Birželio 7 - 9 dienomis - ATOSTOGAUJAME. Užakymai bus siunčiami nuo birželio 12d. Plačiau pristatymo sąlygose

Filtras

Skirta konkrečiam modeliui:
Ekrano apsaugos tipas:

Gamintojai

Informacija

EKRANO APSAUGA Yra 1313 prekių.

Subkategorijos

 • Apsauginės plėvelės

  Siekiantiems apsaugoti savo mobilųjį įrenginį nuo įbrėžimų ir kito mechaninio pažeidimo bei neigiamo aplinkos poveikio, tokio kaip dulkės ar UV spinduliai, siūlome pasirūpinti apsauginėmis ekrano plėvelėmis. Su šiuo apsauginiu priedu telefonui ar planšetiniam kompiuteriui jo išvaizda ilgiau išliks kaip nauja. Įvairių gamintojų mobiliesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams skirtos apsauginės ekrano plėvelės yra itin skaidrios ir nepastebimos. Plėvelės ekranui nemažina jo jautrumo ir nekeičia spalvingumo. Ekrano plėvelės taip pat nesukelia nepageidaujamo vaivorykštės efekto bei saugoja jūsų akis. Visos apsauginės plėvelės yra lengvai uždedamos ir nuimamos – galėsite padaryti tai be jokių specialių įrankių. Taip pat neteks vargti su ekrano plėvelių priežiūra – specialia servetėle tereikės nuvalyti nuo jų pirštų antspaudus, riebalų ar kitas dėmes.

 • Apsauginiai stiklai -...

  Apsauginiai grūdinti stiklai telefonams – patikima jūsų įrenginio apsauga nuo aštrių daiktų, smūgių ir kitų mechaninių pažeidimų bei neigiamo aplinkos poveikio už prieinamą kainą. Itin ploni ir skaidrūs telefonų stikliukai yra nepastebimi. Stiklai telefonams nemažina ekrano jautrumo ir nekeičia jo spalvingumo bei neturi kitų nepageidaujamų efektų. Grūdinti telefonų stiklai yra kieti ir pasižymi 9H atsparumu. Telefonų stikliukus lengva uždėti ir nuimti. Stiklai telefonams yra ilgaamžiai ir lengvai prižiūrimi – tereikia nuvalyti nuo jų riebalų ar kitas dėmes bei pirštų antspaudus. Pasirūpinkite patikima savo telefono ekrano ir nugarėlės apsauga su grūdintais stikliukais telefonams ir dar ilgiau išsaugokite puikią savo įrenginio būklę bei išvaizdą.

 • Apsauginiai stiklai...
 • Lenkti, 5D, platesni...

  Lenkti apsauginiai grūdinti telefonų stiklai – geriausia ir veiksmingiausia apsauga jūsų mobiliajam telefonui. Stikliukai telefonams patikimai saugo įrenginį nuo aštrių daiktų, smūgių ar kitokio mechaninio poveikio. Tereikia uždėti lenktus grūdintus telefonų stiklus ir jūsų telefono būklė bei išvaizda ilgiau išliks kaip nauja. Grūdinti stiklai telefonams yra itin ploni, skaidrūs ir nepastebimi, tačiau yra kieti ir turi 9H atsparumą. Telefonų stiklai neiškraipo spalvų – šis apsauginis aksesuaras telefonui tarsi susilieja su įrenginiu. Su lenktais grūdintais stiklais telefonams galėsite nesijaudinti dėl telefono pažeidimų. Telefonų stikliukai yra lengvai uždedami ir nuimami, taip pat pasižymi itin paprasta priežiūra – užtenka specialia servetėle nuvalyti pirštų, riebalų ar kitas dėmes nuo įrenginio paviršiaus.

 • Hibridinės ekrano...

