Katalogas

Ekrano apsaugos tipas:

Informacija

Xiaomi Yra 294 prekių.

Subkategorijos

 • Xiaomi Pocophone F1

  Jei norite išnaudoti visas galimybes, kurias jums suteiks Xiaomi pocophone F1 bei užtikrinti tinkamą jo apsaugą, įsigykite šiam įrenginiu skitų priedų. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite kokybiškų bei patrauklių priedų, skirtų šio modelio telefonui.
  Vienas arba keli dėklai šiam telefonui yra tiesiog būtini: juos naudodami sumažinsite pažeidimų tikimybę, tokiu būdu pailgindami įrenginio tarnavimo laiką bei išlaikydami puikią jo išvaizdą. Pas mus rasite sportinio stiliaus (Nillkin Sparkle S – View), klasikinio stiliaus (Nillkin Frosted Shield, Nillkin Qin) ar gausiai dekoruotų (Floral Case Magnolia, Floral Case Jasmine, Floral Case Cherry) serijų gaminių.
  Nepamirškite ir apsaugos sprendimų telefono ekranui – apsauginės plėvelė apsaugos nuo UV spindulių, o taip pat – neleis susidaryti įbrėžimams ir įtrūkimams, tuo tarpu apsauginiai grūdinti stiklai yra geras pasirinkimas siekiant maksimalios apsaugos. Visus šiuo gaminius prižiūrėti yra ypač paprasta – nešvarumus bei pirštų žymes vos per kelias sekundes pašalinsite naudodami servetėles.

 • Xiaomi Redmi 2 Pro
 • Xiaomi Redmi 2A
 • Xiaomi Redmi 3S
 • Xiaomi Redmi 4
 • Xiaomi Redmi 4A
 • Xiaomi Redmi 4X

  Xiaomi Redmi 4X mobiliųjų telefonų dėklai apsaugos jūsų įrenginį ir suteiks galimybę keisti jo išvaizdą. Visi dėkliukai telefonams yra itin kokybiški ir funkcionalūs, juos lengva uždėti ir nuimti bei prižiūrėti – tereikia servetėle nuvalyti pirštų, riebalų ir kitas dėmes. Jūsų patogumui siūlome itin plonus, beveik nepastebimus kokybiško plastiko ir silikoninius dėklus telefonams arba ryškius, dekoruotus, akį traukiančius telefonų dėkliukus. Atverčiami telefonų dėklai apsaugos visą telefono korpusą ir leis juose esančiose kišnėlėse patogiai laikyti banknotus bei asmens dokumentus. Taip pat galite rinktis grūdintus stiklus telefonams, su kuriais jūsų įrenginys nenukentės nuo smūgių, aštrių daiktų ar kitų mechaninių pažeidimų. Visi grūdinti stiklai telefonams yra itin ploni ir kieti, tačiau patikimai saugo įrenginį ir pasižymi 9H atsparumu. Ekrano plėvelės suteiks apsaugą nuo ekrano subraižymo ir neturės jokios neigiamos įtakos telefono naudojimui – telefonų plėvelės nesukelia vaivorykštės efekto ir nesumažina ekrano jautrumo.

 • Xiaomi Redmi 5
 • Xiaomi Redmi 5A
 • Xiaomi Redmi 5 Plus

  Įsigijote Xiaomi Redmi 5 Plus? Nepraleiskite progos įsigyti ir aksesuarų bei priedų. Ne paslaptis, kad būtent stiklas yra viena iš telefono dalių, kuri neretai tarnauja trumpiau nei galėtų. Visa tai dėl netikėtų smūgių ar kritimo, pernelyg intensyvių saulės spindulių ar drėgmės, dulkių ir kitų veiksnių, galinčių sugadinti telefono ekraną. Ar galima to išvengti? Taip, tai padarysite pasirinkdami apsauginį grūdintą stiklą Premium Tempered Glass, kuris yra lengvai priklijuojamas bei nuimamas, skaidrus ir labai plonas, tačiau net 9 kartus stipresnis už įprastą stiklą ir užtikrinantis patikimą apsaugą.
  Ar įmanomi tokie sprendimai, kurie ne tik užtikrintų patikimą apsaugą, bet ir suteiktų puikią išvaizdą? Tikrai taip – vienas tokių pasirinkimų yra dengiantis nugarėlę dėklas Diamond Case, kuris ne tik apsaugos įrenginį nuo įbrėžimų, drėgmės ar sušvelnins smūgius, bet ir papuoš savo stilingu dizainu. Tačiau tai – ne vieninteliai pasirinkimai, atkreipkite ir į kitus, Xiaomi Redmi 5 Plus skirtus gaminius.

