Padidinti
6956116780302
Pirkdami šią prekę galite gauti iki 11 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 11 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,11 €. Tik registruotiems vartotojams
| Spalva: | Juoda |
| Prekės ženklas: | Joyroom |
| Ilgis: | 120 cm |
| Galingumas: | 3.5 A |
| Pakuotė: | Originali pakuotė |
| Laido tipas: | 3in1. USB-A - (MicroUSB, USB-C, Lightning) |
| Pristatymas | Pristatymas (1-4 d.d.) |
| Papildoma informacija | Šios prekės negalima užsakyti su atsiskaitymu pristatymo metu (COD). |
| Savybė | Reikšmė |
| Modelis | S-A61 (OmniGo Series) |
| Jungtys | USB-A į Type-C + Lightning + Micro-USB |
| Išvesties srovė | Type-C: 3A / Lightning: 2.4A / Micro: 2A |
| Bendra srovė | 3.5A (naudojant visas jungtis) |
| Ilgis | 1.2 m (0.9 m + 0.3 m) |
| Medžiaga | PVC (ugniai atspari medžiaga) |
| Funkcija | Tik įkrovimas |
| Spalva | Juoda (Black) |