Apple iPhone apsauginės ekrano plėvelės Yra 93 prekių.

Subkategorijos

 • iPhone 4/4s
 • iPhone 5/5s/SE

  Šie telefono aksesuarai itin naudingi, siekiant kuo ilgiau išlaikyti telefoną kaip naują. Apsauginiai stiklai bei plėvelės telefonams nesumažina ekrano jautrumo. Patvarūs, skaidrūs iPhone 5/5S/SE mobiliųjų telefonų ekrano ir nugarėlės stikliukai apsaugo nuo dūžių ir ekrano subraižymo bei UV spindulių. Apsauginiai stiklai mobiliesiems telefonams yra itin ploni ir beveik nepastebimi, dengiantys ekraną bei nugarėlę dalinai arba pilnai. Grūdinti telefonų stiklai ir nano stiklai telefonams turi 9H atsparumą. Apsauginės iPhone 5/5S/SE ekrano plėvelės telefono priekiui ir galui apsaugo nuo subraižymo, UV spindulių, nekeičia ekrano spalvingumo, nesukelia vaivorykštės efekto, yra nepastebimos. Stiklų bei plėvelių paviršiai lengvai valomi nuo pirštų atspaudų, riebalų ir kitų dėmių. Kai kuriuos grūdintus ir nano stiklus bei plėveles telefonams siūlome įsigyti drauge su specialiomis valymo servetėlėmis, kurios jau yra komplektacijoje.

 • iPhone 6/6s

  Norintiems apsaugoti mobilaus telefono ekraną ir nugarėlę nuo subraižymų bei aplinkos poveikio siūlome apsauginius telefonų ekrano  stiklus ir plėveles. Stikliukai bei plėvelės iPhone 6/6S telefonams padeda apsaugoti ir ilgiau išlaikyti puikią įrenginio būklę. Viena iš pagrindinių telefono apsaugų – apsauginiai grūdinti stiklai – yra itin ploni, patvarūs ir saugo telefoną nuo subraižymų, UV spindulių bei smūgių. Grūdintų stiklų, 4D, 5D ir nano stiklų telefonams atsparumas siekia 9H. Telefonų stiklai apsaugo įrenginio ekraną pilnai arba dalinai. Lenkti stiklai telefonams yra tokios pačios spalvos kaip įrenginys, ir todėl yra dar mažiau pastebimi. Apsauginės ekrano plėvelės apsaugo telefono ekraną bei nugarėlę nuo subraižymų, UV spindulių, nekeičia ekrano spalvingumo, nesukelia vaivorykštės efekto, yra nepastebimos. Tinkamai uždėti stiklai bei plėvelės nesumažina telefono ekrano jautrumo, Šie telefonų aksesuarai yra itin ploni bei lengvai prižiūrimi – specialia servetėle patogiai nuvalysite pirštų antspaudus, riebalų ir kitas dėmes.

 • iPhone 6 Plus / 6s Plus
 • iPhone 7/8

  Apsauginiai stiklai ir plėvelės iPhone 7/8 mobiliems telefonams saugo įrenginį nuo smūgių, subraižymų ir aplinkos poveikio, tokio kaip UV spinduliai. Turėdami šias beveik nepastebimas mobilaus telefono ekrano apsaugas, galėsite ilgiau džiaugtis puikia telefono išvaizda bei būkle. Itin ploni ir patvarūs 4D, 5D, grūdinti bei nano stikliukai telefonams yra viena iš pagrindinių telefono apsaugų, jie pasižymi 9H atsparumu. Galite rinktis įvairius telefonų stiklus – dengiančias abi įrenginio puses, dalinai arba pilnai. Lenkti apsauginiai stiklai yra tokios pačios spalvos kaip ir telefonas, todėl visai nepastebimi. Nuo ekrano ir nugarėlės subraižymo bei UV spindulių apsaugančios apsauginės plėvelės taip pat yra nepastebimos, nekeičia ekrano spalvingumo, nesukelia vaivorykštės efekto. Tinkamai uždėti apsauginiai stiklai bei plėvelės telefonams nedaro įtakos įrenginio ekrano jautrumui. Telefonų apsaugas lengva prižiūrėti – specialia servetėle tereikia nuvalyti pirštų atspaudus, riebalų ir kitas dėmes.

 • iPhone 7 Plus / 8 Plus

  Kad stilingieji ir kokybiškieji iPhone 7 plus ir iPhone 8 plus tarnautų dar ilgiau, rinkitės iš aukštos kokybės žaliavų pagamintas, apsaugines plėveles. Jos padės apsaugoti jūsų iPhone telefono ekraną nuo visų įmanomų veiksnių, kurie galėtų turėtų neigiamos įtakos įrenginio išvaizdai ar kokybei: įbrėžimų, įtrūkimų, sunkiai pašalinamų nešvarumų. Vienas neatsargus judesys gali lemti įbrėžimą ant jūsų iPhone ekrano, tuo tarpu apsauginė plėvelė, apsauginiai grūdinti stiklai, gali užtikrinti maksimalią apsaugą. Be to, šios plėvelės yra puikus pasirinkimas mėgstantiems keliauti ar leisti laiką gamtoje – juk būtent čia dažniausiai nutinka tokie įvykiai, kurių pasekmės – suskilęs iPhone ekranas. Vis dėlto, geriausias sprendimas, kokį galite priimti, tai – pasirūpinti, kad jūsų Apple iPhone ekranas būtų padengtas visą laiką apsauginiu stiklu ar plėvele. Apsauginės plėvelės, kurias siūlome, yra paprastos bei saugios naudoti, tačiau turinčios didelę reikšmę – išlaikysite puikią iPhone ekrano kokybę. Nepastebimos ir ergonomiškos, todėl – malonios liesti.

 • iPhone X

  Apsaugokite savo iPhone X / 10 mobilųjį telefoną, naudodami apsauginius stiklus bei plėveles. Nors yra beveik nepastebimi, šie mobiliųjų telefonų aksesuarai patikimai saugo įrenginius nuo smūgių, subraižymų, aplinkos poveikio ir leidžia ilgiau išsaugoti telefoną kaip naują. Grūdinti, nano ir 5D stikliukai telefonams yra aukščiausios kokybės, itin ploni ir patvarūs, pasižymi 9H atsparumu. Stikliukai telefonams yra viena iš pagrindinių telefono apsaugų. Jie gali dengti įrenginį dalinai arba pilnai. Lenkti stiklai telefonams yra tos pačios spalvos kaip įrenginys, todėl tarsi susilieja su telefonu ir garantuoja maksimalią apsaugą. Apsauginės telefonų plėvelės saugo įrenginius nuo subraižymų bei UV spindulių. Plėvelės telefonams nedaro įtakos ekrano spalvingumui, nesukelia vaivorykštės efekto. Tinkamai uždėti apsauginiai stikliukai ir plėvelės nesumažina ekrano jautrumo. Telefonų stikliukus bei plėveles lengva prižiūrėti – specialiai servetėle vienu judesiu nuvalysite pirštų atspaudus bei įvairias dėmes nuo savo telefono.

 • iPhone XS
 • iPhone XS Max
puslapyje
Rodoma 1 - 60 iš 93 dalykų
Rodoma 1 - 60 iš 93 dalykų