Birželio 7 - 9 dienomis - ATOSTOGAUJAME. Užakymai bus siunčiami nuo birželio 12d. Plačiau pristatymo sąlygose

Filtras

Skirta konkrečiam modeliui:
Ekrano apsaugos tipas:
Skyrelis kortelės/pinigams dėti:
Kroviklio tipas:
Magsafe:
Magnetinis laikiklis:

Gamintojai

Informacija

APPLE Yra 3997 prekių.

Subkategorijos

 • Apple dėklai

  Jei nusprendėte įsigyti garsųjį bei visame pasaulyje ypač palankiai vertinamą iPhone telefoną, tai kartu su juo turėtų būti įsigyjamas telefono dėklas. Dar išmintingesnis sprendimas – kelių dėklų įsigijimas, nes tokiu atveju galėsite juos nuolat keisti ir formuoti jums patinkančius įvaizdžius, o vienam patyrus rimtų pažeidimų, visada turėsite kuo pakeisti. Na, o svarbiausia – bus užtikrinta efektyvi apsauga. Pas mus rasite originalių bei patraukliai atrodančių dėklų, skirtų iPhone 5/5s/SE, iPhone 6 Plus / 6s Plus, iPhone 6/6s, iPhone 7 Plus / 8 Plus, iPhone 7/8, iPhone X / XS, iPhone XR, iPhone XS Max.

  Jei ieškote dėklo iPhone 5/5s/SE, jūsų laukia platus pasirinkimas. Jei jums ypač svarbu dekoratyvumas, rinkitės gėlėmis puoštu dėklus, tuo tarpu, jei norite šviesų pastelinių spalvų, atkreipkite dėmesį į Mercury iJelly Case Metal arba Mercury Goosepery Jelly Case dėklus. Jei jums yra ypač svarbi praktinė dėklo nauda, tokiu atveju verta rinkti knygutės tipo dėklus, kurių kišenėlėse galėsite laikyti svarbius dokumentus.

  iPhone 6/6S naudotojai gali rinktis skaidrius ir ypač plonus dėklus iš serijos Nilkin Nature. Tai – puikus pasirinkimas norintiems lengvumo, patogumo ir tuo pat metu – patikimos apsaugo įrenginiui. Ieškantiems gaivumo bei modernumo, patiks dėklai iš serijos Glass Case. Beje, tai ypač populiarūs pasirinkimai artėjant šiltajam sezonui. Pageidaujantiems aukščiausios estetikos išraiškos verta atkreipti dėmesį į seriją Floral Case, dėklus.

  Daugybė įvairių pasirinkimų laukia ir iPhone XR savininkų: solidžiai ir prabangiai atrodys juodos spalvos dėklai iš serijų Spigen ar Book Special Case. Taip pat rasite platų pasirinkimą skaidrių dėklų.

  Turite iPhone 7/8? Jį papuošti bei nuo neigiamo aplinkos poveikio apsaugoti galite taip pat įvairais dėklais, pradedant skaidriais iš silikono pagamintais dėklais ar dėklais, kurie yra ypač malonūs liesti, nes primena medvilnę ir užbaigiant tokių serijų kaip Mercury Goosepery Pearl Jelly Case, ar Ringke.

 • Apple iPhone...

  Telefono ekranas – yra viena labiausiai neigiamą aplinkos poveikį patiriančių telefono dalių: ekranas ne tik nuolat turi sąlytį su žmogaus rankomis, bet ir tuo atveju, jei pasirenkamas neatverčiamo tipo dėklas, patiria neigiamą šalčio, drėgmės, saulės spindulių bei kitų veiksnių poveikį. Be to, kiekvienas kritimas ar smūgis taip pat turi neigiamos įtakos. Dar daugiau – jei telefoną dažnai laikote vidinėse drabužių kišenėse, rankinėse, kuprinėse ir panašiose vietose, tokiu atveju nuolatinis ekrano sąlytis su įvairiais paviršiais, taip pat netrunka sukelti įvairių įbrėžimų bei įtrūkimų. Nė nereikia ir sakyti – visa tai ne tik gadina telefono išvaizdą, bet ir gali pabloginti vaizdo kokybę. Smulkūs kasdien naudojami daiktai – raktai, parkeriai, dildės, stalo įrankiai taip pat gali sukelti pažeidimų atrodo, kad telefono ekrano tyko vien tik pavojai, tad natūraliai kyla klausimas, kaip jį nuo viso to apsaugoti? Tačiau gera žinia ta, kad išeitis tikrai yra, o svarbiausia – ji pareikalaus tik kelių sekundžių jūsų brangaus laiko. Kad užtikrintumėte tinkamą ekrano apaugą nuo visų išvardintų veiksnių i maksimaliai pailgintumėte gaminio tarnavimo laiką, rinkitės apsaugines ekrano plėveles. Pas mus įsigysite apsauginių plėvelių bei grūdintų stiklų, skirtų iPhone 4/4s, iPhone 5/5s/SE, iPhone 6 Plus/6s Plus, iPhone 6/6s, iPhone 7 Plus/8 Plus, iPhone 7/8, iPhone X/XS, iPhone XR, iPhone XS Max.

