Filtras

Ekrano apsaugos tipas:

Gamintojai

Informacija

Aksesuarai Yra 991 prekių.

Subkategorijos

 • Adapteriai

  Siekiant užtikrinti kokybišką ir visavertį naudojimąsi išmaniaisiais įrenginiais, adapteriai, kortelių skaitytuvai – tiesiog būtinos detalės. Rasite stilingų, kokybiškų, visavertį naudojimąsi išmaniaisiais įrenginiais užtikrinančių priedų.
  Išmanieji įrenginiai gali labai daug ir tik nuo jūsų pačių priklauso, ar pasinaudosite visomis jų teikiamomis galimybėmis. Na, o mūsų siūlomi įsigyti įrenginiai, padės tai užtikrinti.

 • Ausinės

  Įvairių gamintojų telefonų ausinės ir laisvų rankų įranga – klausykite muzikos, naudodamiesi savo mobiliuoju įrenginiu ir saugiai kalbėkite telefonu automobilyje ar darydami kitus darbus. Siūlome platų ausinių pasirinkimą puikiomis kainomis. Įvairių spalvų Apple, Samsung, Huawei, Sony, LG ir kitų gamintojų ausinės turi 3,5 mm jungtį ir tinka telefonams, planšetiniams kompiuteriams bei kitiems įrenginiams. Taip pat siūlome rinktis įžymiąsias Beats ir JBL ausines ir nevaržomai klausytis muzikos kur tik bebūtumėte. Šių gamintojų ausinės ne tik džiugins puikiu garsu, bet ir stilingu dizainu. Aktyviems muzikos mylėtojams siūlome sportuojantiems skirtas mobiliųjų prietaisų ausines, kurios nevaržys judesių ir leis patogiai sportuoti mėgaujantis kokybiškais muzikos garsais. Visos ausinės yra lengvai valdomos ir patogiai užsidedamos. Įvairių spalvų, patogiai naudojama „Bluetooth“ laisvų rankų įranga suteiks galimybę saugiai vairuoti ar atlikti kitus darbus ir tuo pačiu metu kalbėtis telefonu.

 • Automobiliniai...

  Įvairių spalvų ir amperažo automobiliniai mobiliųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių įkrovikliai. Visi siūlomi mobiliųjų telefonų įkrovikliai yra funkcionalūs bei ergonomiško dizaino, tausojantys jūsų įrenginio bateriją ir netrumpinantys jos tarnavimo laiko. Su šiais įkrovikliais galėsite nesibaiminti, kad išsikrovus mobiliajam telefonui liksite nepasiekiamas. Galite rinktis vieno, dviejų ir trijų USB jungčių automobilinius įkroviklius, su kuriais greitai, paprastai ir saugiai įkrausite savo mobilaus įrenginio bateriją. Automobiliniai įkrovikliai ir adapteriai pritaikyti konkrečiam mobilaus įrenginio gamintojui arba yra universalūs. Kokybiško plastiko ar metaliniai įkrovikliai mobiliems prietaisams yra stilingo dizaino, puikiai tinkantys prie automobilio interjero. Taip pat siūlome „Bluetooth“ ryšį turinčius automobilinius įkroviklius bei mobiliųjų įrenginių įkroviklius su laidu.

 • Automobiliniai laikikliai

  Siekiantiems patogaus ir saugaus mobilių įrenginių naudojimo automobiliuose, siūlome įsigyti automobilinius laikiklius arba neslystančius kilimėlius mobiliesiems telefonams. Automobiliniai laikikliai mobiliesiems prietaisams tvirtinami automobilio salone ir nepalieka jokių žymių, yra paprastai uždedami ir nuimami. Su automobiliniais laikikliais galėsite patogiai naudotis telefonu su įjungtu garsiakalbiu ar „Bluetooth“ įranga bei sekti navigacijos nurodymus. Universalūs magnetiniai automobiliniai laikikliai tinka visiems mobiliųjų įrenginių modeliams ir turi magnetinę detalę, tvirtinamą prie įrenginio. Į automobiliniai laikiklius su slenkančia dalimi patogiai įstatysite daugumą standartinio dydžio telefonų. Rinkitės įvairių spalvų laikiklius, derančius prie jūsų automobilio interjero. Šie laikikliai mobiliesiems prietaisams kabinami automobilio salone ir nepalieka jokių žymių – yra paprastai tvirtinami prie automobilio salono grotelių arba stiklo ir taip pat paprastai nuimami.

