stiklai telefonams yra lengvai uždedami ir nuimami, juos itin paprasta prižiūrėti ir nuvalyti riebalų, pirštų ar kitas dėmes. Telefonų plėvelės taip pat apsaugos jūsų įrenginį bei neturės jokios neigiamos įtakos jo naudojimui. Ekrano ir nugarėlės plėvelės telefonams yra lengvai uždedamos ir nekeičia ekrano spalvingumo. Apsauginiai telefonų stikliukai ir plėveles nesumažina įrenginio ekrano jautrumo. Lenkti stiklai 3D arba 5D pilnai uždengia ekraną. CF lenkti stikliukai tinkami naudoti su dėklais.

 • Galaxy S8 Plus

  Samsung Galaxy S8 Plus G955F telefono naudotojams siūlome pasirūpinti patikima telefono apsauga už prieinamą kainą. Apsauginiai stikliukai ir ekrano bei nugarėlės plėvelės nesumažina įrenginio ekrano jautrumo ir leidžia dar ilgiau išlaikyti jį kaip naują. Nesibaiminkite dėl smūgių, aštrių daiktų ir aplinkos poveikio – su grūdintais bei nano stiklais telefonams ir apsauginėmis plėvelėmis jūsų įrenginio išvaizda ir būklė dar ilgiau išliks puiki. Skaidrūs arba spalvoti apsauginiai telefonų stikliukai pasižymi iki 9H atsparumu, yra kieti, specialiai apdoroti ir patikimai apsaugo nuo smūgių, įbrėžimų, UV spindulių. Ekrano ir nugarėlės plėvelės apsaugos nuo įbrėžimų ir neturės jokios neigiamos įtakos telefono naudojimui – telefonų plėvelės yra itin plonos, skaidrios, nesukelia vaivorykštės efekto, nekeičia ekrano spalvingumo. Visi stikliukai ir plėvelės telefonams yra lengvai prižiūrimi – tereikia nuvalyti pirštų ar kitas dėmes specialia servetėle ir džiaugtis idealia telefono išvaizda. 3D ar 5D lenkti stikliukai apsaugo visą telefono ekraną, CF pažymėti stiklai tinkami naudoti su dėklais.

 • Galaxy S9

  Apsaugokite Samsung Galaxy S9 nuo visų įmanomų pavojų pasirinkdami apsauginį stikliuką arba plėvelę. Minimaliai apsaugai užtikrinti, pavyzdžiui, norint išvengti įbrėžimų ar dulkių, patartina rinktis apsauginę plėvelę. Apsauginis grūdintas stiklas – populiarus ir naudingas pasirinkimas, kadangi užtikrinama apsauga ne tik nuo įbrėžimų ar dulkių, bet ir kitų, neigiamą įtaką galinčių turėti aplinkybių, pavyzdžiui, kritimo metu nuo dūžių. Renkantis tokį gaminį, reikėtų nepamiršti, kad asortimente esantys grūdinti stikliukai skiriasi įvairiais parametrais (atsparumo lygiu, dizainu ir t.t.). Norintiems užtikrinti maksimalią įrenginio apsaugą, rekomenduojama rinktis apsauginius grūdintus 3D ar 5D stiklus, kurie idealiai pritaikyti Samsung Galaxy S9 telefonų formai. Mūsų siūlomame asortimente – visi įmanomi pasirinkimai: nuo ekrano plėvelės iki idealiai telefono formą atitinkančių lenktų apsauginių grūdintų stiklų.

 • Galaxy S9 Plus

  Siekiant užtikrinti ilgą ir kokybišką Samsung Galaxy S9 Plus naudojimą, būtina rinktis sprendimus, skirtus ekrano apsaugai. Gamintojų lūkestis pasiūlyti kokybiškų bei įvairių gaminių pasirinkimą, skirtą ekranų apsaugai, išsipildė su kaupu – rinkitės paprastas apsaugines ekrano plėveles, įvairaus dizaino įprastus ir 3D apsauginius grūdintus stiklus, o taip pat ir 5D apsauginius grūdintus stiklus. Šie – lenkti, padengiantys visą įrenginio ekraną ir CF stikliukai tinkami naudoti su dėklais. Juos būtina klijuoti ypač atidžiai, kadangi oras, susikaupęs tarp stiklo ir ekrano, gali sumažinti jautrumą. Taip pat mūsų asortimente rasite ir rėmelių, padedančių lygiai užklijuoti apsauginius grūdintus stiklus.
  Įvertinkite savo poreikius ir pagal tai rinkitės vieną iš daugelio gaminių, skirtų apsaugoti Samsung Galaxy S9 Plus ekraną.