  Jei jus domina apsauginiai stiklai, kviečiame rinktis iš nano, grūdintų bei 5D stiklų, kurie gali užtikrinti dalinę arba pilną įrenginio ekrano apsaugą. Jei norite, kad stiklas idealiai atitiktų įrenginio formas ir sudarytų vientisą gaminį, tokiu atveju verta rinktis lenktus stiklus.

  Apsauginės plėvelės, užklijuojamos vos per kelias sekundes, užtikrins patikimą ekrano apaugą nuo įbrėžimų bei UV spindulių, kurie, kaip pastebėjote, yra pavojingi ne tik žmogui, bet ir įrenginiams.

 • Apple iPad priedai
 • Apple iPhone dalys
 • Kiti Apple prietaisai
puslapyje
Rodoma 1 - 60 iš 3997 dalykų
Rodoma 1 - 60 iš 3997 dalykų

Apple – informacinių technologijų bendrovė, kurianti bei parduodanti programinę įrangą bei pasiūliusi pasauliui daug dėmesio vertų gaminių. Vienas iš jų yra iPhone, be kurio šiandien savo gyvenimo neįsivaizduoja daugybė pasaulio gyventojų. Puikių priedų rasite ir pas mus – siūlome įsigyti dėklų, apsauginių ekranų plėvelių ir kitų aksesuarų.

Apsaugoti iPhone nuo neigiamo aplinkos poveikio – būtina. Dulkės, drėgmė, šaltis ar kaitri saulė – visi šie veiksniai ilgainiui gali paskatinti iPhone nusidėvėjimą ir sukelti rimtų pažeidimų. Ar galima vos per kelias sekundes užtikrinti tinkamą apsaugą? Taip, jei pasirinksite iPhone telefonams skirtus dėklus. Pas mus rasite dėklų, skirtų įvairiems iPhone modeliams: iPhone 5, iPhone 7 / 8, iPhone XS MAX, iPhone 6/6S, Iphone XR ir t.t. Be to, reikia nepamiršti, kad šie dėklai atlieka ne tik praktinę, bet i estetinę funkciją, tad papuoš įrenginį bei leis kurti patinkantį stilių.

Jei naudojate iPad – puikų pagalbininką pramogaujant, studijuojant ar dirbant, nepamirškite tinkamai pasirūpinti ir juo. Pas mus rasite priedų, skirtų iPad 2/3/4, iPad 9.7 2017/2018, iPad Air/Air2, iPad Mini/2/3/4, iPad Pro 10.5, iPad Pro 9.7 užtikrinančių patikimą apsaugą nuo neigiamą poveikį galinčių padaryti aplinkos veiksnių.

Siekiantiems apsaugoti iPhone ekraną nuo išvaizdą gadinančių bei vaizdo kokybę galinčių pabloginti įbrėžimų, siūlome rinktis apsaugines ekrano plėveles. Jos ypač plonos, tad yra nepastebimos ir nesukelia diskomforto naudojantis įrenginiu. Pas mus rasite apsauginių ekrano plėvelių, skirtų šiems modeliams: iPhone 4/4s, iPhone 5/5s/SE, iPhone 6 Plus / 6s Plus, iPhone 6/6s, iPhone 7 Plus / 8 Plus, iPhone 7/8, iPhone X / XS, iPhone XR, iPhone XS Max.