Apple dėklai Yra 495 prekių.

Subkategorijos

 • iPhone 4/4s
 • iPhone 5/5s/SE

  Apple iPhone 5/5S/SE mobiliųjų telefonų dėklai – platus pasirinkimas, funkcionalumas ir išskirtinis stilius kiekvienam telefono naudotojui. Telefono dėkliukas leidžia saugiau naudoti įrenginį, apsaugo nuo subraižymų ir aplinkos poveikio, sušvelnina smūgius. Turėdami šį telefono aksesuarą, ilgiau išlaikysite puikią mobiliojo telefono būklę. Stilingi silikoniniai dėkliukai telefonui patenkins ir išrankiausią skonį. Siūlome skaidrius, įvairiaspalvius, blizgius telefono nugarėlę dengiančius dėkliukus, kurie net būdami itin ploni, apsaugos telefoną ir leis susikurti savitą stilių. Įvairaus dizaino ir ornamentuoti dėklai suteiks dar daugiau spalvų kasdienybėje. Taip pat galite rinktis atverčiamus (knygutės tipo/flip) dėkliukus, kurie ne tik apsaugos ekraną, bet ir leis juose esančiose kišenėlėse patogiai laikyti dokumentus ar banknotus. Elegantiški klasikiniai odiniai telefonų dėklai suteiks telefono naudotojui dar daugiau solidumo. Subtilūs kokybiški metaliniai, plastmasiniai dėkliukai, telefono rėmeliai bei įmautės taip pat apsaugos įrenginius nuo įvairių nesėkmingų nutikimų ir leis dar ilgiau džiaugtis puikia telefono būkle bei išvaizda. Visi dėklai mobiliesiems telefonams yra patvarūs, lengvai uždedami, nuimami bei prižiūrimi. Turėdami kelis skirtingus dėkliukus, kasdien džiaugsitės vis kitokia telefono išvaizda ir nenuobodžiausite.

 • iPhone 6/6s

  Apple iPhone 6/6S mobiliųjų telefonų dėklai, apsaugantys įrenginius nuo aplinkos poveikio, subraižymų, smūgių ir leidžiantys keisti telefono išvaizdą. Platus dėkliukų pasirinkimas, funkcionalumas ir išskirtinis stilius patenkins net išrankiausią skonį. Telefono nugarėlę dengiantys silikoniniai skaidrūs, spalvingi, subtilūs ir itin ryškūs, blizgantys telefonų dėkliukai, net būdami itin ploni, patikimai apsaugos mobilųjį telefoną ir džiugins stilingu dizainu. Taip pat galite rinktis natūralios odos, ekraną apsaugančius Premium klasės solidžius mobiliųjų telefonų dėklus bei atverčiamus dėkliukus, kurių papildomose kišenėlėse galėsite patogiai laikyti dokumentus ar banknotus. Knygutės tipo/flip telefonų dėklai atverčiami į šoną arba vertikaliai, taip pat gali būti su rėmeliu. Dekoruoti dėkliukai sužavės net pačius išrankiausius. Subtilūs kokybiški metaliniai, plastmasiniai telefonų dėkliukai, rėmeliai bei įmautės taip pat apsaugos įrenginius nuo įvairių nesėkmingų nutikimų ir leis dar ilgiau džiaugtis puikia telefono būkle bei išvaizda. Visi dėkliukai mobiliesiems telefonams pasižymi ilgaamžiškumu ir kokybe, yra lengvai uždedami, nuimami ir prižiūrimi. Turėdami kelis skirtingus dėkliukus, kasdien džiaugsitės vis kitokia telefono išvaizda ir nenuobodžiausite.

 • iPhone 6 Plus / 6s Plus
 • iPhone 7/8

  Apple iPhone 7 / 8 - dėklai, šiam telefonui telefonų dėklų pasirinkimas tiesiog milžiniškas, nes tai vienas populiariausių telefonų visame pasaulyje. Kad būtų lengviau išsirinkti tinkamą dėklą, reiktų žinoti kokio dėklo norite. Dėklų tipai: Atverčiamas, nugarėlė - bamperis. Žinant koks tipas patinka bus daug lengviau išsirinkti tinkamą dėkliuką savo telefonui. Apple iPhone 7/8 mobiliųjų telefonų dėklai, apsaugantys įrenginius nuo nuo aplinkos poveikio, subraižymų, smūgių ir kitų nesėkmingų nutikimų bei leidžiantys keisti telefono išvaizdą. Siūlome platų šio modelio telefonų dėkliukų pasirinkimą, funkcionalumą ir išskirtinį dizainą. Silikoniai skaidrūs, spalvoti, blizgūs, subtilūs, beveik nematomi ir ryškiomis detalėmis puošti dėklai mobiliesiems telefonams yra itin ploni, tačiau patikimai apsaugo telefoną. Kai kurie silikoniniai telefonų dėkliukai turi žaismingas detales, leisiančias dar labiau išsiskirti iš minios. Įvairių spalvų atverčiami odiniai dėkliukai (knygutės tipo/flip) turi papildomas kišenėles dokumentams ar banknotams. Šie mobiliųjų telefonų dėklai, apsaugantys telefono ekraną, nugarėlę ir šonus, gali būti atverčiami vertikaliai bei į šoną. Subtilūs kokybiški metaliniai, plastmasiniai telefonų dėkliukai, rėmeliai bei įmautės taip pat apsaugos įrenginius nuo vairių nesėkmingų nutikimų ir leis dar ilgiau džiaugtis puikia telefono būkle bei išvaizda. Visi dėkliukai mobiliesiems telefonams pasižymi ilgaamžiškumu ir kokybe, yra lengvai uždedami, nuimami ir prižiūrimi. Turėdami kelis skirtingus dėkliukus, savo telefono išvaizdą galėsite keisti kiekvieną dieną.

 • iPhone 7 Plus / 8 Plus
 • iPhone X

  Išskirtiniam Apple iPhone X / 10 modeliui – išskirtiniai telefono dėkliukai, kuriuos pamėgsite taip pat kaip savo mobilųjį telefoną. Visi dėklai mobiliesiems telefonams apsaugo nuo aplinkos poveikio, subraižymų, smūgių ir kitų nesėkmingų nutikimų bei leidžia keisti telefono išvaizdą. Vandeniui atsparūs dėkliukai apsaugo telefoną nuo vandens. Siūlome platų iPhone X telefono dėklų pasirinkimą, funkcionalumą ir patrauklų dizainą kiekvieno skoniui. Įvairiaspalviai, elegantiški Premium klasės odiniai dėklai, apsaugantys ekraną, nugarėlę ir šonus, telefono naudotojui suteiks dar daugiau solidumo, o papildomose kišenėlėse galima patogiai laikyti dokumentus ar banknotus. Knygutės tipo/flip dėkliukai atverčiami vertikaliai ir į šoną. Neutralūs, spalvoti, blizgūs, subtilūs ir itin ryškūs silikoniniai, nugarėlę dengiantys mobiliųjų telefonų dėklai yra itin ploni ir beveik nepastebimi, bet patikimai saugo telefoną ir leidžia ilgiau džiaugtis puikia jo būkle bei išvaizda. Visi dėkliukai mobiliesiems telefonams pasižymi ilgaamžiškumu ir kokybe, yra lengvai uždedami, nuimami ir prižiūrimi. Turėdami kelis skirtingus dėkliukus, galėsite kasdien džiaugtis vis kitokia savo telefono išvaizda.

puslapyje
Rodoma 121 - 180 iš 495 dalykų
Rodoma 121 - 180 iš 495 dalykų