 • Galaxy S10

  Nėra jokios kitos tokios telefono dalies, kuri būtų taip dažnai liečiama ir aptirtų tokį didelį krūvį, kaip ekranas. Taigi, jei įrenginiu norite naudotis ilgai bei patikimai, pasirūpinkite ir tinkamai apsaugos sprendimais. Jei jūsų rankose – Samsung Galaxy S10, tai rasti patraukliausią variantą tikrai nebus sunku. Galite rinktis galite rinktis lenktą apsauginį stiklą Liquid Glass UV, kuris užtikrins pilną ekrano apsaugą. Kitas variantas – apsauginės ekrano plėvelės Spigen Neo Flex HD, kurios yra ypač lengvos bei plonos, tačiau patikimai apsaugos ekraną nuo įbrėžimų bei įtrūkimų. Praktika rodo, kad bene dažniausias pažeidimas, kurį patiria telefonų ekranai, yra aštraus daikto sukeltas įtrūkimas. Jie ne tik gadina ekrano išvaizdą, bet ir gali sukelti sunkumų siekiant įžiūrėti jame esančią informaciją. Apsaugokite telefono ekraną efektyviomis priemonėmis.

 • Galaxy S10E

  Įsigijote Samsung Galaxy S10E? Tuomet tuo pat metu verta įsigyti ir priemonių, kurios galėtų užtikrinti ir tinkamą ekrano apsaugą. Pastarasis kasdien bent keliasdešimt kartų liečiamas pirštais, be to, didelė tikimybė pažeisti jį aštriais daiktais ar sudaužyti. Tokie pažeidimai ypač pavojingi dėl kelių priežasčių: gadina ekrano išvaizdą; ilgainiui tampa sunku įžiūrėti jame esančią informaciją, o remontas gali pareikalauti nemažai išlaidų. Tad pats protingiausias pasirinkimas – užbėgti šiems įvykiams už akių, pasirenkant kokybiškas ir efektyvias ekrano apsaugos priemones. Tai – apsauginės grūdinti stiklai bei apsauginės plėvelės, pagaminti iš kokybiškų medžiagų ir patikimai saugantys jūsų telefono ekraną nuo visų galimų pažeidimų.

 • Galaxy S10 Plus

  Norite, kad ką tik įsigytas Samsung Galaxy S10 Plus tarnautų ilgai ir kokybiškai? Apsaugokite jo ekraną, pasirinkdami vieną iš šiam tikslui skirtų priemonių. Jei domina pilna ekrano apsauga, verta rinktis lenktą apsauginį grūdintą stiklą Liquid Glass UV. Neturi dažytų rėmų, patikimai saugo ekraną nuo įbrėžimų, pažeidimų, o svarbiausia – visiškai nesumažina ekrano jautrumo. Galimas ir kitas pasirinkimas, tai – apsauginis grūdintas stiklas T – Max UV, kuris yra šiek tiek siauresnis, tad jį idealiausia naudoti kartu su dėklais. Beje, naudojant šį stiklą, gali neveikti pirštų skaitytuvas. Taip pat galite rinktis ir apsaugines ekrano plėveles Spigen Neo Flex HD, komplektą sudaro dvi plėvelės. Beje, jas naudojant, taip pat gali neveikti pirštų skaitytuvas.

 • Galaxy Xcover 4
 • Kiti
 • Galaxy Note 10

  Įsigijote Samsung Galaxy Note 10? Puiku, nuo šiol jūsų gyvenime malonių akimirkų bus tikrai kur kas daugiau. Tačiau, kad iš tiesų viskas būtų nepriekaištinga, nepamirškite įdėti šiek tiek pastangų – užtikrinti patikimą ekrano apsaugą. Tai padaryti nesudėtinga – paruošėme jums Samsung Galaxy Note 10 skirtų ekrano apsaugų pasirinkimą. Pagamintos iš kokybiškų žaliavų, todėl patikimai apsaugos ekraną nuo kaitrių saulės spindulių, drėgmės, nešvarumų, įtrūkimų, ar įbrėžimų. Tačiau tai dar ne viskas – ekrano apsaugos buvo pagamintos taikant modernias technologijas, todėl gautas rezultatas iš tiesų džiugina: apsaugos nei kiek nesumažins ekrano jautrumo. Maloniai nuteikia ir tai, kad ekrano apsaugas yra ypač paprasta prižiūrėti, o ant jų susikaupusius nešvarumus pašalinsite ypač greitai. Puikus sprendimas įsigyti bent kelias ekrano apsaugas – jei nebus išvengta pažeidimų, visada turėsite kuo pakeisti.

