Informacija

Katalogas

Būklė

Siekiant užtikrinti ilgą bei kokybišką Samsung įrenginio veikimą, labai svarbu ne tik jį naudoti laikantis visų rekomendacijų, bet ir apsaugoti nuo neigiamo aplinkos poveikio. Nors tokį poveikį gali sukelti labai daug įvairių veiksnių (saulė, lietus, šaltis, dulkės), nereikia manyti, kad kiekvienas iš jų reikalauja atskiro sprendimo – efektyviai apsaugai užtikrinti pakaks vos vieno gaminio, Samsung telefonui skirto dėklo. Be to, šie gaminiai svarbūs ne tik dėl savo praktinės, bet ir dėl estetinės funkcijos – papuoš bei atnaujins telefoną.

Kaip matyti iš modelių sąrašo, galimų pasirinkimų – ypač daug, todėl plačiau aptarsime tik kelis iš jų, tačiau prieš pasirinkdami, būtinai susipažinkite ir įvertinkite visus galimus pasirinkimus. Galite rinktis juodą atverčiamą dėklą iš serijos Telone Book Pocket, kuris užtikrins efektyvią apsaugą iš abiejų pusių; minimalistinius, tačiau stilingai atrodančius dėklus iš serijos Mercury Goospery Jelly Case, o taip pat ir ypač skaidrų bei ploną dėklą, pagamintą iš silikono. Ieškantiems lengvo svelnaus dėkliuko puikus pairinkimas iš serijos Mercury Soft Feeling; ypač ryškias arba priešingai – subtilias spalvas serijoje Mercury Goosepery Jelly Case; o taip pat ir įvairių, blizgučiais dekoruotų dėklų.

Samsung dėklai Yra 1244 prekių.

Subkategorijos

 • Galaxy A3
 • Galaxy A3 2016
 • Galaxy A3 2017

  Samsung Galaxy A3 2017 A320F mobiliųjų telefonų dėklai, su kuriais jūsų telefonas bus dar saugesnis, o jo įvaizdį galėsite keisti kada tik panorėję. Siūlome platų telefono dėkliukų pasirinkimą, funkcionalumą ir dizainą, kuris patenkins ir išrankiausią skonį. Itin ploni silikoniniai dėklai telefonams yra beveik nepastebimi, bet patikimai saugo įrenginio nugarėlę nuo smūgių, subraižymų bei aplinkos poveikio. Silikoniniai telefonų dėkliukai bei dėkliukai iš kokybiško plastiko subtilūs, vos matomi arba ryškūs, blizgūs, padailinti įvairiomis dizaino detalėmis, ornamentais. Atverčiami odiniai bei įvairiaspalviai medžiaginiai dėkliukai saugo visą telefono korpusą, dengia ekraną, turi papildomų kišenėlių dokumentams ar banknotams bei patogias juosteles laikymui. Stilingi telefonų dėklai gali būti atverčiami į šoną arba vertikaliai. Su šiais telefono aksesuarais jūsų įrenginio išvaizda ir būklė ilgiau išliks kaip nauja.

 • Galaxy A5
 • Galaxy A5 2016
 • Galaxy A5 2017

  Samsung Galaxy A5 2017 A520F dėklai mobiliesiems telefonams yra patrauklūs bei elegantiški. Visi dėkliukai ne tik saugo jūsų telefoną, bet ir leidžia improvizuoti su jo išvaizda net patiems išrankiausiems telefono naudotojams. Silikoniniai dėklai telefonams yra itin ploni, tačiau puikiai apsaugo telefono nugarėlę nuo smūgių, subraižymų bei aplinkos poveikio. Galite rinktis subtilius, vos matomus silikoninius ar kokybiško plastiko dėkliukus arba ryškius, stilingomis detalėmis, blizgučiais bei ornamentais puoštus dėkliukus, su kuriais neliksite nepastebėti. Odiniai bei įvairiaspalviai medžiaginiai atverčiami dėklai suteiks jūsų įrenginiui dar daugiau solidumo bei leis patogiai laikyti dokumentus ar banknotus papildomose kišenėlėse. Šie telefono aksesuarai gali būti atverčiami į šoną arba vertikaliai, taip pat turi patogias juosteles laikymui bei galimybę pastatyti telefoną. Su mobiliųjų telefonų dėkliukais galite būti ramus – jūsų įrenginys ilgiau išliks puikios būklės bei išvaizdos.

