Birželio 7 - 9 dienomis - ATOSTOGAUJAME. Užakymai bus siunčiami nuo birželio 12d. Plačiau pristatymo sąlygose

Filtras

Skirta konkrečiam modeliui:
Ekrano apsaugos tipas:
Skyrelis kortelės/pinigams dėti:

Gamintojai

Informacija

HUAWEI Yra 545 prekių.

Subkategorijos

 • HUAWEI dėklai

  Jei įsigijote Huawei telefoną, tačiau nenusipirkote jam skirto dėklo, tokiu atveju drąsiai galima sakyti, kad jūsų apsipirkimas dar nebaigtas, nes telefonui dėklas yra tiesiog būtinas. Jį turėtumėte įsigyti dėl daugybės priežasčių. Jų yra kur kas daugiau, nei jūs galite įsivaizduoti.

  Gyvename šalyje, kurioje vienas kitą keičia net metų laikai ir kiekviena iš jų pasižymi tam tikromis ypatybėmis, kurios ne tik džiugina, bet ir gali pridaryti tam tikros žalos. Jei vasarą galime mėgautis intensyviais saulės spinduliais, tai rudenį netrūksta drėgmės; jei žiemai būdingos šalčio bangos, tai atėjus pavasariui orą papildo akimi vos įžiūrimos žiedadulkės. Visi šie, metų laikams būdingi veiksniai gali ne tik nudžiuginti, bet ir atnešti žalos, o jūsų išmanusis telefonas yra vienas iš tų, kuris taip pat gali nukentėti. Ką tik išvardinti veiksniai, tokie kaip, UV spinduliai, drėgmė, šaltis, žiedadulkės, o taip ir kiti, gali pažeisti telefono išvaizdą, sutrikdyti jo veikimą ir sutrumpinti tarnavimo laiką. Taip pat gali sukelti rimtus gedimus ir pareikalauti remonto išlaidų. Na, o, kur dar neatsargus elgesys, kuris tam tikrose situacijose yra būdingas kiekvienam iš mūsų. Kaip matyti, egzistuoja daugybė veiksnių, nuo kurių gali nukentėti jūsų Huawei telefonas, tad pats metas užbėgti šiems nemaloniems įvykiams už akių ir įsigyti bent keletą dėklų. Jie, beje, svarbūs ne tik dėl savo praktinės funkcijos – reikia pastebėti, kad tai yra puikus būdas ne tik atnaujinti pabodusią telefono išvaizdą, bet ir suteikti išbaigtumo stiliui. Pas mus rasite pačių įvairiausių dėklų – minimalistinių ir gausiai puoštų dekoracijomis; vienspalvių ir daugiaspalvių, atverčiamų bei viengubų; užtikrinančių dalinę arba pilną įrenginio apsaugą ir net tokių, kurie sukurs papildomos erdvės svarbiems dokumentams laikyti.

  Visai nesvarbu, kokio tipo dėklą nuspręsite įsigyti – visus juos bus paprasta prižiūrėti ir šiam tikslui nereikės skirti daug laiko.

 • HUAWEI apsauginės...

  Nors visos telefono dalys yra vertos vienodo rūpesčio, dėmesio bei priežiūros, reikia pastebėti, kad kai kurio iš jų kur kas dažniau liečiasi su įvairiais paviršiais, o taip pat yra didesnė tikimybė, kad bus pažeistos. Viena tokių telefono dalių yra telefono ekranas. Jį ne tik liečiame pirštais po keliolika ar net keliasdešimt kartų kasdien, tačiau galima ir aplinkos poveikis. Šios priežastys reiškia tik vieną – telefono ekranui būtina apsauga. Ir net tuo atveju, jei esate įsigiję dėklą, nemanykite, kad užtikrins visapusišką apsaugą – apsauginės plėvelės ekranui yra tiesiog būtinos. Dar išmintingesnis sprendimas – įsigyti bent kelias plėvelės iš karto, kad iškilus poreikiui iš karto galėtumėte pakeisti pažeistą plėvelę nauja ir nepertraukti telefono ekrano apsaugos.

