Padidinti
6954851212676
Pirkdami šią prekę galite gauti iki 13 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 13 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,13 €. Tik registruotiems vartotojams
| Spalva: | Balta |
| Prekės ženklas: | Remax |
| Galingumas: | 25 W |
| Pakuotė: | Originali pakuotė |
| Kroviklio tipas: | Buitinis - sieninis |
| Pristatymas | Pristatymas (1-4 d.d.) |
| Papildoma informacija | Šios prekės negalima užsakyti su atsiskaitymu pristatymo metu (COD). |
| Kroviklio jungtis: | 1x USB-C |
| Parametras | Reikšmė |
| Įėjimo įtampa | AC 110-240V, 50/60Hz, 0.8A Max |
| USB-C išvestis | 5V/3A, 9V/2.77A, 12V/2.08A (25W Max) |
| Palaikomi protokolai | PD2.0/3.0, PPS (3.3V-11V), QC2.0/3.0, FCP, AFC, SCP |
| Vardinė galia | 25W |
| Tarnavimo laikas | Iki 4000 valandų |
| Medžiaga | ABS (ultragarsinė technologija) |
| Darbinė temperatūra | Nuo -20°C iki +40°C |