Filtras

Apsaugos tipas:
Skyrelis kortelėms/pinigams dėti:
Magsafe:
Magnetinis laikiklis:

Gamintojai

Informacija

Apple dėklai Yra 2770 prekių.

puslapyje
Rodoma 1 - 90 iš 2770 dalykų
Rodoma 1 - 90 iš 2770 dalykų

Jei nusprendėte įsigyti garsųjį bei visame pasaulyje ypač palankiai vertinamą iPhone telefoną, tai kartu su juo turėtų būti įsigyjamas telefono dėklas. Dar išmintingesnis sprendimas – kelių dėklų įsigijimas, nes tokiu atveju galėsite juos nuolat keisti ir formuoti jums patinkančius įvaizdžius, o vienam patyrus rimtų pažeidimų, visada turėsite kuo pakeisti. Na, o svarbiausia – bus užtikrinta efektyvi apsauga. Pas mus rasite originalių bei patraukliai atrodančių dėklų, skirtų iPhone 5/5s/SE, iPhone 6 Plus / 6s Plus, iPhone 6/6s, iPhone 7 Plus / 8 Plus, iPhone 7/8, iPhone X / XS, iPhone XR, iPhone XS Max.

Jei ieškote dėklo iPhone 5/5s/SE, jūsų laukia platus pasirinkimas. Jei jums ypač svarbu dekoratyvumas, rinkitės gėlėmis puoštu dėklus, tuo tarpu, jei norite šviesų pastelinių spalvų, atkreipkite dėmesį į Mercury iJelly Case Metal arba Mercury Goosepery Jelly Case dėklus. Jei jums yra ypač svarbi praktinė dėklo nauda, tokiu atveju verta rinkti knygutės tipo dėklus, kurių kišenėlėse galėsite laikyti svarbius dokumentus.

iPhone 6/6S naudotojai gali rinktis skaidrius ir ypač plonus dėklus iš serijos Nilkin Nature. Tai – puikus pasirinkimas norintiems lengvumo, patogumo ir tuo pat metu – patikimos apsaugo įrenginiui. Ieškantiems gaivumo bei modernumo, patiks dėklai iš serijos Glass Case. Beje, tai ypač populiarūs pasirinkimai artėjant šiltajam sezonui. Pageidaujantiems aukščiausios estetikos išraiškos verta atkreipti dėmesį į seriją Floral Case, dėklus.

Daugybė įvairių pasirinkimų laukia ir iPhone XR savininkų: solidžiai ir prabangiai atrodys juodos spalvos dėklai iš serijų Spigen ar Book Special Case. Taip pat rasite platų pasirinkimą skaidrių dėklų.

Turite iPhone 7/8? Jį papuošti bei nuo neigiamo aplinkos poveikio apsaugoti galite taip pat įvairais dėklais, pradedant skaidriais iš silikono pagamintais dėklais ar dėklais, kurie yra ypač malonūs liesti, nes primena medvilnę ir užbaigiant tokių serijų kaip Mercury Goosepery Pearl Jelly Case, ar Ringke.