  Rinkitės apsaugines plėveles ar įvairių tipų apsauginius stiklus. Priklausomai nuo gaminio, užtikrinama dalinė arba visiška apsauga ekranui. Siekiant maksimalaus sprendimo tokiu atveju, pirmenybę reikėtų rinktis plėvelėms ar stiklams, apsaugantiems visą ekraną.

  Pas mus rasite kokybiškų ekrano apsaugų, skirtų įvairiems Huawei telefonams.

  Nesibaiminkite, kad šie papildomi sprendimai, nešantys tiek daug naudos, pareikalaus sudėtingos priežiūros ir jūsų laiko. Siekiant užtikrinti tinkamą jų priežiūrą, viskas, ką reikės padaryti, tai – tik nuvalyti ekrano plėvelę ar stiklą servetėle, kuri vos per kelias sekundes efektyviai pašalins pirštų žymes, riebalų dėmes ar kitus nešvarumus.

 • Huawei planšečių priedai
 • Kiti Huawei prietaisai
puslapyje
Rodoma 1 - 60 iš 545 dalykų
Rodoma 1 - 60 iš 545 dalykų

Įsigijote Huawei išmanųjį telefoną? Išbandykite visas jo teikiamas galimybes; puoškite jo išvaizdą bei apsaugokite nuo neigiamo aplinko poveikio, pasirinkdami kokybiškus bei patrauklius atrodančius priedus ir aksesuarus, kurių rasite mūsų internetinėje parduotuvėje. Pas mus rasite didelį pasirinkimą telefonų dėklų, apsauginių ekrano plėvelių, skirtų įvairių modelių Huawei telefonams.

Dėklai, skirti Huawei telefonams, atlieka tikrai daugiau nei vieną funkciją, tad yra puiki investicija tiems, kurie mėgsta naudingus pirkinius. Jais ne tik atnaujinsite telefono išvaizdą, bet ir galėsite formuoti jums patinkantį stilių. Tačiau bene labiausiai dėmesio verta šių dėklų savybė yra ta, kad juos naudodami maksimaliai apsaugosite įrenginį, tad galėsite mėgautis ilgu tarnavimo laiku. Mobiliųjų telefonų gamintojai yra linkę tvirtinti, kad visi įsigyti telefonai tarnautų gerokai ilgiau, jei būtų tinkamai apsaugoti nuo neigiamo aplinkos poveikio, kuris yra įvairiapusis. Huawei dėklas telefonui – tik viena pirkinys, o nauda – keleriopa, tad jį įsigyti tiesiog būtina.

Daug naudos atnešti gali ir vos pastebimos arba beveik nepastebimos, tačiau labai vertingos apsauginės ekrano plėvelės telefonui. Pas mus rasite įvairių kokybiškų ekrano apsaugos sprendimų skirtingų modelių Huawei telefonams. Kiekvienas iš jų užtikrina puikią apsaugą nuo įbrėžimų bei įtrūkimų, tačiau, jei pageidaujate maksimalios apsaugos, vertėtų iš karto įsigyti bent kelias apsaugines plėveles – jei vieną sugadinsite, iš karto galėsite pakeisti nauja, tokiu būdu garantuodami nepertraukiamą telefono ekrano apsaugą.

Huawei planšetės – dar vienas populiarus šių dienų pasirinkimas, užtikrinantis kokybišką ir patrauklų studijų ar darbo procesą, o taip pat galintis praturtinti laisvalaikį. Šią planšetę įsigijote ir jūs? Užsukite pas mus – rasite kokybiškų priedų įrenginiui.

Įvairios priežastys lemia tai, kad laikui bėgant telefonų dalys yra nebetinkamos naudoti, tad siekiant užtikrinti sklandų telefono veikimą, jas būtina pakeisti naujomis. Kokybiškų Huawei telefonui skirtų detalių rasite pas mus.

Huawei telefonas – įrenginys, kuris gali stipriai pakeisti jūsų kasdienybę: paversti ją patogesne, turiningesne bei įdomesne, tačiau visa tai įmanoma tik naudojant šiam telefonui skirtus priedus bei aksesuarus.