Birželio 7 - 9 dienomis - ATOSTOGAUJAME. Užakymai bus siunčiami nuo birželio 12d. Plačiau pristatymo sąlygose

Samsung dėklai

Filtras

Kategorijos
Skirta konkrečiam modeliui:
Ekrano apsaugos tipas:
Skyrelis kortelės/pinigams dėti:
Kroviklio tipas:
Magsafe:

Gamintojai

Informacija

Samsung dėklai Yra 3367 prekių.

Subkategorijos

 • Galaxy A10

  Išmanusis telefonas – vienas reikalingiausių ir būtiniausių įrenginių, leidžiantis ne tik bendrauti, bet ir ieškoti informacijos, naudotis įvairiomis programėlėmis, pramogauti ir t.t. Ypač populiariu pasirinkimu jau spėjo tapti Samsung Galaxy a10 (A105). Atsižvelgiant į tai, kad yra tiek priežasčių naudoti šiuos įrenginius, nesunku pastebėti, kad per parą dažnas iš mūsų mobiliuoju įrenginiu naudojamės ne mažiau kaip keletą valandų. O kur dar pasivaikščiojimai lauke, išvykos į gamtą... Visa tai reiškia tik vieną dalyką – jūsų mobiliajam Samsung Galaxy a10 (A105) teks susidurti su daugybe įvairių iššūkių. Šaltis, dulkės, intensyvūs saulės spinduliai, lietus – tai tik keletas veiksnių, galinčių pakenkti įrenginiui.

  Ar įmanoma su tuo kovoti? Ir, jei taip, tai kokias priemones reikėtų pasirinkti? Dėklai, skirti išmaniesiems Samsung Galaxy a10 (A105), yra tobulas sprendimas. Jie ne tik patikimai apsaugos įrenginį nuo intensyvių saulės spindulių, šalčio, lietaus, vėjo, dulkių, bet ir sušvelnins kritimo, smūgio jėgą. Dar daugiau, šie dėklai taps stilinga jūsų įvaizdžio detale.

 • Galaxy A20E

  Jei vertintume įsigijamų išmaniųjų telefonų statistiką, pamatytume, kad ypač nemažą dalį sudaro Samsung Galaxy a20e (A202) telefonai. O, ar galėtų būti kitaip? Juk būtent šie telefonai yra ne tik labai stilingi, bet ir siūlantys daug puikių galimybių, kurios mūsų kasdienybei gali suteikti daugiau patogumo bei įvairovės. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, kad šie įrenginiai suteikia ne tik galimybes, bet ir reikalauja dėmesingos mūsų priežiūros. Na, o rūpintis jais tikrai yra dėl ko, kadangi būtų galima suskaičiuoti net keliolika veiksnių, galinčių pakenkti įrenginiui. Tai – aplinkybės, susijusios su oru bei metų laikais (intensyvūs saulės spinduliai, šaltis, lietus ir t.t.), o taip pat kiti veiksniai, kylantys dėl neaplaidaus vartotojo elgesio, pavyzdžiui, smūgio, kritimo ir pan. Tad, kokiais būdais galima apsaugoti Samsung Galaxy a20e (A202)?

  Vienas patikimiausių bei geriausių sprendimų yra šiems telefonams skirti dėklai. Galite rinktis iš įvairių tipų modelių, tad būkite tikri – garantuota ne tik patikima apsauga nuo įvairių veiksnių, bet ir galimybė papildyti savo įvaizdį ypač stilinga detale.

 • Galaxy A30
 • Galaxy A3 2016
 • Galaxy A3 2017

  Samsung Galaxy A3 2017 A320F mobiliųjų telefonų dėklai, su kuriais jūsų telefonas bus dar saugesnis, o jo įvaizdį galėsite keisti kada tik panorėję. Siūlome platų telefono dėkliukų pasirinkimą, funkcionalumą ir dizainą, kuris patenkins ir išrankiausią skonį. Itin ploni silikoniniai dėklai telefonams yra beveik nepastebimi, bet patikimai saugo įrenginio nugarėlę nuo smūgių, subraižymų bei aplinkos poveikio. Silikoniniai telefonų dėkliukai bei dėkliukai iš kokybiško plastiko subtilūs, vos matomi arba ryškūs, blizgūs, padailinti įvairiomis dizaino detalėmis, ornamentais. Atverčiami odiniai bei įvairiaspalviai medžiaginiai dėkliukai saugo visą telefono korpusą, dengia ekraną, turi papildomų kišenėlių dokumentams ar banknotams bei patogias juosteles laikymui. Stilingi telefonų dėklai gali būti atverčiami į šoną arba vertikaliai. Su šiais telefono aksesuarais jūsų įrenginio išvaizda ir būklė ilgiau išliks kaip nauja.

 • Galaxy A40

  Samsung Galaxy a40 (A405) – ypač palankiai vertinamas dėl puikių savo ypatybių: patrauklaus dizaino, stilingos išvaizdos, daugybės įvairių funkcijų. Taigi, nieko keista, kodėl būtent šio įrenginio pardavimai yra iš tiesų aukšti. Vis dėlto, kiekvienas, kuris įsigyja šį puikų įrenginį, turėtų pagalvoti ir apie tai, kaip jį apsaugoti nuo įvairių aplinkos veiksnių, galinčių padaryti neigiamą įtaką bei sutrumpinti tarnavimo laiką. Tad, ką rinktis?

  Dėklai, skirti Samsung Galaxy a40 (A405), gali tapti idealiu pasirinkimu. Jie patikimai saugos įrenginį nuo šalčio, vėjo, aplinkoje esančių nešvarumų, intensyvių saulės spindulių, drėgmės. Dar daugiau, šie dėklai sušvelnins smūgius ar kritimo jėgą. Tačiau ir tai dar ne viskas – šiam įrenginiui skirti dėklai sudaro didelį pasirinkimą, todėl tikrai rasite mėgstamo stiliaus, spalvos ar dizaino gaminį. Rūpintis Samsung Galaxy a40 (A405) – paprasta!

 • Galaxy A50 / A50S / A30S

  Jei reikėtų įvardinti priežastis, dėl kurių, Samsung Galaxy A50 (A505) / A50S (A507) / A30S (A307) yra puikus pasirinkimas, jų būtų labai daug. Tai – stilingas ir patrauklus dizainas; funkcijų įvairovė; galimybė mėgautis turiningesniu laisvalaikiu ir t.t. Tad labai svarbu, kad tokią didelę naudą teikiančio įrenginio nebūtų pamiršta tinkamai prižiūrėti, juo labiau, kad veiksnių, galinčių pakenkti, skaičiuojama ypač daug. Šaltis, drėgmė, intensyvūs saulės spinduliai irt.t.

  Ar yra viena priemonė, kuri užtikrinti patikimą apsaugą nuo visų šių veiksnių? Tikrai taip, tai – dėklai, skirti Samsung Galaxy A50 (A505) / A50S (A507) / A30S (A307). Tai – patrauklumas, funkcionalumas, o svarbiausia – patikima apsauga nuo įvairių neigiamą įtaką turinčių veiksnių. Be to, dėklai pagaminti iš kokybiškų žaliavų, tad juos malonu liesti, paprasta prižiūrėti, pasižymi ilgu tarnavimo laiku.