 • Xiaomi Redmi 6

  Xiaomi Redmi 6 – puikus pasirinkimas, jei pageidaujate kokybiško bendravimo, įdomaus laisvo laiko praleidimo ar puikaus pagalbininko studijų, darbo, kelionių ar apsipirkimo metu. Tačiau tam, kad galėtumėte atskleisti visas šio įrenginio galimybes, užtikrinti kuo ilgesnį ir kuo sklandesnį tarnavimo laiką, o taip pat ir kuo ilgiau išlaikyti puikią pirminę būklę, nepamirškite įsigyti ir jam skirtų priedų.
  Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite kokybiškų ir puikiai atrodančių priedų, kitų Xiaomi Redmi 6, pasirinkimą. Stilingi, įvairių tipų dėklai ne tik užtikrins patrauklią telefono išvaizdą ar leis formuoti jums patinkantį stilių, bet ir svarbiausia – užtikrins, kad įvairūs aplinkos veiksniai (pradedant dulkėmis ir užbaigiant UV spinduliais), nepadarys neigiamo poveikio.
  Taip pat rasite ir apsauginių stiklų, kurie užtikrina patikimą ekrano apsaugą. Telefonas ekranas kiekvienas yra ne tik liečiamas pirštai, bet ir liečiasi prie kitų paviršių, tad tik laiko klausimas, kada ant atsiras pirmieji įbrėžimai ar įtrūkimai. Dar daugiau – nei vienas telefonas nėra apsaugotas ir nuo kritimo ar smūgio. Išvenkite visų įmanomų pasekmių naudodami apsauginius stiklus.

 • Xiaomi Redmi 6A

  Diena, kai įsigijote Xiaomi Redmi 6A telefoną, turėtų būti ta diena, ir kai įsigysite šiam įrenginiui skirtų priedų – tik tokiu atveju galėsite išnaudoti šias jo teikiama galimybes, o taip pat apsaugosite nuo neigiamo aplinkos poveikio bei užtikrinsite ilgesnį tarnavimo laiką. Kokybiškų ir stilingų priedų, kitų šio modelio telefonui, rasite mūsų internetinėje parduotuvėje.
  Jei mėgstate klasikinį stilių, prabangą bei pastelines spalvas, tokiu atveju labai tikėtina, jog sau patinkantį gaminį surasite pažvelgę į serijų Mercury Goosepery Pearl Jelly Case, Glass Case, Nillkin Sparkle S – View. Gaivumo bei šviežumo, pavasariško gaivumo pojūtį kuria serijos Glass Case gaminiai.
  Kad užtikrintumėte tinkamą ekrano apsaugą nuo smūgių, kritimo, drėgmė, dulkių ar kitų veiksnių, rinkitės apsauginius stiklus. Geriausias pasirinkimas – įsigyti bent keletą, kadangi vienam iš jų patyrus pažeidimų, iš karto galėsite pakeiti nauju.

 • Xiaomi Redmi Note 2
 • Xiaomi Redmi Note 2 Prime
 • Xiaomi Redmi Note 3
 • Xiaomi Redmi Note 4/4x

  Siekdami kuo ilgiau išlaikyti nepriekaištingą savo Xiaomi Redmi Note 4/4X mobilaus telefono būklę ir išvaizdą, pasirūpinkite apsauginiais telefono aksesuarais. Grūdinti stiklai telefonams, dėkliukai ir ekrano plėvelės patikimai ir už prieinamą kainą saugos jūsų įrenginį nuo mechaninio bei aplinkos poveikio, aštrių daiktų ir smūgių. Grūdinti telefonų stikliukai yra kieti, itin ploni, skaidrūs ir turi 9H atsparumą. Tiek stiklai telefonams, tiek nuo subraižymo saugančios telefonų plėvelės nekeičia ekrano spalvingumo ir nesumažina jo jautrumo. Siekdami ne tik patikimos apsaugos, bet ir nenusibostančios telefono išvaizdos, rinkitės mobiliųjų telefonų dėklus. Kokybiško plastiko ar silikoniniai dėkliukai telefonams gali būti beveik nepastebimi, skaidrūs arba ryškūs ir dekoruoti įvairiomis detalėmis. Solidūs odiniai atverčiami mobiliųjų telefonų dėklai apsaugo visą telefoną ir leidžia pasinaudoti papildomomis kišenėlėmis banknotams ir dokumentams.