   

 • Galaxy A6 2018

  Samsung Galaxy A6 2018 įvardijamas kaip patikimas, kokybiškas ir solidus telefonas. Akivaizdu, kad visi šiam įrenginiui skirti priedai taip pat turėtų pasižymėti tokiomis pat savybėmis. Siūlome įsigyti dėklų, kuriuose ne patikimumas, aukščiausia kokybė bei solidumas susijungia su kitomis, ne ką mažiau svarbiomis savybėmis.
  Juodos, rudos ar raudonos spalvos odiniai dėklai, skirti Samsung Galaxy A6 2018, iš serijos Nillkin Qin, puikiai tiks norintiems stabilumo bei ilgaamžiškumo, o taip pat – kuriantiems solidų ir dalykišką įvaizdį. Mėgstantiems modernų minimalizmą, verta rinktis serijos Nillkin Frosted Shield dėklus, tuo tarpu, jei ieškote universalaus sprendimo, kuriame estetika derėtų su paprastumu, o taip pat dėklo, puikiai tiksiančio vykstant tiek į susitikimą, tiek į sporto salę ar net vakarėlį, turėtumėte atkreipti dėmesį į Telone Fancy dėklus.
  Be visų išvardintų savybių, asortimente esantys dėklai, pagaminti iš saugių bei kokybiškų medžiagų, todėl puikiai apsaugos jūsų Samsung Galaxy A6 2018 nuo įbrėžimų, įtrūkimų, smūgių.

 • Galaxy A6 Plus 2018

  Samsung Galaxy yra vertinamas dėl daugybės puikių savo privalumų, tačiau norint, kad jais būtų galima kuo ilgiau mėgautis, būtina tinkamai rūpintis ir pačiu telefonu. Dar geriau, kai estetinė bei praktinė funkcijos dera tarpusavyje. Ar visa tai galima užtikrinti naudojant vos vieną gaminį? Taip, jei tai yra Samsung Galaxy A6 plus 2018 skirtas dėklas. Šie dėklai ne tik pagražins ar paįvairins telefono išvaizdą, bet ir užtikrins tinkamą apsaugą. Siūlome platų dėklų pasirinkimą – nepraleiskite progos įgyti bent kelis, turėsite galimybę formuoti jums patinkantį stilių bei užtikrinsite nepertraukimą apsaugą.
  Mėgstate klasiką, solidumą ar prabangą? Atkreipkite dėmesį į serijų Dux Ducis Skin, Telone Book Pocket ar Book Special Case gaminius – tikrai rasite sau patinkantį. Tie, kuriems labiausiai patinka sportinis stilius, verta įsigyti Telone Fancy serijos gaminių, tuo tarpu mėgstantiems dekoro elementu ir gėles, verta atkeipti dėmesį į subtilų gožį pulsuojančius Floral Case dėklus.

