Gamintojai

Informacija

Kita Yra 178 prekių.

Subkategorijos

 • Kita
 • Elektriniai paspirtukai
 • Apsaugos priemonės
 • Nešiojamų kompiuterių...

  Nešiojamas kompiuteris, kaip jau galima suprasti iš įrenginio pavadinimo, ir yra skirtas tam, kad juo galėtume naudotis ne tik būdami namuose, bet ir pasiimti jį su savimi vykdami į darbą, mokymosi įstaigą, kavinę, biblioteką arba gamtą. Tačiau visai nesvarbu, kaip ilgai truks ši kelionė – vos keliolika minučių ar pusdienį, nepamirškite, kad nešiojamasis kompiuteris turėtų būti patalpintas į dėklą. Šis gaminys ne tik apsaugos nešiojamąjį kompiuterį nuo nešvarumų, kietųjų dalelių; drėgmės, šalčio ar intensyvių saulės spindulių, bet ir sušvelnins smūgio ar kritimo jėgą. Išvardinti veiksniai – vieni dažniausių, lemiančių greitesnį nei įprasta nešiojamojo kompiuterio nusidėvėjimą. Tad įsigiję dėklą ne tik sumažinsite spartaus nusidėvėjimo, bet ir remonto tikimybę. Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad nešiojamojo kompiuterio dėklas palengvina ir supaprastina transportavimo procesą – jei keliausite pėsčiomis, krepšį tiesiog galėsite nešti už tvirtos ir stabilios rankenos, o vykstantieji transporto priemone, dėklą galės įkurdinti ant galinė sėdynės ar patalpinti į daiktams skirtą laikyti lentynėlę.
  Pas mus rasite iš aukštos kokybės žaliavų pagamintų, stilingų, įvairių spalvų bei stilių nešiojamųjų kompiuterių dėklų, kurie puikiai tiks tiek kūrybinės profesijos atstovui, tiek solidžiam verslininkui, tiek mokyklą ar universitetą tebelankančiam jaunuoliui.
  Kad išsirinkti būtų lengviau, pirmiausia įvertinkite savo nešiojamojo kompiuterio ekrano įstrižainę ir dėklą rinkitės atsižvelgdami į šį parametrą. Jei norite, kad dėkle atsirastų vietos ne tik nešiojamam kompiuteriui, bet ir kanceliarijos reikmenimis, rinkitės gaminį su papildomais skyreliais ar kišenėlėmis.
  Dėklai nešiojamiems kompiuteriams – ypač patraukli investicija, norintiems kuo ilgiau išsaugoti puikią pirminę šio įrenginio būklę bei užtikrinti patogų ir saugų jo transportavimą.

 • USB Atmintinės

  Ne paslaptis, kad išmaniuosiuose telefonuose šiandien telpa kur kas daugiau nei vien tik mums svarbių asmenų vardai ir telefonų numeriai: muzika, vaizdo bei garso įrašai, nuotraukos – visa tai taip pat galime rasti dažno vartotojo telefone. Tačiau neretai tenka susidurti su situacija, kuomet telefone esantys failai negali likti ten, kur yra – būtina perkelti juos kur nors, kur būtų užtikrintas ne tik maksimalus saugumas, privatumas, bet ir, esant, poreikiui, ir vėl būtų galima sugrąžinti failus į telefoną ar kitą įrenginį, pavyzdžiui, kompiuterį. Taigi, tokiu atveju ypač puikiu pasirinkimu tampa USB atmintinės. Ją ypač pravartu įsigyti ir tiems, kurie mėgsta daug fotografuoti telefonu: jei išvyksite toli nuo namų, būtinai pasirinkite su savimi ir atmintuką – nuotraukų galerijai prisipildžius, galėsite jas perkelti į USB atmintinę.
  Pas mus rasite įvairios talpos USB atmintinių. Bendradarbiavimas su visame pasaulyje puikiais žinomais tiekėjais užtikrina, kad savo klientams siūlome tik aukštos kokybės gaminius. USB atmintinės yra ne tik stilingo, bet ir ergonomiško dizaino, tad jas ypač patogu naudoti. Puikiai tiks vaizdo bei garso įrašų, nuotraukų išsaugojimui.
  Pas mus rasite įvairios talpos USB atmintinių. Ir būtent talpa yra vienas pagrindinių kriterijų, į kurį reikėtų atsižvelgti renkantis šį gaminį – kuo daugiau failų norite sutalpinti, tuo didesnės atminties gaminį reikėtų pasirinkti.
  Pasirūpinkite svarbios informacijos privatumu bei išsaugojimu.

 • Pieštukai - Stylus
 • Laikrodžių įkrovikliai
puslapyje
Rodoma 1 - 60 iš 178 dalykų
Rodoma 1 - 60 iš 178 dalykų