Birželio 7 - 9 dienomis - ATOSTOGAUJAME. Užakymai bus siunčiami nuo birželio 12d. Plačiau pristatymo sąlygose

Filtras

Ekrano apsaugos tipas:
Laido tipas:
Kroviklio tipas:
Apyrankės plotis:
Kroviklio jungtis:

Gamintojai

Informacija

Kita Yra 311 prekių.

Subkategorijos

 • Kita
 • Elektriniai paspirtukai
 • Apsaugos priemonės
 • Nešiojamų kompiuterių...

  Nešiojamas kompiuteris, kaip jau galima suprasti iš įrenginio pavadinimo, ir yra skirtas tam, kad juo galėtume naudotis ne tik būdami namuose, bet ir pasiimti jį su savimi vykdami į darbą, mokymosi įstaigą, kavinę, biblioteką arba gamtą. Tačiau visai nesvarbu, kaip ilgai truks ši kelionė – vos keliolika minučių ar pusdienį, nepamirškite, kad nešiojamasis kompiuteris turėtų būti patalpintas į dėklą. Šis gaminys ne tik apsaugos nešiojamąjį kompiuterį nuo nešvarumų, kietųjų dalelių; drėgmės, šalčio ar intensyvių saulės spindulių, bet ir sušvelnins smūgio ar kritimo jėgą. Išvardinti veiksniai – vieni dažniausių, lemiančių greitesnį nei įprasta nešiojamojo kompiuterio nusidėvėjimą. Tad įsigiję dėklą ne tik sumažinsite spartaus nusidėvėjimo, bet ir remonto tikimybę. Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad nešiojamojo kompiuterio dėklas palengvina ir supaprastina transportavimo procesą – jei keliausite pėsčiomis, krepšį tiesiog galėsite nešti už tvirtos ir stabilios rankenos, o vykstantieji transporto priemone, dėklą galės įkurdinti ant galinė sėdynės ar patalpinti į daiktams skirtą laikyti lentynėlę.
  Pas mus rasite iš aukštos kokybės žaliavų pagamintų, stilingų, įvairių spalvų bei stilių nešiojamųjų kompiuterių dėklų, kurie puikiai tiks tiek kūrybinės profesijos atstovui, tiek solidžiam verslininkui, tiek mokyklą ar universitetą tebelankančiam jaunuoliui.
  Kad išsirinkti būtų lengviau, pirmiausia įvertinkite savo nešiojamojo kompiuterio ekrano įstrižainę ir dėklą rinkitės atsižvelgdami į šį parametrą. Jei norite, kad dėkle atsirastų vietos ne tik nešiojamam kompiuteriui, bet ir kanceliarijos reikmenimis, rinkitės gaminį su papildomais skyreliais ar kišenėlėmis.
  Dėklai nešiojamiems kompiuteriams – ypač patraukli investicija, norintiems kuo ilgiau išsaugoti puikią pirminę šio įrenginio būklę bei užtikrinti patogų ir saugų jo transportavimą.

 • USB Atmintinės

  Ne paslaptis, kad išmaniuosiuose telefonuose šiandien telpa kur kas daugiau nei vien tik mums svarbių asmenų vardai ir telefonų numeriai: muzika, vaizdo bei garso įrašai, nuotraukos – visa tai taip pat galime rasti dažno vartotojo telefone. Tačiau neretai tenka susidurti su situacija, kuomet telefone esantys failai negali likti ten, kur yra – būtina perkelti juos kur nors, kur būtų užtikrintas ne tik maksimalus saugumas, privatumas, bet ir, esant, poreikiui, ir vėl būtų galima sugrąžinti failus į telefoną ar kitą įrenginį, pavyzdžiui, kompiuterį. Taigi, tokiu atveju ypač puikiu pasirinkimu tampa USB atmintinės. Ją ypač pravartu įsigyti ir tiems, kurie mėgsta daug fotografuoti telefonu: jei išvyksite toli nuo namų, būtinai pasirinkite su savimi ir atmintuką – nuotraukų galerijai prisipildžius, galėsite jas perkelti į USB atmintinę.
  Pas mus rasite įvairios talpos USB atmintinių. Bendradarbiavimas su visame pasaulyje puikiais žinomais tiekėjais užtikrina, kad savo klientams siūlome tik aukštos kokybės gaminius. USB atmintinės yra ne tik stilingo, bet ir ergonomiško dizaino, tad jas ypač patogu naudoti. Puikiai tiks vaizdo bei garso įrašų, nuotraukų išsaugojimui.
  Pas mus rasite įvairios talpos USB atmintinių. Ir būtent talpa yra vienas pagrindinių kriterijų, į kurį reikėtų atsižvelgti renkantis šį gaminį – kuo daugiau failų norite sutalpinti, tuo didesnės atminties gaminį reikėtų pasirinkti.
  Pasirūpinkite svarbios informacijos privatumu bei išsaugojimu.

