Xiaomi telefonų priedai

Filtras

Kategorijos
Skirta konkrečiam modeliui:
Skyrelis kortelės/pinigams dėti:

Gamintojai

Informacija

Xiaomi telefonų priedai Yra 1319 prekių.

Subkategorijos

 • Xiaomi Pocophone F1

  Jei norite išnaudoti visas galimybes, kurias jums suteiks Xiaomi pocophone F1 bei užtikrinti tinkamą jo apsaugą, įsigykite šiam įrenginiu skitų priedų. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite kokybiškų bei patrauklių priedų, skirtų šio modelio telefonui.
  Vienas arba keli dėklai šiam telefonui yra tiesiog būtini: juos naudodami sumažinsite pažeidimų tikimybę, tokiu būdu pailgindami įrenginio tarnavimo laiką bei išlaikydami puikią jo išvaizdą. Pas mus rasite sportinio stiliaus (Nillkin Sparkle S – View), klasikinio stiliaus (Nillkin Frosted Shield, Nillkin Qin) ar gausiai dekoruotų (Floral Case Magnolia, Floral Case Jasmine, Floral Case Cherry) serijų gaminių.
  Nepamirškite ir apsaugos sprendimų telefono ekranui – apsauginės plėvelė apsaugos nuo UV spindulių, o taip pat – neleis susidaryti įbrėžimams ir įtrūkimams, tuo tarpu apsauginiai grūdinti stiklai yra geras pasirinkimas siekiant maksimalios apsaugos. Visus šiuo gaminius prižiūrėti yra ypač paprasta – nešvarumus bei pirštų žymes vos per kelias sekundes pašalinsite naudodami servetėles.

 • Xiaomi Redmi Note 9S /...

  Įsigijote Xiaomi Redmi Note 9s / 9 Pro / 9 Pro Max? Nepamirškite, kad reikalingi ir tam tikri priedai, galintys užtikrinti ilgesnį bei sklandų telefono tarnavimą.

  Kodėl verta investuoti į šiuos priedus? Nesunku pastebėti, kad priedų kainos yra iš tiesų labai patrauklios, o nauda – ypač didelė. Šie priedai apsaugos telefoną nuo daugybės įvairių veiksnių, dėl kurių galėtų sutrumpėti tarnavimo laikas. Tai – dulkės, intensyvūs saulė spinduliai, šaltis, karštis, drėgmė. Ne paslaptis ir tai, kad kartais tereikia vos vieno neatsargaus judesio ir telefonas krenta iš didelio aukščio, o pasekmės – įskilimai, įtrūkimai. Ši priedai patikimai sušvelnina kritimo, smūgio jėgą.

  Visi priedai yra pagaminti iš aukštos kokybės žaliavų, tad juos ypač paprasta prižiūrėti – pakanka tik nuvalyti specialiomis servetėlėmis. Įdomu tai, kad nemaža dalis žmonių vengia įsigyti apsaugines plėveles ar grūdintus stiklus, nes mano, kad būtent dėl jų gali būti nepatogu naudotis mobiliuoju telefonu. Tačiau tai – netiesa: apsauginės plėvelės ir grūdinti stikliukai gaminami pagal modernias technologijas, tad nei kiek nesumažina ekrano jautrumo.

 • Xiaomi Mi 10 / 10 Pro

  Jei reikėtų įvardinti, kuo Xiaomi Mi 10 / 10 Pro, gali palengvinti jūsų gyvenimą, tai veiksnių būtų daug: nuo gerokai įdomesnių pramogų iki ypač patrauklaus, kiekvieną dieną džiuginančių dizaino. Tačiau taip pat nereikia pamiršti, situacija gali keistis, t.y., puikių galimybių bus dar daugiau, jei išbandysite šiam telefonui skirtus priedus. Tai – dėklai, apsauginės plėvelės bei grūdinti stiklai.

