Birželio 7 - 9 dienomis - ATOSTOGAUJAME. Užakymai bus siunčiami nuo birželio 12d. Plačiau pristatymo sąlygose

Filtras

Ekrano apsaugos tipas:

Gamintojai

Informacija

Apple iPhone apsauginės ekrano plėvelės Yra 413 prekių.

Subkategorijos

 • iPhone 5/5s/SE

  Šie telefono aksesuarai itin naudingi, siekiant kuo ilgiau išlaikyti telefoną kaip naują. Apsauginiai stiklai bei plėvelės telefonams nesumažina ekrano jautrumo. Patvarūs, skaidrūs iPhone 5/5S/SE mobiliųjų telefonų ekrano ir nugarėlės stikliukai apsaugo nuo dūžių ir ekrano subraižymo bei UV spindulių. Apsauginiai stiklai mobiliesiems telefonams yra itin ploni ir beveik nepastebimi, dengiantys ekraną bei nugarėlę dalinai arba pilnai. Grūdinti telefonų stiklai ir nano stiklai telefonams turi 9H atsparumą. Apsauginės iPhone 5/5S/SE ekrano plėvelės telefono priekiui ir galui apsaugo nuo subraižymo, UV spindulių, nekeičia ekrano spalvingumo, nesukelia vaivorykštės efekto, yra nepastebimos. Stiklų bei plėvelių paviršiai lengvai valomi nuo pirštų atspaudų, riebalų ir kitų dėmių. Kai kuriuos grūdintus ir nano stiklus bei plėveles telefonams siūlome įsigyti drauge su specialiomis valymo servetėlėmis, kurios jau yra komplektacijoje.

 • iPhone 6/6s

  Norintiems apsaugoti mobilaus telefono ekraną ir nugarėlę nuo subraižymų bei aplinkos poveikio siūlome apsauginius telefonų ekrano stiklus ir plėveles. Stikliukai bei plėvelės iPhone 6/6S telefonams padeda apsaugoti ir ilgiau išlaikyti puikią įrenginio būklę. Viena iš pagrindinių telefono apsaugų – apsauginiai grūdinti stiklai – yra itin ploni, patvarūs ir saugo telefoną nuo subraižymų, UV spindulių bei smūgių. Grūdintų stiklų, 4D, 5D ir nano stiklų telefonams atsparumas siekia 9H. Telefonų stiklai apsaugo įrenginio ekraną pilnai arba dalinai. Lenkti stiklai telefonams yra tokios pačios spalvos kaip įrenginys, ir todėl yra dar mažiau pastebimi. Apsauginės ekrano plėvelės apsaugo telefono ekraną bei nugarėlę nuo subraižymų, UV spindulių, nekeičia ekrano spalvingumo, nesukelia vaivorykštės efekto, yra nepastebimos. Tinkamai uždėti stiklai bei plėvelės nesumažina telefono ekrano jautrumo, Šie telefonų aksesuarai yra itin ploni bei lengvai prižiūrimi – specialia servetėle patogiai nuvalysite pirštų antspaudus, riebalų ir kitas dėmes.

 • iPhone 6 Plus / 6s Plus
 • iPhone 7 / 8 / SE 2020...

  Apsauginiai stiklai ir plėvelės iPhone 7 / 8 / SE 2020 / SE 2022 mobiliems telefonams saugo įrenginį nuo smūgių, subraižymų ir aplinkos poveikio, tokio kaip UV spinduliai. Turėdami šias beveik nepastebimas mobilaus telefono ekrano apsaugas, galėsite ilgiau džiaugtis puikia telefono išvaizda bei būkle. Itin ploni ir patvarūs 4D, 5D, grūdinti bei nano stikliukai telefonams yra viena iš pagrindinių telefono apsaugų, jie pasižymi 9H atsparumu. Galite rinktis įvairius telefonų stiklus – dengiančias abi įrenginio puses, dalinai arba pilnai. Lenkti apsauginiai stiklai yra tokios pačios spalvos kaip ir telefonas, todėl visai nepastebimi. Nuo ekrano ir nugarėlės subraižymo bei UV spindulių apsaugančios apsauginės plėvelės taip pat yra nepastebimos, nekeičia ekrano spalvingumo, nesukelia vaivorykštės efekto. Tinkamai uždėti apsauginiai stiklai bei plėvelės telefonams nedaro įtakos įrenginio ekrano jautrumui. Telefonų apsaugas lengva prižiūrėti – specialia servetėle tereikia nuvalyti pirštų atspaudus, riebalų ir kitas dėmes.

