Padidinti
6954851249320
Pirkdami šią prekę galite gauti iki 44 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 44 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,44 €. Tik registruotiems vartotojams
| Spalva: | Auksinė |
| Prekės ženklas: | Remax |
| Prekės kodas: | CX-2 |
| Galingumas: | 15 W |
| Pakuotė: | Originali pakuotė |
| Talpa: | 10000 mAh |
| Pristatymas | Pristatymas (1-4 d.d.) |
| Papildoma informacija | Šios prekės negalima užsakyti su atsiskaitymu pristatymo metu (COD). |
| Belaidis krovimas: | Yra |
| Magsafe: | Yra |
| Parametras | Reikšmė |
| Talpa | 10000 mAh (3.85V / 38.5Wh) |
| Vardinė talpa | 5200 mAh (5V-3A) |
| Įvestis (Type-C) | 5V-3A / 9V-2A / 12V-1.5A (18W Max) |
| Išvestis (Type-C / kabelis) | 5V-3A / 9V-2.22A / 12V-1.67A (20W Max) |
| Išvestis (Lightning kabelis) | 5V-2.4A (12W Max) |
| Bevielė išvestis | 5W / 7.5W / 10W / 15W |
| Palaikomi protokolai | PD3.0, QC3.0, PPS, AFC, FCP, SCP, PE2.0 ir kt. |
| Jungčių kiekis | 1x Type-C (In/Out), 2x integruoti kabeliai, 1x Wireless |
| Medžiagos | ABS + PVC + PC (atspari ugniai) |