Padidinti
6956116762797
Pirkdami šią prekę galite gauti iki 29 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 29 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,29 €. Tik registruotiems vartotojams
| Spalva: | Balta |
| Prekės ženklas: | Joyroom |
| Galingumas: | 30 W |
| Pakuotė: | Originali pakuotė |
| Kroviklio tipas: | Buitinis - sieninis |
| Pristatymas | Pristatymas (1-4 d.d.) |
| Papildoma informacija | Šios prekės negalima užsakyti su atsiskaitymu pristatymo metu (COD). |
| Kroviklio jungtis: | 1x USB-A + 1x USB-C + 1x Lightning |
| Savybė | Reikšmė |
| Modelis | JR-TG6 |
| Medžiaga | Ugniai atsparus PC |
| Įvestis | AC 100-240V ~ 50/60Hz, 0.8A (Max) |
| Bendra galia | 30.0W (Max) |
| USB-C / USB-L išvestis | 5V⎓3A, 9V⎓3A, 10V⎓2.25A, 12V⎓2.5A, 15V⎓2A, 20V⎓1.5A (Max 30W) |
| PPS | 5.0-11.0V⎓3.0A |
| USB-A išvestis | 5V⎓3A, 9V⎓2A, 10V⎓2.25A, 12V⎓1.5A |
| Kelių jungčių naudojimas | USB-C + USB-L + USB-A bendra išvestis: 5V⎓3A (15W Max) |
Pastaba: Naudojant kelias jungtis vienu metu, bendra įkrovimo galia yra paskirstoma tarp jų (iki 15W), o greitasis įkrovimas veikia naudojant vieną jungtį atskirai.