SAMSUNG

Filtras

Skirta konkrečiam modeliui:
Skyrelis kortelės/pinigams dėti:
Apyrankės plotis:
Magsafe:

Gamintojai

Informacija

SAMSUNG Yra 4697 prekių.

Subkategorijos

 • Samsung dėklai

  Siekiant užtikrinti ilgą bei kokybišką Samsung įrenginio veikimą, labai svarbu ne tik jį naudoti laikantis visų rekomendacijų, bet ir apsaugoti nuo neigiamo aplinkos poveikio. Nors tokį poveikį gali sukelti labai daug įvairių veiksnių (saulė, lietus, šaltis, dulkės), nereikia manyti, kad kiekvienas iš jų reikalauja atskiro sprendimo – efektyviai apsaugai užtikrinti pakaks vos vieno gaminio, Samsung telefonui skirto dėklo. Be to, šie gaminiai svarbūs ne tik dėl savo praktinės, bet ir dėl estetinės funkcijos – papuoš bei atnaujins telefoną.

  Kaip matyti iš modelių sąrašo, galimų pasirinkimų – ypač daug, todėl plačiau aptarsime tik kelis iš jų, tačiau prieš pasirinkdami, būtinai susipažinkite ir įvertinkite visus galimus pasirinkimus. Galite rinktis juodą atverčiamą dėklą iš serijos Telone Book Pocket, kuris užtikrins efektyvią apsaugą iš abiejų pusių; minimalistinius, tačiau stilingai atrodančius dėklus iš serijos Mercury Goospery Jelly Case, o taip pat ir ypač skaidrų bei ploną dėklą, pagamintą iš silikono. Ieškantiems lengvo svelnaus dėkliuko puikus pairinkimas iš serijos Mercury Soft Feeling; ypač ryškias arba priešingai – subtilias spalvas serijoje Mercury Goosepery Jelly Case; o taip pat ir įvairių, blizgučiais dekoruotų dėklų.

 • Samsung apsauginės...

  Smulkūs jūsų telefono ekrano įbrėžimai bei įtrūkimai (vėliau galintys didėti), gali ne tik sugadinti jūsų nuotaiką; bet ir vaizdo kokybę. Savaime suprantama, tai yra tie scenarijai, kurių norėtų išvengti kiekvienas. Atrodytų, geriausias pasirinkimas norint apsaugoti telefoną nuo įbrėžimų bei įtrūkimų, yra tiesiog atsargus naudojimasis, tačiau, kad ir kaip saugotumėte, negalite išvengti netikėtų situacijų, o nuolatinis ekrano sąlytis su įvairiais paviršiai, taip pat didina įbrėžimų tikimybę. Būtent tokiais atvejais puikiu sprendimu tampa apsauginės ekrano plėvelės: kainuojančios nedaug; tvirtai besilaikančios, o svarbiausia – sukuriančios patikimą apsaugą.

  Galite rinktis ypač plonas, vos pastebimas apsaugines plėveles, sulaikančias nešvarumus; leidžiančias išvengti įtrūkimų, įbrėžimų bei sukuriančias patikimą apsaugą nuo UV spindulių. Apsauginiai grūdinti stiklai – pageidaujantiems maksimalios apsaugos. Jų atsparumo lygis – 9H, 0,2 - 0,3mm storio. Platus pasirinkimų lenktų stiklų. Taip pat rasite Nano ir 5D apsauginių stiklų.

  Nors visi gaminiai, esantys asortimente, užtikina patikimą dalinę arba visišką ekrano apsaugą, nereikia manyti, jog tai gali turėti neigiamo įtakos naudojimuisi įrenginiu – visi gaminiai pagaminti iš kokybiškų, malonių liesti medžiagų, tad, nei kiek nesumažins komforto naudotis įrenginiu. Šiuos gaminius ypač paprasta prižiūrėti – tereikia reguliariai valyti specialiomis servetėlėmis. Jomis efektyviai pašalinsite pirštų antspaudų, riebalų dėmes; kitus nešvarumus; užtikrinsite švarą bei estetišką įrenginio išvaizdą.

 • Samsung planšečių priedai
 • Samsung Telefonų dalys
 • Kiti Samsung Prietaisai
 • Kita
puslapyje
Rodoma 1 - 60 iš 4697 dalykų
Rodoma 1 - 60 iš 4697 dalykų

Samsung – vienas populiariausių telefonų gamintojų visame pasaulyje. Pas mus rasite beveik 1,5 tūkstančio priedų, skirtų Samsung įrenginiams. Tai – dėklai, apsauginės ekrano plėvelės, planšečių priedai, telefonų dalys.

Norite, kad naujasis Samsung tarnautų ilgai ir patikimai, o galbūt pageidaujate, kad jis atrodytų vis kitaip? Ir vieną, ir kitą tikslą pasiekti bus paprasta pasirinkus dėklus. Įvairių dėklai ne tik užtikrina patikimą apsaugą nuo neigiamų aplinkos veiksnių, bet ir suteikia naujų spalvų įrenginiui. Įsigykite bent keletą dėklų ir keiskite juos pagal įvairiausius kriterijus: pagal tai, kur eisite (į darbą, į gamtą, į kelionę, į vakarėlį); pagal stilių (sportinį; klasikinį; modernų) ar tiesiog pagal savo nuotaiką.

Apsauginės ekrano plėvelės – greita ir patikima apsauga jūsų telefono ekranui nuo įbrėžimų bei įtrūkimų. Net patys smulkiausi įtrūkimai, į kuriuos iš pradžių daugelis nekreipia dėmesio, ilgainiui gali padidėti; gadindami įrenginio išvaizdą bei vaizdo kokybę. Kaip rodo statistika, ekranas, turintis įbrėžimų, yra vienas ryškiausių veiksnių, dėl kurio gali kristi įrenginio kaina siekiant jį parduoti. Pasirinkę plėvelę ekranui, užbėgsite šiems nemaloniems įvykiams už akių.

Dėl įvairiausių priežasčių, gali nutikti taip, kad jūsų turimi Samsung įrenginiai nebegalės tinkamai atlikti savo funkcijų, tačiau tai dar nereikš, kad gaminys apskritai nebėra tinkamas naudoti – gali būti kalta tik viena įrenginio detalė, kurią pakeitus nauja, problema išsispręs. Pas mus rasite Samsung telefonams skirtų dalių, kurios leis išspręsti kilusias problema ir užtikrins tolimesnį kokybišką naudojimąsi įrenginiu.

Samsung produkcija ypač vertinama visame pasaulyje ne tik dėl patrauklaus dizaino ar modernių sprendimų, bet ir dėl adekvačios kainos. Išbandykite visas galimybes, kurias gali suteikti Samsung įrenginiai, pasirinkdami mūsų siūlomus gaminius.