Filtras

Prieinamumas
Skirta konkrečiam modeliui:

Gamintojai

Informacija

iPhone 11 Pro Yra 1 prekė.

Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko

Apple iPhone 11 Pro yra vertinamas dėl daugybės puikių savybių. Tačiau, ko reikia, kad jis tarnautų ilgai, patikimai bei išlaikytų puikią pirminę išvaizdą? Atsakant į šį klausimą, būtų galima pateikti daug atsakymo variantų, tačiau, jei domina patys efektyviausi sprendimai, tokiu atveju verta akcentuoti, kad puikią šio gaminio ekrano apsaugą gali užtikrinti Apple iPhone 11 Pro skirtos plėvelės. Jos yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, todėl padengus ekraną, nei kiek nesumažės jo jautrumas. Tačiau ir tai dar ne viskas – verta akcentuoti, kad plėvelės, skirtos šiam telefonui yra labai plonos, todėl liesdami ekraną, net nepajusite, kad ant jo kas nors yra priklijuota.

Plėveles, skirtas Apple iPhone 11 Pro, lengva priklijuoti bei nuimti. Tačiau yra ir dar viena gera žinia – jas labai lengva ir prižiūrėti. Ant jų susikaupusius nešvarumus vos per kelias akimirkas pašalinsite specialiomis servetėlėmis.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įvairių dydžių bei dizainų apsauginių plėvelių, skirtų Apple iPhone 11 Pro. Nežinote, kurią iš jų pasirinkti? Puikiu sprendimu gali tapti net kelių apsauginių plėvelių įsigijimas: jei vieną pažeistumėte, iš karto galėsite pakeisti kita, tokiu būdu užtikrindami nepertraukiamą apsaugą.

Apsauginės plėvelės, skirtos telefonui Apple iPhone 11 Pro, unikalus gaminys: kaina – ypač maža, o teikiama nauda – labai didelė: apsaugos tefloną nuo įbrėžimų, padės išlaikyti puikią išvaizdą ir leis išvengti ekrano keitimo bei remonto išlaidų. Tad pats metas investuoti į šiuos naudingus gaminius.