Birželio 7 - 9 dienomis - ATOSTOGAUJAME. Užakymai bus siunčiami nuo birželio 12d. Plačiau pristatymo sąlygose

Filtras

Skirta konkrečiam modeliui:
Ekrano apsaugos tipas:
Skyrelis kortelės/pinigams dėti:
Kroviklio tipas:
Magsafe:
Magnetinis laikiklis:

Gamintojai

Informacija

DĖKLAI Yra 5439 prekių.

Subkategorijos

 • Skaidrūs dėklai
 • BMW Dėklai

  Ne paslaptis, kad šiandien vis daugiau ir daugiau žmonių atsigręžia į minimalizmą. Ir to siekiama įvairiose srityse. Minimalizmo pageidaujama net ir nedidelėse detalėse. Na, o telefono dėklas yra viena iš jų. Kaip žinia, telefonas yra vienas reikalingiausių daiktų šiandieniniam žmogui, o kartu su juo ir telefono dėklas. Tad, tie, kurie vertina minimalizmą, natūraliai kelia klausimą: kur rasti minimalistinį, tačiau ir kokybišką telefono dėklą? Akivaizdu, jog atsakymą į klausimą tikrai žino gamintojas BMW.

  Šio gamintojo gaminiuose puikiai dera iš pirmo žvilgsnio galbūt netgi negalintys derėti dalykai. Tai – minimalizmas, akį traukiantis vaizdas bei aukšta kokybė. Akivaizdu, kad tokiomis savybėmis pasižyminti prekė gali pateisinti net paties išrankiausio vartotojo lūkesčius.

  Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite didelį pasirinkimą šio gamintojo dėklų. Minimalistinis, tačiau tuo pat metu ir prabangus vaizdas užtikrina, kad dėklas papuoš ne tik jūsų telefoną, bet ir papildys įvaizdį. Be to, galite rinktis skirtingų spalvų bei stilių dėklus bei formuoti skirtingus įvaizdžius.

  Kruopštus žaliavų atrinkimas bei itin modernios technologijos, taip pat lėmė puikų rezultatą. Dėklai yra tvirti, stabilūs, lengvai prižiūrimi (ant jų susikaupusius nešvarumus lengvai pašalinsite specialiomis servetėlėmis). Modernios technologijos leido išgauti itin ergonomiškus dizainus, tad dėklus ypač patogu laikyti rankoje, jie neslysta, todėl nėra tikimybės, kad telefonas iškris iš rankų. Dėklai yra ypač atsparūs įvairiam aplinkos poveikiui (pradedant drėgme ir užbaigiant dulkėmis) bei efektyviai sumažina kritimo jėgą.

  Aštrūs daiktai yra vieni labiausiai galinčių pakenkti jūsų telefonui. Akivaizdu, jog šis gamintojas apie tai taip pat pagalvojo – dėklai atsparūs neigiamam poveikiui, kurį galėtų sukelti aštrūs daiktai.

  Na, o, jei nežinote, kuris iš šių dėklų jums tiktų labiausiai, neribokite savo pasirinkimų – įsigykite kelis dėklus bei mėgaukitės skirtingais įvaizdžiais.

 • Mercedes-Benz Dėklai
 • Ferrari dėklai
 • Mercury Jelly Case dėklai
 • Nillkin dėklai

  Ieškote dėklo telefonui ir jūsų galvoje sukasi vos keli pagrindinai raktiniai žodžiai – klasika, kokybė, patikimumas? Jei būtent tokie jūsų lūkesčiai ir yra, atkreipkite dėmesį į gamintoją Nillkin. Šio gamintojo dėklai iš tiesų pateisins jūsų poreikius ir jų galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje.

  Klasikos gerbėjams tikrai neteks nusivilti – šio gamintojo dėklų asortimente yra gausu klasikinio stiliaus bei ramių, šviesų ir pastelinių spalvų dėklų. Tokie dėklai puikiai tiks kuriant kasdienius, oficialius, estetiškus bei švelnia prabanga dvelkiančius įvaizdžius. Be to, nereikia pamiršti, kad kuo daugiau dėklų įsigyti, tuo daugiau skirtingų įvaizdžių galėsite sukurti.