 • Pieštukai - Stylus

  Šiandien savo gyvenimo jau nebegalime įsivaizduoti be planšetės, išmaniojo telefono bei kitų tokio pobūdžio įrenginių. Nors šie įrenginiai yra vertinami kaip ypač ergonomiški bei patogūs naudoti, verta akcentuoti, kad ekrano lietimas daugeliui žmonių tampa ne itin tinkančiu bei patinkančiu procesu. Dauguma žmonių sako, kad tai – tiesiog nepatogu ir kartais prireikia ne vieno bandymo, kad būtų galima pasiekti tikslą. Tačiau šiandien šį procesų tikrai galite paversti maksimaliai patogiu. Viskas, ką tereikia padaryti – tai tik įsigyti pieštuką, skirtą ekrano lietimui.

  Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite pieštukų, skirtų įvairių modelių planšetėms bei išmaniesiems telefonams (tad pirkdami, atidžiai įvertinkite, kokio modelio gaminiui yra skirtas pieštukas). Visų pieštukai – patrauklaus bei ergonomiško dizaino, tad atrodo estetiškai, o jais naudotis – ypač paprasta. Ypač nedideli bei lengvi – tikrai neužims daug vietos, kad ir kur bebūtumėte.

  Šie pieštukai leis jums suprasti, ką reiškia patogus naudojimąsis planšetiniu kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu. Išvykstate į ilgą kelionę? Įdėkite pieštuką į apsauginį dėklą, kad jis būtų apsaugotas nuo neigiamo aplinkos poveikio. Taip pat venkite palikti gaminį ten, kur jį galėtų pasiekti intensyvūs saulės spinduliai, drėgmė. Naudokite tik pagal instrukcijas. Na, ir, žinoma, nesunku pastebėti, kad šie pieštukai tokie stilingi, kad taps viena patraukliausių jūsų įvaizdžio detalių. Galite rinktis skirtingas spalvas.

 • Laikrodžių įkrovikliai

  Greitam ir kokybiškam laikrodžiui įkrovimui pas mus galite įsigyti įkroviklių. Prekiaujame įvairių gamintojų USB laikrodžių pakrovėjais. Perkantiems svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad pakrovėjas būtų pritaikytas konkrečiam modeliui, nurodytam aprašyme.

  Šių gaminių laido ilgis paprastai siekia 100 cm, todėl lengva ir patogu naudoti. Įkrovikliai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, todėl užtikrinamas ilgas bei patikimas gaminio tarnavimas. Kita vertus nereikia pamiršti, kad ne ką mažiau svarbi gaminio eksploatacija bei priežiūra. Tad prieš pradėdami naudoti įkroviklį, atidžiai susipažinkite su gaminio instrukcijomis ir jų laikykitės; nenaudokite gaminio ilgiau, nei jo reikia laikrodžiui įkrauti. Nepalikite įkroviklio ten, kur jį galėtų pasiekti intensyvūs tiesioginiai saulės spinduliai, drėgmė, jūsų mažamečiai vaikai ar naminiai gyvūnai. Kraukite tik nurodyta srove, kad kroviklis nesugestų. Jei pažeidėte įkroviklį, nebenaudokite. Viena dažniausių priežasčių, dėl kurios įkroviklių tampa nenaudojamu, laido pažeidimas. Taip dažniausiai nutinka dėl neatsargių ar staigių judesių – iš pradžių atsiranda mikro įtrūkimai, kurie ilgainiui didėja, kol įkroviklis visiškai nebegali atlikti savo funkcijos. Taigi, reikia tiek nedaug, kad bet kuris iš šių įkroviklių tarnautų ypač ilgai – venkite staigių, neatsargių judesių, nelankstykite, netempkite laido.

  Ergonomiškas įkroviklių dizainas garantuoja lengvą naudojimąsi. Įkrovikliai ypač kompaktiški, paprasta pasiimti su savimi vykstant į keliones – tikrai neprireiks daug vietos. Kelionių metu geriausia įkroviklį laikyti apsauginėje dėžutėje arba maišelyje – tokiu būdu apsaugosite gaminį nuo neigiamo aplinkos poveikio.

 • Apyrankės laikrodžiams
 • Ekrano apsaugos...
puslapyje
Rodoma 1 - 60 iš 311 dalykų
Rodoma 1 - 60 iš 311 dalykų