  Kiekvienas iš šių pasirinkimų yra savaip žavus, tačiau bene geriausias dalykas – apsauga, kurią jūsų telefonui gali suteikti kuris nors iš šių gaminių. Dėklliukai, apsauginės plėvelės bei grūdinti stikliukai užtikrins patikimą apsaugą nuo dulkių, šalčio, karščio, drėgmės, o taip pat – sumažins smūgio ar kritimo jėgą. Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad dėklai ne tik garantuoja apsaugą, bet ir taps dar viena žavinga jūsų įvaizdžio detale.

  Nežinote, kuriam iš šių gaminių teikti pirmenybę? Visai nebūtina to daryti – galite rinktis derinius – dėklas ir apsauginė plėvelė arba dėklas ir apsauginis stiklas. Jei kažkuris vienas iš šių gaminių bus pažeistas, likęs vis tiek užtikrins jūsų telefono apsaugą.

 • Xiaomi Mi 10 Lite

  Įsigijote Xiaomi Mi 10 Lite? Puiku, galite būti tikri – įsigijote puikų pagalbininką, kuris užtikrins, kad kasdienės užduotys bus įveikiamos greičiau, o pramogos – dar malonesnės bei įvairesnės. Tačiau norime atkreipti jūsų dėmesį, kad ta diena, kai įsigyjate šį telefoną, yra ir diena, kai reikėtų įsigyti ir vieną kitą jam skirtą priedą. Kodėl? Viskas labai paprasta – tiesiog tinkamai parinkti priedai užtikrins ilgesnį bei patikimesnį įrenginio tarnavimą.

  Pas mus galite įsigyti įvairių, šiam telefonui skirtų priedų – apsauginių plėvelių, grūdintų stikliukų, dėkliukų. Nors kiekvienas iš šių pasirinkimų skiriasi savo forma bei išvaizda, galite būti tikri – bet kuris iš jų patikimai apsaugos jūsų telefono ekraną nuo šalčio, karščio, dulkių, drėgmės, o taip pat – sušvelnins smūgio ar kritimo jėgą. Na, ir, žinoma, bet kuris dėklas taps ne tik apsaugančia, bet ir stilinga, jūsų telefoną puošiančia bei jūsų įvaizdį papildančia detale. Tad, jau dabar nuspręskite, kaip ir kuo apsaugosite telefoną ir kuo jį puošite.

 • Xiaomi Mi 10T
 • Xiaomi Redmi 5
 • Xiaomi Redmi 5A
 • Xiaomi Redmi 6

  Xiaomi Redmi 6 – puikus pasirinkimas, jei pageidaujate kokybiško bendravimo, įdomaus laisvo laiko praleidimo ar puikaus pagalbininko studijų, darbo, kelionių ar apsipirkimo metu. Tačiau tam, kad galėtumėte atskleisti visas šio įrenginio galimybes, užtikrinti kuo ilgesnį ir kuo sklandesnį tarnavimo laiką, o taip pat ir kuo ilgiau išlaikyti puikią pirminę būklę, nepamirškite įsigyti ir jam skirtų priedų.
  Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite kokybiškų ir puikiai atrodančių priedų, kitų Xiaomi Redmi 6, pasirinkimą. Stilingi, įvairių tipų dėklai ne tik užtikrins patrauklią telefono išvaizdą ar leis formuoti jums patinkantį stilių, bet ir svarbiausia – užtikrins, kad įvairūs aplinkos veiksniai (pradedant dulkėmis ir užbaigiant UV spinduliais), nepadarys neigiamo poveikio.
  Taip pat rasite ir apsauginių stiklų, kurie užtikrina patikimą ekrano apsaugą. Telefonas ekranas kiekvienas yra ne tik liečiamas pirštai, bet ir liečiasi prie kitų paviršių, tad tik laiko klausimas, kada ant atsiras pirmieji įbrėžimai ar įtrūkimai. Dar daugiau – nei vienas telefonas nėra apsaugotas ir nuo kritimo ar smūgio. Išvenkite visų įmanomų pasekmių naudodami apsauginius stiklus.

