Jei nusprendėte įsigyti garsųjį bei visame pasaulyje ypač palankiai vertinamą iPhone telefoną, tai kartu su juo turėtų būti įsigyjamas telefono dėklas. Dar išmintingesnis sprendimas – kelių dėklų įsigijimas, nes tokiu atveju galėsite juos nuolat keisti ir formuoti jums patinkančius įvaizdžius, o vienam patyrus rimtų pažeidimų, visada turėsite kuo pakeisti. Na, o svarbiausia – bus užtikrinta efektyvi apsauga. Pas mus rasite originalių bei patraukliai atrodančių dėklų, skirtų iPhone 5/5s/SE, iPhone 6 Plus / 6s Plus, iPhone 6/6s, iPhone 7 Plus / 8 Plus, iPhone 7/8, iPhone X / XS, iPhone XR, iPhone XS Max.

Jei ieškote dėklo iPhone 5/5s/SE, jūsų laukia platus pasirinkimas. Jei jums ypač svarbu dekoratyvumas, rinkitės gėlėmis puoštu dėklus, tuo tarpu, jei norite šviesų pastelinių spalvų, atkreipkite dėmesį į Mercury iJelly Case Metal arba Mercury Goosepery Jelly Case dėklus. Jei jums yra ypač svarbi praktinė dėklo nauda, tokiu atveju verta rinkti knygutės tipo dėklus, kurių kišenėlėse galėsite laikyti svarbius dokumentus.

iPhone 6/6S naudotojai gali rinktis skaidrius ir ypač plonus dėklus iš serijos Nilkin Nature. Tai – puikus pasirinkimas norintiems lengvumo, patogumo ir tuo pat metu – patikimos apsaugo įrenginiui. Ieškantiems gaivumo bei modernumo, patiks dėklai iš serijos Glass Case. Beje, tai ypač populiarūs pasirinkimai artėjant šiltajam sezonui. Pageidaujantiems aukščiausios estetikos išraiškos verta atkreipti dėmesį į seriją Floral Case, dėklus.

Daugybė įvairių pasirinkimų laukia ir iPhone XR savininkų: solidžiai ir prabangiai atrodys juodos spalvos dėklai iš serijų Spigen ar Book Special Case. Taip pat rasite platų pasirinkimą skaidrių dėklų.

Turite iPhone 7/8? Jį papuošti bei nuo neigiamo aplinkos poveikio apsaugoti galite taip pat įvairais dėklais, pradedant skaidriais iš silikono pagamintais dėklais ar dėklais, kurie yra ypač malonūs liesti, nes primena medvilnę ir užbaigiant tokių serijų kaip Mercury Goosepery Pearl Jelly Case, ar Ringke.

Apple dėklai Yra 494 prekių.

Subkategorijos

 • iPhone 4/4s
 • iPhone 5/5s/SE

  Apple iPhone 5/5S/SE mobiliųjų telefonų dėklai – platus pasirinkimas, funkcionalumas ir išskirtinis stilius kiekvienam telefono naudotojui. Telefono dėkliukas leidžia saugiau naudoti įrenginį, apsaugo nuo subraižymų ir aplinkos poveikio, sušvelnina smūgius. Turėdami šį telefono aksesuarą, ilgiau išlaikysite puikią mobiliojo telefono būklę. Stilingi silikoniniai dėkliukai telefonui patenkins ir išrankiausią skonį. Siūlome skaidrius, įvairiaspalvius, blizgius telefono nugarėlę dengiančius dėkliukus, kurie net būdami itin ploni, apsaugos telefoną ir leis susikurti savitą stilių. Įvairaus dizaino ir ornamentuoti dėklai suteiks dar daugiau spalvų kasdienybėje. Taip pat galite rinktis atverčiamus (knygutės tipo/flip) dėkliukus, kurie ne tik apsaugos ekraną, bet ir leis juose esančiose kišenėlėse patogiai laikyti dokumentus ar banknotus. Elegantiški klasikiniai odiniai telefonų dėklai suteiks telefono naudotojui dar daugiau solidumo. Subtilūs kokybiški metaliniai, plastmasiniai dėkliukai, telefono rėmeliai bei įmautės taip pat apsaugos įrenginius nuo įvairių nesėkmingų nutikimų ir leis dar ilgiau džiaugtis puikia telefono būkle bei išvaizda. Visi dėklai mobiliesiems telefonams yra patvarūs, lengvai uždedami, nuimami bei prižiūrimi. Turėdami kelis skirtingus dėkliukus, kasdien džiaugsitės vis kitokia telefono išvaizda ir nenuobodžiausite.