  Savaime suprantama, ne ką mažiau svarbus yra ir kitas akcentas. Tai – kokybė. Na, o ji šiam gamintojui tikri netampa kokiu nors iššūkiu – Nillkin tikrai žino, nuo ko reikėjo pradėti, kad būtų užtikrintas aukščiausios kokybės rezultatas. Vienas svarbiausių žingsnių yra kruopštus žaliavų atrinkimas, kuris tampa garantu, kad dėklai bus tvirti stabilūs bei ilgai tarnaus. Žinoma, ne ką mažiau svarbios yra ir modernios technologijos, užtikrinančios ergonomišką gaminio dizainą. Visa tai užtikrina patikimumą bei skatina vartotoją pasitikėti šiuo prekės ženklu.

  Taigi, jei ieškote klasika alsuojančio, kokybiško bei patikimai galinčio tarnauti telefono dėklo Nillkin jūsų nenuvils. Kiekvienas Nillkin dėklas pasižymi jau išvardintomis savybėmis, tačiau nesunku pastebėti, kad spalvos – skiriasi. Tad, jei nežinote, kurios spalvos dėklui teikti pirmenybę, rinkitės kelis – tokiu būdu ne tik galėsite suformuoti kuo daugiau skirtingų įvaizdžių, bet ir garantuosite nepertraukiamą telefono apsaugą. Na, ir, žinoma, pirkdami nepamirškite atsižvelgti į savo telefono modelį.

 • Motomo Metallic dėklai
 • Samsung dėklai
 • Metaliniai rėmeliai...
 • Huawei dėklai
 • GUESS dėklai

  Ieškoti išskirtinio, prabangaus, ypač patrauklaus bei stilingo dėklo savo telefonui? Verta atkreipti į Guess gaminius. Būtent jie puikiai pateisins visus šiuos lūkesčius.

  Įdomu tai, kad skirtingi žmonės turi skirtingą supratimą, kaip turėtų atrodyti telefono dėklas. Vieni mano, kad tikrai pakanka minimalistinio dėklo, neturinčio jokių papildomo dekoro elementų, tačiau kiti galvoja priešingai – siekia prabangos ir yra įsitikinę, kad net ir tokia mažytė detalė turi būti labai stilinga. Tad, jei ir jūs priklausote būtent antrai grupei žmonių, galite būti tikri – Guess telefonų dėklai pateisins jūsų lūkesčius.

  Žinoma, nereikia pamiršti, kad be estetikos ir stiliaus, ne ką mažiau svarbus yra ir praktiškumas. Šis gamintojas puikiai žino, kaip suderinti patrauklų estetinį vaizdą ir kaip užtikrinti praktiškumą. Guess telefonų dėklai yra pagaminti iš kruopščiai atrinktų žaliavų, tad užtikrinamas ilgas gaminio tarnavimo laikas, tvirtumas, stabilumas. Be to, dėklų gamybai buvo pasitelktos modernios technologijos. Taigi, dėklus ypač patogu laikyti rankoje, o ergonomiškas jų dizainas puikiai prisitaikys bet kokioje erdvėje – rankinėje, kuprinėje ar stalčiuje.

  Guess dėklai yra tokie žavūs, kad pirkėjai dažnai susiduria su problema – jie tiesiog negali nuspręsti, kurią prekę išsirinkti. Tačiau, jei ir jūs susiduriate su šiuo klausimu, gali būti, kad nereikia gaišti laiko, ieškant atsakymo – tiesiog įsigykite visus patinkančius dėklus. Ir tai nėra užgaida, o pamatuota investicija – būsite tikri, kad galėsite kurti pačius įvairiausius įvaizdžius (lengvai pritaikysite telefono dėklą klasikiniam, sportiniam ar šventiniam įvaizdžiui), o taip pat būsite tikri, kad pametus arba sugadinus vieną dėklą, visada bus kuo pakeisti bei užtikrinti nepertraukiamą telefono priežiūrą.