 • Xiaomi Mi 9

  Kad daug puikių privalumų turintis Xiaomi Mi9 tarnautų ilgai bei sklandžiai, o gedimai bei pažeidimai negadintų jūsų nuotaikos, rinkitės specialiai šiam telefonui sukurtus priedus. Mūsų internetinėje parduotuvėje – iš kokybiškų medžiagų pagaminti dėklai, apsauginiai grūdinti stiklai, apsauginiai grūdinti stikliukai ir kiti gaminiai. Verta akcentuoti, kad dėklai suteikia papildomo žavesio telefonui, tačiau svarbiausia – patikimai jį saugo nuo įvairių aplinkos veiksnių. Grūdinti apsauginiai stiklai bei grūdinti apsauginiai stikliukai efektyviai apsaugo ekraną nuo pažeidimų. Taigi, pasirinkdami šiuos gaminius, jus ne tik užtikrinsite patrauklų vaizdą, bet ir išvengiate remonto išlaidų, laiko gaišimo. Dar daugiau – užtikrinamas maksimalus tarnavimo laikas bei švara. Ir, žinoma, jūs patirsite kur kas mažiau streso, nes visada žinosite, kad jūsų telefonui negresia jokie pavojui, o jūsų pinigai – remonto išlaidos.

 • Xiaomi Redmi 7

  Xiaomi Redmi 7 – patrauklus pasirinkimas dėl įvairių priežasčių. Tačiau kiekvienas, kuris įsigyja būtent tokį telefoną, turėtų nepamiršti, kad gamintojai įdėjo labai daug pastangų ir paskyrė ne vieną valandą atkakliam darbui, kad sukurtų puikių ir kokybiškų priedų šiems telefonams. Taigi, pats metas atkreipti dėmesį į aukštos kokybės bei ypač stilingus gaminius, kurie gali sukurti kur kas geresnę naudojimosi šiuo telefonu patirtį. Stilingi įvairių stilių, tipų bei spalvų dėklai užtikrins maksimalią apsaugą Xiaomi Redmi 7 telefonui, o ekrano apsaugos – patikimai apsaugos ekraną, todėl net ir po kelerių metų ši, dažniausiai liečiama telefono dalis atrodys tarsi nauja. Visus priedus yra ypač lengva prižiūrėti, ant jų susikaupusius nešvarumus pašalinsite vos per kelias akimirkas.

 • Xiaomi Redmi 5 Plus

  Įsigijote Xiaomi Redmi 5 Plus? Nepraleiskite progos įsigyti ir aksesuarų bei priedų. Ne paslaptis, kad būtent stiklas yra viena iš telefono dalių, kuri neretai tarnauja trumpiau nei galėtų. Visa tai dėl netikėtų smūgių ar kritimo, pernelyg intensyvių saulės spindulių ar drėgmės, dulkių ir kitų veiksnių, galinčių sugadinti telefono ekraną. Ar galima to išvengti? Taip, tai padarysite pasirinkdami apsauginį grūdintą stiklą Premium Tempered Glass, kuris yra lengvai priklijuojamas bei nuimamas, skaidrus ir labai plonas, tačiau net 9 kartus stipresnis už įprastą stiklą ir užtikrinantis patikimą apsaugą.
  Ar įmanomi tokie sprendimai, kurie ne tik užtikrintų patikimą apsaugą, bet ir suteiktų puikią išvaizdą? Tikrai taip – vienas tokių pasirinkimų yra dengiantis nugarėlę dėklas Diamond Case, kuris ne tik apsaugos įrenginį nuo įbrėžimų, drėgmės ar sušvelnins smūgius, bet ir papuoš savo stilingu dizainu. Tačiau tai – ne vieninteliai pasirinkimai, atkreipkite ir į kitus, Xiaomi Redmi 5 Plus skirtus gaminius.