 • Galaxy A7 2018
 • Galaxy A8 2018

  Apie Samsung Galaxy A8 2018 galima išgirsti daug puikių epitetų, o tai reiškia tik viena – šiuo įrenginiu turite tinkamai pasirūpinti. Padarykite tai jau dabar, išsirinkdami vieną ar kelis dėklus, skirtus šiam telefonui, apsaugosiančius įrenginį nuo dulkių, saulės spindulių, drėgmės, smūgių ir kitų, neigiamą įtaką galinčių padaryti aplinkos veiksnių.
  Jei norite išsiskirti iš daugelio kitų ir turėti maksimalią telefono apsaugą, rinkitės Hybrid Armor Case dėklą. Mėgstantiems švelnias, pastelines ir gaivias spalvas, puikiai tiks serijų Flower, Telone Book Pocket, Nillkin Sparkle, Smart Book Magnet ar Dux Ducis Skin dėklai. Norintiems priešingo sprendimo, t.y., intensyvių ir ryškių spalvų, patiks Telone Fancy arba Mercury Goospery Pearl Jelly Case serijų dėkliukai. Pageidaujantiems skaidrių dėklų, specialiai sukurta Glossy serija su spalvotu rėmeliu. Na, ir, žinoma, norintys rinktis iš Premium kokybės dėklų – jų laukia Ringke ar Spigen dėklai.

 • Galaxy A8 Plus 2018
 • Galaxy Alpha
 • Galaxy E5
 • Galaxy E7
 • Galaxy Grand Prime
 • Galaxy J1 2016
 • Galaxy J3 2016
 • Galaxy J3 2017

  Apsauginiai dėklai Samsung Galaxy J3 2017 J330 mobiliems telefonams – patikima apsauga jūsų telefonui ir galimybė keisti jo išvaizdą. Galite rinktis itin plonus, beveik nematomus silikoninius telefonų dėkliukus, kurie saugo įrenginio nugarėlę nuo smūgių, subraižymų ir aplinkos poveikio. Silikoniniai dėklai telefonams bei kokybiško plastiko telefonų dėklai gali būti subtilūs, skaidrūs arba ryškūs ir blizgūs, su įvairiomis detalėmis bei ornamentais. Pabrėžkite savo solidumą su odiniais ir įvairiaspalviais kokybiškais medžiaginiais atverčiamais dėklais telefonams. Šiuose dėkliukuose taip pat galėsite saugiai laikyti dokumentus bei banknotus papildomose kišenėlėse, taip pat jie turi patogią laikymo juostelę. Šie dėklai telefonams gali būti atverčiami į šoną arba vertikaliai. Apsaugokite ir papuoškite savo mobilųjį telefoną su patraukliais ir ilgaamžiais telefonų dėklais.

 • Galaxy J4 2018
 • Galaxy J5
 • Galaxy J5 2016
 • Galaxy J5 2017

  Mobilaus telefono dėklas yra vienas iš svarbiausių telefono aksesuarų. Samsung Galaxy J5 2017 J530 mobiliųjų telefonų dėklai – platus fukcionalumo ir dizaino pasirinkimas net išrankiausiam naudotojui. Su šiais telefono dėkliukais ne tik nesijaudinsite dėl savo įrenginio būklės, bet ir lengvai pakeisite jo išvaizdą, drauge apsaugodami korpusą bei ekraną nuo nusidėvėjimo. Mėgstantiems subtilumą siūlome beveik nematomus silikoninius ar kokybiško plastiko dėkliukus, kurie net būdami itin ploni, suteiks kokybišką apsaugą telefono nugarėlei. Taip pat galite rinktis ryškius silikoninius ir plastmasinius dėklus mobiliesiems telefonams – blizgius, puoštus įvairiomis detalėmis bei ornamentais. Atverčiami dėkliukai apsaugos visą telefono korpusą ir drauge suteiks jūsų įvaizdžiui solidumo. Šie dėklai telefonams gali būti odiniai arba medžiaginiai. Dėkliukuose yra galimybė patogiai laikyti dokumentus ar banknotus.