  Tačiau ir tai dar ne viskas – dėklai sudaro didelę įvairovę, todėl tikrai rasite visus lūkesčius pateisinantį gaminį.

  Apsaugoti Samsung Galaxy A50 (A505) / A50S (A507) / A30S (A307) nuo veiksnių, galinčių pakenkti įrenginio funkcionalumui, išvaizdai ar sutrumpinti tarnavimo laiką, dar niekada nebuvo paprasta.

 • Galaxy A5 2016
 • Galaxy A5 2017

  Samsung Galaxy A5 2017 A520F dėklai mobiliesiems telefonams yra patrauklūs bei elegantiški. Visi dėkliukai ne tik saugo jūsų telefoną, bet ir leidžia improvizuoti su jo išvaizda net patiems išrankiausiems telefono naudotojams. Silikoniniai dėklai telefonams yra itin ploni, tačiau puikiai apsaugo telefono nugarėlę nuo smūgių, subraižymų bei aplinkos poveikio. Galite rinktis subtilius, vos matomus silikoninius ar kokybiško plastiko dėkliukus arba ryškius, stilingomis detalėmis, blizgučiais bei ornamentais puoštus dėkliukus, su kuriais neliksite nepastebėti. Odiniai bei įvairiaspalviai medžiaginiai atverčiami dėklai suteiks jūsų įrenginiui dar daugiau solidumo bei leis patogiai laikyti dokumentus ar banknotus papildomose kišenėlėse. Šie telefono aksesuarai gali būti atverčiami į šoną arba vertikaliai, taip pat turi patogias juosteles laikymui bei galimybę pastatyti telefoną. Su mobiliųjų telefonų dėkliukais galite būti ramus – jūsų įrenginys ilgiau išliks puikios būklės bei išvaizdos.

 • Galaxy A6 2018

  Samsung Galaxy A6 2018 įvardijamas kaip patikimas, kokybiškas ir solidus telefonas. Akivaizdu, kad visi šiam įrenginiui skirti priedai taip pat turėtų pasižymėti tokiomis pat savybėmis. Siūlome įsigyti dėklų, kuriuose ne patikimumas, aukščiausia kokybė bei solidumas susijungia su kitomis, ne ką mažiau svarbiomis savybėmis.
  Juodos, rudos ar raudonos spalvos odiniai dėklai, skirti Samsung Galaxy A6 2018, iš serijos Nillkin Qin, puikiai tiks norintiems stabilumo bei ilgaamžiškumo, o taip pat – kuriantiems solidų ir dalykišką įvaizdį. Mėgstantiems modernų minimalizmą, verta rinktis serijos Nillkin Frosted Shield dėklus, tuo tarpu, jei ieškote universalaus sprendimo, kuriame estetika derėtų su paprastumu, o taip pat dėklo, puikiai tiksiančio vykstant tiek į susitikimą, tiek į sporto salę ar net vakarėlį, turėtumėte atkreipti dėmesį į Telone Fancy dėklus.
  Be visų išvardintų savybių, asortimente esantys dėklai, pagaminti iš saugių bei kokybiškų medžiagų, todėl puikiai apsaugos jūsų Samsung Galaxy A6 2018 nuo įbrėžimų, įtrūkimų, smūgių.

 • Galaxy A7 2018

  Samsung A7 2018 A750F – ypač populiarus telefono modelis. Šis įrenginys žavi dėl ypač patrauklių savo privalumų bei išvaizdos, tad, nieko keista, kad tuo norisi mėgautis kaip įmanoma ilgiau. Tai įmanoma tik tuo atveju, jei rinkitės dėkliukus, leidžiančius apsaugoti jūsų išmanųjį telefoną nuo neigiamo aplinkos poveikio. Stilingi bei patrauklūs Samsung Galaxy A7 2018 dėklai kiekvieno skoniui: solidžia klasika dvelkiantys serijos Tech – Protect ar Dux Ducis Skin; sportinio stiliaus – Telone Fancy ar minimalizmo gerbėjams skirti Nillkin Qin; Mercury Goosepery Pearl Jelly Case gaminiai – bet kuris iš šių dėklų papildys jūsų įvaizdį. Mėgstate keistis ir kasdien norite atrodyti vis kitaip? Įsigykite kelių skirtingų stilių dėklus ir mėgaukitės įvaizdžių įvairove.

 • Galaxy A70 / A70S

  Kuo jus nudžiuginti galėtų Samsung Galaxy a70 (A705) / a70s (a707)? Tai – puikaus dizaino, malonus liesti, patogus laikyti įrenginys, kuriame gausu įvairių funkcijų, o jame esantys gerokai pakeis jūsų susisiekimo, apsipirkimo, laisvalaikio galimybes. Vis dėlto, šis įrenginys ilgai bei patikimai tarnaus tik tuo atveju, jei bus tinkamai prižiūrimas ir apsaugotas nuo veiksnių, galinčių turėti neigiamą įtaką. Na, o jų iš tiesų daug – smūgiai, kritimas, saulės spinduliai, aplinkoje slypintys nešvarumai, dulkės ir t.t.

  Siekiant efektyvios apsaugos nuo neigiamą įtaką galinčių padaryti veiksnių, verta rinktis Samsung Galaxy a70 (A705) skirtus dėklus. Jie pagaminti iš kokybiškų medžiagų, todėl tarnaus ilgai, priežiūra – paprasta. Dėklai apsaugos telefoną nuo klimatinių reiškinių, sušvelnins kritimo ar smūgio jėgą. Atrodo ypač stilingai bei patraukliai, todėl puikiai papildys jūsų įvaizdį, o įsigiję keletą dėklų galėsite leistis į stiliaus eksperimentus.

 • Galaxy A8 2018

  Apie Samsung Galaxy A8 2018 galima išgirsti daug puikių epitetų, o tai reiškia tik viena – šiuo įrenginiu turite tinkamai pasirūpinti. Padarykite tai jau dabar, išsirinkdami vieną ar kelis dėklus, skirtus šiam telefonui, apsaugosiančius įrenginį nuo dulkių, saulės spindulių, drėgmės, smūgių ir kitų, neigiamą įtaką galinčių padaryti aplinkos veiksnių.
  Jei norite išsiskirti iš daugelio kitų ir turėti maksimalią telefono apsaugą, rinkitės Hybrid Armor Case dėklą. Mėgstantiems švelnias, pastelines ir gaivias spalvas, puikiai tiks serijų Flower, Telone Book Pocket, Nillkin Sparkle, Smart Book Magnet ar Dux Ducis Skin dėklai. Norintiems priešingo sprendimo, t.y., intensyvių ir ryškių spalvų, patiks Telone Fancy arba Mercury Goospery Pearl Jelly Case serijų dėkliukai. Pageidaujantiems skaidrių dėklų, specialiai sukurta Glossy serija su spalvotu rėmeliu. Na, ir, žinoma, norintys rinktis iš Premium kokybės dėklų – jų laukia Ringke ar Spigen dėklai.