  Hibridinės NANO ekrano apsaugos telefonams – geriausia mobilaus įrenginio apsauga už prieinamą kainą. Siūlome platų apsauginių NANO stikliukų pasirinkimą kiekvienam išmaniojo telefono naudotojui. NANO stiklai telefonams yra itin kokybiški, pasižymi 9H atsparumu, todėl patikimai saugo įrenginį nuo smūgių, aštrių daiktų ir neigiamo aplinkos poveikio. Aukščiausios technologijos stikliukai telefonams yra skaidrūs, nepastebimi ir nemažina telefono ekrano jautrumo, neiškraipo jo spalvingumo. Tai – inovatyvus sprendimas visiems, kurie siekia kuo ilgiau išlaikyti puikią savo telefono būklę bei išvaizdą. Apsauginius NANO stiklus telefonams lengva prižiūrėti – tereikia nuvalyti riebalų, pirštų ar kitas dėmes nuo jų paviršiaus. NANO stikliukai yra lengvai uždedami ir nuimami. Apsaugokite savo mobilųjį telefoną su apsauginiais NANO stiklais.

 • Apsauginiai stiklai -...
 • Kamerų apsaugos
 • Stiklai su UV klijais
puslapyje
Rodoma 1 - 60 iš 1313 dalykų
Rodoma 1 - 60 iš 1313 dalykų

Atsižvelgiant į tai, koks reikalingas yra mobilusis telefonas, kokią didelę naudą jis teikia kiekvieną dieną ir kaip praturtina laisvalaikį arba palengvina įprastus darbus, nesunku pastebėti – visi norime, kad šis įrenginys tarnautų kuo ilgiau. Tačiau, ar taip ir bus, priklausys nuo jūsų asmeninių pastangų siekiant užtikinti tinkamą telefono apsaugą. Vienas iš būdų tai padaryti, rinktis sprendimus, siūlomus ekrano apsaugai. Jau netrukus įvardinsime konkrečius variantus, tačiau prieš svarbu išvardinti ir šio pasirinkimo privalumus. Naudodami vieną iš ekranui skirtų apsaugoti gaminių, jūs ne tik apsaugosite įrenginį nuo neigiamo dulkių, saulės, šalčio, drėgmės ar kitų veiksnių poveikio, bet ir sušvelninsite smūgio ar kritimo jėgą. Net ir tuo atveju, jei apsauginis stiklas sugadintas, jums tereikės jį pakeisti nauju, tuo tarpu telefonas stiklas išliks sveikas.

Siūlome platų asortimentą gaminių, skirtų patikimai bei efektyviai mobiliojo telefono ekrano apsaugai užtikrinti. Apsauginės ekrano plėvelės leis išvengti įbrėžimų gadinančių ekrano išvaizdą bei bloginančių matymo kokybę. Taip pat sukuriama apsauga nuo dulkių, UV spindulių. Jos yra skaidrios ir nepastebimos, tad naudotis įrenginiu bus komfortiška, o vaizdo kokybė taip pat nesikeis. Ieškantiems, maksimalios apsaugos, verta rinktis grūdinto stiklo apsaugas: kietas, tvirtas bei patikimas, tačiau tuo pat metu – plonas ir net nepastebimas. Taip pat dėmesį gali patraukti nano, 5D ar lenkti apsauginiai stiklai. Visus siūlomus gaminius yra ypač paprasta prižiūrėti, tereikia nuvalyti specialia servetėle.

Jei vis dar kyla abejonių, ar tikrai verta rinktis telefono ekrano apsaugas, tai svarstyti daugiau neverta – juos būtina pasirinkti. Tokiu atveju pailginsite telefono tarnavimo laiką; išvengsite galimų papildomų išlaidų, kurių pareikalautų remontas, o taip pat – smulkių įbrėžimų, gadinančių išvaizdą ar stambių pažeidimų, galinčių pakenkti įrenginio būklei.

Dažnai galima išgirsti sakant, kad sunku užtikrinti išmaniojo telefono priežiūrą. Vis dėlto, tai – tikrų tikriausias mitas, tereikia vos kelių paprastų sprendimų, o telefono ekrano apsaugos – vienas iš jų.