Apsauginis grūdintas stiklas "Tempered Glass" tai viena pagrindinių telefono ekrano apsaugų. Stiklas apsaugo telefoną kritimo metu ant kieto paviršiaus (Betoninio grindinio, akmens, asfalto, grindų ir kt.).

Apsauginė ekrano plėvelė - Screen Protector - Paprasta apsauginė ekrano plėvelė apsaugo telefono ekraną nuo subraižymų. Privalumas prieš apsauginį grūdintą stiklą - plėvelė daug plonesnė.

EKRANO APSAUGA Šioje kategorijoje prekių nėra.

Subkategorijos

 • Apsauginės plėvelės

  Siekiantiems apsaugoti savo mobilųjį įrenginį nuo įbrėžimų ir kito mechaninio pažeidimo bei neigiamo aplinkos poveikio, tokio kaip dulkės ar UV spinduliai, siūlome pasirūpinti apsauginėmis ekrano plėvelėmis. Su šiuo apsauginiu priedu telefonui ar planšetiniam kompiuteriui jo išvaizda ilgiau išliks kaip nauja. Įvairių gamintojų mobiliesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams skirtos apsauginės ekrano plėvelės yra itin skaidrios ir nepastebimos. Plėvelės ekranui nemažina jo jautrumo ir nekeičia spalvingumo. Ekrano plėvelės taip pat nesukelia nepageidaujamo vaivorykštės efekto bei saugoja jūsų akis. Visos apsauginės plėvelės yra lengvai uždedamos ir nuimamos – galėsite padaryti tai be jokių specialių įrankių. Taip pat neteks vargti su ekrano plėvelių priežiūra – specialia servetėle tereikės nuvalyti nuo jų pirštų antspaudus, riebalų ar kitas dėmes.

 • Apsauginiai stiklai -...

  Apsauginiai grūdinti stiklai telefonams – patikima jūsų įrenginio apsauga nuo aštrių daiktų, smūgių ir kitų mechaninių pažeidimų bei neigiamo aplinkos poveikio už prieinamą kainą. Itin ploni ir skaidrūs telefonų stikliukai yra nepastebimi. Stiklai telefonams nemažina ekrano jautrumo ir nekeičia jo spalvingumo bei neturi kitų nepageidaujamų efektų. Grūdinti telefonų stiklai yra kieti ir pasižymi 9H atsparumu. Telefonų stikliukus lengva uždėti ir nuimti. Stiklai telefonams yra ilgaamžiai ir lengvai prižiūrimi – tereikia nuvalyti nuo jų riebalų ar kitas dėmes bei pirštų antspaudus. Pasirūpinkite patikima savo telefono ekrano ir nugarėlės apsauga su grūdintais stikliukais telefonams ir dar ilgiau išsaugokite puikią savo įrenginio būklę bei išvaizdą.

 • Nillkin Apsauginiai...

  Išskirtinė kokybė ir funkcionalumas – tai savybės, dėl kurių visada pažinsite Nillkin apsauginius stiklus mobiliesiems telefonams. Grūdinti telefonų stikliukai tinka įvairiems modeliams, yra kieti ir pasižymi 9H atsparumu. Telefonų stiklai yra skaidrūs, nepastebimi ir nesumažina ekrano jautrumo bei nekeičia jo spalvingumo. Su Nillkin apsauginiais stiklais telefonams galėsite nesijaudinti dėl daugybės dažniausiai telefonus sugadinančių priežasčių, tokių kaip smūgiai, aštrūs daiktai, neigiamas aplinkos poveikis. Dalinai arba pilnai visą ekraną dengiantys telefonų stikliukai leis dar ilgiau išsaugoti puikią jūsų įrenginio išvaizdą bei būklę. Nillkin grūdinti telefonų stiklai yra lengvai uždedami bei nuimami, taip pat itin paprastai prižiūrimi – tereikia servetėle nuvalyti telefono stiklą nuo pirštų antspaudų, riebalų ar kitų dėmių.

 • Apsauginiai stiklai -...
 • Lenkti apsauginiai...

  Lenkti apsauginiai grūdinti telefonų stiklai – geriausia ir veiksmingiausia apsauga jūsų mobiliajam telefonui. Stikliukai telefonams patikimai saugo įrenginį nuo aštrių daiktų, smūgių ar kitokio mechaninio poveikio. Tereikia uždėti lenktus grūdintus telefonų stiklus ir jūsų telefono būklė bei išvaizda ilgiau išliks kaip nauja. Grūdinti stiklai telefonams yra itin ploni, skaidrūs ir nepastebimi, tačiau yra kieti ir turi 9H atsparumą. Telefonų stiklai  neiškraipo spalvų – šis apsauginis aksesuaras telefonui tarsi susilieja su įrenginiu. Su lenktais grūdintais stiklais telefonams galėsite nesijaudinti dėl telefono pažeidimų. Telefonų stikliukai yra lengvai uždedami ir nuimami, taip pat pasižymi itin paprasta priežiūra – užtenka specialia servetėle nuvalyti pirštų, riebalų ar kitas dėmes nuo įrenginio paviršiaus.

 • NANO Glass apsauginiai...

  Apsauginiai NANO stiklai telefonams – geriausia mobilaus įrenginio apsauga už prieinamą kainą. Siūlome platų apsauginių NANO stikliukų pasirinkimą kiekvienam išmaniojo telefono naudotojui. NANO stiklai telefonams yra itin kokybiški, pasižymi 9H atsparumu, todėl patikimai saugo įrenginį nuo smūgių, aštrių daiktų ir neigiamo aplinkos poveikio. Aukščiausios technologijos stikliukai telefonams yra skaidrūs, nepastebimi ir nemažina telefono ekrano jautrumo, neiškraipo jo spalvingumo. Tai – inovatyvus sprendimas visiems, kurie siekia kuo ilgiau išlaikyti puikią savo telefono būklę bei išvaizdą. Apsauginius NANO stiklus telefonams lengva prižiūrėti – tereikia nuvalyti riebalų, pirštų ar kitas dėmes nuo jų paviršiaus. NANO stikliukai yra lengvai uždedami ir nuimami. Apsaugokite savo mobilųjį telefoną su apsauginiais NANO stiklais.

 • Apsauginiai stiklai -...
 • Pudini Apsauginiai...
 • 5D apsauginiai stiklai...