Padidinti
6956116781699
Pirkdami šią prekę galite gauti iki 29 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 29 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,29 €. Tik registruotiems vartotojams
| Spalva: | Juoda |
| Prekės ženklas: | Joyroom |
| Galingumas: | 22.5 W |
| Pakuotė: | Originali pakuotė |
| Talpa: | 10000 mAh |
| Pristatymas | Pristatymas (1-4 d.d.) |
| Papildoma informacija | Šios prekės negalima užsakyti su atsiskaitymu pristatymo metu (COD). |
| Parametras | Reikšmė |
| Modelis | JR-QP191 Mini |
| Talpa | 10,000mAh 3.85V (38.5Wh) |
| Vardinė talpa | 5800mAh (5V⎓3.0A) |
| Type-C1 / Type-C2 įvestis | 5V⎓3.0A, 9V⎓2.0A, 12V⎓1.5A |
| Type-C1 / Type-C2 išvestis | 5V⎓3.0A, 9V⎓2.22A, 10V⎓2.25A, 12V⎓1.67A |
| USB-A išvestis | 5V⎓3.0A, 9V⎓2.0A, 10V⎓2.25A, 12V⎓1.5A |
| Bendra išvestis (kelių jungčių) | 5V⎓3.0A (Max) |