  Bet kurio dėklo priežiūra yra labai paprasta. Viskas, ką tereikia padaryti, tai tik – reguliariai valyti dėklus specialiomis servetėlėmis.

  Ir jūsų telefonas gali atrodyti ypač stilingai bei patraukliai – tereikia išsirinkti labiausiai patikusį Guess dėklą.

 • Frosted dėklai
 • Telone Vertical POCKET...
 • Jelly Metallic dėklai
 • Glossy dėklai
 • Book Special Case...
 • Vertical Special Case...
 • Telone Fancy dėklai
 • Mercury iJelly Metal...
 • Blink dėklai
 • Smart Book Magnet dėklai
 • Book Vennus Z dėklai
 • Spigen dėklai

  Šiandieninis vartotojas – tikrų tikriausias iššūkis kiekvienam gamintojui. Vartotojai šiandien kaip niekada drąsiai kelia daug ir įvairių lūkesčių ir tiksi, kad gamintojai juos tikrai gebės pateisinti. Na, o, kai kalba pasisuka rodos, apie tokį itin svarbų gaminį, kaip telefonas ir apie visus su juos susijusius priedus, reikalavimų taip pat netrūksta. Dažnas šių dienų vartotojas tikisi, kad dėklas bus aukštos kokybės bei tarnaus ilgai, tačiau tuo pat metu – jo kaina bus patraukli. Dar daugiau, dažnas siekia minimalizmo, tačiau tuo pat metu nori, kad dėklas atrodytų itin estetiškai ir stilingai bei puoštų telefoną. Tačiau ir tai dar ne viskas – didelė dalis vartotojų nori, kad dėklas patikimai apsaugotų telefoną nuo pačių įvairiausių veiksnių, tačiau pats – reikalautų tik minimalios priežiūros. Tad, natūraliai kyla klausimas: ar tikrai galima tai suderinti? Taip, jei renkatės Spigen.

  Spigen tikrai žino, kaip suderinti viską, kas yra aktualu šių dienų vartotojui. Už patrauklią kainą galite įsigyti aukštos kokybės dėklą, kuris patikimai apsaugos jūsų telefoną nuo daugybės neigiamą poveikį galinčių padaryti veiksnių, tačiau pats tuo metu reikalaus tik minimalios priežiūros (pakaks dėklą nuvalyti specialiomis servetėlėmis). Na, ir, žinoma, Spigen dėklai geba tarpusavyje suderinti minimalizmą bei maksimalią estetiką.

  Kalbant apie tai, nuo ko jūsų telefoną gali apsaugoti Spigen dėkliukai, verta akcentuoti, kad sąrašas tikrai labai ilgas. Įrenginys bus apsaugotas nuo dulkių, saulės spindulių, lietaus. Telefono kritimas bei smūgiai – taip pat dažni reiškiniai, tad Spigen efektyviai sumažina galimą žalą.

  Na, o, jei Spigen dėklai jus taip sužavėjo, kad niekaip negalite apsispręsti, kuriam iš jų teikti pirmenybę, įsigykite keletą gaminių – kukite skirtingus įvaizdžius kuo dažniau.

 • Ringke dėklai
 • Matt dėklai
 • Mercury Soft Feeling...
 • Dux Ducis dėklai
 • Supcase dėklai

  Jei norite užtikrinti patikimą apsaugą telefonui nuo daugybės veiksnių, tačiau tuo pat metu pageidaujate dar vienos stilingos detalės, atkreipkite dėmesį į Supcase dėkliukus. Šis gamintojas tikrai žino, kaip suderinti maksimalią apsaugą bei puikų estetinį vaizdą.

  Maksimali apsauga nuo pačių įvairiausių veiksnių (saulės, lietaus, dulkių ir t.t.), bus tikrai garantuota, kadangi Supcase dėklai yra gaminami tik iš atsakingai atrinktų žaliavų. Taigi, dėklas yra tvirtas, stabilus. Na, o modernios technologijos tampa ergonomiško dizaino garantu.

