Padidinti
6954851252054
Pirkdami šią prekę galite gauti iki 11 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 11 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,11 €. Tik registruotiems vartotojams
| Spalva: | Balta |
| Prekės ženklas: | Remax |
| Galingumas: | 20 W |
| Pakuotė: | Originali pakuotė |
| Kroviklio tipas: | Buitinis - sieninis |
| Pristatymas | Pristatymas (1-4 d.d.) |
| Papildoma informacija | Šios prekės negalima užsakyti su atsiskaitymu pristatymo metu (COD). |
| Kroviklio jungtis: | 1x USB-C |
| Parametras | Reikšmė |
| Įėjimo įtampa | AC 100-240V~50/60Hz, 0.6A Max |
| USB-C išvestis | 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A (20W Max) |
| Medžiaga | Ugniai atsparus PC (polikarbonatas) |
| Palaikomi protokolai | PD3.0, PPS, QC4.0, Samsung 5V-2A, DCP-1.5A |
| Technologija | Gallium Nitride (GaN) sprendimas |
| Apsaugos | Nuo viršsrovio, viršįtampio, trumpojo jungimo |