LCD apsauginis stikliukas "9H" Huawei P Smart 2019 Padidinti

* Produkto nuotraukos yra informacinio pobūdžio. Tiksli forma ir ertmės yra pritaikytos konkrečiam modeliui, nurodytam aprašyme.

LCD apsauginis grūdintas stikliukas Huawei P Smart 2019 telefonui "9H"

5901737942180

Nauja

5+ prekės

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 4 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 4 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,04 €. Tik registruotiems vartotojams


2,49 €

Ilgas pristatymas 1-6 d.d.. Tik pavedimu.

Charakteristikos

Skirta konkrečiam modeliui:Huawei P Smart 2019
Atitiktis:Dalinai (Uždengia iki lenkimų. Tiesi ekrano apsauga)
Spalva:Skaidri (Permatomas)
Ekrano apsaugos tipas:Grūdintas stiklas
Atsparumas:9H
Papildoma informacijaNuotraukos pavyzdinio pobūdžio, gali skirtis nurodyta komplektacija ir atspalviai. Prekė tinka prekės pavadinime nurodytam modeliui. Šios prekės negalima užsakyti su atsiskaitymu pristatymo metu (COD).

Apie prekę

Apsauginis grūdintas stiklas (0,3mm 9H) Huawei P Smart 2019 telefonui "9H"
Huawei P Smart Plus 2019

9H Apsauginis grūdintas stikliukas skirtas apsaugoti telefono ekraną. Šis apsauginis stiklas užtikrintai apsaugo ekraną, yra visiškai skaidrus ir užmaskuoja mikro įbrėžimus esančius ant ekrano. Oleofobinė danga suteikia atsparumą riebalams ir pirštų atspaudams. Stiklas yra plonas ir tvirtas - jo storis yra 0,3 mm, Dėl to telefono minimaliai padidėja telefono storis. Stikliukas klijuojasi per visą plotą, todėl po juo nesikaupia nešvarumai ar dulkės. Stiklas puikiai priglunda prie ekrano, nepalieka oro burbuliukų. Pašalinus stiklą nuo ekrano, nepaliekami klijai, ekranas tampa visiškai švarus, be klijų likučių.

Kietumo indeksas: 9H
Storis: 0,3mm
Stiklo matmenys (~mm): 149x67

Komplektacija:
- Apsauginis grūdintas stiklas.
- Servetėlės ekrano nuriebalinimui ir dulkių pašalinimui.

PASTABA: Jei telefono ekranas yra lenktas, apsauginis stiklas pritaikytas iki lenkimo. Dėl lenkto ekrano, stiklo kraštai gali neprilipti.

* Produkto nuotraukos yra informacinio pobūdžio. Tiksli forma ir ertmės yra pritaikytos konkrečiam modeliui, nurodytam aprašyme.