 • Xiaomi Redmi Note 5
 • Xiaomi Redmi Note 5A

  Ilgiau džiaukitės puikia savo telefono išvaizda bei būkle su apsauginiais Xiaomi Redmi Note 5A aksesuarais telefonui. Apsauginiai grūdinti stiklai telefonams yra itin ploni ir nepastebimi. Visi stikliukai telefonams pasižymi 9H atsparumu ir apsaugo įrenginį nuo smūgių, aštrių daiktų ir kito mechaninio ar aplinkos poveikio. Su dėklais mobiliesiems telefonams galėsite ne tik nebijoti sugadinti telefoną, bet ir kada panorėję keisti jo įvaizdį. Mobiliųjų telefonų dėkliukai nustebins pasirinkimo įvairove – galite rinktis nuo beveik nematomų silikoninių ar kokybiško plastiko dėklų telefonams iki ryškių ir dekoruotų telefonų dėklų. Atverčiami (knygutės tipo/fip) dėklai mobiliesiems telefonams, pagaminti iš labai kokybiškos dirbtinės odos, yra įvairiaspalviai ir turi papildomų kišenėlių, kuriose galėsite patogiai laikyti dokumentus ar banknotus.

 • Xiaomi Redmi Note 6 Pro
 • Xiaomi Redmi S2
 • Xiaomi Mi4
 • Xiaomi Mi4c
 • Xiaomi Mi5
 • Xiaomi Mi5s
 • Xiaomi Mi5X (Mi 5X, Mi...

  Xiaomi MI5X (Mi 5X, Mi A1) mobiliųjų telefonų priedai kiekvienam, norinčiam kuo ilgiau išlaikyti puikią savo įrenginio išvaizdą ir būklę. Apsauginiai grūdinti stiklai patikimai saugo nuo smūgių, aštrių daiktų, kitų pažeidimų ir aplinkos poveikio. Stikliukai telefonams yra itin ploni, turi 9H atsparumą. Telefonų stiklai nesumažina ekrano jautrumo bei spalvingumo. Apsauginiai dėklai mobiliesiems telefonams patenkins net išrankiausią skonį – galite rinktis nuo beveik nematomų, skaidrių, subtilių kokybiško plastiko ar silikoninių dėkliukų telefonams iki įvairiaspalvių, ryškių telefono dėklų. Atverčiami odiniai, itin kokybiški ir solidūs dėkliukai telefonams taip pat yra įvairiaspalviai ir apsaugo visą telefono korpusą. Visi mobiliųjų telefonų dėklai ir stikliukai telefonams yra lengvai uždedami ir nuimami bei lengvai prižiūrimi – tereikia specialia servetėle nuvalyti pirštų atspaudus, riebalų ar kitas dėmes.

 • Xiaomi Mi 6X (Mi A2)
 • Xiaomi Mi A2 Lite

  Įsigijus Xiaomi Mi A2 Lite telefoną, reikėtų nepamiršti įsigyti ir jam skirtų priedų, kurie ne tik leis paįvairinti įrenginio išvaizdą, bet ir apsaugo nuo neigiamo aplinkos poveikio. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite patrauklų asortimentą priedų, skirtų Xiaomi Mi A2 Lite. Tai – skaidrūs silikoniniai dėklai; atverčiami dėklai, užtikrinantys maksimalią apsaugą; apsauginiai grūdinti stiklai ar dėklai – nugarėlės.
  Jei norite užtikrinti tik dalinę telefono apsaugą, tokiu atveju puikiai tiks apsauginės ekrano plėvelės bei dėklai, tuo tarpu siekiant užtikrinti maksimalią apsaugą, reikėtų rinktis apsauginius grūdintus stiklus ar knygutė tipo atverčiamus dėklus.
  Platus dėklų pasirinkimas užtikrina ne tik tai, kad rasite sau patinkantį dėklą, bet ir įsigiję kelis, galėsite formuoti jums patinkančiu gaminius.
  Ekrano apsaugai skirtus gaminius – apsaugines plėveles ar grūdintu stiklus prižiūrėti paprasta: tereikia nuvalyti su servetėle.

