Aksesuarai Yra 366 prekių.

Subkategorijos

 • Adapteriai

  Siekiant užtikrinti kokybišką ir visavertį naudojimąsi išmaniaisiais įrenginiais, adapteriai, kortelių skaitytuvai – tiesiog būtinos detalės. Rasite stilingų, kokybiškų, visavertį naudojimąsi išmaniaisiais įrenginiais užtikrinančių priedų.
  Išmanieji įrenginiai gali labai daug ir tik nuo jūsų pačių priklauso, ar pasinaudosite visomis jų teikiamomis galimybėmis. Na, o mūsų siūlomi įsigyti įrenginiai, padės tai užtikrinti.

 • Ausinės

  Įvairių gamintojų telefonų ausinės ir laisvų rankų įranga – klausykite muzikos, naudodamiesi savo mobiliuoju įrenginiu ir saugiai kalbėkite telefonu automobilyje ar darydami kitus darbus. Siūlome platų ausinių pasirinkimą puikiomis kainomis. Įvairių spalvų Apple, Samsung, Huawei, Sony, LG ir kitų gamintojų ausinės turi 3,5 mm jungtį ir tinka telefonams, planšetiniams kompiuteriams bei kitiems įrenginiams. Taip pat siūlome rinktis įžymiąsias Beats ir JBL ausines ir nevaržomai klausytis muzikos kur tik bebūtumėte. Šių gamintojų ausinės ne tik džiugins puikiu garsu, bet ir stilingu dizainu. Aktyviems muzikos mylėtojams siūlome sportuojantiems skirtas mobiliųjų prietaisų ausines, kurios nevaržys judesių ir leis patogiai sportuoti mėgaujantis kokybiškais muzikos garsais. Visos ausinės yra lengvai valdomos ir patogiai užsidedamos. Įvairių spalvų, patogiai naudojama „Bluetooth“ laisvų rankų įranga suteiks galimybę saugiai vairuoti ar atlikti kitus darbus ir tuo pačiu metu kalbėtis telefonu.

 • Automobiliniai...

  Įvairių spalvų ir amperažo automobiliniai mobiliųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių įkrovikliai. Visi siūlomi mobiliųjų telefonų įkrovikliai yra funkcionalūs bei ergonomiško dizaino, tausojantys jūsų įrenginio bateriją ir netrumpinantys jos tarnavimo laiko. Su šiais įkrovikliais galėsite nesibaiminti, kad išsikrovus mobiliajam telefonui liksite nepasiekiamas. Galite rinktis vieno, dviejų ir trijų USB jungčių automobilinius įkroviklius, su kuriais greitai, paprastai ir saugiai įkrausite savo mobilaus įrenginio bateriją. Automobiliniai įkrovikliai ir adapteriai pritaikyti konkrečiam mobilaus įrenginio gamintojui arba yra universalūs. Kokybiško plastiko ar metaliniai įkrovikliai mobiliems prietaisams yra stilingo dizaino, puikiai tinkantys prie automobilio interjero. Taip pat siūlome „Bluetooth“ ryšį turinčius automobilinius įkroviklius bei mobiliųjų įrenginių įkroviklius su laidu.

 • Automobiliniai laikikliai

  Siekiantiems patogaus ir saugaus mobilių įrenginių naudojimo automobiliuose, siūlome įsigyti automobilinius laikiklius arba neslystančius kilimėlius mobiliesiems telefonams. Automobiliniai laikikliai mobiliesiems prietaisams tvirtinami automobilio salone ir nepalieka jokių žymių, yra paprastai uždedami ir nuimami. Su automobiliniais laikikliais galėsite patogiai naudotis telefonu su įjungtu garsiakalbiu ar „Bluetooth“ įranga bei sekti navigacijos nurodymus. Universalūs magnetiniai automobiliniai laikikliai tinka visiems mobiliųjų įrenginių modeliams ir turi magnetinę detalę, tvirtinamą prie įrenginio. Į automobiliniai laikiklius su slenkančia dalimi patogiai įstatysite daugumą standartinio dydžio telefonų. Rinkitės įvairių spalvų laikiklius, derančius prie jūsų automobilio interjero. Šie laikikliai mobiliesiems prietaisams kabinami automobilio salone ir nepalieka jokių žymių – yra paprastai tvirtinami prie automobilio salono grotelių arba stiklo ir taip pat paprastai nuimami.

