Gamintojai

Informacija

Sony dėklai Yra 49 prekių.

Rodoma 1 - 49 iš 49 dalykų
Rodoma 1 - 49 iš 49 dalykų

Vos tik įsigijus naują telefoną, skubama ne tik išbandyti jo teikiamų galimybių, bet ir būtina pagalvoti, ką būtų galima padaryti siekiant apsaugoti jį nuo neigiamo palinko poveikio. Na, o jis iš tiesų yra ne tik realus, bet ir įvairiapusis, kadangi neigiamos įtakos jūsų telefonui gali turėti ne tik saulė ar drėgmė, bet ir šaltis, karštis, dulkės, kiti aplinkos nešvarumai. Dar daugiau – kritimas iš tam tikros aukščio taip pat gali pakenkti įrenginiui. Neretai yra netgi juokaujama, kad niekas neturi tiek daug priešų, kaip mobilieji telefonai. Ir iš tiesų – ką tik patys įsitikinote, kad jiems pakenkti gali daugybė įvairių veiksnių. Tačiau, ar galima rasti vieną sprendimą visiems išvardintiems atvejams? Tikrai taip, jei pasirinksite dėklus telefonus.

Pas mus rasite didelį pasirinkimą puikios kokybės bei išvaizdos dėklų, skirtų įvairiems Sony Xperia telefonų dėklams. Nežinote, kurį pasirinkti? Nedarykite taip dažnai daromos klaidos – nesirinkite vieno dėklo: įsigykite bent keletą, kuriuos galėtumėte keisti ir pagal norus, ir pagal poreikius.

Jei norite įrenginiui suteikti maksimalią apsaugą, naudingiausi šiuo atveju bus knygutės tipo dėklai. Jie yra ne tik tvirti bei kokybiški, bet ir užtikrina apsaugą iš visų pusių. Be to, atrodo ypač solidžiai bei sukuria papildomos erdvėms svarbiems dokumentams laikyti. Vienpusiai dėklai – nugarėlės, užtikrina patikimą dažniausiai liečiamų telefono dalių apsaugą. Skaidrūs, ypač ploni iš silikono / TPU pagamint dėklai yra ypač lengvi, tad puikiai tinka minimalizmo gerbėjams, tačiau nepaisant savo lengvumo bei skaidumo, sukuria patikimą ekrano apsaugą.

Galite rinktis įvairių spalvų bei stilių dėklus. Tai ne tik padės išvengti rutinos, bet ir leis kasdien formuoti norimą stilių. Be to, įsigiję keletą telefonų dėklų, visada būsite užtikinti dėl nepertraukiamos įrenginio apsaugos – pažeidus vieną iš jų, visada turėsite kuo pakeisti. Atkeipkite dėmesį ir į puošybos elementus – dėklai puošiami pačiais įvairiais elementais: gėlėmis, blizgučiais, ornamentais, raštais, įvairių paviršių imitacijomis. Būtent todėl telefono dėklas tampa ne tik įrenginio tarnavimo laiką galinčiu pailginti priedu, bet ir stilingu jūsų įvaizdžio aksesuaru.