 • Galaxy Note 10 Plus

  Jei įsigijote Samsung Galaxy Note 10 Plus, galite būti tikri – nuo šiol mėgausitės patogesniu bei malonesniu gyvenimu. Vis dėlto, svarbu užtikrinti tinkamą ekrano apsaugą. Tai padaryti ypač paprasta – pas mus raiste kokybiškų gaminių, skirtų Note 10 plus. Ekrano apsaugos sukurtos taip, kad būtų lengvai pritvirtinamos, tačiau patikimai apsaugotų Samsung Galaxy Note 10 Plus nuo įvairių aplinkos veiksnių: drėgmės, nešvarumų, dulkių, įbrėžimų, įtrūkimų. Šio gaminio kūrėjai pagalvojo ne tik apie Samsung Galaxy Note 10 Plus saugumą, bet ir apie vartotojų patogumą – ekrano apsaugos nei kiek nesumažina jautrumo be to, yra malonios liesti. Džiugina ir tai, kad šias ekrano apsaugas yra ypač paprasta prižiūrėti – nešvarumus pašalinsite vos per kelias akimirkas. Nežinote, kurią ekrano apsaugą įsigyti? Įsigykite bent keletą gaminių, tokiu atveju būsite tikri, kad jūsų Samsung Galaxy Note 10 Plus visada bus apsaugotas – jei ekrano pasauga bus pažeista, iš karto galėsite ją pakeisti.

 • Galaxy Xcover 4S
 • Galaxy A71

  Ko reikia, kad ką tik įsigytas Samsung Galaxy A71 tarnautų ilgai, o ekranas net ir po kelerių metų naudojimo atrodytų tarsi naujas? Žinoma, būtų galima išvardinti labai daug akcentų, tačiau apsauginės plėvelės yra vienas svarbiausių jūsų pirkinių. Ekrano apsauga patikimai apsaugos nuo per didelės kaitros, drėgmės, mikro įtrūkimų bei įbrėžimų, kuriuos gali sukelti neatsargus naudojimasis aštriais daiktais; taip pat sušvelninama smūgio jėga. Ekrano apsaugos yra gaminamos pagal modernią technologiją, todėl galite būti tikri – ekrano jautrumas nei kiek nesumažės. Be to, apsaugines plėveles ir grūdintus stikliukus yra labai paprasta prižiūrėti – tereikia nuvalyti specialiomis servetėlėmis.

  Tikrai nepasigalėsite nusprendę įsigyti keletą ekrano apsaugų iš karto. Jei taip nutiktų, kad naudojamą staiga pažeisite, iš karto turėsite kuo pakeisti ir užtikrinsite nepertraukiamą ekrano apsaugą.

 • Galaxy A51

  Ieškote klausimų į atsakymą, ką daryti, kad Samsung Galaxy A51 ekranas kuo ilgiau išliktų nepriekaištingos būklės? Tai – tikrai nėra sunki užduotis, tereikia pasitelkti ekrano apsaugai skirtus gaminius: apsaugines plėveles, apsauginius stikliukus ar apsauginius grūdintus stiklus. Bet kuris iš šių gaminių apsaugos telefono ekraną nuo įbrėžimų, kuriuos galėtų sukelti aštrūs daiktai. Taip pat, apsaugine plėvele ar stiklu dengtą telefoną galėsite drąsiai laikyti daiktų pilnoje rankinėje, kurpinėje ar stalčiuje – ekranas nesusibraižys. Tačiau ir tai dar ne viskas: ekranas bus apsaugotas bus nuo nešvarumų, UV spindulių poveikio, drėgmės. Apsauginiai grūdinti stiklai ar apsauginiai stikliukai sumažins ir kritimo, smūgio jėgą.
  Bet kuris iš šių gaminių nei kiek nesumažina ekrano jautrumo, telefonas neišslys iš rankų.