 • Xiaomi Redmi Note 3
 • Xiaomi Redmi Note 4/4x

  Siekdami kuo ilgiau išlaikyti nepriekaištingą savo Xiaomi Redmi Note 4/4X mobilaus telefono būklę ir išvaizdą, pasirūpinkite apsauginiais telefono aksesuarais. Grūdinti stiklai telefonams, dėkliukai ir ekrano plėvelės patikimai ir už prieinamą kainą saugos jūsų įrenginį nuo mechaninio bei aplinkos poveikio, aštrių daiktų ir smūgių. Grūdinti telefonų stikliukai yra kieti, itin ploni, skaidrūs ir turi 9H atsparumą. Tiek stiklai telefonams, tiek nuo subraižymo saugančios telefonų plėvelės nekeičia ekrano spalvingumo ir nesumažina jo jautrumo. Siekdami ne tik patikimos apsaugos, bet ir nenusibostančios telefono išvaizdos, rinkitės mobiliųjų telefonų dėklus. Kokybiško plastiko ar silikoniniai dėkliukai telefonams gali būti beveik nepastebimi, skaidrūs arba ryškūs ir dekoruoti įvairiomis detalėmis. Solidūs odiniai atverčiami mobiliųjų telefonų dėklai apsaugo visą telefoną ir leidžia pasinaudoti papildomomis kišenėlėmis banknotams ir dokumentams.

 • Xiaomi Mi 9 Lite
 • Xiaomi Redmi Note 5A

  Ilgiau džiaukitės puikia savo telefono išvaizda bei būkle su apsauginiais Xiaomi Redmi Note 5A aksesuarais telefonui. Apsauginiai grūdinti stiklai telefonams yra itin ploni ir nepastebimi. Visi stikliukai telefonams pasižymi 9H atsparumu ir apsaugo įrenginį nuo smūgių, aštrių daiktų ir kito mechaninio ar aplinkos poveikio. Su dėklais mobiliesiems telefonams galėsite ne tik nebijoti sugadinti telefoną, bet ir kada panorėję keisti jo įvaizdį. Mobiliųjų telefonų dėkliukai nustebins pasirinkimo įvairove – galite rinktis nuo beveik nematomų silikoninių ar kokybiško plastiko dėklų telefonams iki ryškių ir dekoruotų telefonų dėklų. Atverčiami (knygutės tipo/fip) dėklai mobiliesiems telefonams, pagaminti iš labai kokybiškos dirbtinės odos, yra įvairiaspalviai ir turi papildomų kišenėlių, kuriose galėsite patogiai laikyti dokumentus ar banknotus.

 • Xiaomi Redmi Note 7

  Nėra nieko geriau už žinojimą, kad padarei viską, jog telefonas tarnautų ilgiau bei kokybiškiau. Na, o jei to dar nepadarėte, tai, nieko nelaukite – pasirūpinkite priedais, skirtais Xiaomi Redmi Note 7. Mėgstantiems minimalizmą, skaidrumą bei lengvumą, verta rinktis juodą apsauginį grūdintą stiklą Mocolo, kuris užtikrina patikimą apsaugą, pagamintas AGC Asahi Glass bei padengtas nano danga. Atverčiamas dėklas – Dux Ducis Skin – ne tik patikimai apsaugos nuo aplinkos veiksnių, bet ir stilingai papildys jūsų įvaizdį, o apsauginis grūdintas stiklas HOFI Glass Pro+, užtikrins dalinę ekrano apsaugą (iki lenkimų). Pagaminti iš aukštos kokybės žaliavų, malonūs liesti, ilgai tarnaujantys ir lengvai prižiūrimi – kurį sprendimą rinksitės jūs?