 • iPhone 7 Plus / 8 Plus

  Kad stilingieji ir kokybiškieji iPhone 7 plus ir iPhone 8 plus tarnautų dar ilgiau, rinkitės iš aukštos kokybės žaliavų pagamintas, apsaugines plėveles. Jos padės apsaugoti jūsų iPhone telefono ekraną nuo visų įmanomų veiksnių, kurie galėtų turėtų neigiamos įtakos įrenginio išvaizdai ar kokybei: įbrėžimų, įtrūkimų, sunkiai pašalinamų nešvarumų. Vienas neatsargus judesys gali lemti įbrėžimą ant jūsų iPhone ekrano, tuo tarpu apsauginė plėvelė, apsauginiai grūdinti stiklai, gali užtikrinti maksimalią apsaugą. Be to, šios plėvelės yra puikus pasirinkimas mėgstantiems keliauti ar leisti laiką gamtoje – juk būtent čia dažniausiai nutinka tokie įvykiai, kurių pasekmės – suskilęs iPhone ekranas. Vis dėlto, geriausias sprendimas, kokį galite priimti, tai – pasirūpinti, kad jūsų Apple iPhone ekranas būtų padengtas visą laiką apsauginiu stiklu ar plėvele. Apsauginės plėvelės, kurias siūlome, yra paprastos bei saugios naudoti, tačiau turinčios didelę reikšmę – išlaikysite puikią iPhone ekrano kokybę. Nepastebimos ir ergonomiškos, todėl – malonios liesti.

 • iPhone X / XS / 11 Pro

  Apsaugokite savo iPhone X / XS mobilųjį telefoną, naudodami apsauginius stiklus bei plėveles. Nors yra beveik nepastebimi, šie mobiliųjų telefonų aksesuarai patikimai saugo įrenginius nuo smūgių, subraižymų, aplinkos poveikio ir leidžia ilgiau išsaugoti telefoną kaip naują. Grūdinti, nano ir 5D stikliukai telefonams yra aukščiausios kokybės, itin ploni ir patvarūs, pasižymi 9H atsparumu. Stikliukai telefonams yra viena iš pagrindinių telefono apsaugų. Jie gali dengti įrenginį dalinai arba pilnai. Lenkti stiklai telefonams yra tos pačios spalvos kaip įrenginys, todėl tarsi susilieja su telefonu ir garantuoja maksimalią apsaugą. Apsauginės telefonų plėvelės saugo įrenginius nuo subraižymų bei UV spindulių. Plėvelės telefonams nedaro įtakos ekrano spalvingumui, nesukelia vaivorykštės efekto. Tinkamai uždėti apsauginiai stikliukai ir plėvelės nesumažina ekrano jautrumo. Telefonų stikliukus bei plėveles lengva prižiūrėti – specialiai servetėle vienu judesiu nuvalysite pirštų atspaudus bei įvairias dėmes nuo savo telefono.

 • iPhone XR / 11

  Siekiant užtikrinti maksimalią Apple iPhone XR apsaugą, svarbu nepamiršti, kad ekranas – viena tų įrenginio dalių, kuri ne tik patiria nuolatinį sąlytį su įvairiais paviršiais, bet ir patyrus smūgį ar kritimą, gali būti apskritai sugadinta. Tam, kad galėtumėte išvengti neigiamo poveikio, kurį gali sukelti UV spinduliai ar per smulkius įbrėžimus bei įtrūkimus patekusi drėgmė bei dulkės, nepamirškite telefono ekrano padengti apsaugine plėvele. Jos – skaidrios, lengvos, ypač plonos, todėl neapsunkins naudojimosi telefonu, tačiau gali užtikrinti patikimą apsaugą.
  Smūgis ir įrenginio kritimas iš tam tikro aukščio gali turėti įvairių, iš kurių ryškiausia – visiškas ekrano sugadinimas. Siekiant išvengti, šio, jūsų laiko bei sąnaudų reikalausiančio scenarijaus, būtina rinktis apsauginį grūdintą stiklą.
  Įsigykite bent keletą prekių – vieną iš jų susigadinus, iš karto turėsite kuo pakeisti ir užtikrinsite nepertraukiamą telefono ekrano apsaugą.
  Tiek apsaugines plėveles, tiek apsauginius stiklus prižiūrėti paprasta – naudodami servetėles vos per kelias sekundes pašalinsite pirštų antspaudus; riebalų ar kitas dėmes, o įrenginys atrodys švariai, patraukliai bei tvarkingai.

 • iPhone XS Max / 11 Pro...