 • Galaxy A8 Plus 2018
 • Galaxy A9 2018

  Samsung Galaxy A9 2018 – daugelio mėgstamas dėl stilingos išvaizdos bei įvairių galimybių, kurios praturtina kasdienybę ar laisvalaikį. Nepaisant puikios šio įrenginio kokybės, būtina pasirūpinti dėkliukais, kad įvairūs aplinkos veiksniai, tokie, kaip intensyvūs saulės spinduliai, šaltis, karštis, drėgmė ir t.t., nesutrumpintų įrenginio tarnavimo laiko. Tai padaryti kur kas lengviau, nei manėte – tiesiog pasirinkę vieną iš asortimente esančių dėklų, o na, pasirinkę kelis, visada būsite tikri, kad turėsite kuo pakeisti jau pažeistą dėklą, o taip pat – galėsite kurti skirtingus įvaizdžius. Na, o pasirinkimas iš tiesų puikus: nuo klasikos iki sporto, nuo sodriai ryškių iki lengvai pastelinių spalvų, nuo solidumo iki žaismingo lengvumo. Visa tai surasite serijose Telone Fancy, Mercury Goosepery Pearl Jelly Case, Book Special Case, Smart Book Magnet, Nillkin Nature, Spigen Liquid Air bei kitose serijose.

 • Galaxy Alpha
 • Galaxy Grand Prime
 • Galaxy J1
 • Galaxy J1 2016
 • Galaxy J3 2016
 • Galaxy J3 2017

  Apsauginiai dėklai Samsung Galaxy J3 2017 J330 mobiliems telefonams – patikima apsauga jūsų telefonui ir galimybė keisti jo išvaizdą. Galite rinktis itin plonus, beveik nematomus silikoninius telefonų dėkliukus, kurie saugo įrenginio nugarėlę nuo smūgių, subraižymų ir aplinkos poveikio. Silikoniniai dėklai telefonams bei kokybiško plastiko telefonų dėklai gali būti subtilūs, skaidrūs arba ryškūs ir blizgūs, su įvairiomis detalėmis bei ornamentais. Pabrėžkite savo solidumą su odiniais ir įvairiaspalviais kokybiškais medžiaginiais atverčiamais dėklais telefonams. Šiuose dėkliukuose taip pat galėsite saugiai laikyti dokumentus bei banknotus papildomose kišenėlėse, taip pat jie turi patogią laikymo juostelę. Šie dėklai telefonams gali būti atverčiami į šoną arba vertikaliai. Apsaugokite ir papuoškite savo mobilųjį telefoną su patraukliais ir ilgaamžiais telefonų dėklais.

 • Galaxy J3 2018
 • Galaxy J4 2018

  Įsigijote Samsung Galaxy J4 2018? Tuomet pats metas pasirūpinti, kad šis įrenginys būtų apsaugotas nuo neigiamą poveikį galinčių turėti veiksnių – pradedant šalčiu ir užbaigiant tiesioginiais saulės spinduliais; pradedant dulkėmis ir užbaigiant aštriais daiktais. Ar galima rasite aptikimą apsaugą nuo šių ir kitų įmanomų veiksnių? Žinoma, kad taip – tiesiog pasirinkite vieną iš mūsų siūlomų dėklų. Visi aukštos kokybės bei stilingi, tačiau kiekvienas iš jų pasižymi ir puikiomis individualiomis savybėmis, pavyzdžiui, Smart Book Magnet tiks mėgstantiems minimalizmą bei lengvumą; Mercury iJelly Case Case Metal bei Mercury Goosepery Pearl Jelly Case – modernumu alsuojantys gaminiai; Telone Fancy – mėgstantiems sportinio stiliaus aksesuarus na, o, jei nežinote, kokio stiliaus dėklę apskritai įsigyti, rinkitės Tech Protect – jis tiks visais atvejais.

 • Galaxy J4 Plus 2018

  Kaip tinkamai pasirūpinti savo Samsung Galaxy J4 Plus 2018 telefonu ir užtikrinti maksimaliai ilgą jo tarnavimo laiką? Būtų galima išvardinti daug įvairių sprendimų, tačiau bene efektyviausias iš jų – kokybiškas, patvarus; nuo šalčio, karščio, dulkių saugantis; kritimo jėgą mažinantis, apsaugą nuo įbrėžimų garantuojantis telefono dėklas. Toks gaminys patikimai saugos jūsų mobilųjį telefoną nuo išvardintų veiksnių 24 valandas per parą ir stilingai papildys jūsų įvaizdį. Pasirinkimas ypač platus, tad sau labiausiai patinkantį suras net ir patys išrankiausi. Serijų įvairovė žavi – jūsų laukia Smart Book Magnet, Dux Ducis Skin, Hybrid Armor Case, Nillkin Sparkle, o gal Telone Fancy? Atkreipkite dėmesį į patrauklius jų gaminius jau dabar.

 • Galaxy J5
 • Galaxy J5 2016
 • Galaxy J5 2017

  Mobilaus telefono dėklas yra vienas iš svarbiausių telefono aksesuarų. Samsung Galaxy J5 2017 J530 mobiliųjų telefonų dėklai – platus fukcionalumo ir dizaino pasirinkimas net išrankiausiam naudotojui. Su šiais telefono dėkliukais ne tik nesijaudinsite dėl savo įrenginio būklės, bet ir lengvai pakeisite jo išvaizdą, drauge apsaugodami korpusą bei ekraną nuo nusidėvėjimo. Mėgstantiems subtilumą siūlome beveik nematomus silikoninius ar kokybiško plastiko dėkliukus, kurie net būdami itin ploni, suteiks kokybišką apsaugą telefono nugarėlei. Taip pat galite rinktis ryškius silikoninius ir plastmasinius dėklus mobiliesiems telefonams – blizgius, puoštus įvairiomis detalėmis bei ornamentais. Atverčiami dėkliukai apsaugos visą telefono korpusą ir drauge suteiks jūsų įvaizdžiui solidumo. Šie dėklai telefonams gali būti odiniai arba medžiaginiai. Dėkliukuose yra galimybė patogiai laikyti dokumentus ar banknotus.

 • Galaxy J6 2018

  Samsung Galaxy J6 2018 – kalbant apie šį telefoną, minima daug puikių privalumų, tarp kurių ir akiai ypač patrauklus, stilingas dizainas. Vis dėlto, dėmesį verta atkeipti į tai, kad siekiant kuo ilgiau išsaugoti puikią šio įrenginio būklę, yra labai svarbu užtikrinti ir tinkamą telefono apaugą. Kad išvengtumėte telefono sugadinimų ir, kad išlikyti puikia Samsung Galaxy J6 2018 išvaizda ilgai, rinkitės keletą dėklų iš mūsų siūlomo asortimento.
  Tie, kurie nori lengvumo, gaivumo ir yra linkę pirmenybę teikti minimalizmui, gali rinktis skaidrius, ypač plonus silikoninius dėklus. Jei norite solidumo, o taip pat – siekiate užtikrinti maksimalią apsaugą, rinkitės iš odos pagamintus, atverčiamus knygutės tipo dėklus. Jei jums labiausiai patinka sportinis stilius, kasdien sportuojate ar dažnai keliaujate, tikrai neprašausite pro šalį pasirinkę serijos Telone Fancy gaminius. Ieškote puikios išvaizdos, ramių bei šviesių spalvų? Pasidomėkite serijų Dux Ducis Skin a Nillkin Nature gaminiais. Na, o dėklai iš serijos Book Special Case, tiks visiems gyvenimo atvejams.

