Gamintojai

Informacija

SONY Yra 101 prekių.

Subkategorijos

 • Sony dėklai

  Vos tik įsigijus naują telefoną, skubama ne tik išbandyti jo teikiamų galimybių, bet ir būtina pagalvoti, ką būtų galima padaryti siekiant apsaugoti jį nuo neigiamo palinko poveikio. Na, o jis iš tiesų yra ne tik realus, bet ir įvairiapusis, kadangi neigiamos įtakos jūsų telefonui gali turėti ne tik saulė ar drėgmė, bet ir šaltis, karštis, dulkės, kiti aplinkos nešvarumai. Dar daugiau – kritimas iš tam tikros aukščio taip pat gali pakenkti įrenginiui. Neretai yra netgi juokaujama, kad niekas neturi tiek daug priešų, kaip mobilieji telefonai. Ir iš tiesų – ką tik patys įsitikinote, kad jiems pakenkti gali daugybė įvairių veiksnių. Tačiau, ar galima rasti vieną sprendimą visiems išvardintiems atvejams? Tikrai taip, jei pasirinksite dėklus telefonus.

  Pas mus rasite didelį pasirinkimą puikios kokybės bei išvaizdos dėklų, skirtų įvairiems Sony Xperia telefonų dėklams. Nežinote, kurį pasirinkti? Nedarykite taip dažnai daromos klaidos – nesirinkite vieno dėklo: įsigykite bent keletą, kuriuos galėtumėte keisti ir pagal norus, ir pagal poreikius.

  Jei norite įrenginiui suteikti maksimalią apsaugą, naudingiausi šiuo atveju bus knygutės tipo dėklai. Jie yra ne tik tvirti bei kokybiški, bet ir užtikrina apsaugą iš visų pusių. Be to, atrodo ypač solidžiai bei sukuria papildomos erdvėms svarbiems dokumentams laikyti. Vienpusiai dėklai – nugarėlės, užtikrina patikimą dažniausiai liečiamų telefono dalių apsaugą. Skaidrūs, ypač ploni iš silikono / TPU pagamint dėklai yra ypač lengvi, tad puikiai tinka minimalizmo gerbėjams, tačiau nepaisant savo lengvumo bei skaidumo, sukuria patikimą ekrano apsaugą.

  Galite rinktis įvairių spalvų bei stilių dėklus. Tai ne tik padės išvengti rutinos, bet ir leis kasdien formuoti norimą stilių. Be to, įsigiję keletą telefonų dėklų, visada būsite užtikinti dėl nepertraukiamos įrenginio apsaugos – pažeidus vieną iš jų, visada turėsite kuo pakeisti. Atkeipkite dėmesį ir į puošybos elementus – dėklai puošiami pačiais įvairiais elementais: gėlėmis, blizgučiais, ornamentais, raštais, įvairių paviršių imitacijomis. Būtent todėl telefono dėklas tampa ne tik įrenginio tarnavimo laiką galinčiu pailginti priedu, bet ir stilingu jūsų įvaizdžio aksesuaru.

 • Sony apsauginės ekrano...

  Kad Sony Xperia telefonas tarnautų ilgai bei patikimai nepamirškite svarbaus akcento – tinkamos apsaugos jo ekranui. Šiandien siūlomi įvairūs sprendimai, kurie padės apsaugoti telefoną nuo pačių įvairiausių neigiamą poveikį galinčių turėti bei tarnavimo laiką sutrumpinti, veiksnių. Tai – UV spinduliai, šaltis, karštis, dulkės, sąlytis su aštriais daiktais ar dūžių kritimo metu.

  Pas mus rasite įvairių sprendimų, kurie užtikrins patikimą jūsų Sony Xperia telefono ekrano apsaugą. Galite rinktis apsaugines ekranui skirtas plėveles arba įvairių tipų stiklus. Kiekvienas šių pasirinkimų ne tik užtikrina efektyvią ekrano apsaugą, bet ir tam tikrais aspektais skiriasi vienas nuo kito, tad prieš pasirinkdami įvertinkite kiekvieno gaminio galimybes ir savybes.

