Filtras

Gamintojai

Informacija

Apple iPhone apsauginės ekrano plėvelės Yra 619 prekių.

puslapyje
Rodoma 1 - 90 iš 619 dalykų
Rodoma 1 - 90 iš 619 dalykų

Telefono ekranas – yra viena labiausiai neigiamą aplinkos poveikį patiriančių telefono dalių: ekranas ne tik nuolat turi sąlytį su žmogaus rankomis, bet ir tuo atveju, jei pasirenkamas neatverčiamo tipo dėklas, patiria neigiamą šalčio, drėgmės, saulės spindulių bei kitų veiksnių poveikį. Be to, kiekvienas kritimas ar smūgis taip pat turi neigiamos įtakos. Dar daugiau – jei telefoną dažnai laikote vidinėse drabužių kišenėse, rankinėse, kuprinėse ir panašiose vietose, tokiu atveju nuolatinis ekrano sąlytis su įvairiais paviršiais, taip pat netrunka sukelti įvairių įbrėžimų bei įtrūkimų. Nė nereikia ir sakyti – visa tai ne tik gadina telefono išvaizdą, bet ir gali pabloginti vaizdo kokybę. Smulkūs kasdien naudojami daiktai – raktai, parkeriai, dildės, stalo įrankiai taip pat gali sukelti pažeidimų atrodo, kad telefono ekrano tyko vien tik pavojai, tad natūraliai kyla klausimas, kaip jį nuo viso to apsaugoti? Tačiau gera žinia ta, kad išeitis tikrai yra, o svarbiausia – ji pareikalaus tik kelių sekundžių jūsų brangaus laiko. Kad užtikrintumėte tinkamą ekrano apaugą nuo visų išvardintų veiksnių i maksimaliai pailgintumėte gaminio tarnavimo laiką, rinkitės apsaugines ekrano plėveles. Pas mus įsigysite apsauginių plėvelių bei grūdintų stiklų, skirtų iPhone 4/4s, iPhone 5/5s/SE, iPhone 6 Plus/6s Plus, iPhone 6/6s, iPhone 7 Plus/8 Plus, iPhone 7/8, iPhone X/XS, iPhone XR, iPhone XS Max.

Jei jus domina apsauginiai stiklai, kviečiame rinktis iš nano, grūdintų bei 5D stiklų, kurie gali užtikrinti dalinę arba pilną įrenginio ekrano apsaugą. Jei norite, kad stiklas idealiai atitiktų įrenginio formas ir sudarytų vientisą gaminį, tokiu atveju verta rinktis lenktus stiklus.

Apsauginės plėvelės, užklijuojamos vos per kelias sekundes, užtikrins patikimą ekrano apaugą nuo įbrėžimų bei UV spindulių, kurie, kaip pastebėjote, yra pavojingi ne tik žmogui, bet ir įrenginiams.