 • Galaxy J6 Plus 2018

  Jei esate įsitikinę, kad tik nuo gamintojo priklauso, kaip ilgai tarnaus jūsų Samsung Galaxy J6 Plus telefonas, tokiu atveju klystate, nes viskas – jūsų pačių rankose. Na, o šio telefono tarnavimas tikrai bus ilgas ir sklandus tuo atveju, jei jūsų rankose atsidurs vienas iš šiam telefonui skirtų dėklų, galinčių patikimai pasaugoti nuo drėgmės, šalčio, dulkių ar sušvelninti kritimo jėgą. Tačiau dar labiau džiugina tie gaminiai, kuomet praktiškumas dera su patraukliu vaizdu. Būtent tokie ir yra šie dėklai, tad ne tik telefoną apsaugosite, bet ir savo įvaizdį pagyvinsite. Pasirinkite vieną iš Nillkin Quin, Tech Protect, Telone Fancy, Hybrid Armor Case, Smart Book Magnet serijų gaminių. Tačiau ir tai dar ne viskas: ar gali dėklas būti tokiu, kuris aptikimai apsaugotų nuo aplinkos veiksnių, tačiau pats išliktų nepastebimu? Taip, jei atkreipsite dėmesį į serijos Clear sprendimus.

 • Galaxy J7 2016
 • Galaxy J7 2017
 • Galaxy J8 2018
 • Galaxy M10
 • Galaxy M20
 • Galaxy Note 3
 • Galaxy Note 7
 • Galaxy Note 8

  Samsung Galaxy Note 8 N950 mobiliųjų telefonų dėklai nustebins jus dideliu funkcionalumo ir dizaino pasirinkimu. Telefono dėklas yra vienas iš svarbiausių aksesuarų, saugantis įrenginį nuo subraižymų, smūgių ir aplinkos poveikio. Kokybiško plastiko bei silikoniniai telefonų dėkliukai yra beveik nepastebimi, tačiau patikimai saugo telefoną ir leidžia eksperimentuoti su jo išvaizda – galite rinktis nuo beveik nematomų, skaidrių aksesuarų subtiliam skoniui iki įvairiaspalvių, ryškių telefono dėkliukų išskirtinėms asmenybėms. Atverčiami odiniai dėklai ne tik apsaugo visą įrenginio korpusą, bet ir leidžia pasinaudoti papildomomis kišenėlėmis, kuriose galima patogiai laikyti dokumentus ar banknotus. Įsigykite kokybiškus dėkliukus mobiliesiems telefonams ir ilgiau džiaugsitės idealia telefono būkle bei išvaizda.

 • Galaxy Note 9

  Ko reikia, kad mėgstamas Samsung Galaxy Note 9 telefonas tarnautų ilgai? Savaime suprantama, vienas būtiniausių elementų yra tinkama telefono priežiūra. Kaip ją užtikrinti? Galite būti tikri – tam nereikės nei daug jūsų laiko, nei pastangų – tiesiog įsigykite keletą dėklų, skirtų šiam telefonui. Tai ne tik leis užtikrinti tinkamą priežiūrą, apaugą nuo aplinko veiksnių, bet ir leis jums formuoti patinkantį stilių.
  Jei mėgstate tokiu sprendimus, kuriuose klasika dera su minimalizmu, tokiu atveju verta atkreipti dėmesį į Nillkin Frosted Shield gaminius. Jeigu norite, kad jūsų telefonas būtų maksimaliai apsaugotas nuo aplinko poveikio, rinkitės knygutės tipo dėklus iš serijos Nillkin Qin. Jie yra pagaminti iš odos, todėl atrodo solidžiai ir visada madingai. Lengvumas, minimalizmas bei sportinis stilius yra suderintas Book Vennus Z serijos gaminiuose. Jei ieškote dėklų, alsuojančių dalykiškumu ir prabanga, labai tikėtina, kad sau patinkantį gaminį surasite serijoje Spigen Neo Hybrid.
  Sunku išsirinkti? Neribokite savęs – rinkitės bent kelis gaminius, nes tokiu atveju visada turėsite kuo pakeisti pažeistą dėklą.

 • Galaxy S4 mini
 • Galaxy S5
 • Galaxy S5 Mini
 • Galaxy S6 Edge
 • Galaxy S6
 • Galaxy S7

  Patogūs ir stilingi išmaniųjų Samsung Galaxy S7 G930F mobiliųjų telefonų dėklai. Kokybiški dėkliukai telefonams yra įvairaus dizaino ir stiliaus, tad patenkins ir išrankiausią skonį bei nustebins patrauklia kaina. Jei norite ilgiau išlaikyti savo įrenginį kaip naują, nedvejokite pasirūpinti šiuo telefono aksesuaru, kuris apsaugos nuo smūgių, įbrėžimų ir aplinkos poveikio. Jei mėgstate, kad telefono dėklas būtų beveik nematomas, galite rinktis plonus skaidrius silikoninius ar kokybiško plastiko dėkliukus telefonams, o norintiems daugiau ryškių akimirkų siūlome įsigyti blizgius, puoštus telefonų dėklus, su kuriais neliksite nepastebėti. Atverčiami odiniai mobiliųjų telefonų dėkliukai ne tik patikimai saugo telefono nugarėlę bei ekraną, bet taip pat turi patogias kišenėles dokumentams ar banknotams bei rėmelį. Šie dėklai telefonams gali būti atverčiami į šoną arba vertikaliai ir suteikia jums dar daugiau solidumo. Mobiliųjų telefonų dėklai leis jaustis saugiai dėl savo įrenginio ir kada tik panorėjus keisti jo išvaizdą.

 • Galaxy S7 Edge

  Mobiliųjų telefonų dėkliukai, skirti Samsung Galaxy S7 Edge G935F išmaniesiems telefonams. Kokybiški dėklai telefonams prieinama kaina ir didelis funkcionalumo bei dizaino pasirinkimas. Mobiliųjų telefonų dėkliukai leis ilgiau džiaugtis puikia įrenginio išvaizda – šie telefono aksesuarai padeda apsaugoti įrenginį nuo smūgių, įbrėžimų ir neigiamo aplinkos poveikio. Galite rinktis solidžius odinius dėklus telefonams, kurie saugo ir ekraną, ir nugarėlę, turi papildomų kišenėlių dokumentams ir banknotams, patogias juosteles laikymui bei rėmelius. Silikoniniai ir kokybiško plastiko telefonų dėkliukai gali būti skaidrūs, itin ploni ir beveik nematomi arba ryškūs, puošnūs, blizgūs, puošti ornamentais ir elegantiškomis detalėmis. Visi dėklai mobiliesiems telefonams yra lengvai uždedami bei nuimami. Turėdami kelis telefono dėkliukus galėsite nors ir kasdien keisti įrenginio išvaizdą, o jūsų telefonas ilgiau išliks puikios būklės.

