Filtras

Skirta konkrečiam modeliui:

Gamintojai

Informacija

EKRANO APSAUGA Yra 1662 prekių.

puslapyje
Rodoma 1 - 90 iš 1662 dalykų
Rodoma 1 - 90 iš 1662 dalykų

Atsižvelgiant į tai, koks reikalingas yra mobilusis telefonas, kokią didelę naudą jis teikia kiekvieną dieną ir kaip praturtina laisvalaikį arba palengvina įprastus darbus, nesunku pastebėti – visi norime, kad šis įrenginys tarnautų kuo ilgiau. Tačiau, ar taip ir bus, priklausys nuo jūsų asmeninių pastangų siekiant užtikinti tinkamą telefono apsaugą. Vienas iš būdų tai padaryti, rinktis sprendimus, siūlomus ekrano apsaugai. Jau netrukus įvardinsime konkrečius variantus, tačiau prieš svarbu išvardinti ir šio pasirinkimo privalumus. Naudodami vieną iš ekranui skirtų apsaugoti gaminių, jūs ne tik apsaugosite įrenginį nuo neigiamo dulkių, saulės, šalčio, drėgmės ar kitų veiksnių poveikio, bet ir sušvelninsite smūgio ar kritimo jėgą. Net ir tuo atveju, jei apsauginis stiklas sugadintas, jums tereikės jį pakeisti nauju, tuo tarpu telefonas stiklas išliks sveikas.

Siūlome platų asortimentą gaminių, skirtų patikimai bei efektyviai mobiliojo telefono ekrano apsaugai užtikrinti. Apsauginės ekrano plėvelės leis išvengti įbrėžimų gadinančių ekrano išvaizdą bei bloginančių matymo kokybę. Taip pat sukuriama apsauga nuo dulkių, UV spindulių. Jos yra skaidrios ir nepastebimos, tad naudotis įrenginiu bus komfortiška, o vaizdo kokybė taip pat nesikeis. Ieškantiems, maksimalios apsaugos, verta rinktis grūdinto stiklo apsaugas: kietas, tvirtas bei patikimas, tačiau tuo pat metu – plonas ir net nepastebimas. Taip pat dėmesį gali patraukti nano, 5D ar lenkti apsauginiai stiklai. Visus siūlomus gaminius yra ypač paprasta prižiūrėti, tereikia nuvalyti specialia servetėle.

Jei vis dar kyla abejonių, ar tikrai verta rinktis telefono ekrano apsaugas, tai svarstyti daugiau neverta – juos būtina pasirinkti. Tokiu atveju pailginsite telefono tarnavimo laiką; išvengsite galimų papildomų išlaidų, kurių pareikalautų remontas, o taip pat – smulkių įbrėžimų, gadinančių išvaizdą ar stambių pažeidimų, galinčių pakenkti įrenginio būklei.

Dažnai galima išgirsti sakant, kad sunku užtikrinti išmaniojo telefono priežiūrą. Vis dėlto, tai – tikrų tikriausias mitas, tereikia vos kelių paprastų sprendimų, o telefono ekrano apsaugos – vienas iš jų.