Padidinti
6956116780845
Pirkdami šią prekę galite gauti iki 24 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 24 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,24 €. Tik registruotiems vartotojams
| Spalva: | Balta |
| Prekės ženklas: | Joyroom |
| Ilgis: | 100 cm |
| Galingumas: | 33 W |
| Pakuotė: | Originali pakuotė |
| Laido tipas: | USB-C - Lightning |
| Kroviklio tipas: | Buitinis - sieninis |
| Pristatymas | Pristatymas (1-4 d.d.) |
| Papildoma informacija | Šios prekės negalima užsakyti su atsiskaitymu pristatymo metu (COD). |
| Kroviklio jungtis: | 1x USB-A + 1x USB-C |
| Charakteristika | Reikšmė |
| Modelis | JR-TG7 |
| Maksimali galia | 33W |
| Įvestis | AC 100-240V, 50/60Hz, 0.4A (Max) |
| Išvestis (USB-C) | 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A (Maks. 30W) |
| Išvestis (USB-A) | 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W) |
| Bendra išvestis (C+A) | 5V/3A (15W) |
| Laidas | USB-C į Lightning (30W, 1.0m) |
| Svoris | ~63g |
| Spalva | Balta |
Pastaba: Naudojant abu prievadus vienu metu, bendra įkrovimo galia yra padalinama (15W), kad būtų užtikrintas stabilus abiejų įrenginių veikimas.