Padidinti
6956116781187
Pirkdami šią prekę galite gauti iki 13 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 13 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,13 €. Tik registruotiems vartotojams
| Spalva: | Juoda |
| Prekės ženklas: | Joyroom |
| Galingumas: | 18 W |
| Pakuotė: | Originali pakuotė |
| Kroviklio tipas: | Buitinis - sieninis |
| Pristatymas | Pristatymas (1-4 d.d.) |
| Papildoma informacija | Šios prekės negalima užsakyti su atsiskaitymu pristatymo metu (COD). |
| Kroviklio jungtis: | 1x USB-A |
| Parametras | Reikšmė |
| Modelis | JR-TF4 |
| Medžiaga | Ugniai atsparus PC plastikas |
| Įvestis | AC 100-240V, 50/60Hz, 0.4A (Max) |
| USB-A išvestis | 5.0V=3.0A, 9.0V=2A |
| Maksimali galia | 18W |
| Saugos sertifikatai | 9 lygių apsauga, AI temperatūros kontrolė |