LCD apsauginis stikliukas "9H" Samsung A105 A10 Padidinti

* Produkto nuotraukos yra informacinio pobūdžio. Tiksli forma ir ertmės yra pritaikytos konkrečiam modeliui, nurodytam aprašyme.

LCD apsauginis grūdintas stikliukas Samsung Galaxy A10 telefonui "9H"

5900495750419

Nauja

5+ prekės

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 4 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 4 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,04 €. Tik registruotiems vartotojams


2,49 €

Ilgas pristatymas 1-6 d.d.. Tik pavedimu.

Charakteristikos

Skirta konkrečiam modeliui:Samsung Galaxy A10 (A105)
Atitiktis:Dalinai (Uždengia iki lenkimų. Tiesi ekrano apsauga)
Spalva:Skaidri (Permatomas)
Ekrano apsaugos tipas:Grūdintas stiklas
Atsparumas:9H
Papildoma informacijaNuotraukos pavyzdinio pobūdžio, gali skirtis nurodyta komplektacija ir atspalviai. Prekė tinka prekės pavadinime nurodytam modeliui. Šios prekės negalima užsakyti su atsiskaitymu pristatymo metu (COD).

Apie prekę

Apsauginis grūdintas stiklas (0,3mm 9H) Samsung Galaxy A10 telefonui "9H"

9H Apsauginis grūdintas stikliukas skirtas apsaugoti telefono ekraną. Šis apsauginis stiklas užtikrintai apsaugo ekraną, yra visiškai skaidrus ir užmaskuoja mikro įbrėžimus esančius ant ekrano. Oleofobinė danga suteikia atsparumą riebalams ir pirštų atspaudams. Stiklas yra plonas ir tvirtas - jo storis yra 0,3 mm, Dėl to telefono minimaliai padidėja telefono storis. Stikliukas klijuojasi per visą plotą, todėl po juo nesikaupia nešvarumai ar dulkės. Stiklas puikiai priglunda prie ekrano, nepalieka oro burbuliukų. Pašalinus stiklą nuo ekrano, nepaliekami klijai, ekranas tampa visiškai švarus, be klijų likučių.

Kietumo indeksas: 9H
Storis: 0,3mm
Stiklo matmenys (~mm): 149x67mm

Komplektacija:
- Apsauginis grūdintas stiklas.
- Servetėlės ekrano nuriebalinimui ir dulkių pašalinimui.

PASTABA: Jei telefono ekranas yra lenktas, apsauginis stiklas pritaikytas iki lenkimo. Dėl lenkto ekrano, stiklo kraštai gali neprilipti.

* Produkto nuotraukos yra informacinio pobūdžio. Tiksli forma ir ertmės yra pritaikytos konkrečiam modeliui, nurodytam aprašyme.