 • Galaxy S20 Ultra

  Jei reikėtų išvardinti veiksnius, dėl kurių galėtų būti sugadinta Samsung Galaxy S20 Ultra išvaizda bei būklė, tai jų būtų labai daug: pradedant daiktais, esančiais jūsų rankinėje ar kuprinėje, galinčiais sukelti mikro brėžimus ir užbaigiant smūgiu ar kritimu, neretai tampančių viena iš ekrano skilimo priežasčių. Pas mus rasite įvairių ekrano apsaugų – apsauginių plėvelių bei stiklų apsaugai užtikrinti.
  Ekrano apsaugai skirti gaminiai yra pagaminti iš aukštos kokybės žaliavų, todėl nemažai telefono jautrumo. Ant jų susikaupusius nešvarumus lengvai bei greitai pašalinsite specialiomis servetėlėmis.
  Norite užtikrinti nepertraukiamą ekrano apsaugą? Rinkitės bent kelis šiam tikslui skirtus gaminius – jei vieną iš jų pažeisite, visada turėsite kuo pakeisti.

 • Galaxy S20 Plus

  Telefono ekranas – viena jautriausių bei greičiausiai pažeidžiamų jo dalių. Tad, jei norite, kad telefono ekranas ilgai išlaikytų puikią pirminę būklę, nepamirškite ekrano apsaugai skirtų gaminių. Jie ne tik sumažins įbrėžimų ar įtrūkimų, kuriuos galėtų sukelti aštrūs daiktai, bet ir apsaugos nuo drėgmės, UV spindulių kietųjų dalelių.
  Apsauginės plėvelės yra pagamintos iš aukštos kokybės žaliavų, todėl ne tik užtikrinamas ergonomiškumas, bet ir paprasta gaminių priežiūra – ant jų susikaupusius nešvarumus lengvai pašalinsite specialiomis servetėlėmis. Apsauginės plėvelės nei kiek nesumažina ekrano jautrumo, todėl telefonu naudotis telefonu bus labai patogu.
  Ir dar vienas patarimas – nepamirškite, kad verta įsigyti keletą gaminių iš karto: vieną pažeidę, iš karto turėsite kuo pakeisti, tad užtikrinsite nepertraukiamą telefono apsaugą.

 • Galaxy S20

  Jei norite, kad Samsung Galaxy S20 telefono ekranas ilgai išlaikytų puikią pirminę būklę, nepamirškite ekrano apsaugų: apsauginės plėvelės, apsauginiai stikliukai ar apsauginiai grūdinti stiklai yra puikus pasirinkimas norint apsaugoti telefono ekraną nuo įbrėžimų, kuriuos galėtų sukelti aštrūs daiktai. Taip pat svarbu akcentuoti, kad šios ekrano apsaugos sušvelnins smūgio ar kritimo jėgą; o tokie veiksniai, kaip šaltis, karštis, drėgmė ar dulkės nesugadins pirminės ekrano būklės.
  Nežinote, kuriam iš šių sprendimų teikti pirmenybę? Rinkitės bent kelis gaminius – vieną sugadinus, visada bus kuo pakeisti. Ekrano apsaugos pagamintos iš aukštos kokybės žaliavų, tad yra ergonomiškos, nemažina ekrano jautrumo, o susikaupusius nešvarumus lengvai pašalinsite specialiomis servetėlėmis.

 • Galaxy A91
 • Galaxy S10 Lite
 • Galaxy Note 10 Lite
 • Galaxy Xcover Pro
 • Galaxy A11
 • Galaxy A41

  Jei įsigijote Samsung Galaxy A41, ir jums vis dar kyla klausimas, ar verta įsigyti ir apsauginę plėvelę, galite būti tikri – toks pirkinys yra labai reikalingas. Viskas todėl, kad tinkamai parinktos ekrano apsaugos – apsauginės plėvelės ar grūdinti stikliukai garantuos, jog jūsų telefonas tarnaus ilgiau bei patikimiau.

  Apsauginės plėvelės bei grūdinti stiklai apsaugos telefoną nuo dulkių, drėgmės, saulės spindulių. Tačiau ir tai dar ne viskas – nepamirškime, kad kiekvieno iš mūsų telefonas praleidžia nemažai laiko ir kuprinėje, rankinėje ar stalčiuje, tad ten esantys daiktai gali sugadinti puikią pirminę išvaizdą. Nesunku pastebėti, kad dėklai puikiai išspręs šią problemą – apsaugos nuo neigiamą poveikį galinčių padaryti veiksnių.

  Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad dėklai atrodo estetiškai bei stilingai, todėl papuoš tiek telefoną, tiek jus. Negalintiems apsispręsti, kurį dėklą verta įsigyti, reikėtų pirkti bent kelis – tokiu būdu dažniau galėsite mėgautis skirtingais įvaizdžiais ir visada užtikrinti telefono apsaugą.

 • Galaxy A21S

  Nors Samsung Galaxy A21S yra įvardinamas kaip aukštos kokybės gaminys, tačiau tai dar tikrai nereiškia, kad jūs galite juos visiškai nesirūpinti. Vienas svarbiausių uždavinių – užtikrinti tinkamą ekrano apsaugą. Tai padaryti kur kas paprasčiau, nei dauguma galvoja – tereikia įsigyti ekrano apsaugas – apsaugines plėveles arba grūdintus stikliukus. Aukštos kokybės šių gaminių galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje. Pagaminti iš kruopščiai atrinktų žaliavų, todėl tvirti, stabilūs ir ypač lengvai prižiūrimi.

  Šios apsauginės plėvelės bei grūdinti stiklai patikimai apsaugos jūsų telefono ekraną nuo dulkių, drėgmės, tiesioginių saulės spindulių. Nepamirškime ir aštrių daiktų – kartais tereikia vos vieno neatsargaus judesio, kad liktų mikro įbrėžimas, galintis smarkiai padidėti. Tad šios ekrano apsaugos užkirs kelią ir mikro įbrėžimams bei užtikrins puikią pirminę telefono išvaizdą.

  Nežinote, kas geriau – apsauginė plėvelė ar grūdintas stiklas? Įsigykite abu gaminius – jei vieną pažeisite, iš karto turėsite kuo pakeisti.

 • Galaxy A31
 • Galaxy Note 20 Ultra

  Samsung Galaxy Note 20 Ultra – idealus sprendimas kiekviena, kurį domina galimybė ypač patogiai komunikuoti, greičiau atlikti kasdienes užduotis, o taip pat ir įdomios pramogos. Tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad šis telefonas reikalaus ir tam tikros priežiūros. Vienas svarbiausių akcentų yra užtikrinti tinkamą ekrano apsaugą. Na, o tai padaryti ne taip jau ir sudėtinga. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite daug gaminių, skirtų efektyviai telefono apsaugai užtikrinti – apsauginių plėvelių, grūdintų stiklų. Visi jie yra pagaminti iš aukštos kokybės žaliavų, o tai lemia ne tik tvirtumą ar stabilumą, bet ir paprastą priežiūrą – ekrano apsaugas pakaks nuvalyti specialiomis servetėlėmis.

  Tiek apsauginės plėvelės, tiek grūdinti stikliukai, apsaugos telefono ekranų nuo dulkių, nešvarumų, drėgmės. Dar vienas svarbu akcentas yra smulkūs įbrėžimai bei įtrūkimai, kurie atsiranda dėl neatsargaus naudojimosi aštriais daiktais. Iš pradžių įtrūkimai bus maži – vos pastebimi, tačiau netrunka padidėti tie, kad ne tik apsunkina matymą, bet ir tampa priežastimi, dėl kurios tenka gerokai sumažinti kainą, jei norima parduoti telefoną. Na, o ekrano apsaugos padės išvengti šių mikro įbrėžimų.

  Ne paslaptis ir tai, kad telefono būklė gali gerokai pasikeisti, jei jį išmesite iš rankų arba jis tiesiog nukris iš didelio aukščio. Tačiau nepamirškite, kad ekrano apsaugos gerokai sušvelnina kritimo jėgą ir leidžia išvengti nedžiuginančių pasekmių.

 • Galaxy Note 20

  Jei siektume išvardinti, kuo jus nudžiuginti galėtų Samsung Galaxy Note 20, tai dalykų būtų labai daug. Tačiau taip pat netruktume priminti, kad visu tuo mėgausitės tik tuomet, jei ir patys gebėsite tinkamai pasirūpinti naujuoju pirkiniu. Tačiau yra ir dar viena gera žinia – užtikrinti tinkamą priežiūrą nėra sunku – pakanka vos kelių gaminių, pavyzdžiui, ekrano apsaugų. Jų galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje.

  Apsauginės plėvelės arba grūdinti stikliukai patikimai apsaugos telefono ekraną nuo smulkių įbrėžimų, kuriuos galėtų sukelti aštrūs daiktai. Be to, viena iš šių ekrano pasaugų padengtą telefoną bus galima drąsiai įvairiausių daiktų pilnoje kurpinėje ar rankinėje. Telefono kritimai iš tam tikro aukščio – taip pat nėra retas reiškinys, o įskilimai nukritus – irgi dažni. Taigi, grūdintas stiklas efektyviai sumažins įskilimų tikimybę. Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad ekrano apsaugos patikimai apsaugos ir nuo kitų veiksnių – dulkių, lietaus saulės spindulių ir t.t.

