SAMSUNG

Filtras

Skirta konkrečiam modeliui:
Skyrelis kortelėms/pinigams dėti:
Apyrankės plotis:
Magsafe:

Gamintojai

Informacija

SAMSUNG Yra 5351 prekių.

puslapyje
Rodoma 1 - 90 iš 5351 dalykų
Rodoma 1 - 90 iš 5351 dalykų

Samsung – vienas populiariausių telefonų gamintojų visame pasaulyje. Pas mus rasite beveik 1,5 tūkstančio priedų, skirtų Samsung įrenginiams. Tai – dėklai, apsauginės ekrano plėvelės, planšečių priedai, telefonų dalys.

Norite, kad naujasis Samsung tarnautų ilgai ir patikimai, o galbūt pageidaujate, kad jis atrodytų vis kitaip? Ir vieną, ir kitą tikslą pasiekti bus paprasta pasirinkus dėklus. Įvairių dėklai ne tik užtikrina patikimą apsaugą nuo neigiamų aplinkos veiksnių, bet ir suteikia naujų spalvų įrenginiui. Įsigykite bent keletą dėklų ir keiskite juos pagal įvairiausius kriterijus: pagal tai, kur eisite (į darbą, į gamtą, į kelionę, į vakarėlį); pagal stilių (sportinį; klasikinį; modernų) ar tiesiog pagal savo nuotaiką.

Apsauginės ekrano plėvelės – greita ir patikima apsauga jūsų telefono ekranui nuo įbrėžimų bei įtrūkimų. Net patys smulkiausi įtrūkimai, į kuriuos iš pradžių daugelis nekreipia dėmesio, ilgainiui gali padidėti; gadindami įrenginio išvaizdą bei vaizdo kokybę. Kaip rodo statistika, ekranas, turintis įbrėžimų, yra vienas ryškiausių veiksnių, dėl kurio gali kristi įrenginio kaina siekiant jį parduoti. Pasirinkę plėvelę ekranui, užbėgsite šiems nemaloniems įvykiams už akių.

Dėl įvairiausių priežasčių, gali nutikti taip, kad jūsų turimi Samsung įrenginiai nebegalės tinkamai atlikti savo funkcijų, tačiau tai dar nereikš, kad gaminys apskritai nebėra tinkamas naudoti – gali būti kalta tik viena įrenginio detalė, kurią pakeitus nauja, problema išsispręs. Pas mus rasite Samsung telefonams skirtų dalių, kurios leis išspręsti kilusias problema ir užtikrins tolimesnį kokybišką naudojimąsi įrenginiu.

Samsung produkcija ypač vertinama visame pasaulyje ne tik dėl patrauklaus dizaino ar modernių sprendimų, bet ir dėl adekvačios kainos. Išbandykite visas galimybes, kurias gali suteikti Samsung įrenginiai, pasirinkdami mūsų siūlomus gaminius.