 • Galaxy J6 2018

  Samsung Galaxy J6 2018 – kalbant apie šį telefoną, minima daug puikių privalumų, tarp kurių ir akiai ypač patrauklus, stilingas dizainas. Vis dėlto, dėmesį verta atkeipti į tai, kad siekiant kuo ilgiau išsaugoti puikią šio įrenginio būklę, yra labai svarbu užtikrinti ir tinkamą telefono apaugą. Kad išvengtumėte telefono sugadinimų ir, kad išlikyti puikia Samsung Galaxy J6 2018 išvaizda ilgai, rinkitės keletą dėklų iš mūsų siūlomo asortimento.
  Tie, kurie nori lengvumo, gaivumo ir yra linkę pirmenybę teikti minimalizmui, gali rinktis skaidrius, ypač plonus silikoninius dėklus. Jei norite solidumo, o taip pat – siekiate užtikrinti maksimalią apsaugą, rinkitės iš odos pagamintus, atverčiamus knygutės tipo dėklus. Jei jums labiausiai patinka sportinis stilius, kasdien sportuojate ar dažnai keliaujate, tikrai neprašausite pro šalį pasirinkę serijos Telone Fancy gaminius. Ieškote puikios išvaizdos, ramių bei šviesių spalvų? Pasidomėkite serijų Dux Ducis Skin a Nillkin Nature gaminiais. Na, o dėklai iš serijos Book Special Case, tiks visiems gyvenimo atvejams.

 • Galaxy J7 2016
 • Galaxy J7 2017
 • Galaxy J8 2018
 • Galaxy Note 4
 • Galaxy Note 5
 • Galaxy Note 7
 • Galaxy Note 8

  Samsung Galaxy Note 8 N950 mobiliųjų telefonų dėklai nustebins jus dideliu funkcionalumo ir dizaino pasirinkimu. Telefono dėklas yra vienas iš svarbiausių aksesuarų, saugantis įrenginį nuo subraižymų, smūgių ir aplinkos poveikio. Kokybiško plastiko bei silikoniniai telefonų dėkliukai yra beveik nepastebimi, tačiau patikimai saugo telefoną ir leidžia eksperimentuoti su jo išvaizda – galite rinktis nuo beveik nematomų, skaidrių aksesuarų subtiliam skoniui iki įvairiaspalvių, ryškių telefono dėkliukų išskirtinėms asmenybėms. Atverčiami odiniai dėklai ne tik apsaugo visą įrenginio korpusą, bet ir leidžia pasinaudoti papildomomis kišenėlėmis, kuriose galima patogiai laikyti dokumentus ar banknotus. Įsigykite kokybiškus dėkliukus mobiliesiems telefonams ir ilgiau džiaugsitės idealia telefono būkle bei išvaizda.

 • Galaxy Note 9

  Ko reikia, kad mėgstamas Samsung Galaxy Note 9 telefonas tarnautų ilgai? Savaime suprantama, vienas būtiniausių elementų yra tinkama telefono priežiūra. Kaip ją užtikrinti? Galite būti tikri – tam nereikės nei daug jūsų laiko, nei pastangų – tiesiog įsigykite keletą dėklų, skirtų šiam telefonui. Tai ne tik leis užtikrinti tinkamą priežiūrą, apaugą nuo aplinko veiksnių, bet ir leis jums formuoti patinkantį stilių.
  Jei mėgstate tokiu sprendimus, kuriuose klasika dera su minimalizmu, tokiu atveju verta atkreipti dėmesį į Nillkin Frosted Shield gaminius. Jeigu norite, kad jūsų telefonas būtų maksimaliai apsaugotas nuo aplinko poveikio, rinkitės knygutės tipo dėklus iš serijos Nillkin Qin. Jie yra pagaminti iš odos, todėl atrodo solidžiai ir visada madingai. Lengvumas, minimalizmas bei sportinis stilius yra suderintas Book Vennus Z serijos gaminiuose. Jei ieškote dėklų, alsuojančių dalykiškumu ir prabanga, labai tikėtina, kad sau patinkantį gaminį surasite serijoje Spigen Neo Hybrid.
  Sunku išsirinkti? Neribokite savęs – rinkitės bent kelis gaminius, nes tokiu atveju visada turėsite kuo pakeisti pažeistą dėklą.