 • Galaxy S8

  Patvarūs, kokybiški ir stilingi išmaniųjų telefonų Samsung Galaxy S8 G950F telefonų dėkliukai – keiskite savo telefono išvaizdą ir būkite ramūs dėl jo saugumo. Įvairiaspalviai silikoniniai bei kokybiško plastiko dėklai mobiliesiems telefonams gali būti beveik nepastebimi, subtilūs ir tarsi susiliejantys su jūsų įrenginiu arba ekstravagantiški, madingi ir pabrėžiantys jūsų unikalumą. Šie dėkliukai telefonams patikimai saugo nuo aplinkos poveikio, subraižymų ir smūgių. Siekiantiems dar daugiau solidumo siūlome išskirtinius atverčiamus telefonų dėklus, kurie ne tik apsaugos visą telefono korpusą, bet ir stebins jus dizainu bei funkcionalumu – papildomose kišenėlėse galėsite laikyti dokumentus bei banknotus, taip pat pastatyti telefoną. Atverčiami mobiliųjų telefonų dėkliukai gali būti su rėmeliu ir patogia juostele laikymui. Pasirūpinkite stilingais ir kokybiškais telefono aksesuarais ir susikurkite unikalų stilių!

 • Galaxy S8 Plus

  Samsung Galaxy S8 Plus G955F mobiliųjų telefonų dėklai – ieškantiems kokybiškų, madingų telefono aksesuarų prieinama kaina. Pabrėžkite savo unikalumą įsigydami ryškius, stilingus, įvairiomis detalėmis puoštus dėkliukus telefonams. Taip pat galite rinktis subtilius, beveik nematomus, itin plonus, bet patikimai nuo smūgių, aplinkos poveikio ir subraižymų saugančius telefonų dėklus. Atverčiami dėkliukai telefonams leis ne tik patikimai apsaugoti įrenginio ekraną ir nugarėlę, bet ir išnaudoti papildomas kišenėles dokumentams ar banknotams ir suteiks jums solidumo bei elegancijos. Visi mobiliųjų telefonų dėkliukai yra patvarūs, lengvai prižiūrimi ir uždedami bei nuimami. Įsigydami kelis dėkliukus telefonui, neleisite sau nuobodžiauti – galėsite nors ir kasdien keisti įrenginio išvaizdą bei išlaikyti puikią jo būklę.

 • Galaxy S9

  Samsung Galaxy S9 susilieja prabanga, elegancija, kokybė bei puikus stiliaus pojūtis, tad ne veltui būtent šis telefonas yra vadinamas bene vienas geriausių kada nors Samsung sukurtų telefonų. Akivaizdu, kad ir visi šiam įrenginiui skirti priedai taip pat privalo pasižymėti šiomis ypatybėmis. Ieškote dėklų, kuriose visi išvardinti komponentai puikiai derėtų tarpusavyje? Siūlome šiuos lūkesčius atitinkančių dėklų pasirinkimą.
  Be visų išvardintų savybių, minimalizmu sužavės Book Vennus Z serijos dėkliukai. Ieškantys sprendimų, kurie leistų išsiskirti iš minios ir padėtų sukurti neeilinį įvaizdį, turėtų rinktis Ringke, Spigen ar iCarer dėklus. Vasariška gaiva dvelkia šie geros nuotaikos akcentai – MercurySoftFeeling ir Mercury Goospery Pearl Jelly Case. Nillkin Nature – tiems, kas nori išlikti nepastebėti ir turėti kokybišką dėklą.
  Naudodami bet kurį iš šių dėklų, apsaugote įrenginį nuo neigiamo aplinkos poveikio, išlaikote naują telefono būklę ilgesnį laiką ir pailginate tarnavimo laiką.

 • Galaxy S9 Plus

  Drėgmė, dulkės, saulės spinduliai ir daugelis kitų veiksnių, kurių negalime kontroliuoti, turės neigiamos įtakos jūsų Samsung Galaxy S9 Plus telefonui. Vis dėlto, galite kontroliuoti savo pasirinkimus – užtikrinkite tinkamą apsaugą nuo visų išvardintų veiksnių, pasirinkdami vieną ar kelis mūsų siūlomus dėklus, skirtus Samsung Galaxy S9 Plus.
  Jūsų pasirinkimui – įvairių spalvų bei dizaino, išskirtiniais dekoro elementais puošti Samsung Galaxy S9 Plus dėkliukai. Asortimente rasite nuo solidžių odinių iki lengvų bei skaidrių permatomų dėklų; nuo silikoninių iki matinių. Visi šie dėklai yra puikios kokybės, ilgai tarnaujantys, atitinkantys naujausias dizaino tendencijas. Stilių įvairovė užtikrina, kad kiekvienas suras savąjį dėklą ar panorės įsigyti net keletą šių kūrinių.

 • Galaxy S10

  Samsung Galaxy S10 daugelio mėgstamos ne tik dėl žavingos išvaizdos, bet ir dėl modernių galimybių, kurios keičia kasdienybę. Tačiau norėdami užtikrinti maksimalią telefono apsaugą, turėtumėte nepamiršti ir dėkliukų. Dėklai, kurie puikiai apsaugos įrenginį nuo šalčio, tiesioginių saulės spindulių, aštrių daiktų ir net sušvelnins kritimo jėgą. Tačiau dar labiau džiugina žinia, kad pastarieji ne tik telefoną apsaugos, bet ir jūsų įvaizdį paįvairins. Tad, ką galite rinktis? Kalbant apie praktinius sprendimus, verta pastebėti, kad kokybe, patvarumu bei stabilumu pasižymi kiekvienas šioje kategorijoje esantis gaminys, tuo tarpu, jei domina išvaizda, tai dėmesį verta atkreipti į tai, kad jūsų laukia daug skirtingų pasirinkimų: Telone Fancy – mėgstantiems sportinį stilių; Nillkin Quin, Dux Ducis Skin, Smart Book Magnet – vertinantiems visada madingus klasikinius pasirinkimus; na, o jei norite tokio dėklo, kuris išliktų nepastebimu, rinkitės Clear serijos gaminį.

 • Galaxy S10E

  Jei reikėtų įvardinti privalumus, kuriais jus sužavėti galėtų Samsung Galaxy S10E, tai jų sąrašas maloniai nustebintų savo gausa. Vistik, norėdami mėgautis šiais privalumais ilgą laiką, turite ir patys būtų atsakingi – pasirūpinti gaminiais, kurie galėtų apsaugoti telefoną nuo aplinkos veiksnių ir sušvelninti kritimo jėgą; sumažinti subraižymo bei kitokių pažeidimų tikimybę. Tad pats metas įsigyti bent vieną šių gaminių, na, o tuo atveju, jei mėgstate eksperimentuoti kurdami vis kitokius įvaizdžius, tai atminkite, kad šie telefonų dėklai padės jums tai padaryti. Jei pageidaujate žaismingumo, lengvumo ir pavasariško žavesio, jums tikrai patiks serijų Telone Fancy bei Mercury Goosepery Pearl Jelly Case gaminiai; jei vertinate klasiką bei eleganciją, tikrai surasite sau patinkantį gaminį serijose Dux Ducis Skin ar Nillkin Quin, o jei domina modernumas, tuomet atkreipkite dėmesį į Spigen Tought Armor, Spigen Thin Fit ar Spigen Hybrid NX.