 • Nešiojamos kolonėlės
 • Selfie lazdos
 • Atminties kortelės

  Nesunku pastebėti, kad išmanieji telefonai ne tik suteikia galimybę mums bendrauti su toli esančiais žmonėmis, bet ir gerokai paįvairina, praturtina mūsų laisvalaikį: galime klausytis mėgstamos muzikos, žiūrėti filmus ar vaizdo klipus; skaityti knygas, žaisti žaidimus, o taip pat – fotografuoti bei dalintis įmažintomis akimirkomis. Tačiau tam, kad šių failų galėtume savo telefone sutalpinti kuo daugiau, būtina rinktis atminties kortelę.
  Pas mus rasite įvairių gamintojų, talpos bei komplektacijos kortelių. Kaip išsirinkti tinkamiausią? Vienas svarbiausių dalykų, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra kortelės atmintis: kuo ji didesnė, tuo daugiau failų galėsite sutalpinti. Taip pat nereikia pamiršti ir komplektacijos – kai kurios atminties kortelės yra parduodamos be adapterio, tad jį turėtumėte įsigyti papildomai, kad galėtumėte sėkmingai perkelti failus iš įrenginio. Prekiaujame patikimų, visame pasaulyje garsių gamintojų atminties kortelėmis, todėl užtikriname puikią gaminio kokybę.
  Jei vis dar svarstote, ar iš tiesų verta investuoti į šį pirkinį, akivaizdu, kad tikrai netrūksta priežasčių, kodėl turėtumėte pasielgti būtent taip Visų pirma, atminties kortelė užtikrins, kad jūsų telefone sutilps kur kas daugiau failų, nei tilptų tuo atveju, jei atminties kortelės nebūtų. Taigi, tai reiškia puikius dalykus: galėsite įkelti daug muzikos, įrašų, žaidimų ir mėgautis ypač turiningu laisvalaikiu, nepaisant to, kur bebūtumėte. Antra, galėsite užfiksuoti daug svarbių akimirkų, nesibaimindami dėl vietos trūkumo įrenginyje.
  Atminties kortelės – paprasčiausias bei greičiausias būdas sutalpinti daug reikalingų failų išmaniajame telefone.

 • Telefonų įkrovikliai

  Telefonų įkrovikliai įvairių gamintojų mobiliesiems telefonams puikiomis kainomis. Šie mobiliųjų telefonų priedai skirti patogiam ir saugiam jūsų įrenginio įkrovimui. Kokybiški, originalūs įkrovikliai tausos jūsų telefono bateriją, prailgins jos tarnavimo laiką ir leis ilgiau naudoti mobilųjį telefoną. Galite rinktis įkroviklius telefonams su greitojo įkrovimo funkcija ir taip sutaupyti savo laiką. Dauguma mobiliųjų telefonų įkroviklių, esant reikalui, tinkami ir planšetiniams kompiuteriams. Belaidžiai įkrovikliai mobiliems telefonams leis patogiai įkrauti įrenginius nenaudojant jų jungčių. Tereikia padėti mobilųjį telefoną ant belaidžio įkroviklio ir luktelėti. Funkcionalūs ir ergonomiško dizaino telefonų įkrovikliai bus geriausia pagalba kelionėse – visi įkrovikliai yra nedideli ir itin lengvi. Taip pat mobiliųjų telefonų įkrovikliai turi USB jungtis, todėl telefoną galėsite pakrauti ne tik nuo elektros lizdo, bet ir nuo kompiuterio.

