Filtras

Prieinamumas
Skirta konkrečiam modeliui:
Apsaugos tipas:
Prekės ženklas:

Gamintojai

Informacija

iPhone 11 Yra 3 prekių.

Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų
Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų

Apple iPhone 11 – telefonas, kurį verta įsigyti dėl daugybės įvairių priežasčių: jis gali jus sužavėti ne tik savo stilinga išvaizda, bet ir funkcijų įvairove. Tai – puiki priemonė, kurie užtikrins ne tik galimybę bendrauti, bet ir įdomiai leisti laisvą laiką, taip pat pravers tvarkant kasdienius reikalus. Akivaizdu, yra daugybė priežasčių naudoti šį puikųjį Apple iPhone 11, tačiau nereikia pamiršti, kad kuo dažniau jis bus naudojamas, tuo dažniau bus liečiamas ir jo ekranas. Na, o dažnas ekrano lietimas reiškia, kad įbrėžimų bei įtrūkimų tikimybė išlieka labai didelė. Taigi, natūraliai kyla klausimas, ką daryti? Galbūt, apriboti naudojimąsi telefonu? Ne, tai tikrai nėra geriausia išeitis. Ir puiki žinia ta, kad jums tikrai nereikės naudotis šiuo patarimu. Viskas, ką tereikia padaryti, tai – tik įsigyti apsauginę plėvelę. Pagaminta iš aukštos kokybės žaliavų, patikimai padengs telefono ekraną ir apsaugos nuo neigiamo poveikio, kuris galėtų kilti dėl dažno lietimo; aštrių daiktų; dulkių ir t.t.

Daugelis žmonių galvoja, kad jei telefono ekraną padengs plėvele, tai bus nebepatogu naudotis įrenginiu. Nieko panašaus – Apple iPhone 11 plėvelės buvo pagamintos naudojant ypač modernias technologijas, todėl ja padengta ekraną yra komfortiška liesti; jautrumas nei kiek nesumažėja. Tačiau tai dar ne viskas – dauguma žmonių galvoja ir apie tai, kad plėvelėmis padengtą ekraną bus sunku prižiūrėti. Nieko panašaus – ant plėvelės susikaupusius nešvarumus lengvai bei greitai pašalinsite specialiomis servetėlėmis.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įvairių rūšių ir dizainų apsauginių ekrano plėvelių, skirtų Apple iPhone 11. Įsigykite bent keletą jų – jei vieną sugadinsite, iš karto galėsite pakeisti nauja, tokiu būdu užtikrindami nepertraukiamą apsaugą.