Padidinti
6941991119729
Pirkdami šią prekę galite gauti iki 5 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 5 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,05 €. Tik registruotiems vartotojams
| Spalva: | Balta |
| Prekės ženklas: | Borofone |
| Ilgis: | 100 cm |
| Galingumas: | 27 W |
| Pakuotė: | Originali pakuotė |
| Laido tipas: | USB-C - Lightning |
| Pristatymas | Pristatymas (1-4 d.d.) |
| Papildoma informacija | Šios prekės negalima užsakyti su atsiskaitymu pristatymo metu (COD). |
| Parametras | Reikšmė |
| Jungtys | USB-C į Lightning |
| Ilgis | 1 metras |
| Svoris | 27 g |
| Išorinė medžiaga | Pintas audinys (Woven) |
| Jungčių medžiaga | PVC |
| Maksimali galia | Palaiko Apple PD 27W įkrovimą |
| Kabelio skersmuo | OD 3.8 mm |
| Vidinės gyslos | (34/0.1) * 2 + (10/0.08) * 2 |