Gamintojai

Informacija

Sony dėklai Yra 55 prekių.

Subkategorijos

 • Xperia 1

  Sony Xperia 1 tikrai gali tapti dėmesio vertu pirkiniu, kuris užtikrins, kad nuo šio ne tik turėsite galimybę patogiai bei kokybiškai bendrauti, kad ir kur bebūtumėte, bet ir mėgautis kur kas įdomesne bei žaismingesne kasdienybe. Vis dėlto, kiekvienas, kuris įsigyja būtent tokį pirkinį, turėti įsigyti ir dar bent vieną, tai – dėklą šiam telefonui. Dėklai, skirti Sony Xperia 1, yra geriausias sprendimas siekiant apsaugoti telefoną nuo neigiamą įtaką galinčių padaryti veiksnių: drėgmės, dulkių, saulės spindulių, šalčio, ore nesančių akimi nematomų nešvarumų. Taip pat šie dėklai sušvelnins ir kritimo, smūgio jėgą. Pas mus rasite patrauklų pasirinkimą šiam telefono modeliui skirtų dėklų. Dėkliukai yra įvairių spalvų, dizainų, stiliaus, kai kurie iš jų – puošti skoningais dekoro elementais. Na, o tuo atveju, jei įsigysite bent kelis dėkliukus, galėsite kurti skirtingus įvaizdžius ir mėgautis stiliaus įvairove.

 • Xperia 10

  Sony Xperia 10 – daug džiugių akimirkų jums galintis padovanoti telefonas. Vis dėlto, jei norite, kad naudojimasis šiuo telefonu teiktų iš tiesų vien tik pačias geriausias emocijas, turite nepamiršti, kad dėklas, sukurtas šiam telefono modeliui, yra ypač išmintingas pasirinkimas, pasidėsiantis sutaupyti ir laiko, ir pinigų. Visa tai todėl, kad Sony Xperia 10 dėkliukai patikimai apsaugos telefonu nuo šalčio, saulės spindulių, drėgmės, dulkių, įbrėžimų, kuriuos galėtų sukelti aštrūs daiktai. Taigi, investavę į dėklą dabar, išvengsite telefono remonto ateityje, todėl taupysite savo laiką bei pinigus, o naudojimasis telefonu visada kels tik pačias geriausias emocijas. Tačiau ir tai dar vienas – šiam telefono modeliui skirti dėkliukai yra ypač patrauklūs, spalvingi, nuotaikingi, todėl puikiai papildys jūsų kuriamą įvaizdį. Na, o, jei įsigysite bent kelis dėklus, tai neliks vietos rutinos – galėsite juos rinktis pagal nuotaiką, progą ar kuriamą stilių.

 • Xperia 10 Plus

  Sony Xperia 10 Plus telefonai turi daug puikių privalumų, todėl jei nudžiuginsite save būtent tokiu pirkiniu, tai gyvenimas tikrai bus kokybiškesnis bei įdomesnis. Vis dėlto, nereikėtų pamiršti ir dar vieno dalyko – šis įrenginys tikrai pareikalaus tam tikros priežiūros, pavyzdžiui, jį būtina apsaugoti nuo tam įvairių aplinkos veiksnių, kurie galėtų turėti neigiamos įtakos bei sutrumpinti tarnavimo laiką. Tai – saulės spinduliai, šaltis, drėgmė, įvairūs maisto produktai bei skysčiai, aštrūs daiktai. Vienaip ar kitaip, jie blogina telefono kokybę bei darbą, apsunkina jūsų naudojimąsi įrenginiu. Puikia žinia, kad užkirsti tam kelią šiandien jau tikrai nėra sunku – tereikia įsigyti dėklų, skirtų būtent šiam telefono modeliui. Na, o už žinią, kad jūsų telefonas bus apsaugotas nuo neigiamą įtaką galinčių padaryti veiksnių, geriau gali būti tik žinia, kad telefonas bus ne tik apsaugotas, bet ir papuoštas. O, ar galėtų būti kitaip – juk dėklai, skirti Sony Xperia 10 Plus, yra labai gražūs bei stilingi; galite rinktis iš įvairių spalvų bei dizainų.

 • Xperia E4g
 • Xperia L2
 • Xperia L3
 • Xperia M4 Aqua
 • Xperia Z3 Compact
 • Xperia Z4 Compact
 • Xperia Z5 Compact
 • Xperia 5
 • Xperia XA3
 • Xperia 10 II
 • Xperia 1 II
 • Xperia 5 II
 • Xperia 1 III
 • Xperia 10 III
 • Xperia 5 III
 • Xperia 1 IV
 • Xperia 10 IV
 • Xperia 5 IV
Rodoma 1 - 55 iš 55 dalykų
Rodoma 1 - 55 iš 55 dalykų

Vos tik įsigijus naują telefoną, skubama ne tik išbandyti jo teikiamų galimybių, bet ir būtina pagalvoti, ką būtų galima padaryti siekiant apsaugoti jį nuo neigiamo palinko poveikio. Na, o jis iš tiesų yra ne tik realus, bet ir įvairiapusis, kadangi neigiamos įtakos jūsų telefonui gali turėti ne tik saulė ar drėgmė, bet ir šaltis, karštis, dulkės, kiti aplinkos nešvarumai. Dar daugiau – kritimas iš tam tikros aukščio taip pat gali pakenkti įrenginiui. Neretai yra netgi juokaujama, kad niekas neturi tiek daug priešų, kaip mobilieji telefonai. Ir iš tiesų – ką tik patys įsitikinote, kad jiems pakenkti gali daugybė įvairių veiksnių. Tačiau, ar galima rasti vieną sprendimą visiems išvardintiems atvejams? Tikrai taip, jei pasirinksite dėklus telefonus.

Pas mus rasite didelį pasirinkimą puikios kokybės bei išvaizdos dėklų, skirtų įvairiems Sony Xperia telefonų dėklams. Nežinote, kurį pasirinkti? Nedarykite taip dažnai daromos klaidos – nesirinkite vieno dėklo: įsigykite bent keletą, kuriuos galėtumėte keisti ir pagal norus, ir pagal poreikius.

Jei norite įrenginiui suteikti maksimalią apsaugą, naudingiausi šiuo atveju bus knygutės tipo dėklai. Jie yra ne tik tvirti bei kokybiški, bet ir užtikrina apsaugą iš visų pusių. Be to, atrodo ypač solidžiai bei sukuria papildomos erdvėms svarbiems dokumentams laikyti. Vienpusiai dėklai – nugarėlės, užtikrina patikimą dažniausiai liečiamų telefono dalių apsaugą. Skaidrūs, ypač ploni iš silikono / TPU pagamint dėklai yra ypač lengvi, tad puikiai tinka minimalizmo gerbėjams, tačiau nepaisant savo lengvumo bei skaidumo, sukuria patikimą ekrano apsaugą.

Galite rinktis įvairių spalvų bei stilių dėklus. Tai ne tik padės išvengti rutinos, bet ir leis kasdien formuoti norimą stilių. Be to, įsigiję keletą telefonų dėklų, visada būsite užtikinti dėl nepertraukiamos įrenginio apsaugos – pažeidus vieną iš jų, visada turėsite kuo pakeisti. Atkeipkite dėmesį ir į puošybos elementus – dėklai puošiami pačiais įvairiais elementais: gėlėmis, blizgučiais, ornamentais, raštais, įvairių paviršių imitacijomis. Būtent todėl telefono dėklas tampa ne tik įrenginio tarnavimo laiką galinčiu pailginti priedu, bet ir stilingu jūsų įvaizdžio aksesuaru.