 • Xiaomi Mi 9 SE

  Kaip tinkamai pasirūpinti Xiaomi Mi 9 SE? Yra daug dalykų, kuriuos galite padaryti, tačiau efektyviausią bei patikimiausią apsaugą užtikrins priedai, skirti būtent šiam telefonui. Mūsų internetinėje parduotuvėje – kokybiški ir stilingi telefono dėklai, kurie apsaugos nuo kietųjų dalelių poveikio, intensyvių saulės spindulių ir t.t. Tačiau svarbu nepamiršti ir ekrano, juo labiau, kad šios telefono dalies apsaugai taip pat yra puikių sprendimų. Tai – apsauginiai grūdinti stiklai bei apsauginiai grūdinti stikliukai, kurie apsaugo ekraną nuo veiksnių, galinčių sukelti mikro įtrūkimus arba stambius įbrėžimus, o taip pat – padeda išlaikyti tobulą ekrano švarą. Visi gaminiai yra pagaminti iš kokybiškos žaliavos, malonūs liesti, o apsauginiai grūdinti stiklai bei apsauginiai grūdinti stikliukai – pagaminti taip, kad nemažintų ekrano jautrumo. Tad rinkitės profesionalius gaminius ir mėgaukitės sklandžiu tarnavimu.

 • Xiaomi Mi 9T

  Xiaomi Mi 9T – idealus apsirinkimas kiekviena, kuris nori kokybiško bei stilingo telefono, galinčios nustebinti puikiomis savybėmis. Vis dėlto, jei jau įsigijote telefoną, tai nepamirškite ir jam skirtų priedų. O jų pasirinkimas iš tiesų žavi. Ir tai – ne tik stilingos, bet ir labai naudingos detalės. Taigi, jos ne tik papuoš jūsų Xiaomi Mi 9T, bet ir apsaugos jį nuo įvairių aplinkos veiksnių, pavyzdžiui, kietųjų dalelių, drėgmės ar kaitrių saulės spindulių. Galite rinktis stilingus atverčiamus dėklus (įvairių spalvų), kurie užtikrins maksimalią telefono apsaugą. Jei mėgstate minimalizmą, puikiai tiks skaidrūs dėklai, o apsauginiai grūdinti stiklai užtikrins patikimą ekrano apsaugą. Bet ir po kelerių metų telefono ekranas atrodys tarsi naujas. Visi gaminiai pagaminti iš aukštos kokybės žaliavų, todėl yra malonūs liesti bei lengvai prižiūrimi.

 • Xiaomi Mi A2 Lite

  Įsigijus Xiaomi Mi A2 Lite telefoną, reikėtų nepamiršti įsigyti ir jam skirtų priedų, kurie ne tik leis paįvairinti įrenginio išvaizdą, bet ir apsaugo nuo neigiamo aplinkos poveikio. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite patrauklų asortimentą priedų, skirtų Xiaomi Mi A2 Lite. Tai – skaidrūs silikoniniai dėklai; atverčiami dėklai, užtikrinantys maksimalią apsaugą; apsauginiai grūdinti stiklai ar dėklai – nugarėlės.
  Jei norite užtikrinti tik dalinę telefono apsaugą, tokiu atveju puikiai tiks apsauginės ekrano plėvelės bei dėklai, tuo tarpu siekiant užtikrinti maksimalią apsaugą, reikėtų rinktis apsauginius grūdintus stiklus ar knygutė tipo atverčiamus dėklus.
  Platus dėklų pasirinkimas užtikrina ne tik tai, kad rasite sau patinkantį dėklą, bet ir įsigiję kelis, galėsite formuoti jums patinkančiu gaminius.
  Ekrano apsaugai skirtus gaminius – apsaugines plėveles ar grūdintu stiklus prižiūrėti paprasta: tereikia nuvalyti su servetėle.

 • Xiaomi Mi Max
 • Xiaomi Mi Note 10 / 10...

  Xiaomi Mi Note 10 / Note 10 Pro yra puiki investicija, kuri suteiks daugiau galimybių patogiai bendrauti, tvarkyti kasdienius reikalaus ir daugiau progų smagiai pramogauti, kad ir kur bebūtumėte. Tačiau, jeigu norite, kad ši investicija tarnautų ilgai bei patikimai, pats metas išbandyti jai skirtus priedus. Na, o jų yra tikrai ne vienas ir daug tokių pasirinkimų rasite mūsų internetinėje parduotuvėje.