 • Galaxy S10 Plus

  Samsung Galaxy S10 Plus džiugina tokiomis savo savybėmis, kaip: modernumas bei klasika viename; patikimumas, aukšta kokybė, patvarumas, unikalumas, naujas požiūris į kasdienybę bei pramogas. Na, o šiam telefonui skirti dėklai, jungia visas šias savybes. Galite rinktis moderniuosius serijų Spigen Liquid Air, Spigen Neo Hybrid, Spigen Hybrid Armor gaminius; klasikinius, stilingus ir prabangius Dux Ducis Skin Nillkin Forsted Shield, o taip pat ir sportinio stiliaus gerbėjais labai patiksiančius Telone Fancy serijos dėklus. Tačiau ir tai dar ne viskas – išvardintieji dėklai puikiai papildys jūsų klasikinė, sportinį ar modernų stilius, tačiau jei jums svarbu apsaugoti telefoną nuo neigiamo aplinkos poveikio, tačiau nenorite, kad jo dėklas taptų papildoma įvaizdžio detale, tokiu atveju atminkite, jog tai – taip pat įmanoma. Tiesiog pasirinkite skaidrius dėklus iš serijų Clear, Spigen Crystal Hybrid ar ESR Mimic.

 • Galaxy Xcover 4
 • Galaxy Note 10

  Ką galite padaryti, kad jūsų naujasis Samsung Galaxy Note 10 tarnautų kuo ilgiau? Pasirūpinti tinkamai jo apsauga. Kiekvieną dieną šis telefonas susiduria su daugybe įvairių veiksnių (kaitriais saulės spinduliais, drėgme, akimi nepastebimomis dulkėmis ir t.t.), tad nuotaikingi dėkliukai ar solidūs dėklai yra tiesiog būtini. Pas mus rasite atverčiamų dėklų, kurie užtikrins maksimalią apsaugą šiems teflonams. Dėklai yra įvairių spalvų, tad galite rinktis pagal poreikius, pomėgius ar tiesiog nuotaiką. Norintys lengvumo, gali rinktis skaidrius dėklus, kurie taip pat patikimai apsaugos nu aplinkos veiksnių, tačiau taps nepastebima detale. Pagaminti iš kokybiškų žaliavų, lengvai prižiūrimi bei malonūs liesti. Puikus pasirinkimas – įsigyti bent keletą dėklų: ne tik galėsite kurti skirtingus įvaizdžius, bet ir visada turėsite kuo pakeisti, jei vieną iš jų sugadintumėte.

 • Galaxy Note 10 Plus

  Samsung Galaxy Note 10 Plus dovanos jums daug nuostabių akimirkų, o, kad jomis galėtumėte mėgautis kuo ilgesnį laiką, pasirūpinkite tinkama telefono apsauga bei patraukliu įvaizdžiu. Na, o tai padaryti tikrai nebus sudėtinga, nes mūsų internetinėje parduotuvėje rasite kokybiškų bei patrauklių dėklų, skirtų Samsung Galaxy Note 10 Plus telefonams. Atverčiami įvairių spalvų dėklų puikiai tiks bet kokio amžiaus telefono savininkui. Šie dėkliukai užtikrinti patikimą telefono pasaugą nuo dulkių, saulės spindulių, vėjo, drėgmės, įbrėžimų ar įtrūkimų, taip pat sušvelnins kritimo jėgą. Visai nesvarbu, kur laikote telefoną – stalčiuje, rankinėje ar kuprinėje, jo nepažeis pašaliniai daiktai. Na, ir, žinoma, negalima pamiršti, kad dėklai ne tik apsaugo, bet ir puošia. Taigi, jūsų telefonas bus ne tik saugus – sukursite ypač stilingą bei patrauklų įvaizdį.

 • Galaxy A51

  Jei norite, kad jūsų įsigytas Samsung Galaxy A51 tarnautų ilgai ir sklandžiai, turite tinkamai juo rūpintis ir nepamiršti apsaugos sprendimų. Vienu iš jų gali tapti dėklai – pas mus rasite ypač didelį pasirinkimą, jūsų laukia įvairių spalvų, tipų, gaminiai. Pageidaujantys lengvumo bei gaivumo, gali rinktis skaidrų dėklą telefonui; mėgstantieji klasiką – vienspalvius, solidžiai atrodantį telefono dėklę; o norintiems įvairovės – verta atkreipti dėmesį į telefono dėklę su blizgučiais. Tačiau tai – dar ne visi galimi pasirinkimai, todėl būtinai atkreipkite dėmesį ir į kitus. Kai pasirinkimas toks didelis, verta įsigyti bent keletą gaminių – skirtingi dėklai papildys skirtingus jūsų įvaizdžius; be to, būsite tikri, jog sugadinus dėklą, iš karto turėsite kuo pakeisti. Dėklai apsaugos telefoną nuo neigiamo aplinkos poveikio, nešvarumų, sumažins įskilimų, įbrėžimų tikimybę, sušvelnins kritimo jėgą. Vienas gaminys – įvairiapusė nauda.

 • Galaxy A71

  Sprendimas įsigyti Samsung Galaxy A71 iš tiesų yra puikus, nes gyvenimas virsta dar patogesniu bei įdomesniu. Tačiau taip pat šis sprendimas pareikalaus ir daugiau atsakomybės, kadangi teks užtikrinti tinkamą naujojo telefono priežiūrą. Tačiau tai padaryti tikrai nesudėtinga – tereikia vos vieno gaminio – šiam telefonui skirto dėklo. Jų galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Dėkliukai patikimai apsaugos naują telefoną nuo daugybės įvairių, neigiamą įtaką galinčių padaryti veiksnių – dulkių, saulė spindulių, drėgmės. Nereikia pamiršti ir fakto, kad telefono kritimas iš tam tiko aukščio – taip pat dažnas reiškinys, todėl dėklas naudingas ir šiuo atveju, nes sušvelnina kritimo jėgą. Na, ir, žinoma, garantuota apsauga ir nuo aštrių daiktų bei mažinama įtrūkimų tikimybė, kuriuos jie galėtų sukelti.

  Be to, telefono dėklai atrodo patraukliai bei stilingai, todėl tikrai papuoš jūsų telefoną bei papildys jūsų įvaizdį. Na, o, nežinantiems, kuriam dėklui teikti pirmenybę, verta įsigyti kelis – tokiu būdu galėsite kurti skirtingus derinius.

