Gamintojai

Informacija

Oneplus Yra 59 prekių.

Subkategorijos

 • OnePlus Two
 • OnePlus 5
 • OnePlus 6

  One Plus 6 tarnaus kur kas ilgiau, atrodys dar stilingiau ir taps nepamainomu jūsų kasdienybės aksesuaru tuo atveju, jei pasirinksite vieną ar kelis iš siūlomų priedų. Nugarėlę dengiantis Nillkin Frosted Shield juodas dėklas suteiks stabilumo tvirtumo, dalykiškumo ir apsaugos įrenginį nuo įbrėžimų bei žalos, kuri galėtų kilti dėl smūgio ar kritimo. Pagamintas iš tvirto ir kokybiško plastiko, nedengia telefono jungčių bei mygtukų, todėl užtikrinantis maksimalų komfortą. Klasikinio stiliaus minimalistiniai atverčiami dėklai Nillkin Sparkle puikus pasirinkimas ieškantiems maksimalios apsaugos. Mėgstate modernius sprendimus? Rinkitės telefono nugarėlę dengiantį Spigen Rugged Armor, kuris ne tik yra modernaus dizaino, bet ir pagamintas iš atsparios bei lanksčios TPU medžiagos. Padengtas blizgiu – tai suteikia išskirtinumo bei puošnumo, kuriam lengvumo įspūdį. Nillkin Qin serijos dėklai puikiai tiks tiems, kurie ne tik apsaugoti įrenginį nuo mechaninio poveikio, bet ir ieško solidumo, mėgsta klasiką, prabangą – dėklai pagaminti ir aukštos kokybės dirbtinės odos.

 • Oneplus 6T
 • Oneplus 7

  ONEPLUS 7 tarnaus ilgai, sklandžiai bei patikimai, jei nepamiršite juo tinkamai pasirūpinti. Mūsų internetinėje parduotuvėje raiste kokybiškų dėklų, pagamintų iš aukštos kokybės medžiagų. Šie dėklai apsaugos telefoną nuo daugybės neigiamą įtaką galinčių padaryti veiksnių – šalčio, kaitrių saulės spindulių, dulkių, smūgių, kritimo ir t.t. Taigi, išvengsite mobiliojo telefono pažeidimo bei gedimų. Tačiau ir tai dar ne viskas – taip pat galite įsigyti mobiliojo telefono apsauginių grūdintų stiklų, kurie apsaugos ekraną nuo pažeidimų. Ekranai pagaminti taip, kad juos būtų malonu liesti ir nemažintų ekrano jautrumo, tai neturės jokios įtakos jūsų naudojimosi telefonu. Susipažinkite su mūsų siūlomais priedais – dėklais bei apsaugos sprendimais, skirtais ONEPLUS 7. Tai – puiki investicija, leisianti išvengti telefono pažeidimų bei remonto išlaidų ateityje.

 • Oneplus 7 Pro

  Pasirūpinti ONEPLUS 7 Pro dar niekada nebuvo taip pat paprasta. Mūsų internetinėje parduotuvėje – įvairūs priedai, kurie užtikrins, kad ONEPLUS 7 Pro tarnaus ilgai bei patikimai. Dėklai, apsauginiai grūdinti stiklai bei kiti apsaugos sprendimai, patikimai apsaugos ONEPLUS 7 Pro nuo kietųjų dalelių, drėgmės, intensyvių saulės spindulių engiamo poveikio, leis išvengti įbrėžimų bei įtrūkimų, o taip pat – padės išlaikyti tobulą švarą ir patrauklią pirminę išvaizdą. Tačiau ir tai dar ne viskas – dėklai jūsų telefonui suteiks papildomo žavesio, o jums leis eksperimentuoti ir atrasti naujus įvaizdžius.

  Tinkamai pasirūpinkite ONEPLUS 7 Pro – įsigykite specialiai jam sukurtų priedų, kurie užtikrins patikimą apsaugą kiekvieną dieną, kiekvieną minutę.

 • Oneplus 7T
 • Oneplus 7T Pro
Rodoma 1 - 59 iš 59 dalykų
Rodoma 1 - 59 iš 59 dalykų