Gamintojai

Informacija

Planšetėms Yra 98 prekių.

Subkategorijos

 • Elektroninių...

  Skaitymas – viena svarbiausių veiklų mūsų gyvenime: ne tik suteikia mus naujų žinių, įspūdžių, bet ir ramina, atpalaiduoja, skatina aiškesnį pasaulio suvokimą. Būtent todėl, vis daugiau žmonių nori turėti galimybę skaityti bet kur ir bet kada, o elektroninės skaityklės tai ir leidžia padaryti. Vis dėlto, kad naudotis šiomis skaityklėmis būtų ypač patogu, verta įsigyti ir joms skirtų priedų.

  Pas mus rasite daug aukštos kokybės priedų, skirtų elektroninėms skaityklėms. Jie užtikrins, kad skaitykle naudotis bus dar paprasčiau, o ir tarnaus ji dar ilgiau. Vienas iš pasirinkimų – įvairaus tipo bei spalvų dėkliukai elektroninėms skaityklėmis. Kaip žinia, kiekviena skaityklė susiduria su dideliu aplinkos arba jūsų pačių sukeltu poveikiu – saulės spinduliai, drėgmė, neatsargūs judesiai naudojant aštrius daiktus ir t.t. Visa tai gali pakenkti skaityklai. Tad dėklas ne tik patikimai apsaugos skaityklę bet ir taps stilinga jūsų įvaizdžio detale.

  Pirkdami dėklą, būtinai atkreipkite dėmesį, kokio modelio skaityklei jis yra skirtas. Galite rinktis įvairias spalvas – įsigiję keletą skirtingų spalvų gaminių, galėsite kaitalioti juos ir kurti skirtingus įvaizdžius. Vis dėklai, kuriuos galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje, yra pagaminti iš auštos kokybės medžiagų, todėl užtikrinamas ilgas ir patikimas tarnavimas. Ypač paprasta prižiūrėti – tereikia reguliariai valyti specialiomis servetėlėmis. Nepalikite priedų drėgnose vietose.

  Priedai elektroninėms skaityklėms – praktiškas ir stilingas jūsų pasirinkimas.

 • Planšetinių...

  Planšetinis kompiuteris – vienas šiandien dažniausiai naudojamų įrenginių. Pasirūpinkite jo išvaizda bei apsauga nuo neigiamą poveikį galinčių padaryti veiksnių, įsigydami stilingus ir kokybiškus dėklus ar priedus. Universalūs, ryškių spalvų dėklai puikiai tinka tiek studijuojantiems, tiek dirbantiems, tiek daug keliaujantiems. Dar vienas pasirinkimas – serijos Mercury Fancy Diary dėklai, skirti Apple iPadAir 2 planšetėms. Tech Protect serija apima dėklus, skirtus Apple iPad Air, Apple iPad Mini 4, Apple iPad 10,5. Visi siūlomi dėklai – lengvi, tačiau tvirti ir stabilūs, lengvai prižiūrimi ir ilgai tarnaujantys. Aukščiausios kokybės, klasikinio dizaino iCarer Xoomz dėklai tiks kiekvienam norinčiam atrodyti dar solidžiau.

puslapyje
Rodoma 1 - 60 iš 98 dalykų
Rodoma 1 - 60 iš 98 dalykų