Padidinti
6954851252085
Pirkdami šią prekę galite gauti iki 14 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 14 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,14 €. Tik registruotiems vartotojams
| Spalva: | Balta |
| Prekės ženklas: | Remax |
| Galingumas: | 30 W |
| Pakuotė: | Originali pakuotė |
| Kroviklio tipas: | Buitinis - sieninis |
| Pristatymas | Pristatymas (1-4 d.d.) |
| Papildoma informacija | Šios prekės negalima užsakyti su atsiskaitymu pristatymo metu (COD). |
| Kroviklio jungtis: | 1x USB-C |
| Parametras | Reikšmė |
| Įėjimo įtampa | AC 100-240V~50/60Hz, 0.7A Max |
| USB-C išvestis | 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A (30W Max) |
| Medžiaga | Ugniai atsparus PC (polikarbonatas) |
| Palaikomi protokolai | PD3.0, PPS (30W), QC4.0 |
| Technologija | Gallium Nitride (GaN) sprendimas |
| Jungčių skaičius | 1 x Type-C |