Gamintojai

Informacija

Sony apsauginės ekrano plėvelės Yra 37 prekių.

Rodoma 1 - 37 iš 37 dalykų
Rodoma 1 - 37 iš 37 dalykų

Kad Sony Xperia telefonas tarnautų ilgai bei patikimai nepamirškite svarbaus akcento – tinkamos apsaugos jo ekranui. Šiandien siūlomi įvairūs sprendimai, kurie padės apsaugoti telefoną nuo pačių įvairiausių neigiamą poveikį galinčių turėti bei tarnavimo laiką sutrumpinti, veiksnių. Tai – UV spinduliai, šaltis, karštis, dulkės, sąlytis su aštriais daiktais ar dūžių kritimo metu.

Pas mus rasite įvairių sprendimų, kurie užtikrins patikimą jūsų Sony Xperia telefono ekrano apsaugą. Galite rinktis apsaugines ekranui skirtas plėveles arba įvairių tipų stiklus. Kiekvienas šių pasirinkimų ne tik užtikrina efektyvią ekrano apsaugą, bet ir tam tikrais aspektais skiriasi vienas nuo kito, tad prieš pasirinkdami įvertinkite kiekvieno gaminio galimybes ir savybes.

Naujas telefonas, neparinkus jokio ką tik išvardinto apsaugos sprendimo ekranui, jau po kelių savaičių gali turėti akimi pastebimų įtrūkimų bei įbrėžimų, kurie ne tik gadins įrenginio išvaizdą, bet ir gali imti didėti, tokiu būdų pablogindami net vaizdo kokybę. Telefonas, kurio ekranas turi daug, kad ir ypač smulkių pažeidimų, ne tik gadina nuotaiką, bet ir gali tapti sunkiau parduodamu; esantys defektai taps priežastimi, dėl kurių gali smarkiai kristi gaminio kaina.

Jei manote, kad šių sprendimų priežiūra reikalaus daug laiko ir taps dar vienu akcentu, sukeliančiu nepatogumų, klystate: nesvarbu, ką pasirinksite (plėvelę, stiklą ir t.t.), visus ant jo susikaupusius nešvarumus ar pirštų žymes vos per kelias sekundes lengvai pašalinsite servetėlėmis. Prižiūrėti – greita, paprasta ir patogu, o nauda – didžiulė.

Neleiskite, kad aštrių daiktų prisilietimas ar vienas kitas neatsargus jūsų judesys taptų priežastimi, dėl kurios Sony telefonas praras puikią pirminę savo išvaizdą; ateityje patirs tam tikrų gedimų ar taps sunkiau parduodamu – išvengti šio scenarijaus paprasta, tereikia įsigyti tinkamą ekrano plėvelę ar stiklą.