Gamintojai

Informacija

iPhone 11 Pro Max Yra 6 prekių.

Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų
Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų

Jei nuspręsite įsigyti Apple iPhone 11 Pro Max, galite būti tikri – nuo šiol jūsų gyvenimas bus turiningesnis, įdomesnis, stilingesnis bei kokybiškesnis. Tačiau, jei norite, kad šis telefonas iš tiesų nepriekaištingai veiktų bei atrodytų tarsi naujas, tokiu atveju teks investuoti ir įpapildomus sprendimus. Vienu iš jų gali tapti apsauginė plėvelė, skirta Apple iPhone Pro Max. Priežasčių, kodėl verta įsigyti šį gaminį, tikrai netrūksta.

Visų pirma, reikia akcentuoti, kad apsauginė plėvelė puikiai apsaugos telefoną nuo įbrėžimų ar įtrūkimų, kurie galėtų kilti kasdienio naudojimo metu. Ne paslaptis, kad per atsiradusius įbrėžimus bei įtrūkimus, gali patekti vanduo ar dulkės ir sukelti rimtus gedimus. Jiems pašalinti bus reikalingas telefonų remontas, kurį, kaip žinia, lydės ir tam tikro dydžio išlaidos. Taigi, naudodami kurią nors iš šių plėvelių, jūs apsaugosite telefono ekraną nuo įbrėžimų ir išvengsite remonto.

Tačiau tai dar ne viskas – šios plėveles ne tik leis išvengti remonto, bet ir padės ilgiau išlaikyti puikią pirminę įrenginio išvaizdą. Taigi, puikiai, tarsi naujas, atrodantis telefonas ne tik bus stilinga jūsų įvaizdžio detalė, bet ir tuo atveju, jei panorėsite jį parduoti, neteks sumažinti kainos.

Taip pat svarbu pabrėžti, kad šios plėvelės nei kiek nesumažina ekrano jautrumo, tad, padengus telefoną, juo bus patogu naudotis.

Ant plėvelių susikaupusius nešvarumus vos per kelias akimirkas pašalinsite specialiomis servetėlėmis.

Apsauginės ekrano Apple iPhone 11 Pro Max plėvelės – gaminys, į kurį verta investuoti iš karto, vos tik įsigyjate šio modelio telefoną.