 • Nešiojamos kolonėlės
 • Selfie lazdos
 • Atminties kortelės
 • Telefonų įkrovikliai

  Telefonų įkrovikliai įvairių gamintojų mobiliesiems telefonams puikiomis kainomis. Šie mobiliųjų telefonų priedai skirti patogiam ir saugiam jūsų įrenginio įkrovimui. Kokybiški, originalūs įkrovikliai tausos jūsų telefono bateriją, prailgins jos tarnavimo laiką ir leis ilgiau naudoti mobilųjį telefoną. Galite rinktis įkroviklius telefonams su greitojo įkrovimo funkcija ir taip sutaupyti savo laiką. Dauguma mobiliųjų telefonų įkroviklių, esant reikalui, tinkami ir planšetiniams kompiuteriams. Belaidžiai įkrovikliai mobiliems telefonams leis patogiai įkrauti įrenginius nenaudojant jų jungčių. Tereikia padėti mobilųjį telefoną ant belaidžio įkroviklio ir luktelėti. Funkcionalūs ir ergonomiško dizaino telefonų įkrovikliai bus geriausia pagalba kelionėse – visi įkrovikliai yra nedideli ir itin lengvi. Taip pat mobiliųjų telefonų įkrovikliai turi USB jungtis, todėl telefoną galėsite pakrauti ne tik nuo elektros lizdo, bet ir nuo kompiuterio.

 • USB Atmintinės
 • Universalūs telefonų...
 • Universalios ekrano...
 • Išorinės baterijos...

  Išorinės baterijos (powerbank) – puiki išeitis tiems, kurie mobiliuosius telefonus, muzikos grotuvus, fotoaparatus, planšetinius bei nešiojamus kompiuterius naudoja itin aktyviai. Nerizikuokite, kad keliaujant jūsų įrenginys išsikraus, o jūs neturėsite elektros lizdo šalia – lengvas ir kokybiškas nešiojamas įkroviklis visada ateis į pagalbą. Su nešiojama baterija galėsite įkrauti visus įrenginius, turinčius USB jungtis. Stilingo dizaino, įvairiaspalvės išorinės baterijos ne tik bet kada papildys jūsų mobilaus įrenginio baterijos atsargas, bet ir papuoš darbo stalą. Nešiojami įkrovikliai greitai ir saugiai įkraus jūsų įrenginio bateriją, drauge ją tausodami ir netrumpindami jos gyvavimo laiko. Nešiojamos baterijos pačios yra greitai įkraunamos, naudojant elektros lizdą ar saulės energiją bei atsparios vandeniui.

 • Kita
 • Planšetinių...

  Planšetinis kompiuteris – vienas šiandien dažniausiai naudojamų įrenginių. Pasirūpinkite jo išvaizda bei apsauga nuo neigiamą poveikį galinčių padaryti veiksnių, įsigydami stilingus ir kokybiškus dėklus ar priedus. Universalūs, ryškių spalvų dėklai puikiai tinka tiek studijuojantiems, tiek dirbantiems, tiek daug keliaujantiems. Dar vienas pasirinkimas – serijos Mercury Fancy Diary dėklai, skirti Apple iPadAir 2 planšetėms. Tech Protect serija apima dėklus, skirtus Apple iPad Air, Apple iPad Mini 4, Apple iPad 10,5. Visi siūlomi dėklai – lengvi, tačiau tvirti ir stabilūs, lengvai prižiūrimi ir ilgai tarnaujantys. Aukščiausios kokybės, klasikinio dizaino iCarer Xoomz dėklai tiks kiekvienam norinčiam atrodyti dar solidžiau.

 • USB Laidai

  USB laidai įvairių gamintojų mobiliesiems telefonams, planšetiniams ar nešiojamiems kompiuteriams, fotoaparatams bei muzikos grotuvams. USB laidai yra įvairaus ilgio bei spalvų, tad nesunkiai išsirinksite sau tinkamiausią. Visi USB laidai yra itin funkcionalūs, tinkami konkrečiam gamintojui arba universalūs – turi USB, micro USB, Type C, „Lightning“ jungtis ir jų kombinacijas. Šiuos USB laidus galite saugiai naudoti mobilaus įrenginio įkrovimui bei informacijos perkėlimui. Galite rinktis kokybiškus USB laidus su pašvietimu bei magnetinius USB laidus. Saugiai, paprastai ir patogiai naudokitės savo įrenginių galimybėmis su šiais USB laidais.

 • Priedai dviračiams
puslapyje
Rodoma 1 - 60 iš 366 dalykų
Rodoma 1 - 60 iš 366 dalykų