  Pas mus galite įsigyti apsauginių plėvelių, grūdintų stiklų, dėklų. Visi priedai pagaminti iš aukštos kokybės žaliavų, todėl užtikrinamas ilgas tarnavimo laikas, tvirtumas, stabilumas; paprasta prižiūrėti – tereikia nuvalyti specialiomis servetėlėmis. Bet kuris iš šių priedų, apsaugos jūsų telefoną nuo saulės spindulių, karščio, šalčio, drėgmės, o taip pat – sušvelnins smūgio ar kritimo jėgą. Na, ir, žinoma, norime jūsų paklausti: ar gali būti kas nors geriau už praktiškumą? Žinoma, tai – praktiškumas bei grožis viename. Ir tai tikrai suderina Xiaomi Mi Note 10 / Note 10 Pro dėkliukai – jie atrodo taip patraukliai, kad papuoš ir jūsų telefoną, ir jūsų įvaizdį.

 • Xiaomi Mi Note 10 Lite

  Xiaomi Mi Note 10 Lite tikrai palengvins jūsų gyvenimą – pasiūlys daugiau bendravimo sprendimų, o taip pat užtikrins kur kas turiningesnį laisvalaikį. Tačiau nereikia pamiršti, kad jūs taip pat turėtumėte palengvinti šio įrenginio gyvavimą. O tai padaryti – tikrai nesunku, tereikia įsigyti jam skirtų priedų.

  Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite aukštos kokybės priedų – apsauginių plėvelių, grūdintų stikliukų bei dėkliukų. Bet kuris iš šių įrenginių, apsaugos jūsų telefoną nuo daugybės įvairių veiksnių, galinčių turėti neigiamos įtakos telefono išvaizdai arba jo veikimui. Saulės spinduliai, karštis, dulkės, drėgmė – tai tik keli veiksniai iš daugelio, dėl kurių jūsų naujasis Xiaomi mi note 10 lite gali tarnauti trumpiau nei įprasta.

  Na, ir, žinoma, svarbu pastebėti, kad dėklai ne tik apsaugos jūsų telefoną, bet ir taps itin patrauklia jūsų įvaizdžio detale, papuoš telefoną. Be to, nereikėtų vengti ir derinių – dėklas – apsauginė plėvelė arba dėklas – grūdintas stiklas. Tokie deriniai garantuos ir maksimalią apsaugą, ir ypač patrauklų estetinį vaizdą.

 • Xiaomi Mi Play
 • Xiaomi Mi4
 • Xiaomi Mi5
 • Xiaomi Mi5X (Mi 5X, Mi...

  Xiaomi MI5X (Mi 5X, Mi A1) mobiliųjų telefonų priedai kiekvienam, norinčiam kuo ilgiau išlaikyti puikią savo įrenginio išvaizdą ir būklę. Apsauginiai grūdinti stiklai patikimai saugo nuo smūgių, aštrių daiktų, kitų pažeidimų ir aplinkos poveikio. Stikliukai telefonams yra itin ploni, turi 9H atsparumą. Telefonų stiklai nesumažina ekrano jautrumo bei spalvingumo. Apsauginiai dėklai mobiliesiems telefonams patenkins net išrankiausią skonį – galite rinktis nuo beveik nematomų, skaidrių, subtilių kokybiško plastiko ar silikoninių dėkliukų telefonams iki įvairiaspalvių, ryškių telefono dėklų. Atverčiami odiniai, itin kokybiški ir solidūs dėkliukai telefonams taip pat yra įvairiaspalviai ir apsaugo visą telefono korpusą. Visi mobiliųjų telefonų dėklai ir stikliukai telefonams yra lengvai uždedami ir nuimami bei lengvai prižiūrimi – tereikia specialia servetėle nuvalyti pirštų atspaudus, riebalų ar kitas dėmes.