  Pirkėjai neretai nežino, kaip pasielgti – užsisakyti tik apsauginę plėvelę ar grūdintą stiklą. Vis dėlto, puikiu pasirinkimu gali tapti abu gaminiai – jei vienas bus pažeistas, iš karto galėsite pakeisti kitu ir užtikrinti efektyvią bei nepertraukiamą telefono apsaugą. Tiek apsaugines plėveles, tiek grūdintus stiklus prižiūrėti yra labai paprasta – pakaks valyti specialiomis servetėlėmis.

 • Galaxy M51
 • Galaxy S20 FE
 • Galaxy A42 5G
 • Galaxy S21
 • Galaxy S21 Plus
 • Galaxy S21 Ultra
 • Galaxy A32
 • Galaxy A52 / A52s
 • Galaxy Xcover 5
 • Galaxy M12
 • Galaxy A02S
 • Galaxy A22
 • Galaxy M52 5G
 • Galaxy A03S
 • Galaxy Z Flip 3
 • Galaxy Z Fold 3
 • Galaxy S21 FE
 • Galaxy A13 5G / A04s
 • Galaxy A33 5G
 • Galaxy A53 5G
 • Galaxy S22 Ultra
 • Galaxy S22 Plus
 • Galaxy S22
 • Galaxy M23 5G
 • Galaxy A73 5G
 • Galaxy A13 4G
 • Galaxy M53 5G
 • Galaxy M13
 • Galaxy Xcover 6 Pro
 • Galaxy Z Fold 4
 • Galaxy Z Flip 4
 • Galaxy A23
 • Galaxy M33 5G
 • Galaxy A54 5G
 • Galaxy S23 Plus
 • Galaxy S23 Ultra
 • Galaxy A04
 • Galaxy A14 4G / 5G
 • Galaxy A34 5G
 • Galaxy A04e
 • Galaxy M54 5G
puslapyje
Rodoma 1 - 60 iš 623 dalykų
Rodoma 1 - 60 iš 623 dalykų

Smulkūs jūsų telefono ekrano įbrėžimai bei įtrūkimai (vėliau galintys didėti), gali ne tik sugadinti jūsų nuotaiką; bet ir vaizdo kokybę. Savaime suprantama, tai yra tie scenarijai, kurių norėtų išvengti kiekvienas. Atrodytų, geriausias pasirinkimas norint apsaugoti telefoną nuo įbrėžimų bei įtrūkimų, yra tiesiog atsargus naudojimasis, tačiau, kad ir kaip saugotumėte, negalite išvengti netikėtų situacijų, o nuolatinis ekrano sąlytis su įvairiais paviršiai, taip pat didina įbrėžimų tikimybę. Būtent tokiais atvejais puikiu sprendimu tampa apsauginės ekrano plėvelės: kainuojančios nedaug; tvirtai besilaikančios, o svarbiausia – sukuriančios patikimą apsaugą.

Galite rinktis ypač plonas, vos pastebimas apsaugines plėveles, sulaikančias nešvarumus; leidžiančias išvengti įtrūkimų, įbrėžimų bei sukuriančias patikimą apsaugą nuo UV spindulių. Apsauginiai grūdinti stiklai – pageidaujantiems maksimalios apsaugos. Jų atsparumo lygis – 9H, 0,2 - 0,3mm storio. Platus pasirinkimų lenktų stiklų. Taip pat rasite Nano ir 5D apsauginių stiklų.

Nors visi gaminiai, esantys asortimente, užtikina patikimą dalinę arba visišką ekrano apsaugą, nereikia manyti, jog tai gali turėti neigiamo įtakos naudojimuisi įrenginiu – visi gaminiai pagaminti iš kokybiškų, malonių liesti medžiagų, tad, nei kiek nesumažins komforto naudotis įrenginiu. Šiuos gaminius ypač paprasta prižiūrėti – tereikia reguliariai valyti specialiomis servetėlėmis. Jomis efektyviai pašalinsite pirštų antspaudų, riebalų dėmes; kitus nešvarumus; užtikrinsite švarą bei estetišką įrenginio išvaizdą.