 • Xiaomi Mi6
 • Xiaomi Mi8
 • Xiaomi Mi8 Lite
 • Xiaomi Mi Max
 • Xiaomi Mi Max 2
 • Xiaomi Mi Max 3
 • Xiaomi Mi Mix 2
 • Xiaomi Mi Mix 2S
 • Xiaomi Mi Note
puslapyje
Rodoma 1 - 60 iš 294 dalykų
Rodoma 1 - 60 iš 294 dalykų

Xiaomi telefonai – populiarus pasirinkimas tarp daugelio žmonių. Tačiau pasirinkus šio modelio telefoną, nereikėtų pamiršti ir jam skirtų priedų bei aksesuarų. Dauguma žmonių vis dar yra linkę manyti, kad tokio pobūdžio pirkiniai nėra svarbūs – neva svarbiausia įsigyti naują telefoną, o jis, tarnaus ilgai, patikimai bei suteiks daug įvairių galimybių. Vis dėlto, tai nėra visiška tiesa – atkreiptinas dėmesys, kad norint užtikrinti ilgesnį bei sklandesnį įrenginio tarnavimo laiką, o taip pat – išnaudoti visas jo teikiamas galimybes ar paįvairinti išvaizdą, priedai bei aksesuarai yra tiesiog būtini.

Jei norite įsigyti kokybiškų ir patrauklių priedų bei aksesuarų Xiaomi telefonui, užsukite pas mus. Prekyboje – patrauklūs, modernūs, praktiški bei naudingi pasirinkimai, papildysiantys jūsų telefoną bei leisiantys išnaudoti visas jo teikiamas galimybes; apsaugosiantys nuo neigiamo aplinkos poveikio bei pailginsiantys tarnavimo laiką.

Pas mus rasite įvairių tipų skirtingiems Xiaomi modeliams. Jie pravers ne tik norint pagražinti ar paįvairinti telefono išvaizdą, bet ir gali padėti jums sutaupyti labai daug pinigų. Tai atrodo keista? Nieko keisto – nepaisant to, kad telefono dėklų įsigijimas pareikalaus minimalių išlaidų, reikia pastebėti, kad jis patikimai apsaugos įrenginį nuo saulės, dulkių, drėgmė bei kitų veiksnių, galinčių sukelti rimtus gedimus bei pareikalauti išlaidų. Telefonų dėklai taip pat yra susiję ir su jūsų asmeninio įvaizdžio formavimu. Nors iš pirmo žvilgsnio gali būti sunku suprasti, kas bendro tarp šių dviejų akcentų, tačiau neteks ilgai galvoti – tinkamai parinktas telefono dėklas gali kuo puikiausiai papildyti jūsų klasikinį, šventinį ar laisvalaikio įvaizdį. Geriausias sprendimas – įsigyti bent kelis skirtingų stilių dėklus. Tai sudarys galimybę formuoti skirtingus įvaizdžius.

Tačiau dėklai – ne vienintelis sprendimas, kuri yra reikalingas jūsų Xiaomi telefonui. Nepamirškite ir apsaugos sprendimų, skirtų ekranui – apsauginių plėvelių ar įvairių tipų stiklų. Jie suteiks patikimą (dalinę arba visišką) apsaugą telefono ekranui, apsaugodami jį nuo UV spindulių, drėgmės, dulkių. Taip pat nesudarys sąlygų atsirasti įbrėžimams ar įtrūkimams (per kuriuos, kaip žinia, gali patekti aplinkos nešvarumai ar drėgmė, sukeldami rimtų pažeidimų). Geriausias sprendimas – įsigyti bent keletą plėvelių ar stiklų iš karto. Tokiu atveju, būsite tikri, kad vienam iš jų patyrus pažeidimų ir nebegalint užtikrinti reikiamos apsaugos jūsų telefonui, iš karto galėsite pakeisti kita plėvele ar stiklu).