Padidinti
6956116790165
Pirkdami šią prekę galite gauti iki 35 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 35 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,35 €. Tik registruotiems vartotojams
| Spalva: | Balta |
| Prekės ženklas: | Joyroom |
| Ilgis: | 120 cm |
| Galingumas: | 65 W |
| Pakuotė: | Originali pakuotė |
| Laido tipas: | USB-C - USB-C |
| Kroviklio tipas: | Buitinis - sieninis |
| Pristatymas | Pristatymas (1-4 d.d.) |
| Papildoma informacija | Šios prekės negalima užsakyti su atsiskaitymu pristatymo metu (COD). |
| Kroviklio jungtis: | 1x USB-A + 2x USB-C |
| Savybė | Reikšmė |
| Modelis | JR-TG10 |
| Medžiaga | Atsparus ugniai PC plastikas |
| Įvestis | 100-240V ~ 50/60Hz, 1.5A |
| Maksimali bendra galia | 65W |
| Jungtys | 2x USB-C, 1x USB-A |
| Komplektacija | Įkroviklis + 100W USB-C laidas (1.2 m) |
Viena jungtis:
USB-C1 / C2: iki 65W (palaiko PPS 3.3-11V=5A)
USB-A: iki 60W (20V=3A)
Dvi jungtys:
USB-C1 + USB-A: 45W + 18W (Iš viso 63W)
USB-C1 + USB-C2: 45W + 20W (Iš viso 65W)
USB-C2 + USB-A: 5V=3A (Bendrai 15W)
Trys jungtys:
USB-C1 + C2 + USB-A: 45W + 15W (Iš viso 60W)
Pastaba: Norint pasiekti maksimalią įkrovimo spartą, rekomenduojama naudoti komplekte esantį arba kitą aukštos kokybės laidą, palaikantį atitinkamą srovės stiprį.