  Naujas telefonas, neparinkus jokio ką tik išvardinto apsaugos sprendimo ekranui, jau po kelių savaičių gali turėti akimi pastebimų įtrūkimų bei įbrėžimų, kurie ne tik gadins įrenginio išvaizdą, bet ir gali imti didėti, tokiu būdų pablogindami net vaizdo kokybę. Telefonas, kurio ekranas turi daug, kad ir ypač smulkių pažeidimų, ne tik gadina nuotaiką, bet ir gali tapti sunkiau parduodamu; esantys defektai taps priežastimi, dėl kurių gali smarkiai kristi gaminio kaina.

  Jei manote, kad šių sprendimų priežiūra reikalaus daug laiko ir taps dar vienu akcentu, sukeliančiu nepatogumų, klystate: nesvarbu, ką pasirinksite (plėvelę, stiklą ir t.t.), visus ant jo susikaupusius nešvarumus ar pirštų žymes vos per kelias sekundes lengvai pašalinsite servetėlėmis. Prižiūrėti – greita, paprasta ir patogu, o nauda – didžiulė.

  Neleiskite, kad aštrių daiktų prisilietimas ar vienas kitas neatsargus jūsų judesys taptų priežastimi, dėl kurios Sony telefonas praras puikią pirminę savo išvaizdą; ateityje patirs tam tikrų gedimų ar taps sunkiau parduodamu – išvengti šio scenarijaus paprasta, tereikia įsigyti tinkamą ekrano plėvelę ar stiklą.

 • Sony Telefonų dalys
puslapyje
Rodoma 1 - 60 iš 101 dalykų
Rodoma 1 - 60 iš 101 dalykų

Sony – japonų gamintojas, gaminantis įvairius media įrenginius. Produkcija puikiai vertinama įvairiose pasaulio šalyse, o šio gamintojo telefonams skirtų priedų galite įsigyti ir pas mus.

Kad telefonas tarnautų ilgai bei patikimai, būtina rinktis ne tik puikios kokybės, palankiai vertinamą gaminį, bet ir patiems įdėti pastangų – tinkamai jį prižiūrėti. Tinkama įrenginio priežiūra susideda iš daugybės aspektų, o vienas iš jų – padengti ekraną apsaugine plėvele. Pas mus rasite didelį pasirinkimą apsauginių ekrano plėvelių; grūdintų bei kitų rūšių stiklų, kurie užtikrins patikimą bei efektyvią jūsų telefono ekrano apsaugą. Įsigyti ir priklijuoti plėvelę – vos kelių minučių darbas, o naudą jusite ilgai: nesvarbu, kur būtumėte ir ką veiktumėte, jūsų telefonas bus apsaugotas nuo žalos, kurią galėtų sukelti UV spinduliai, karštis, dulkės, kiti aplinkoje esantys nešvarumai, drėgmė ar šaltis. Taip pat nereikėtų galvoti, kad šių detalių priežiūra sukels daug nepatogumų ar pareikalaus daug laiko – labai dažnai teisinamasi, kad apsauginiai sprendimai telefono ekranui yra neįgyvendinami tik todėl, kad nerandama laiko jų priežiūrai. Tai pareikalaus vos kelių sekundžių jūsų laiko, o nauda – ilgalaikė.

Šiuolaikiniai telefonų dėklai atlieka daugiau funkcijų nei bet kada anksčiau: ne tik atnaujina telefono išvaizdą, bet ir padeda formuoti jūsų įvaizdį; o svarbiausia – užtikrina patikimą apsaugą jūsų telefonui nuo įvairių aplinkos veiksniui, todėl užtikrina maksimaliai ilgą tarnavimo laiką bei galimybę išlaikyti pirminę telefono išvaizdą. Dar daugiau, pasirinkus knygutės tipo dėklus, atsiranda ir papildomos vietos svarbiems dokumentams. Pas mus rasite dėklų, skirtų įvairiems telefono Sony Xperia dėklams.

Kokybiškos ekrano plėvelės ir įvairių rūšių apsauginiai ekranai; dėklai bei telefonų dalys, esančios mūsų parduotuvėje, užtikrins pačią geriausią jūsų naudojimosi patirtį Sony telefonais; maksimalų jų tarnavimo laiką bei puikią išvaizdą.