 • Xiaomi Mi6
 • Xiaomi Poco F2 Pro

  Xiaomi Poco F2 Pro – pasirinkimas, kuris gerokai gali paįvairinti jūsų kasdienybę – užtikrinti daugiau bendravimo galimybių bei daugiau pramogų sprendimų. Tačiau, jeigu norite, kad Xiaomi poco f2 Pro jus dar ilgai džiugintų visomis šiomis galimybėmis, teks investuoti į aukštos kokybės, šiam telefonui sukurtus priedus. Tai – apsauginės plėvelės, grūdinti stikliukai, dėkliukai. Šių priedų galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

  Bet kuris iš šių priedų apsaugos jūsų telefoną nuo daugybės veiksnių, galinčių sutrumpinti tarnavimo laiką – dulkių, saulės, lietaus, šalčio, sušvelnins kritimo jėgą ir pan. Na, o, be visų išvardintų galimybių, dėklai dar ir papuoš jūsų telefoną, be to, papildys jūsų įvaizdį.

  Visi priedai, kuriuos galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje, yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, juos lengva ir paprasta prižiūrėti – tereikia nuvalyti specialiomis servetėlėmis, tam užtruksite vos keliolika sekundžių. Na, ir, žinoma, nepamirškite, kad visai nebūtina apsiriboti vos vienu gaminiu, galimi ir tokie deriniai kaip dėklas ir apsauginė plėvelė arba dėklas ir drūtintas stiklas. Tokiu atveju bus užtikrintas ir maksimalus saugumas bei itin puikus estetinis vaizdas.

 • Xiaomi Pocophone X2 / K30
 • Xiaomi Redmi Note 8
 • Xiaomi Redmi Note 8 Pro
 • Xiaomi Redmi 7A

  Galite būti tikri – sprendimas įsigyti Xiaomi Redmi 7A, tikrai yra vienas geriausių. Tačiau, jei siekiate pačių geriausių rezultatų, tokiu atveju, vien tik telefono nepakaks – nepamirškite, kad būtent jam buvo sukurti įvairūs priedai ir visi jie turi tam tikras funkcijas. Štai, pavyzdžiui, klasikinis atverčiamas dėklas užtikrins maksimalią telefono apsaugą nuo įvairių aplinkos veiksnių. Visai nesvarbu, kur mėgstate laikyti telefoną – darbo stalo stalčiuje, didžiulėje rankinėje, kurioje yra daug įvairių daiktų ar tiesiog ar komodos savo namų prieškambaryje, patikima apsauga garantuota. Neskaidrus ir ypač plonas dėklas taip pat patikimai apsaugos telefoną nuo neigiamą įtaką galinčių turėti veiksnių, tačiau maloniai nustebins savo lengvumu bei minimalistiniu dizainu. Gaminiai pagaminti iš aukštos kokybės žaliavų, malonūs liesti bei ypač lengvai prižiūrimi.

 • Xiaomi Redmi 8
 • Xiaomi Redmi 8A
 • Xiaomi Redmi 9
 • Xiaomi Redmi Note 8T
 • Xiaomi Redmi K30

  Jei įsigijote daug puikių savybių turintį Xiaomi Redmi K30, net neabejojame – ko gero, nekantraujate jį kuo greičiau išbandyti ir tai yra puiki idėja, tačiau prieš tai atlikite dar vieną dalyką: pasidomėkite, kokie priedai buvo sukurti šiam telefonui ir nepraleiskite progos įsigyti vieno kito gaminio. Įvairių rūšių bei stilių dėklai ne tik puikiai papildys jūsų įvaizdį, bet ir svarbiausia – užtikrins aptikimą apsaugą Xiaomi Redmi K30. Kaip žinia, telefonai kiekvieną dieną susiduria su įvairiais aplinkos veiksniai ir didelė dalis jų yra žalingi, gali sutrumpinti įrenginio tarnavimo laiką ar sugadinti jo išvaizdą. Prireiks vos kelių minučių, kad išrinktumėte tinkamiausius. Gaminiai pagaminti iš aukštos kokybės žaliavų ir yra ypač lengvai prižiūrimi.