 • USB Atmintinės

  Ne paslaptis, kad išmaniuosiuose telefonuose šiandien telpa kur kas daugiau nei vien tik mums svarbių asmenų vardai ir telefonų numeriai: muzika, vaizdo bei garso įrašai, nuotraukos – visa tai taip pat galime rasti dažno vartotojo telefone. Tačiau neretai tenka susidurti su situacija, kuomet telefone esantys failai negali likti ten, kur yra – būtina perkelti juos kur nors, kur būtų užtikrintas ne tik maksimalus saugumas, privatumas, bet ir, esant, poreikiui, ir vėl būtų galima sugrąžinti failus į telefoną ar kitą įrenginį, pavyzdžiui, kompiuterį. Taigi, tokiu atveju ypač puikiu pasirinkimu tampa USB atmintinės. Ją ypač pravartu įsigyti ir tiems, kurie mėgsta daug fotografuoti telefonu: jei išvyksite toli nuo namų, būtinai pasirinkite su savimi ir atmintuką – nuotraukų galerijai prisipildžius, galėsite jas perkelti į USB atmintinę.
  Pas mus rasite įvairios talpos USB atmintinių. Bendradarbiavimas su visame pasaulyje puikiais žinomais tiekėjais užtikrina, kad savo klientams siūlome tik aukštos kokybės gaminius. USB atmintinės yra ne tik stilingo, bet ir ergonomiško dizaino, tad jas ypač patogu naudoti. Puikiai tiks vaizdo bei garso įrašų, nuotraukų išsaugojimui.
  Pas mus rasite įvairios talpos USB atmintinių. Ir būtent talpa yra vienas pagrindinių kriterijų, į kurį reikėtų atsižvelgti renkantis šį gaminį – kuo daugiau failų norite sutalpinti, tuo didesnės atminties gaminį reikėtų pasirinkti.
  Pasirūpinkite svarbios informacijos privatumu bei išsaugojimu.

 • Universalūs telefonų...
 • Universalios ekrano...
 • Išorinės baterijos...

  Išorinės baterijos (powerbank) – puiki išeitis tiems, kurie mobiliuosius telefonus, muzikos grotuvus, fotoaparatus, planšetinius bei nešiojamus kompiuterius naudoja itin aktyviai. Nerizikuokite, kad keliaujant jūsų įrenginys išsikraus, o jūs neturėsite elektros lizdo šalia – lengvas ir kokybiškas nešiojamas įkroviklis visada ateis į pagalbą. Su nešiojama baterija galėsite įkrauti visus įrenginius, turinčius USB jungtis. Stilingo dizaino, įvairiaspalvės išorinės baterijos ne tik bet kada papildys jūsų mobilaus įrenginio baterijos atsargas, bet ir papuoš darbo stalą. Nešiojami įkrovikliai greitai ir saugiai įkraus jūsų įrenginio bateriją, drauge ją tausodami ir netrumpindami jos gyvavimo laiko. Nešiojamos baterijos pačios yra greitai įkraunamos, naudojant elektros lizdą ar saulės energiją bei atsparios vandeniui.

 • Kita
 • Planšetinių...

  Planšetinis kompiuteris – vienas šiandien dažniausiai naudojamų įrenginių. Pasirūpinkite jo išvaizda bei apsauga nuo neigiamą poveikį galinčių padaryti veiksnių, įsigydami stilingus ir kokybiškus dėklus ar priedus. Universalūs, ryškių spalvų dėklai puikiai tinka tiek studijuojantiems, tiek dirbantiems, tiek daug keliaujantiems. Dar vienas pasirinkimas – serijos Mercury Fancy Diary dėklai, skirti Apple iPadAir 2 planšetėms. Tech Protect serija apima dėklus, skirtus Apple iPad Air, Apple iPad Mini 4, Apple iPad 10,5. Visi siūlomi dėklai – lengvi, tačiau tvirti ir stabilūs, lengvai prižiūrimi ir ilgai tarnaujantys. Aukščiausios kokybės, klasikinio dizaino iCarer Xoomz dėklai tiks kiekvienam norinčiam atrodyti dar solidžiau.

 • USB Laidai

  USB laidai įvairių gamintojų mobiliesiems telefonams, planšetiniams ar nešiojamiems kompiuteriams, fotoaparatams bei muzikos grotuvams. USB laidai yra įvairaus ilgio bei spalvų, tad nesunkiai išsirinksite sau tinkamiausią. Visi USB laidai yra itin funkcionalūs, tinkami konkrečiam gamintojui arba universalūs – turi USB, micro USB, Type C, „Lightning“ jungtis ir jų kombinacijas. Šiuos USB laidus galite saugiai naudoti mobilaus įrenginio įkrovimui bei informacijos perkėlimui. Galite rinktis kokybiškus USB laidus su pašvietimu bei magnetinius USB laidus. Saugiai, paprastai ir patogiai naudokitės savo įrenginių galimybėmis su šiais USB laidais.