  Tie, kurie jau yra įsigiję, bent vieną Supcase dėklą, ne tik mėgaujasi patikimu tarnavimo, bet ir ypač palankiai vertina šį gaminį dėl daugybės dalykų: teigia, kad su Supcase telefonui saugu bet kur – daiktų prikimštame stalčiuje stalčiuose ar didelėje rankinėje. Dėklai – optimalaus storio, todėl, jei telefonas kristų iš tam tikro aukščio (o taip, beje, nutinka itin dažnai), smūgis būtų gerokai švelnesnis, tad ir pasekmės menkesnės arba jų iš viso nebūtų. Aštrūs daiktai – dar vienas telefonų priešas. Kartais tereikia vos vieno neatsargaus judesio, kad ant ekrano liktų įtrūkimas arba įbrėžimas. Tačiau dėklų naudojimas net keliolika kartų sumažina įtrūkimų tikimybę. Visgi, vieną trūkumą Supcase dėklai tikrai turi – asortimentą sudaro skirtingų spalvų bei stilių dėklai, todėl dažnam pirkėjui būna sunku išsirinkti. O galbūt neapsunkite savęs šiuo galvosūkiu? Tiesiog įsigykite bent keletą labiausiai patikusių dėklų, nes toks sprendimas taip pat turi puikių privalumų: suteiks galimybę eksperimentuoti kuriant skirtingus įvaizdžius, o taip pat – būsite tikri, kad pažeidę naudojamą dėklą, visada galėsite pakeisti kitu.

 • Smart Termo dėklai
 • Tech-Protect Dėklai
 • Book Pocket Dėklai
 • 360 dėklai
 • Hybrid Armor dėklai
 • Diamond Case dėklai
 • Glass Case dėklai
 • Floral Case dėklai
 • ESR Dėklai

  ESR – visame pasaulyje garsus, išmaniųjų telefonų, planšečių dėklų gamintojas, kurio gaminiai yra ypač palankiai vertinami dėl puikaus kainos bei kokybės santykio. Mūsų internetinėje parduotuvėje taip pat galite įsigyti šio gamintojų gaminių, planšetei ar mobiliajam telefonui (įvairių gamintojų).

  ESR – vienas iš gamintojų, puikiai supratęs, kad dėklai skirti planšetėms ar mobiliesiems telefonais, nebus ta prekė, dėl kurios norėtųsi išleisti didelę pinigų sumą, tačiau geros kokybės vis tiek bus pageidaujama. Ir pažvelgus į šios kompanijos gaminius, nesunku suprasti, kad patraukli kaina bei aukšta kokybė iš tiesų gali puikiai derėti tarpusavyje.

  Tačiau ESR tikrai pagalvojo ne tik apie tuos, kurie pageidauja gero kainos bei kokybės santykio, bet ir apie įvairius dizaino, estetikos sprendimus. Juk ne paslaptis, kad šiandieninis žmogus siekia kurti estetišką aplinką, ir, žinoma, pats taip atrodyti. Ir jam svarbu, kad visos detalėmis, kuriomis naudojamasi kasdien, atrodytų irgi estetiškai. Būtent todėl ESR siūlo rinktis iš estetine prasme, didelio telefonų bei planšečių dėklų pasirinkimo. Tie, kurie svajoja apie nepastebimą lengvumą, gali rinktis skaidrius dėklus. Laikant rankoje telefoną, dengtą šiuo dėklu, atrodo, kad dėklo apskritai nėra. Tiems, kurie išsiilgo subtilumo, verta rinktis pastelinių spalvų dėklus. Norisi, kažko gaivaus, ryškaus? Puikiai tiks žalios spalvos dėklas. Na, o, tie, kurie yra ištikimi klasikai ar solidumui, tikrai neprašaus pro šalį pasirinkę juodos spalvos dėklą.

  Tačiau verta akcentuoti ne tik spalviškumą – nepamirškite, kad kiekvienas dėklas atlieka ir labai svarbią praktinę funkciją. Dėmesį verta atkreipti, kad kiekvienas dėklas patikimai saugo nuo intensyvių saulės spindulių, dulkių, aštrių daiktų, drėgmės; sušvelnina kritimo ar smūgio jėgą. Na, o spalvos, ko gero, yra ta priežastis, dėl kurios tikrai neverta apsiriboti vos vienu dėklu – turėdami bent keletą skirtingų, lengvai galėsite kurti skirtingus įvaizdžius.

