Padidinti
6956116781132
Pirkdami šią prekę galite gauti iki 22 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 22 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,22 €. Tik registruotiems vartotojams
| Spalva: | Balta |
| Prekės ženklas: | Joyroom |
| Galingumas: | 33 W |
| Pakuotė: | Originali pakuotė |
| Kroviklio tipas: | Buitinis - sieninis |
| Pristatymas | Pristatymas (1-4 d.d.) |
| Papildoma informacija | Šios prekės negalima užsakyti su atsiskaitymu pristatymo metu (COD). |
| Kroviklio jungtis: | 1x USB-A + 1x USB-C |
| Parametras | Reikšmė |
| Modelis | JR-TG7 |
| Įvestis | AC 100-240V, 50/60Hz, 0.4A (Max) |
| USB-C išvestis | 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A (Max 30W) |
| USB-A išvestis | 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (Max 18W) |
| USB-C + USB-A | 5V/3A (15W bendra) |
| Medžiaga | Ugniai atsparus PC |
| Svoris | ~63g |
| Spalva | Balta |
Dėl savo mažo svorio ir universalumo Joyroom JR-TG7 yra praktiškas pasirinkimas tiek kasdieniam naudojimui namuose, tiek kelionėms, užtikrinantis stabilų ir saugų visų jūsų skaitmeninių prietaisų įkrovimą.