 • Priedai dviračiams

  Ko gero, nereikia ir sakyti, kad pasivažinėjimas dviračiu yra labai naudingas mūsų savijautai – tie, kurie reguliariai skiria tam laiko, džiaugiasi ne tik dailesnėmis kūno linijomis, bet ir didesne fizine ištverme; geresne emocine būkle ir kur kas dažniau būna geros nuotaikos. Be to, pasivažinėjimas dviračiu gali būti puikus, o svarbiausia – visiškai natūralus būdas atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos ar savaitės. Tačiau tam, kad ši veikla būtų labai smagi ar dar labiau naudinga, verta su savimi turėti ir išmanųjį telefoną – juo keliaudami galėsite klausytis nuotaikingos muzikos ar vertingo garso įrašų, paskaitų, audio knygų ir t.t. Tačiau tam, kad važiuoti būtų patogu ir nekiltų grėsmė jūsų ar kitų eismo dalyvių saugumui, verta prisiminti – telefonas turi būti laikiklyje. Priešingu atveju, iškyla rizika išmesti telefoną ir sugadinti jo ekraną ar pažeisti bet kurią kitą jo dalį.
  Pas mus rasite įvairių stilių bei spalvų laikiklių, skirtų telefonams bei saugiai kelionei dviračiu užtikrinti. Bendradarbiaujame su patikimais gamintojais, todėl galime užtikrinti aukščiausią gaminių kokybę. Jei esate vieni iš tų, kurie keliones renkasi bet kokiu oru, verta pirmenybę teikti vandeniui atspariam laikikliui. Na, o, jei norite, kad vietos atsirastų ne tik telefonui, bet ir kitiems smulkiems daiktams, rinkitės prie dviračio sėdynės tvirtinamus krepšius – laikiklius.
  Dviračiams skirtų priedų kaina yra ypač patraukli, o nauda – didžiulė: ne tik užtikrinsite brangių daiktų, bet ir kelionės, o kartu ir savo saugumą.

 • Žaidimams

  Daugeliui žmonių žaidimai yra vienas maloniausių ir paprasčiausių būdų atsipalaiduoti bei smagiai praleisti laiką. Technologijoms mūsų gyvenime užimant vis daugiau vietos, puikiu pasirinkimu tampa žaidimai mobiliajame telefone – įvairovė didelė, žaisti įdomu, o svarbiausia – pramogauti galima bet kur ir bet kada, jei tik turite su savimi mobilųjį telefoną. Tačiau tam, kad žaisti žaidimus mobiliuoju telefonu galėtumėte dar paprasčiau ir patogiau, verta atkreipti dėmesį į priedus, kurie yra skirti žaisti mėgstančių telefonų savininkams.
  Pas mus aukštos kokybės priedų mobiliesiems telefonams ras kiekvienas, kuris savo kasdienybės neįsivaizduoja be žaidimų. 1 ar 2 m ilgio laidai puikiai tiks ne tik krovimui, bet ir sudarys galimybę kur kas patogiau žaisti žaidimus mobiliuoju telefonu. Žaidimų pultelis telefono aušinimui užtikrins komfortą žaidimo metu; dvigubas ventiliatorius efektyviai išsklaidys šilumą, todėl apsaugosite telefoną nuo perkaitimo; be to, įrenginį galima naudoti ir kaip stalinį laikiklį, tad užtikrinamas stabilumas, išvengsite būtinybės laikyti rankose telefoną filmų ar vaizdo įrašų peržiūrų metu.
  Akivaizdu, žaidimas mobiliuoju telefonu gali būti dar malonesnis, saugesnis bei patogesnis. Tad išsirinkite tinkamiausius priedus jau dabar.

 • Nešiojamų kompiuterių...

