Padidinti
6954851209423
Pirkdami šią prekę galite gauti iki 12 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 12 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,12 €. Tik registruotiems vartotojams
| Spalva: | Balta |
| Prekės ženklas: | Remax |
| Galingumas: | 20 W |
| Pakuotė: | Originali pakuotė |
| Kroviklio tipas: | Buitinis - sieninis |
| Pristatymas | Pristatymas (1-4 d.d.) |
| Papildoma informacija | Šios prekės negalima užsakyti su atsiskaitymu pristatymo metu (COD). |
| Kroviklio jungtis: | 1x USB-A + 1x USB-C |
| Parametras | Reikšmė |
| Įėjimo įtampa | AC 110-240V |
| USB-C (C port) išvestis | DC 5V-3A, 9V-2.22A, 12V-1.67A (20W Max) |
| USB-A (A port) išvestis | DC 5V-3A, 9V-2A, 12V-1.5A (18W Max) |
| Bendra vardinė galia | 20W |
| Medžiaga | ABS (ultragarsinė technologija) |
| Jungčių skaičius | 1 x USB-C, 1 x USB-A |