 • Galaxy S3
 • Galaxy S4
 • Galaxy S4 mini
 • Galaxy S5
 • Galaxy S5 Mini
 • Galaxy S6 Edge
 • Galaxy S6
 • Galaxy S6 Edge+
 • Galaxy S7

  Patogūs ir stilingi išmaniųjų Samsung Galaxy S7 G930F mobiliųjų telefonų dėklai. Kokybiški dėkliukai telefonams yra įvairaus dizaino ir stiliaus, tad patenkins ir išrankiausią skonį bei nustebins patrauklia kaina. Jei norite ilgiau išlaikyti savo įrenginį kaip naują, nedvejokite pasirūpinti šiuo telefono aksesuaru, kuris apsaugos nuo smūgių, įbrėžimų ir aplinkos poveikio. Jei mėgstate, kad telefono dėklas būtų beveik nematomas, galite rinktis plonus skaidrius silikoninius ar kokybiško plastiko dėkliukus telefonams, o norintiems daugiau ryškių akimirkų siūlome įsigyti blizgius, puoštus telefonų dėklus, su kuriais neliksite nepastebėti. Atverčiami odiniai mobiliųjų telefonų dėkliukai ne tik patikimai saugo telefono nugarėlę bei ekraną, bet taip pat turi patogias kišenėles dokumentams ar banknotams bei rėmelį. Šie dėklai telefonams gali būti atverčiami į šoną arba vertikaliai ir suteikia jums dar daugiau solidumo. Mobiliųjų telefonų dėklai leis jaustis saugiai dėl savo įrenginio ir kada tik panorėjus keisti jo išvaizdą.

   

 • Galaxy S7 Edge

  Mobiliųjų telefonų dėkliukai, skirti Samsung Galaxy S7 Edge G935F išmaniesiems telefonams. Kokybiški dėklai telefonams prieinama kaina ir didelis funkcionalumo bei dizaino pasirinkimas. Mobiliųjų telefonų dėkliukai leis ilgiau džiaugtis puikia įrenginio išvaizda – šie telefono aksesuarai padeda apsaugoti įrenginį nuo smūgių, įbrėžimų ir neigiamo aplinkos poveikio. Galite rinktis solidžius odinius dėklus telefonams, kurie saugo ir ekraną, ir nugarėlę, turi papildomų kišenėlių dokumentams ir banknotams, patogias juosteles laikymui bei rėmelius. Silikoniniai ir kokybiško plastiko telefonų dėkliukai gali būti skaidrūs, itin ploni ir beveik nematomi arba ryškūs, puošnūs, blizgūs, puošti ornamentais ir elegantiškomis detalėmis. Visi dėklai mobiliesiems telefonams yra lengvai uždedami bei nuimami. Turėdami kelis telefono dėkliukus galėsite nors ir kasdien keisti įrenginio išvaizdą, o jūsų telefonas ilgiau išliks puikios būklės.

 • Galaxy S8

  Patvarūs, kokybiški ir stilingi išmaniųjų telefonų Samsung Galaxy S8 G950F telefonų dėkliukai – keiskite savo telefono išvaizdą ir būkite ramūs dėl jo saugumo. Įvairiaspalviai silikoniniai bei kokybiško plastiko dėklai mobiliesiems telefonams gali būti beveik nepastebimi, subtilūs ir tarsi susiliejantys su jūsų įrenginiu arba ekstravagantiški, madingi ir pabrėžiantys jūsų unikalumą. Šie dėkliukai telefonams patikimai saugo nuo aplinkos poveikio, subraižymų ir smūgių. Siekiantiems dar daugiau solidumo siūlome išskirtinius atverčiamus telefonų dėklus, kurie ne tik apsaugos visą telefono korpusą, bet ir stebins jus dizainu bei funkcionalumu – papildomose kišenėlėse galėsite laikyti dokumentus bei banknotus, taip pat pastatyti telefoną. Atverčiami mobiliųjų telefonų dėkliukai gali būti su rėmeliu ir patogia juostele laikymui. Pasirūpinkite stilingais ir kokybiškais telefono aksesuarais ir susikurkite unikalų stilių!