  Nešiojamas kompiuteris, kaip jau galima suprasti iš įrenginio pavadinimo, ir yra skirtas tam, kad juo galėtume naudotis ne tik būdami namuose, bet ir pasiimti jį su savimi vykdami į darbą, mokymosi įstaigą, kavinę, biblioteką arba gamtą. Tačiau visai nesvarbu, kaip ilgai truks ši kelionė – vos keliolika minučių ar pusdienį, nepamirškite, kad nešiojamasis kompiuteris turėtų būti patalpintas į dėklą. Šis gaminys ne tik apsaugos nešiojamąjį kompiuterį nuo nešvarumų, kietųjų dalelių; drėgmės, šalčio ar intensyvių saulės spindulių, bet ir sušvelnins smūgio ar kritimo jėgą. Išvardinti veiksniai – vieni dažniausių, lemiančių greitesnį nei įprasta nešiojamojo kompiuterio nusidėvėjimą. Tad įsigiję dėklą ne tik sumažinsite spartaus nusidėvėjimo, bet ir remonto tikimybę. Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad nešiojamojo kompiuterio dėklas palengvina ir supaprastina transportavimo procesą – jei keliausite pėsčiomis, krepšį tiesiog galėsite nešti už tvirtos ir stabilios rankenos, o vykstantieji transporto priemone, dėklą galės įkurdinti ant galinė sėdynės ar patalpinti į daiktams skirtą laikyti lentynėlę.
  Pas mus rasite iš aukštos kokybės žaliavų pagamintų, stilingų, įvairių spalvų bei stilių nešiojamųjų kompiuterių dėklų, kurie puikiai tiks tiek kūrybinės profesijos atstovui, tiek solidžiam verslininkui, tiek mokyklą ar universitetą tebelankančiam jaunuoliui.
  Kad išsirinkti būtų lengviau, pirmiausia įvertinkite savo nešiojamojo kompiuterio ekrano įstrižainę ir dėklą rinkitės atsižvelgdami į šį parametrą. Jei norite, kad dėkle atsirastų vietos ne tik nešiojamam kompiuteriui, bet ir kanceliarijos reikmenimis, rinkitės gaminį su papildomais skyreliais ar kišenėlėmis.
  Dėklai nešiojamiems kompiuteriams – ypač patraukli investicija, norintiems kuo ilgiau išsaugoti puikią pirminę šio įrenginio būklę bei užtikrinti patogų ir saugų jo transportavimą.

 • Stabilizatoriai...
 • Laisvų rankų įranga

  Išmanusis telefonas – kasdieninis dažno iš mūsų palydovas, tad, natūralu, kad net ir vairuodami automobilį, dažnai jaučiame poreikį pasinaudoti šiuo įrenginiu. Vis dėlto, nereikia pamiršti, kad kelionės automobiliu reikalauja ypatingo dėmesio – privalome vairuoti atsakingai bei saugiai. Būtent todėl verta rinktis laisvų rankų įrangą – ji užtikrins, kad vairavimo metu galėsime naudoti mobiliuoju telefonu, nepažeisdami taisyklių ir nekeldami grėsmės sau bei kitiems eismo dalyviams. Kita vertus, nereikia pamiršti, kad laisvų rankų įranga puikiai praverčia ne tik vairuojant automobilį, bet ir kitais atvejais, bet ir kitais, atvejais, pavyzdžiui, namuose ar biure organizuojant nuotolinę konferenciją ar pokalbį.
  Pas mus rasite įvairių modelių, ypač patrauklaus dizaino laisvų rankų įrangos. Bendradarbiaujame su patikimais gamintojais, todėl užtikrinama aukščiausią parduodamų gaminių kokybę.
  Kad išsirinkti būtų lengviau, atkreipkite dėmesį į tai, kokiu tikslu ruošiatės naudoti laisvų rankų įrangą: jei ji bus reikalinga tam, kad galėtumėte kalbėti važiuodami automobiliu arba tam, kad būtų galima organizuoti konferencijas, reikėtų rinktis laisvų rankų įrangą su garsiakalbiu arba Bluetooth ausinėmis. Jei automobilyje praleidžiate itin daug laiko, rinkitės įrenginį, turintį ilgesnį baterijos tarnavimo laiką – neteks patirti trukdžių. Na, o, jei kasdien naudojatės net dviem telefonais, tai rinkitės tokią laisvų rankų įrangą, kuri ir būtų pritaikyta naudoti dviem telefonams.
  Saugumas bei patogumas – vieni svarbiausių dalykų, kurių siekia visi. Nusprendę investuoti į laisvų raktų įrangą, galėsite mėgautis kur kas patogesne bei saugesne kasdienybe.

