Padidinti
6954851235361
Pirkdami šią prekę galite gauti iki 42 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 42 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,42 €. Tik registruotiems vartotojams
| Spalva: | Mėlyna |
| Prekės ženklas: | Remax |
| Galingumas: | 22.5 W |
| Pakuotė: | Originali pakuotė |
| Talpa: | 10000 mAh |
| Pristatymas | Pristatymas (1-4 d.d.) |
| Papildoma informacija | Šios prekės negalima užsakyti su atsiskaitymu pristatymo metu (COD). |
| Belaidis krovimas: | Yra |
| Magsafe: | Yra |
| Parametras | Reikšmė |
| Talpa | 10000 mAh |
| USB-C išvestis | 5V-3A / 9V-2.22A / 12V-1.67A / 10V-2.25A (22.5W Max) |
| Bevielis krovimas (telefonas) | 5W / 7.5W / 10W / 15W |
| Bevielis krovimas (laikrodis) | 2W |
| Bendras galingumas | 5V - 3A (Max) |
| Palaikomi protokolai | PD3.0, QC3.0, FCP, AFC, SCP (22.5W), iPhone 15 PD20W |
| Jungčių kiekis | Įvestis: Type-C, Lightning; Išvestis: Type-C, 2x Wireless |
| Įkrovimo efektyvumas | Veikia per dėklus iki 6 mm storio |