 • Prestige Book Dėklai
 • Karl Lagerfeld dėklai
 • U.S. Polo dėklai
 • AMG Dėklai
 • Atverčiami dėklai
 • Galiniai dangteliai -...
puslapyje
Rodoma 1 - 60 iš 5439 dalykų
Rodoma 1 - 60 iš 5439 dalykų

Kas bendro tarp jūsų įvaizdžio, galimybės išvengti remonto išlaidų ar žalos, kurią telefonui gali sukelti kritimas ant kietos dangos? Visus šiuos akcentus, kaip ir daugelį kitų sieja telefono dėklas. Jei įsigijote mobilųjį įrenginį, kartu su juo būtina įsigyti ir dėklą. Trumpai apžvelgsime, dėl kokių priežasčių verta tai daryti.

Jei norite vos per kelias sekundes suteikti telefonui naują išvaizdą, derinti jį prie bendro įvaizdžio, ar priešingai – paversti išskirtine jo detale, tereikia pasirinkti telefono dėklą. Be to, nereikėtų apsiriboti vos vienu – įsigykite bent kelis. Tai ne tik leis nevaržomai formuoti savo įvaizdį, bet ir leis išvengti rutinos; turėsite iš ko rinktis, norėdami formuoti klasikinį, sportinį, modernų stilių, keliaudami darbą ar į prabangius vakarėlius, tačiau svarbiausia – vos tik atsiradus pažeidimams, galėsite jį pakeisti kitu, tokiu būdu ir toliau užtikrindami tinkamą apsaugą mobiliajam telefonui. Tačiau ne vien tik estetinė funkcija yra svarbu – telefono dėklus būtiną naudoti ir praktiniais sumetimais. Drąsiai būtų galima sakyti, kad aplinka mobiliesiems telefonams tikrai nėra draugiška – joje rasime visko: drėgmės, dulkių, kaitrių saulės spindulių, šalčio ir t.t. Ir net tuo atveju, jei atrodo, kad telefonas yra iš tiesų saugioje aplinkoje, pavyzdžiui, guli ant jūsų stalo darbo kabinete ir jam įtakos negali padaryti jokie prieš tai įvardinti veiksniai, svarbu nepamiršti, kad tereikia vos vieno neatsargaus jūsų judesio ir įrenginys gali nukristi. Taigi, kritimas, smūgiai yra dar keli veiksniai, kurie gali pakenkti jūsų mobiliajam telefonui. Tačiau svarbiausia pabrėžti, kad visos išvardintos aplinkybės turės kur kas mažiau neigiamos įtakos (arba visai neturės), jūsų mobiliajam telefonui tuo atveju, jei nepamiršite naudoti dėklo.

Siūlome ypač didelį telefonų dėklų pasirinkimą, tad rinktis galite pagal pačius įvairiausius kriterijus. Vienas iš jų yra tipai, asortimente rasite bamperių, įmaučių, atverčiamų ir kt. Jei jums svarbu kaina, rasite įvairiai kainuojančių telefonų dėklų: nuo pigiausių, kainuojančių kelis eurus, iki firminių dėklų, kurių kaina siekia keliolika ar keliasdešimt eurų. Jei esate vienas iš tų žmonių, kuriam ypač svarbu išgryninti stilių, tai verta žinoti, kad pas mus rasite klasikinio, modernaus, sportinio stiliaus dėkliukų. Nusivilti neteks ir tuo atveju, jei jums svarbios spalvos: rasite ir vienspalvių, ir kelių spalvų ar tiesiog permatomų dėklų. Kalbant apie išvaizdą, jūsų laukia taip pat įvairūs dėklai: minimalistiniai arba gausiai dekoruoti; su blizgučiais ir be jų; atrodantys solidžiai arba puošti nerūpestingais piešiniais; puošti įvairiomis gėlėmis; raštais, ornamentais ir t.t.