 • Laikikliai - žiedai
 • Sportuojantiems

  Lengvas rytinis krosas, specializuotų pratimų mankšta, o gal – intensyvi vakarinė šiaurietiško ėjimo sesija? Tai – tik keli sporto užsiėmimai, kuriuos, kaip žinia, organizuoti tikrai verta – reguliariai užsiimdami sportu, mėgausitės kur kas geresne emocine ir fizine būkle. Tačiau nereikia pamiršti, kad sportas kur kas malonesnis, labiau įkvepiantis ar dar naudingesnis tuomet, jei jo metu klausysite smagios muzikos ar įdomaus garso įrašo. Šiuo tikslu patogiau yra naudoti išmanųjį telefoną, kadangi įrenginys – nedidelis bei lengvas, todėl jį ypač patogu pasiimti su savimi į treniruotę. Tačiau tam, kad įrenginys nebūtų pažeistas ir netrukdytų jums sportuoti, reikėtų nepamiršti ir universalių dėklų. Pastarieji ypač pravers ir tuo atveju, jei sporto metu neturite kur palikti vertingų daiktų.
  Pas mus rasite įvairių priedų sportui – stilingų ir funkcionalių dėklų. Bendradarbiavimas tik su patikimais gamintojais užtikrina aukštą gaminių kokybę. Nežinote, kurį pasirinkti? Jei dažnai bėgiojate, tai vertėtų rinktis dėklą, skirtą būtent šiais veiklai – su vienu ar dviem skyreliais. Jei jums svarbu sutalpinti kuo daugiau daiktų, puikiu pasirinkimu taps dėklas su dviem skyreliais, priešingu atveju – galite rinktis ir vieno skyrelio gaminį. Ne paslaptis ir tai, kad butelis vandens ar energinio gėrimo, o taip pat ir ausinės, yra dažnos treniruotės palydovai. Jei savo treniruočių be šių daiktų neįsivaizduojate ir jūs, rinkitės dėklą su butelio laikikliu ir ausinėms skirta anga.
  Beje, verta prisiminti ir tai, kad priedai sportui – tinka ne tik sportuojantiems, bet ir aktyviai laisvalaikį mėgstantiems leisti, daug ir dažnai keliaujantiems žmonėms.

 • Elektriniai paspirtukai
puslapyje
Rodoma 1 - 60 iš 991 dalykų
Rodoma 1 - 60 iš 991 dalykų

Jei reikėtų įvardinti būtiniausių kasdienių daiktų sąrašą, neabejotinai išmanusis telefonas būtų vienas iš jų. Naudodami šį įrenginį galime ne tik bendrauti balsu, raštu ar vaizdu, bet ir sužinoti karščiausias naujienas, klausytis muzikos, mėgautis mėgstamais žaidimai, video įrašais ar filmais, apsipirkti ir pan. Tačiau tam, kad galėtume maksimaliai naudotis šių įrenginių teikiamomis galimybėmis, užtikrinti jų saugumą ar ilgiausią tarnavimo laiką, tiesiog būtina įsigyti įvairių aksesuarų. Platų kokybiškų ir modernių aksesuarų pasirinkimą rasite pas mus.

Selfie – šiandien yra tokie populiarūs, kad milijonai žmonių visame pasaulyje tiesiog neįsivaizduoja nei dienos be jų. Ir iš tiesų, tai gali tapti puiku pasirinkimu, praskaidrinsiančiu jūsų, jūsų šeimos ar draugų dieną, tačiau tam, kad galėtumėte iš tiesų išgauti kokybišką nuotrauką, tikrai neišsiversite be selfie lazdos. Jų skirtų patiems įvairiausiems telefono modeliams, rasite pas mus.

Muzikos klausymasis daugeliui žmonių teikia ypač daug malonumo. Jos klausytis galima ir išmaniuoju telefonu. Be to, tai labai patogu, nes atsiranda galimybė klausytis muzikos bet kur ir kada. Tačiau tam, kad būtų užtikrintas saugumas, kokybė ir, žinoma, gaunamas maksimalus malonumas, būtina rinktis šiam tikslui siūlomus aksesuarus – kolonėles, ausines.

Šiandien be išmaniojo telefono negalime įsivaizduoti ir savo kelionių. Vis dėlto, kad jų metu naudotis telefonu būtų patogu bei saugu, nepamirškite įsigyti tokių gaminių kaip automobiliniai įkrovikliai, automobiliniai laikikliai ar telefono laikikliai, skirti keliaujantiems dviračiu ir pan.

Neįsivaizduojate savo gyvenimo be planšetinio kompiuterio? Puiku, jis iš tiesų gali suteikti daug naudos, tačiau nepamirškite, kad ji tarnaus kur kas ilgiau tuo atveju, jei įsigysite jam skirtų dėklų.

Šių ir kitų priedų, galinčių užtikrinti saugumą, grožį, patogumą bei ilgą tarnavimo laiką, rasite pas mus. Užsukite, susipažinkite, įvertinkite ir įsigykite – užtikrinkite galimybę naudotis mobiliaisiais įrenginiais patogiai, saugiai bei atsakingai.