 • iPhone 6/6s

  Apple iPhone 6/6S mobiliųjų telefonų dėklai, apsaugantys įrenginius nuo aplinkos poveikio, subraižymų, smūgių ir leidžiantys keisti telefono išvaizdą. Platus dėkliukų pasirinkimas, funkcionalumas ir išskirtinis stilius patenkins net išrankiausią skonį. Telefono nugarėlę dengiantys silikoniniai skaidrūs, spalvingi, subtilūs ir itin ryškūs, blizgantys telefonų dėkliukai, net būdami itin ploni, patikimai apsaugos mobilųjį telefoną ir džiugins stilingu dizainu. Taip pat galite rinktis natūralios odos, ekraną apsaugančius Premium klasės solidžius mobiliųjų telefonų dėklus bei atverčiamus dėkliukus, kurių papildomose kišenėlėse galėsite patogiai laikyti dokumentus ar banknotus. Knygutės tipo/flip telefonų dėklai atverčiami į šoną arba vertikaliai, taip pat gali būti su rėmeliu. Dekoruoti dėkliukai sužavės net pačius išrankiausius. Subtilūs kokybiški metaliniai, plastmasiniai telefonų dėkliukai, rėmeliai bei įmautės taip pat apsaugos įrenginius nuo įvairių nesėkmingų nutikimų ir leis dar ilgiau džiaugtis puikia telefono būkle bei išvaizda. Visi dėkliukai mobiliesiems telefonams pasižymi ilgaamžiškumu ir kokybe, yra lengvai uždedami, nuimami ir prižiūrimi. Turėdami kelis skirtingus dėkliukus, kasdien džiaugsitės vis kitokia telefono išvaizda ir nenuobodžiausite.

 • iPhone 6 Plus / 6s Plus
 • iPhone 7/8

  Apple iPhone 7 / 8 - dėklai, šiam telefonui telefonų dėklų pasirinkimas tiesiog milžiniškas, nes tai vienas populiariausių telefonų visame pasaulyje. Kad būtų lengviau išsirinkti tinkamą dėklą, reiktų žinoti kokio dėklo norite. Dėklų tipai: Atverčiamas, nugarėlė - bamperis. Žinant koks tipas patinka bus daug lengviau išsirinkti tinkamą dėkliuką savo telefonui. Apple iPhone 7/8 mobiliųjų telefonų dėklai, apsaugantys įrenginius nuo nuo aplinkos poveikio, subraižymų, smūgių ir kitų nesėkmingų nutikimų bei leidžiantys keisti telefono išvaizdą. Siūlome platų šio modelio telefonų dėkliukų pasirinkimą, funkcionalumą ir išskirtinį dizainą. Silikoniai skaidrūs, spalvoti, blizgūs, subtilūs, beveik nematomi ir ryškiomis detalėmis puošti dėklai mobiliesiems telefonams yra itin ploni, tačiau patikimai apsaugo telefoną. Kai kurie silikoniniai telefonų dėkliukai turi žaismingas detales, leisiančias dar labiau išsiskirti iš minios. Įvairių spalvų atverčiami odiniai dėkliukai (knygutės tipo/flip) turi papildomas kišenėles dokumentams ar banknotams. Šie mobiliųjų telefonų dėklai, apsaugantys telefono ekraną, nugarėlę ir šonus, gali būti atverčiami vertikaliai bei į šoną. Subtilūs kokybiški metaliniai, plastmasiniai telefonų dėkliukai, rėmeliai bei įmautės taip pat apsaugos įrenginius nuo vairių nesėkmingų nutikimų ir leis dar ilgiau džiaugtis puikia telefono būkle bei išvaizda. Visi dėkliukai mobiliesiems telefonams pasižymi ilgaamžiškumu ir kokybe, yra lengvai uždedami, nuimami ir prižiūrimi. Turėdami kelis skirtingus dėkliukus, savo telefono išvaizdą galėsite keisti kiekvieną dieną.