 • Galaxy S8 Plus

  Samsung Galaxy S8 Plus G955F mobiliųjų telefonų dėklai – ieškantiems kokybiškų, madingų telefono aksesuarų prieinama kaina. Pabrėžkite savo unikalumą įsigydami ryškius, stilingus, įvairiomis detalėmis puoštus dėkliukus telefonams. Taip pat galite rinktis subtilius, beveik nematomus, itin plonus, bet patikimai nuo smūgių, aplinkos poveikio ir subraižymų saugančius telefonų dėklus. Atverčiami dėkliukai telefonams leis ne tik patikimai apsaugoti įrenginio ekraną ir nugarėlę, bet ir išnaudoti papildomas kišenėles dokumentams ar banknotams ir suteiks jums solidumo bei elegancijos. Visi mobiliųjų telefonų dėkliukai yra patvarūs, lengvai prižiūrimi ir uždedami bei nuimami. Įsigydami kelis dėkliukus telefonui, neleisite sau nuobodžiauti – galėsite nors ir kasdien keisti įrenginio išvaizdą bei išlaikyti puikią jo būklę.

 • Galaxy S9

  Samsung Galaxy S9 susilieja prabanga, elegancija, kokybė bei puikus stiliaus pojūtis, tad ne veltui būtent šis telefonas yra vadinamas bene vienas geriausių kada nors Samsung sukurtų telefonų. Akivaizdu, kad ir visi šiam įrenginiui skirti priedai taip pat privalo pasižymėti šiomis ypatybėmis. Ieškote dėklų, kuriose visi išvardinti komponentai puikiai derėtų tarpusavyje? Siūlome šiuos lūkesčius atitinkančių dėklų pasirinkimą.
  Be visų išvardintų savybių, minimalizmu sužavės Book Vennus Z serijos dėkliukai. Ieškantys sprendimų, kurie leistų išsiskirti iš minios ir padėtų sukurti neeilinį įvaizdį, turėtų rinktis Ringke, Spigen ar iCarer dėklus. Vasariška gaiva dvelkia šie geros nuotaikos akcentai – MercurySoftFeeling ir Mercury Goospery Pearl Jelly Case. Nillkin Nature – tiems, kas nori išlikti nepastebėti ir turėti kokybišką dėklą.
  Naudodami bet kurį iš šių dėklų, apsaugote įrenginį nuo neigiamo aplinkos poveikio, išlaikote naują telefono būklę ilgesnį laiką ir pailginate tarnavimo laiką.

 • Galaxy S9 Plus

  Drėgmė, dulkės, saulės spinduliai ir daugelis kitų veiksnių, kurių negalime kontroliuoti, turės neigiamos įtakos jūsų Samsung Galaxy S9 Plus telefonui. Vis dėlto, galite kontroliuoti savo pasirinkimus – užtikrinkite tinkamą apsaugą nuo visų išvardintų veiksnių, pasirinkdami vieną ar kelis mūsų siūlomus dėklus, skirtus Samsung Galaxy S9 Plus.
  Jūsų pasirinkimui – įvairių spalvų bei dizaino, išskirtiniais dekoro elementais puošti Samsung Galaxy S9 Plus dėkliukai. Asortimente rasite nuo solidžių odinių iki lengvų bei skaidrių permatomų dėklų; nuo silikoninių iki matinių. Visi šie dėklai yra puikios kokybės, ilgai tarnaujantys, atitinkantys naujausias dizaino tendencijas. Stilių įvairovė užtikrina, kad kiekvienas suras savąjį dėklą ar panorės įsigyti net keletą šių kūrinių.

 • Galaxy Xcover 3
 • Galaxy Xcover 4
puslapyje
Rodoma 1 - 60 iš 1244 dalykų
Rodoma 1 - 60 iš 1244 dalykų