Filtras

Skirta konkrečiam modeliui:
Skyrelis kortelėms/pinigams dėti:
Magsafe:
Magnetinis laikiklis:

Gamintojai

Informacija

DĖKLAI Yra 5786 prekių.

puslapyje
Rodoma 1 - 90 iš 5786 dalykų
Rodoma 1 - 90 iš 5786 dalykų

Kas bendro tarp jūsų įvaizdžio, galimybės išvengti remonto išlaidų ar žalos, kurią telefonui gali sukelti kritimas ant kietos dangos? Visus šiuos akcentus, kaip ir daugelį kitų sieja telefono dėklas. Jei įsigijote mobilųjį įrenginį, kartu su juo būtina įsigyti ir dėklą. Trumpai apžvelgsime, dėl kokių priežasčių verta tai daryti.

Jei norite vos per kelias sekundes suteikti telefonui naują išvaizdą, derinti jį prie bendro įvaizdžio, ar priešingai – paversti išskirtine jo detale, tereikia pasirinkti telefono dėklą. Be to, nereikėtų apsiriboti vos vienu – įsigykite bent kelis. Tai ne tik leis nevaržomai formuoti savo įvaizdį, bet ir leis išvengti rutinos; turėsite iš ko rinktis, norėdami formuoti klasikinį, sportinį, modernų stilių, keliaudami darbą ar į prabangius vakarėlius, tačiau svarbiausia – vos tik atsiradus pažeidimams, galėsite jį pakeisti kitu, tokiu būdu ir toliau užtikrindami tinkamą apsaugą mobiliajam telefonui. Tačiau ne vien tik estetinė funkcija yra svarbu – telefono dėklus būtiną naudoti ir praktiniais sumetimais. Drąsiai būtų galima sakyti, kad aplinka mobiliesiems telefonams tikrai nėra draugiška – joje rasime visko: drėgmės, dulkių, kaitrių saulės spindulių, šalčio ir t.t. Ir net tuo atveju, jei atrodo, kad telefonas yra iš tiesų saugioje aplinkoje, pavyzdžiui, guli ant jūsų stalo darbo kabinete ir jam įtakos negali padaryti jokie prieš tai įvardinti veiksniai, svarbu nepamiršti, kad tereikia vos vieno neatsargaus jūsų judesio ir įrenginys gali nukristi. Taigi, kritimas, smūgiai yra dar keli veiksniai, kurie gali pakenkti jūsų mobiliajam telefonui. Tačiau svarbiausia pabrėžti, kad visos išvardintos aplinkybės turės kur kas mažiau neigiamos įtakos (arba visai neturės), jūsų mobiliajam telefonui tuo atveju, jei nepamiršite naudoti dėklo.

Siūlome ypač didelį telefonų dėklų pasirinkimą, tad rinktis galite pagal pačius įvairiausius kriterijus. Vienas iš jų yra tipai, asortimente rasite bamperių, įmaučių, atverčiamų ir kt. Jei jums svarbu kaina, rasite įvairiai kainuojančių telefonų dėklų: nuo pigiausių, kainuojančių kelis eurus, iki firminių dėklų, kurių kaina siekia keliolika ar keliasdešimt eurų. Jei esate vienas iš tų žmonių, kuriam ypač svarbu išgryninti stilių, tai verta žinoti, kad pas mus rasite klasikinio, modernaus, sportinio stiliaus dėkliukų. Nusivilti neteks ir tuo atveju, jei jums svarbios spalvos: rasite ir vienspalvių, ir kelių spalvų ar tiesiog permatomų dėklų. Kalbant apie išvaizdą, jūsų laukia taip pat įvairūs dėklai: minimalistiniai arba gausiai dekoruoti; su blizgučiais ir be jų; atrodantys solidžiai arba puošti nerūpestingais piešiniais; puošti įvairiomis gėlėmis; raštais, ornamentais ir t.t.