 • Xiaomi Redmi Note 9

  Xiaomi Redmi Note 9 turi labai daug gerbėjų visame pasaulyje. Jeigu šis telefonas yra ir jūsų svajonė ir ką tik nusprendėte ją išpildyti, tokiu atveju turėtumėte nepamiršti, kad reikėtų įsigyti ir jam skirtų priedų. Tai – apsauginės plėvelės, grūdinti stikliukai, dėkliukai. Jų galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

  Kiekvienas iš šių priedų užtikrins patikimą apsaugą nuo dulkių, saulės, karščio, drėgmės, na, o jei, netyčia telefonas iškris iš rankų, bus švelnesnė smūgio jėga. Ypač užtikrinama patikima ekrano apsauga. Ne paslaptis, kad kartais tereikia vos vieno neatsargaus judesio aštriu daiktu ir ant ekrano lieka mikro įtrūkimas, kuris ilgainiui savaime pats didėja. Kartais tereikia vos kelių tokių įtrūkimų, kad telefonas visiškai nebeprimintų to, kurį įsigijote.

  Na, ir, žinoma, svarbu akcentuoti, kad dėklas ne tik užtikrina apsaugą, bet garantuoja puikų estetinį vaizdą, papildo bendrą įvaizdį. Galite rinktis skirtingų stilių, spalvų dėklus ir kiekvieną kartą susikurti vis kitokį įvaizdį (šventinį, sportinį ir t.t.).

 • Xiaomi Redmi 9A
 • Xiaomi Redmi 9C
 • Xiaomi Poco X3 Pro /...
 • Xiaomi Mi 10T Lite
 • Xiaomi Poco M3
 • Xiaomi Redmi Note 9T
 • Xiaomi Mi 11
 • Xiaomi Redmi Note 10 Pro
 • Xiaomi Redmi 9T
 • Xiaomi Poco M4 Pro 5G
 • Xiaomi 12 / 12X
 • Xiaomi Redmi Note 10 /...
 • Xiaomi 11T 5G / 11T...
 • Xiaomi Poco F3
 • Xiaomi Mi 11 Lite
 • Xiaomi Mi 11 Ultra
 • Xiaomi Poco M3 Pro /...
 • Xiaomi Redmi 10 / 10 2022
 • Xiaomi Redmi Note 11...
 • Xiaomi Redmi Note 11 /...
 • Xiaomi 12 Pro
 • Xiaomi Poco X4 Pro 5G
 • Xiaomi Poco M4 Pro 4G
 • Xiaomi Redmi Note 11...
 • Xiaomi Redmi 10C
 • Xiaomi Poco F4 GT
 • Xiaomi Poco F4 5G
 • Xiaomi Poco X4 GT
 • Xiaomi 12 Lite
 • Xiaomi Poco C40
 • Xiaomi Poco M5
 • Xiaomi Redmi 10A
 • Xiaomi 12T / 12T Pro
 • Xiaomi Redmi A1
 • Xiaomi Redmi Note 12
 • Xiaomi Redmi Note 12 Pro
 • Xiaomi Redmi Note 12...
 • Xiaomi 12S Ultra
 • Xiaomi 13
 • Xiaomi 13 Pro
 • Xiaomi Poco X5 Pro 5G
 • Xiaomi Redmi 12C
 • Xiaomi 13 Lite
 • Xiaomi Redmi Note 12S
 • Xiaomi Redmi 12
 • Xiaomi Poco F5
 • Xiaomi Poco F5 Pro 5G
puslapyje
Rodoma 1 - 60 iš 1319 dalykų
Rodoma 1 - 60 iš 1319 dalykų