 • Galaxy S20

  Ko reikia, kad Samsung Galaxy S20 tarnautų ilgai ir sklandžiai? Įtakos turės daugybė veiksnių, tačiau bene vienas svarbiausių yra šiam telefonui skirtas dėklas. Įsigiję kokybišką ir stilingą dėklą, skirtą Samsung Galaxy S20 ne tik papildysite savo įvaizdį stilinga detale ir papuošite savo telefoną, bet ir apsaugosite jį nuo įbrėžimų, kurie galėtų dėl aštrių daiktų ar įdėjus telefoną į kuprinę, rankinę. Taip pat dėklas patikimai apsaugos telefoną ir nuo daugybės aplinkos veiksnių – drėgmės, UV spindulių, dulkių. Pas mus rasite įvairių tipų bei spalvų dėklų, skirtų šiam telefonui. Nežinantieji, kuriam teikti pirmenybę, turėtų rinktis bent kelis – ne tik skirtingus įvaizdžius galėsite kurti, bet ir būsite tikri, kad dėklą sugadinus, iš karto turėsite jį kuo pakeisti. Dėklus paprasta prižiūrėti – susikaupusius nešvarumus pašalinsite specialiomis valymo priemonėmis.

 • Galaxy S20 Plus

  Samsung Galaxy S20 Plus kur kas ilgiau išlaikys puikią pirminę būklę, jei nepamiršite įsigyti ir bent vieno dėklo, skirto šiam telefonui. Pas mus rasite įvairių spalvų bei tipų dėklų. Bet kuris iš jų ne tik pagyvins ūsų įvaizdį, betir papuoš telefoną, o svarbiausia – sušvelnins kritimo ar smūgio jėgą; apsaugos nuo neigiamo aplinkos poveikio, kurį galėtų sukelti temperatūrų svyravimai ar ore sklandančios kietosios dalelės. Ir tikrai netrūksta priežasčių, kodėl turėtumėte investuoti bent į keletą dėklų: skirtingi dėklai leis kurti skirtingus įvaizdžius – nuo solidaus klasikinio iki nerūpestingo laisvalaikio, o svarbiausia – pažeidus vieną dėklą, visada bus kuo pakeisti. Tad jūsų telefonui bus užtikrinta nepertraukiama apsauga.

 • Galaxy S20 Ultra

  Kad puikia pirmine išvaizda bei būkle Samsung Galaxy S20 Ultra telefonas jus džiugintų labai ilgai, nepamirškite jam skirto dėklo. Priežasčių, kodėl turėtumėte jį įsigyti, ne viena.
  Iš aukštos kokybės žaliavų pagamintas dėklas apsaugos telefoną nuo įvairios aplinkos veiksnių: kietųjų dalelių, drėgmės, UV spindulių. Ne paslaptis ir tai, išmanieji telefonai yra ypač jautrūs kritimui bei smūgiams. Jų jėga ir sukelta žala bus kur kas mažesnė, jei naudosite dėklą. Nereikia pamiršti, kad telefoną, esantį dėkle, drąsiai galėsite laikyti ir įvairiose vietose, kur gausu daiktų – kuprinėje, rankinėje, lagamine, sausakimšoje spintelėje ar stalčiuje. Na ir, žinoma, stilingai atrodantis dėklas puoš ir jūsų telefoną, ir jus. Dėklus paprasta prižiūrėti – ant jų susikaupusius nešvarumus, lengvai pašalinsite specialiomis valymo priemonėmis.

 • Galaxy S10 Lite

  Jei įsigijote Samsung Galaxy S10 Lite, tai tikrai netrūksta priežasčių, kodėl turėtumėte įsigyti ir šiam telefonui skirtą dėklą. – jis ne tik suteiks papildomo dekoratyvumo telefonui ar jūsų įvaizdžiui, bet ir apsaugos nuo įbrėžimų, įskilimų, įvairių aplinkos veiksnių, kurie gali paskatinti spartesnį nusidėvėjimą. Be to, sumažins ir kritimo ar smūgio jėgą. Telefoną, esantį apsauginiame dėkle, nesibaimindami galėsite laikyti įvairių daiktų pilname stalčiuje, rankinėje ar kuprinėje; palikti ten, kur šviečia saulė.
  Telefono dėklus yra paprasta prižiūrėti – ant jų susikaupusius nešvarumus lengvai pašalinsite specialiomis valymo priemonėmis. Pas mus rasite įvairių tipų, spalvų telefono dėklų, skirtų Samsung Galaxy S10 Lite.
  Nežinote, kurį iš šių dėklų pasirinkti? Rinkitės bent kelis – ne tik skirtingus įvaizdžius sukursite, bet ir būsite tikri, kad dėklą pažeidus, iš karto bus jį kuo pakeisti.

 • Galaxy Note 10 Lite
 • Galaxy Xcover Pro
 • Galaxy A11
 • Galaxy A41

  Jei vis dar svarstote, ar tikrai verta įsigyti dėklą, skirtą Samsung Galaxy A41, galite neabejoti, tai yra geras pasirinkimas dėl įvairių priežasčių. Visų pirmas, toks dėklas patikimai apsaugos telefoną nuo neigiamo aplinkos poveikio – šalčio, tiesioginių saulės spindulių, dulkių ir t.t. Antra – galite drąsiai laikyti telefoną daiktų pilnoje rankinėje, kuprinėje ar stalčiuje, nesibaimindami, kad bus sugadinta gaminio išvaizda. Ir trečia – turėsite dar vieną, puikų bei stilingą akcentą, kuris ne tik papuoš telefoną, bet ir papildys jūsų įvaizdį.

  Visi dėkliukai yra pagaminti iš aukštos kokybės žaliavų, tad jų priežiūra yra labai paprasta ir nereikalauja daug laiko. Viskas, ką tereikia padaryti, tai – tik reguliariai nuvalyti specialiomis servetėlėmis.

  Na, o, jei nežinote, kokiam dėklui teikti pirmenybę, įsigykite kelis. Tokiu būdu užtikrinsite nepertraukiamą gaminio apsaugą ir galėsite kurti įvairius derinius.

 • Galaxy M21
 • Galaxy A21S

  Ko gero, kiekvienas Samsung Galaxy A21S gerbėjas, galėtų išvardinti labai daug šio gaminio privalumų, Na, o kiekvienas atsakingas šio telefono gerbėjas, turėtų išvardinti ir daug būdų, kaip užtikrinti ilgą gaminio tarnavimą. Ir tinkamiausio atsakymo ilgai ieškoti nereikės – viskas, ką tereikia padaryti, tai tik įsigyti dėkliuką. Aukštos kokybės dėklų, skirtų šiam telefonui, rasite mūsų internetinėje parduotuvių. Jie pagaminti iš kruopščiai atrinktų žaliavų, todėl juos ypač paprasta prižiūrėti.

  Ypač džiugina tai, kad šie dėklai puikiai suderina praktišktumą ir estetiką. Jie patikimai apsaugo telefoną nuo dulkių, saulės spindulių, kaitros, švelnina kritimo bei smūgio jėgą. Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad dėklai atrodo ypač estetiškai, kad papuoš ne tik telefoną, bet ir jūsų kuriamą įvaizdį.

  Na, o, jei yra sunku apsispręsti, kurį dėklą pirkti, gali būti, kad ir nereikia tikslaus atsakymo – įsigykite visus patinkančius. Tokiu būdu turėsite daugiau laisvės kurti visus norimus įvaizdžius, o taip pat – būsite tikri, kad sugadinus vieną dėklą, bus kuo pakeisti.