  Įsigijote Apple iPhone XS MAX? Savaime suprantama, jog tikitės iš jo ilgo tarnavimo laiko bei sklandaus veikimo. Ir tai – puiku, juk būtent toks ir yra kiekvieno vartotojo lūkestis, tačiau svarbu nepamiršti, kad prie šių tikslų išsipildymo nemaža dalimi turite prisidėti ir jūs patys. Vienas patikimiausių sprendimų – ekrano apsaugos. Kokybiško apsauginės plėvelės bei grūdinti stiklai yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti Apple iPhone XS MAX telefono ekraną nuo neigiamą poveikį galinčių padaryti veiksnių ir užtikrinti maksimaliai ilgą tarnavimo laiką.
  Kad smulkūs, vėliau galintys didėti, įbrėžimai bei įtrūkimai negadintų nei telefono išvaizdos, nei vaizdo kokybės, nei jūsų nuotaikos, o taip pat telefonui nepakenktų UV spinduliai, verta ekraną padengti apsaugine plėvele. Ypač plona, skaidri ir beveik nepastebima – būtent tokia yra ekrano apsauginė plėvelė, užtikrinanti patikimą ekrano apsaugą ir galinti padėti ilgiau išlaikyti puikią pirminę išvaizdą.
  Tačiau įrenginiu pakenkti gali ne tik tiesioginiai saulės spinduliai ar smulkūs įbrėžimai, bet ir kitos aplinkybės, pavyzdžiui, smūgis ar kritimas iš didelio aukščio. Tokie įvykiai dažniausiai turi dar didesnių pasekmių – ekranas yra visiškai sugadinamas; pažeidžiama ir įrenginio būklė; sugadinama pirminė jo išvaizda. Ar įmanoma to išvengti? Taip, jei naudosite apsauginius ekrano stiklus. Tai – greitas ir efektyvus sprendimas, norint išvengti jau minėtų pasekmių ir išlaidų.

 • IPhone 12 Mini
 • iPhone 12 / 12 Pro
 • iPhone 12 Pro Max
 • iPhone 13 Mini
 • iPhone 13 / 13 Pro
 • iPhone 13 Pro Max
 • iPhone 14
 • iPhone 14 Pro
 • iPhone 14 Plus
 • iPhone 14 Pro Max
puslapyje
Rodoma 1 - 60 iš 413 dalykų
Rodoma 1 - 60 iš 413 dalykų

Telefono ekranas – yra viena labiausiai neigiamą aplinkos poveikį patiriančių telefono dalių: ekranas ne tik nuolat turi sąlytį su žmogaus rankomis, bet ir tuo atveju, jei pasirenkamas neatverčiamo tipo dėklas, patiria neigiamą šalčio, drėgmės, saulės spindulių bei kitų veiksnių poveikį. Be to, kiekvienas kritimas ar smūgis taip pat turi neigiamos įtakos. Dar daugiau – jei telefoną dažnai laikote vidinėse drabužių kišenėse, rankinėse, kuprinėse ir panašiose vietose, tokiu atveju nuolatinis ekrano sąlytis su įvairiais paviršiais, taip pat netrunka sukelti įvairių įbrėžimų bei įtrūkimų. Nė nereikia ir sakyti – visa tai ne tik gadina telefono išvaizdą, bet ir gali pabloginti vaizdo kokybę. Smulkūs kasdien naudojami daiktai – raktai, parkeriai, dildės, stalo įrankiai taip pat gali sukelti pažeidimų atrodo, kad telefono ekrano tyko vien tik pavojai, tad natūraliai kyla klausimas, kaip jį nuo viso to apsaugoti? Tačiau gera žinia ta, kad išeitis tikrai yra, o svarbiausia – ji pareikalaus tik kelių sekundžių jūsų brangaus laiko. Kad užtikrintumėte tinkamą ekrano apaugą nuo visų išvardintų veiksnių i maksimaliai pailgintumėte gaminio tarnavimo laiką, rinkitės apsaugines ekrano plėveles. Pas mus įsigysite apsauginių plėvelių bei grūdintų stiklų, skirtų iPhone 4/4s, iPhone 5/5s/SE, iPhone 6 Plus/6s Plus, iPhone 6/6s, iPhone 7 Plus/8 Plus, iPhone 7/8, iPhone X/XS, iPhone XR, iPhone XS Max.

Jei jus domina apsauginiai stiklai, kviečiame rinktis iš nano, grūdintų bei 5D stiklų, kurie gali užtikrinti dalinę arba pilną įrenginio ekrano apsaugą. Jei norite, kad stiklas idealiai atitiktų įrenginio formas ir sudarytų vientisą gaminį, tokiu atveju verta rinktis lenktus stiklus.

Apsauginės plėvelės, užklijuojamos vos per kelias sekundes, užtikrins patikimą ekrano apaugą nuo įbrėžimų bei UV spindulių, kurie, kaip pastebėjote, yra pavojingi ne tik žmogui, bet ir įrenginiams.