 • iPhone 7 Plus / 8 Plus

  Apple iPhone 7 plus bei Apple iPhone 8 plus – išmanieji įrenginiai, kurie yra ypač populiarūs, o jų savininkams belieka tik įsigyti jiems skirtų dėklų. Tai – puiki galimybė ne tik dekoruoti telefoną, bet ir apsaugoti jį nuo neigiamo aplinkos poveikio, o taip pat – paįvairinti savo įvaizdį dar viena stilinga detale.

  Pas mus rasite kokybiškų dėkliukų, skirtų iPhone 7 plus bei iPhone 8 plus. Tokių serijų, kaip Spigen ar iCarer Vintage, puikiai tiks ieškantiems patrauklių, bet solidžių gaminių. Norintiems lengvumo bei gaivių spalvų ar nuotaikingo sprendimo šiltai vasaros dienai, patiks Mercury Goospery Pearl Jelly Case serijos dėklai. Mėgstantiems minimalizmą, keliaujantiems į darbą ar į studijas, tiks Book Vennuz Z serijos dėklai. Jei savo gyvenimo neįsivaizduojate be pašėlusių vakarėlių, papildykite savo įvaizdį stilingais Diamond Case ar Ringke serijų dėklais. O galbūt norite, kad jūsų iPhone telefonas turėtų nepastebimą apsaugą nuo neigiamo aplinkos poveikio? Tuomet rinkitės permatomus Ultra Slim 0,3mm storio dėklus.

 • iPhone X / XS

  Išskirtiniam Apple iPhone X / 10 / XS modeliui – išskirtiniai telefono dėkliukai, kuriuos pamėgsite taip pat kaip savo mobilųjį telefoną. Visi dėklai mobiliesiems telefonams apsaugo nuo aplinkos poveikio, subraižymų, smūgių ir kitų nesėkmingų nutikimų bei leidžia keisti telefono išvaizdą. Vandeniui atsparūs dėkliukai apsaugo telefoną nuo vandens. Siūlome platų iPhone X telefono dėklų pasirinkimą, funkcionalumą ir patrauklų dizainą kiekvieno skoniui. Įvairiaspalviai, elegantiški Premium klasės odiniai dėklai, apsaugantys ekraną, nugarėlę ir šonus, telefono naudotojui suteiks dar daugiau solidumo, o papildomose kišenėlėse galima patogiai laikyti dokumentus ar banknotus. Knygutės tipo/flip dėkliukai atverčiami vertikaliai ir į šoną. Neutralūs, spalvoti, blizgūs, subtilūs ir itin ryškūs silikoniniai, nugarėlę dengiantys mobiliųjų telefonų dėklai yra itin ploni ir beveik nepastebimi, bet patikimai saugo telefoną ir leidžia ilgiau džiaugtis puikia jo būkle bei išvaizda. Visi dėkliukai mobiliesiems telefonams pasižymi ilgaamžiškumu ir kokybe, yra lengvai uždedami, nuimami ir prižiūrimi. Turėdami kelis skirtingus dėkliukus, galėsite kasdien džiaugtis vis kitokia savo telefono išvaizda.

 • iPhone XR
 • iPhone XS Max
puslapyje
Rodoma 121 - 180 iš 494 dalykų
Rodoma 121 - 180 iš 494 dalykų