 • Galaxy A31
 • Galaxy Note 20

  Turbūt būtų galima išvardinti labai daug dalykų, kurie reikalingi, norint, kad ką tik įsigytas Samsung Galaxy Note 20 tarnautų ilgai bei kokybiškai. Tačiau bene vienas pagrindinių akcentų yra dėkliukas, kuris patikimai apsaugos nuo daugybės įvairių veiksnių, o kartu ir užtikrins puikų estetinį vaizdą.

  Dėklai gaminami iš aukštos kokybės žaliavų, todėl užtikrinamas tvirtumas, stabilumas ir ypač lengva priežiūra – tereikia valyti specialiomis servetėlėmis. Dėklai patikimai apsaugos telefoną nuo aštrių daiktų, saulės spindulių, drėgmės; efektyviai sumažins smūgio jėgą.

  Jei manote, kad negalėjimas apsispręsti, kokį dėklę įsigyti yra jus kamuojanti problema, keiskite požiūrį. Negalėjimas apsispręsti yra ženklas, kad jums reikia įsigyti bent kelis dėklus, nes toks sprendimas turėtų ne vieną puikią pasekmę. Visų pirma, turėdami bent kelis skirtingus dėklus, jūs galėsite kurti skirtingus įvaizdžius. Antra, jeigu sugadinsite naudojamą dėklą, iš karto turėsite kuo pakeisti.

  Ne visų mūsų dienotvarkės susidėlioja taip, kad telefonas gulėtų ant rašomojo stalo – tenka jį įsimesti ir į didžiules, daiktų pilnas kuprines arba rankines. Ir būtent tie daiktai gali tapti priežastimi, dėl kurios jūsų mobilusis praras puikią pirminę išvaizdą kur kas greičiau nei iš tiesų galėtų. Įvairūs daiktai gali pažeisti telefoną, o ypač – ekraną. Tad dėklai patikimai apsaugos jūsų telefoną nuo neigiamo pačių įvairiausių daiktų poveikio.

 • Galaxy Note 20 Ultra

  Galima drąsiai sakyti, kad diena, kai įsigyjate Samsung Galaxy Note 20 Ultra, yra ta diena, kaip jūsų gyvenimas tampa dar įdomesniu, spalvingesniu bei įvairesniu. Tačiau tai taip pat yra ta diena, kai turite prisiimti daugiau atsakomybės ir tinkamai pasirūpinti savo naujuoju pirkiniu. Tačiau bene geriausia žinia yra ta, kad užtikrinti reikiamą priežiūra – nesudėtinga. Viskas, ką tereikia jums padaryti, tai tik įsigyti vieną ar kelis dėklus. Aukštos kokybės dėkliukų, skirtų šiems telefonams, rasite ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

  Dėklai, kuriuos galite įsigyti pas mus, yra pagaminti iš kruopščiai atrinktų žaliavų, todėl užtikrinamas tvirtumas, stabilumas, o prižiūrėti taip pat labai paprasta – tereikia kartas nuo karto nuvalyti specialiomis servetėlėmis. Bet kuris iš šių gaminių patikimai apsaugos telefono ekraną nuo įbrėžimų bei įtrūkimų, tiesioginių saulės spindulių, dulkių, drėgmės ir t.t. Telefono kritimas iš rankų ar nuo tam tikrų paviršių, taip pat nėra retas reiškinys. Tad dėklas efektyviai sumažins ir kritimo metu patiriamą smūgį. Ne paslaptis, ir tai, kad ypač didelę laiko dalį mūsų telefonai praleidžia ne ramiai gulėdami ant kokio nors lygaus paviršiaus, o kokioje nors erdvėje, pavyzdžiui, mūsų kuprinėje, rankinėje ar stalčiuje, kuriame gausu įvairių daiktų, kartais – net ir itin aštrių. Ko gero, nereikia ir sakyti, kokį poveikį tai gali turėti: šie daiktai gali pažeisti telefoną, ypač – ekraną. Na, o dėklai juos tikrai apsaugos nuo neigiamo poveikio.

 • Galaxy M31S
 • Galaxy M11
 • Galaxy M51
 • Galaxy S20 FE
 • Galaxy A42 5G
 • Galaxy Z Fold 2
 • Galaxy A12 2020 / 2021
 • Galaxy S21
 • Galaxy S21 Plus
 • Galaxy S21 Ultra
 • Galaxy A52 / A52s
 • Galaxy A32
 • Galaxy A72
 • Galaxy Xcover 5
 • Galaxy M12
 • Galaxy A02S
 • Galaxy A22
 • Galaxy Z Fold 3
 • Galaxy Z Flip 3
 • Galaxy M22
 • Galaxy M32
 • Galaxy M52 5G
 • Galaxy A03S
 • Galaxy S21 FE
 • Galaxy A13 5G / A04s
 • Galaxy A33 5G
 • Galaxy A53 5G
 • Galaxy S22
 • Galaxy S22 Plus
 • Galaxy S22 Ultra
 • Galaxy M23 5G
 • Galaxy A73 5G
 • Galaxy A13 4G
 • Galaxy M53 5G
 • Galaxy M13
 • Galaxy Xcover 6 Pro
 • Galaxy Z Fold 4
 • Galaxy Z Flip 4
 • Galaxy A23
 • Galaxy M33 5G
 • Galaxy A54 5G
 • Galaxy S23
 • Galaxy S23 Plus
 • Galaxy S23 Ultra
 • Galaxy A04
 • Galaxy A14 4G / 5G
 • Galaxy A34 5G
 • Galaxy A04e
puslapyje
Rodoma 1 - 60 iš 3367 dalykų
Rodoma 1 - 60 iš 3367 dalykų

Siekiant užtikrinti ilgą bei kokybišką Samsung įrenginio veikimą, labai svarbu ne tik jį naudoti laikantis visų rekomendacijų, bet ir apsaugoti nuo neigiamo aplinkos poveikio. Nors tokį poveikį gali sukelti labai daug įvairių veiksnių (saulė, lietus, šaltis, dulkės), nereikia manyti, kad kiekvienas iš jų reikalauja atskiro sprendimo – efektyviai apsaugai užtikrinti pakaks vos vieno gaminio, Samsung telefonui skirto dėklo. Be to, šie gaminiai svarbūs ne tik dėl savo praktinės, bet ir dėl estetinės funkcijos – papuoš bei atnaujins telefoną.

Kaip matyti iš modelių sąrašo, galimų pasirinkimų – ypač daug, todėl plačiau aptarsime tik kelis iš jų, tačiau prieš pasirinkdami, būtinai susipažinkite ir įvertinkite visus galimus pasirinkimus. Galite rinktis juodą atverčiamą dėklą iš serijos Telone Book Pocket, kuris užtikrins efektyvią apsaugą iš abiejų pusių; minimalistinius, tačiau stilingai atrodančius dėklus iš serijos Mercury Goospery Jelly Case, o taip pat ir ypač skaidrų bei ploną dėklą, pagamintą iš silikono. Ieškantiems lengvo svelnaus dėkliuko puikus pairinkimas iš serijos Mercury Soft Feeling; ypač ryškias arba priešingai – subtilias spalvas serijoje Mercury Goosepery Jelly Case; o taip pat ir įvairių, blizgučiais dekoruotų dėklų.